rajecký polmaratón - Maratón klub Rajec
Dnes je Streda 15. august 2018 meniny má Marcela
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ POLMARATÓN 2015
9. ročník
  výsledky
  Vyberte ročník:   
Polmaratón - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   SAHAJDA Tibor1990 Obal servis Košice SVK 1:14:06 P-M-39
2   VALIČEK Róbert1969 TJ Obal servis Košice SVK 1:20:15 P-M-40
3   MALYY Anatolij1974 goral marathon team UKR 1:21:18 P-M-40
4   ŠVEC Milan1987 AK Tlmače SVK 1:23:09 P-M-39
5   BUCHAL Vladimír1963 MŠK-AK Žiar nad Hronom SVK 1:23:29 P-M-50
6   ŠTEFINA Štefan1986 Ak Spartak Dubnica SVK 1:23:37 P-M-39
7   KORIR Rebecca Jepchirchir1992 Benedek-Team KEN 1:23:38 P-Ž-34
8   JEBET Salina1986 Benedek-Team KEN 1:24:04 P-Ž-34
9   HOLEŠA Patrik1991 Maratón klub Rajec SVK 1:24:42 P-M-39
10   MICHALEC Tomáš1989 Tesco Running Team SVK 1:25:11 P-M-39
11   ZMRHALA Jan1983 MK RAJEC SVK 1:26:30 P-M-39
12   PIROHA Peter1972 Teplička nad Vahom SVK 1:26:42 P-M-40
13   ČIERŇAVA Ľuboslav1975 Goral Marathon Team Čadca SVK 1:27:54 P-M-40
14   VOLENSKÝ Martin1982 Marathon BB Team SVK 1:27:59 P-M-39
15   SOPÚCH Dušan1967 Oravská Poruba-Výšný koniec SVK 1:29:31 P-M-40
16   MALAIA Nataliia1982 goral marathon team UKR 1:29:34 P-Ž-34
17   CHUPEK Jakub1999 Fineco team SVK 1:29:38 P-M-39
18   HULINKO Michal1987 Maratón klub Rajec SVK 1:30:18 P-M-39
19   MICHALEC Ján1982 Brezany SVK 1:30:36 P-M-39
20   VOJTEK Vladimír1960 Cys Žilina SVK 1:30:41 P-M-50
21   KAŠJAK Michal1977 Fineco team SVK 1:31:17 P-M-39
22   KRUTOŠÍK Martin1974 Bukovský LEV SVK 1:31:36 P-M-40
23   ČIŽMÁR Ladislav1979 PATRIA SVK 1:31:37 P-M-39
24   KOVÁČ Jozef1974 Dohňany SVK 1:31:40 P-M-40
25   CHUPEK Jozef1971 Fineco team SVK 1:31:59 P-M-40
26   RYBÁR Vladimír1970 Maratón klub Rajec SVK 1:32:05 P-M-40
27   DIKOŠ Tomáš1984 Terchová SVK 1:33:13 P-M-39
28   MÔC Maroš1980 R.T.T.Klub SVK 1:33:24 P-M-39
29   KABÁT Adam1993 ZSE Run SVK 1:33:29 P-M-39
30   KRAHULEC Jozef1970 BK Vajnory SVK 1:33:49 P-M-40
31   GREGOR Štefan1977 Rakytovce SVK 1:34:09 P-M-39
32   ŠOLTÝS Milan1972 Batizovce SVK 1:34:22 P-M-40
33   ŠNIRC Ján1982 SLSP-BA-255531 SVK 1:34:28 P-M-39
34   BEHAJAINA Benarson1967 BEHAME.sk MAD 1:34:29 P-M-40
35   ZVRŠKOVEC Michal1983 Bratislava SVK 1:34:31 P-M-39
36   VITKOVA Adriana1982 MKŠS Kysucke Nove Mesto SVK 1:34:39 P-Ž-34
37   BÁRDY Martin1991 Terchová SVK 1:35:07 P-M-39
38   KRAJÍČEK Pavol1969 PÚCHOV SVK 1:35:09 P-M-40
39   RUŽIK Andrej1979 Ak Maratón Rožňava SVK 1:35:11 P-M-39
40   PIETRZYK Rostislav1977 KOFOLA CZE 1:35:14 P-M-39
41   POLGÁR Michal1986 ŠK Oravaman SVK 1:35:29 P-M-39
42   PAVLIS Ivan1977 Lysá pod Makytou SVK 1:35:55 P-M-39
43   MIHAL Filip1990 Madagaskar SVK 1:36:34 P-M-39
44   RUŽBARSKÝ Ján1966 AK Žilina SVK 1:36:45 P-M-40
45   UŽÁK Matúš1981 Spiš Market Spišská Nová Ves SVK 1:37:01 P-M-39
46   BLAHO Miloš1978 BEHAME.sk SVK 1:37:33 P-M-39
47   ZELIZNAK Jozef1978 Run For Fun Bratislava SVK 1:37:34 P-M-39
48   TREPÁČ Lukáš1985 Omil Tým SVK 1:37:45 P-M-39
49   PEŠKO Miroslav1972 eD RUN Team SVK 1:38:20 P-M-40
50   PEKNÝ Lukáš1993 Maratón klub Rajec SVK 1:38:34 P-M-39
51   STEHLÍK Ján1992 Maratón klub Rajec SVK 1:38:34 P-M-39
52   MOKRÁŠ Ctirad1964 Považská Bystrica SVK 1:38:37 P-M-50
53   ŠTERK Štefan1973 Slávia STU Bratislava SVK 1:38:58 P-M-40
54   KONIECZNY Jiří1963 --- CZE 1:39:24 P-M-50
55   THOMKA Ľuboš1981 KOFOLA SVK 1:39:37 P-M-39
56   LEDNICKÝ Juraj1993 Lednické kone SVK 1:39:37 P-M-39
57   VITKO Martin1992 Lednické kone SVK 1:39:56 P-M-39
58   PAVLIK Ivan1984 Ak Spartak Dubnica SVK 1:40:21 P-M-39
59   SAUER Jozef1973 AC Stavbár Nitra SVK 1:40:42 P-M-40
60   TUŽINČIN Andrej1993 Hahahahaha Ha SVK 1:40:50 P-M-39
61   BAČA Milan1981 Strečno SVK 1:40:54 P-M-39
62   GACHULINEC Denis1997 Považská Bystrica SVK 1:41:05 P-M-39
63   TABAK Milan1955 AC UNIZA Žilina SVK 1:41:12 P-M-50
64   ZVARIK Andrej1994 Teplička nad Vahom SVK 1:41:45 P-M-39
65   KRÍŽIK Michal1992 REMAX Rightway SVK 1:41:58 P-M-39
66   KOLENA Michal1984 KOFOLA SVK 1:41:59 P-M-39
67   RYBÁR Ján1976 ŠK - Floryb SVK 1:42:21 P-M-39
68   GENDIAR Michal1993 Lehota pod Vtáčnikom SVK 1:42:52 P-M-39
69   DUDA Roman1972 Martin SVK 1:42:53 P-M-40
70   VOJTEK Miloš1961 Cys Žilina SVK 1:42:53 P-M-50
71   PEKARA Adam1992 PEGZLY Team SVK 1:42:53 P-M-39
72   JANÍK Lukáš1987 Maratón klub Rajec SVK 1:42:54 P-M-39
73   PENCIAK Emil1977 Partizán Vrícko SVK 1:42:54 P-M-39
74   ŠIMEK Ján1975 Maratón klub Rajec SVK 1:42:57 P-M-40
75   JÓZSA Dušan1972 HK Filozof SVK 1:42:58 P-M-40
76   STRAŇANEK Jozef1975 Maratón klub Rajec SVK 1:43:22 P-M-40
77   GRENDÁR Peter1978 KOFOLA SVK 1:43:26 P-M-39
78   ČAMBOR Ivan1975 Kláštor pod znievom SVK 1:43:38 P-M-40
79   URBAN Michal1989 Ekonomická univerzita SVK 1:43:43 P-M-39
80   KURIC Andreas1968 Berlin GER 1:43:48 P-M-40
81   SLOTA Jozef1974 Maratón klub Rajec SVK 1:43:55 P-M-40
82   TALAPKA František1971 S&B Žilina SVK 1:44:02 P-M-40
83   ĎUREC Erik1988 Jasenov? Hasiči SVK 1:44:08 P-M-39
84   MIČEK Karol1956 Cys Žilina SVK 1:44:09 P-M-50
85   BALÁŽ Marián1994 Rabid Rabbits SVK 1:44:44 P-M-39
86   CHLPEK Tomáš1977 Chrenovec SVK 1:44:44 P-M-39
87   KANIK Kornel1984 BK JOZEFA GABCIKA 5PSU SVK 1:44:51 P-M-39
88   STUPŇAN Jaro1963 MK RAJEC SVK 1:44:57 P-M-50
89   BETÍNSKY Michal1994 Aktivcentrum Rajecká Lesná SVK 1:45:05 P-M-39
90   HRONCEK Lubomir1970 Bežci Lučenec SVK 1:45:07 P-M-40
91   VALENTA Tomáš1997 Maratón klub Rajec SVK 1:45:16 P-M-39
92   LELKES Jozef1952 Topolniky SVK 1:45:22 P-M-50
93   SCHON Ludovit1971 AK MALINOVA SVK 1:45:26 P-M-40
94   BRATKOVIC Juraj1973 Partizanske SVK 1:45:26 P-M-40
95   DEVEČKA Vladimír1957 Montáž CS Žilina SVK 1:45:26 P-M-50
96   BENČAJ Róbert1986 Apes Sport Team SVK 1:45:29 P-M-39
97   RYBÁR Jozef1990 Maratón klub Rajec SVK 1:45:31 P-M-39
98   RAGAS Juraj1981 11.mpr Martin SVK 1:45:34 P-M-39
99   MIHAL Stefan1970 Madagaskar SVK 1:45:36 P-M-40
100   MALECZ Štefan1967 Brezany SVK 1:45:38 P-M-40
101   POŠTULKA Karel1971 Fineco team SVK 1:45:41 P-M-40
102   HERINGHOVÁ Veronika1978 Ohrady SVK 1:46:05 P-Ž-35
103   HRENAK Daniel1986 M.R.C.I.N.A. SVK 1:46:06 P-M-39
104   ZAFKA Ján1966 Rajec SVK 1:46:25 P-M-40
105   GARAY Kamil1957 TBL Topoľčany SVK 1:46:27 P-M-50
106   MLÁDENEK Miroslav1967 Cys Žilina SVK 1:46:48 P-M-40
107   ŠVAGERKO Tomáš1979 Spišská Teplica SVK 1:46:48 P-M-39
108   BENDZSUCH Tomáš1991 Ak Maratón Rožňava SVK 1:46:48 P-M-39
109   BANDOR Viktor1982 BK JOZEFA GABCIKA 5PSU ZILINA SVK 1:47:12 P-M-39
110   BRANIŠOVIČ Ľuboš1974 BK Viktória Horné Orešany SVK 1:47:15 P-M-40
111   JOHANIDES Andrej1979 R.T.T. KLUB SVK 1:47:35 P-M-39
112   HANUS Roman1973 Blankin dvor SVK 1:47:45 P-M-40
113   TROSKO Tomas1986 motigo SVK 1:47:50 P-M-39
114   FÁČEK Miroslav1966 KOFOLA CZE 1:47:56 P-M-40
115   GACHULINEC David1991 PB SVK 1:47:59 P-M-39
116   HLAVÁČ Andrej1976 Minimon Piešťany SVK 1:47:59 P-M-39
117   CEBÁK Stanislav1983 Seč SVK 1:48:04 P-M-39
118   KIRÁL Peter1976 Horná Streda SVK 1:48:04 P-M-39
119   FUZAK Jan1988 Bratislava SVK 1:48:12 P-M-39
120   ADAMCIK Pavol1970 Považská Bystrica SVK 1:48:20 P-M-40
121   TOMEK Dušan1980 ŠK Jablonica SVK 1:48:22 P-M-39
122   CHEBEŇ František1953 Bratislava SVK 1:48:45 P-M-50
123   HORNÍK Patrik1980 Poriadie SVK 1:49:03 P-M-39
124   RIDZOŇ Milan1973 Bežci Lučenec SVK 1:49:19 P-M-40
125   FABUŠ Daniel1996 Dubnica nad Váhom SVK 1:49:20 P-M-39
126   JASENKA Ján1985 ŠK Kamelia Bôrik SVK 1:49:49 P-M-39
127   DUDÁŠIK Martin1984 AK Tlmače SVK 1:49:53 P-M-39
128   ŠUHAJDA Milan1975 Lehota pod Vtáčnikom SVK 1:49:53 P-M-40
129   MASIARČIN Daniel1981 KZaŠ UVTOS Dubnica n/V SVK 1:49:54 P-M-39
130   BÁTOVSKÁ Katarína1995 AK Tlmače SVK 1:49:55 P-Ž-34
131   KRUTOŠÍK Ondrej1979 Rakytovce SVK 1:50:03 P-M-39
132   HODÁS Miroslav1970 Rajec SVK 1:50:06 P-M-40
133   GREGOR Michal1979 AKV Bratislava SVK 1:50:08 P-M-39
134   JEŠÍKOVÁ Miroslava1979 AKV SVK 1:50:08 P-Ž-35
135   PUDIŠ Štefan1966 Ludrová SVK 1:50:16 P-M-40
136   OSLANEC Robert1983 Beh večernou Žilinou SVK 1:50:22 P-M-39
137   BREČKOVÁ Eva1967 ŠK Oravaman SVK 1:50:28 P-Ž-45
138   BELKO Michal1989 Strečno SVK 1:50:31 P-M-39
139   DOBŠOVIČ Rastislav1972 KRB Dolné Orešany SVK 1:50:52 P-M-40
140   KÁČERÍK Vladimír1957 MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto SVK 1:50:59 P-M-50
141   LEZOVIC Marian1984 BK JOZEFA GABCIKA 5PSU SVK 1:51:00 P-M-39
142   PAVLÍK Peter1967 Horné Zelenice SVK 1:51:00 P-M-40
143   KIRÁL Branko1980 Horná Streda SVK 1:51:22 P-M-39
144   JURÍK Marián1985 Kežmarok SVK 1:51:26 P-M-39
145   RAGULA Peter1984 Dolný Lieskov SVK 1:51:29 P-M-39
146   JURÍČEK Martin1991 HBC Rajec SVK 1:51:39 P-M-39
147   IVAN Vladimír1993 SUZUKI Žilina SVK 1:51:47 P-M-39
148   ČERŇANSKÝ Richard1971 BASF SVK 1:51:48 P-M-40
149   JANDA Jiri1969 ZILINA SVK 1:51:55 P-M-40
150   JAKUBČÍK Stanislav1974 Žilina SVK 1:51:58 P-M-40
151   KUTIŠ Vladimír1968 Bánovce n. Bebravou Farnosť Udiča SVK 1:52:07 P-M-40
152   RIEGEL Jan1980 OSTRAVA CZE 1:52:17 P-M-39
153   RABATIN Richard1976 Košice SVK 1:52:23 P-M-39
154   KRALIK Matej1984 Endurance Zilina SVK 1:52:27 P-M-39
155   ZUBAL Tomáš1988 Olomouc CZE 1:52:35 P-M-39
156   TALDÍK Jaroslav1975 MK RAJEC SVK 1:52:39 P-M-40
157   LABANT Michal1991 Sokol Kubíková SVK 1:52:40 P-M-39
158   PAVLÍK Silvester1975 Beluša SVK 1:53:01 P-M-40
159   BRIDA Milan1969 Zorica Radobica SVK 1:53:10 P-M-40
160   PRAČKO Branislav1986 DHZ Ráztočno SVK 1:53:21 P-M-39
161   SULA Vladislav1979 Mala cierna SVK 1:53:29 P-M-39
162   SMĚJA Daniel1980 Trek 1324 CZE 1:53:30 P-M-39
163   VALENTEJE Marek1981 Lehota pod Vtacnikom SVK 1:53:35 P-M-39
164   STRUHARŇANSKÝ Matej1983 Žilina SVK 1:53:40 P-M-39
165   KUCHÁREK Marcel1984 Trnavské Lemry SVK 1:53:47 P-M-39
166   MAREKOVA Jana1984 NON-STOP DOGWEAR SVK 1:53:48 P-Ž-34
167   MIKOLKA Michal1990 Rajeckí Basketbalisti SVK 1:53:52 P-M-39
168   HRDÁ Anna1994 Prievidza SVK 1:54:02 P-Ž-34
169   JURICKY Miroslav1976 Rajec SVK 1:54:03 P-M-39
170   MASARYK Josef1974 Považská Bystrica SVK 1:54:10 P-M-40
171   RUSŇÁK Ladislav1974 Prieivdza SVK 1:54:19 P-M-40
172   JANCOVÁ Oľga1961 joging klub dubnica SVK 1:54:21 P-Ž-45
173   BERNÁT Jozef1965 Klokočov SVK 1:54:22 P-M-50
174   MINÁRIKOVÁ Lenka1987 Maršová - Rašov SVK 1:54:29 P-Ž-34
175   MOKRYŠ Martin1996 TK Kysucké Nové Mesto SVK 1:54:32 P-M-39
176   PAVLOVKINOVA Nada1976 - SVK 1:54:36 P-Ž-35
177   GATIAL Pavol1970 Prievidza SVK 1:54:38 P-M-40
178   VALÁŠEK Pavol1970 Zväz vojakov SR Martin - Podháj SVK 1:54:44 P-M-40
179   BURAWA Tomasz1978 KOFOLA CZE 1:54:51 P-M-39
180   ŠVÁBA Ján1977 TJ Čičmany SVK 1:54:55 P-M-39
181   ONDRAŠINA Jozef1977 BKJozefa Gabcika 5 PSU Zilina SVK 1:55:10 P-M-39
182   JANOVIČ Šimon1997 Považská Bystrica SVK 1:55:13 P-M-39
183   PASTIERIK Milan1963 ISITC SVK 1:55:25 P-M-50
184   TIHELKA Martin1978 Lamac SVK 1:55:28 P-M-39
185   ČISÁR Peter1964 KST Vojkovce SVK 1:55:36 P-M-50
186   RYBÁR Jakub1992 Maratón klub Rajec SVK 1:55:38 P-M-39
187   VÁCLAVÍK Vladimír1979 Divín SVK 1:55:40 P-M-39
188   HARTINÍK Miroslav1969 MK RAJEC SVK 1:55:43 P-M-40
189   STARINSKY Rastislav1978 Bardejov SVK 1:55:46 P-M-39
190   BIELIKOVÁ Marcela1976 MK RAJEC SVK 1:55:49 P-Ž-35
191   JASAK Peter1984 Rajecka Lesna SVK 1:56:05 P-M-39
192   RAJTÓK Juraj1978 Bežci Lučenec SVK 1:56:18 P-M-39
193   PEKARA Tomáš1983 PEGZLY Team SVK 1:56:33 P-M-39
194   LALINSKÝ Andrej1984 PEGZLY Team SVK 1:56:33 P-M-39
195   BENIAČ Martin1971 Žilina SVK 1:56:34 P-M-40
196   ORAVEC Roman1976 BATATY SVK 1:56:39 P-M-39
197   OLEJÁR Peter1979 Fa-Brick S.r.O., Liptovský Hrádok SVK 1:56:43 P-M-39
198   JÁNOŠ Dalibor1978 KOFOLA SVK 1:56:44 P-M-39
199   KASMAN Peter1990 Maratón klub Rajec SVK 1:56:46 P-M-39
200   BARBOSA Vaclav1980 PB SVK 1:56:52 P-M-39
201   ŠÍR Tibor1966 Trenčianska Teplá SVK 1:56:57 P-M-40
202   LEDNICKÝ Juraj1990 Rajec SVK 1:57:22 P-M-39
203   MACUROVÁ Alena1979 KROS Zilina SVK 1:57:24 P-Ž-35
204   CHUPEKOVÁ Silvia1972 Fineco team SVK 1:57:40 P-Ž-35
205   GREGUŠKA Peter1960 AO Pruské SVK 1:57:41 P-M-50
206   KRIVOSUDSKÝ Daniel1971 Sereď SVK 1:57:52 P-M-40
207   HANIC Martin1977 Martin SVK 1:57:55 P-M-39
208   JANČOVIČ Ľubomír1966 Považská Bystrica SVK 1:57:58 P-M-40
209   VITKO Pavol1964 PaReZuSa-d Malé Lednice SVK 1:58:00 P-M-50
210   HORN Ľubor1977 Bojnice SVK 1:58:10 P-M-39
211   BUJŇÁK Marek1982 Svidník SVK 1:58:11 P-M-39
212   BUJŇÁK Štefan1993 Svidník SVK 1:58:11 P-M-39
213   PROCHOROV Milan1989 crossfit Rajec SVK 1:58:21 P-M-39
214   HRIN Adam1997 Žilina SVK 1:58:23 P-M-39
215   GRÁC Martin1981 Považská Bystrica SVK 1:58:23 P-M-39
216   SOKOL Martin1977 Bratislava SVK 1:58:34 P-M-39
217   KRAJÍČEK Ivan1989 OŠK Nededza SVK 1:58:38 P-M-39
218   NEMEC Ľuboš1963 Lokomotíva Zvolen SVK 1:58:42 P-M-50
219   ŠVANDA Roman1986 Žilina SVK 1:58:43 P-M-39
220   MIKUŠOVÁ Magdaléna1989 Marathon BB Team SVK 1:58:50 P-Ž-34
221   KRÍŽIK Rudolf1968 RE/MAX Right Way SVK 1:58:54 P-M-40
222   BUDÁČ Marcel1975 Bežci Lučenec SVK 1:59:05 P-M-40
223   HÁJEK Radek1971 KOFOLA CZE 1:59:06 P-M-40
224   KOŠTÁLIK Jaroslav1963 DobraKrajina.sk SVK 1:59:11 P-M-50
225   VALACH Maroš1990 Rudinská SVK 1:59:13 P-M-39
226   VALO Ľuboš1968 Očkov SVK 1:59:13 P-M-40
227   FUMAC Peter1978 Fumo SVK 1:59:14 P-M-39
228   HAVLICEK Jan1980 celakovice CZE 1:59:15 P-M-39
229   KRUPICKA Michal1980 Ski club Neandertálec Gánovce SVK 1:59:22 P-M-39
230   HLAVŇA Peter1961 Bystrička SVK 1:59:32 P-M-50
231   ZICH Kamil1986 Dojč SVK 1:59:39 P-M-39
232   ŠEFARA Tomáš1977 Košice SVK 1:59:48 P-M-39
233   TŘÍSKOVÁ Katarína1971 PRAHA CZE 1:59:56 P-Ž-35
234   HANZEL Matej1993 Žilina SVK 1:59:59 P-M-39
235   VAVROVÁ Lucia1981 Bratislava SVK 2:00:00 P-Ž-34
236   KOREŇ Pavol1966 Bratislava SVK 2:00:08 P-M-40
237   MIKUŠ Igor1967 Bratislava SVK 2:00:11 P-M-40
238   SAFRYGIN Valerii1952 URAL-100 RUS 2:00:16 P-M-50
239   HÁJEK Miroslav1991 KOFOLA SVK 2:00:18 P-M-39
240   MACURA Ľubomír1979 REMING CONSULT Zilina SVK 2:00:27 P-M-39
241   LUKAČOVIČ Michal1978 RETRO sport & wellness SVK 2:00:31 P-M-39
242   LACKO Tomáš1967 RETRO sport & wellness SVK 2:00:33 P-M-40
243   KLACKO Juraj1981 ZILINA SVK 2:00:35 P-M-39
244   BARČIN Peter1976 Lehota pod Vtáčnikom SVK 2:00:45 P-M-39
245   BREZNIAK Juraj1981 Čab SVK 2:00:50 P-M-39
246   RAJČOK Ján1970 Run For Fun SVK 2:00:52 P-M-40
247   POUL Miroslav1977 Bratislava SVK 2:00:55 P-M-39
248   JURÍKOVÁ Natália1974 Prievidza SVK 2:00:58 P-Ž-35
249   CSICSO Marek1992 INSIA - EL Agency s.r.o. SVK 2:01:24 P-M-39
250   HUMEŇANSKÁ Marta1967 OBS Prešov SVK 2:01:47 P-Ž-45
251   SLEZÁČEK Anton1968 PK Partner s.r.o. SVK 2:01:50 P-M-40
252   KOMARŇANSKÝ Ján1976 Trakovice SVK 2:01:51 P-M-39
253   MIKO Peter1992 Maraton Klub Rajec SVK 2:01:58 P-M-39
254   WACZLAV Eduard1971 Tu A Teraz SVK 2:02:01 P-M-40
255   ÚRADNÍKOVÁ Alžbeta1991 KOFOLA SVK 2:02:08 P-Ž-34
256   CHUDÍKOVÁ Alena1969 Žilina SVK 2:02:12 P-Ž-45
257   ŠELIGA Marek1986 Teplička Nad Váhom SVK 2:02:15 P-M-39
258   SUROVIAK Michal1965 FC TJ Oravský Podzámok SVK 2:02:20 P-M-50
259   BRODŇAN Ludovit1959 Kovo-Stranske SVK 2:02:24 P-M-50
260   JANÍČEK Miloš1978 Ba SVK 2:02:40 P-M-39
261   MARKOVÁ Henrieta1984 Miloslavov SVK 2:02:41 P-Ž-34
262   IMRIŠEK Róbert1980 Rodinkovo SVK 2:02:55 P-M-39
263   MIHALEC Marián1979 Prorate SVK 2:02:55 P-M-39
264   ĎUREK Milan1987 Malá Čierna SVK 2:03:26 P-M-39
265   MANDÁČEK František1979 Zbyňov SVK 2:03:26 P-M-39
266   ZVRSKOVCOVA Marcela1982 Banska Stiavnica SVK 2:03:31 P-Ž-34
267   PAPŠOVÁ Daniela1969 P.Bystrica SVK 2:03:33 P-Ž-45
268   BALCÁREK Filip1985 Dubnica SVK 2:04:02 P-M-39
269   PEKNÁ Zuzana1991 Šuja SVK 2:04:03 P-Ž-34
270   BEŇADIK Jaroslav1965 Pružina SVK 2:04:08 P-M-50
271   KOVÁČ Milan1986 Pružina SVK 2:04:17 P-M-39
272   BADZGON Lubomir1987 Martin SVK 2:04:21 P-M-39
273   DUBOVEC Matej1991 Lietavská Lúčka SVK 2:04:24 P-M-39
274   CZERWINSKI Jakub1973 KOFOLA POL 2:04:35 P-M-40
275   PETREJE Martin1991 Dolné Naštice SVK 2:04:37 P-M-39
276   OROSZ Zsolt1974 Bežci Lučenec SVK 2:04:40 P-M-40
277   MANDINEC Pavol1983 Zázrivá SVK 2:04:51 P-M-39
278   MÁLEK Tomáš1979 2 Idea CZE 2:05:10 P-M-39
279   PASTOREK Patrik1989 Rajec SVK 2:05:15 P-M-39
280   SVORADA Ondrej1965 domaniza SVK 2:05:19 P-M-50
281   ŠIMURKA Milan1954 JaVeSaPe SVK 2:05:21 P-M-50
282   KUFOVÁ Alexandra1990 Žilina SVK 2:05:23 P-Ž-34
283   BÁSTIOVÁ Diana1979 Lučenec a Rimavska Sobota SVK 2:05:31 P-Ž-35
284   RÚČKA Miroslav1985 Žilina SVK 2:05:35 P-M-39
285   BLUNÁROVÁ Jana1982 Bratislava SVK 2:05:36 P-Ž-34
286   MAJERČÍK Ivan1982 MK RAJEC SVK 2:05:37 P-M-39
287   KARDOŠ Peter1984 Maratón klub Rajec SVK 2:05:37 P-M-39
288   LENGHARTOVÁ Daša1976 Horné Zelenice SVK 2:05:51 P-Ž-35
289   TÖRÖK Ladislav1983 Čaňa SVK 2:05:53 P-M-39
290   BULÍKOVÁ Božena1979 ŠK Devils SVK 2:05:56 P-Ž-35
291   KARDOŠ Štefan1953 PKF SVK 2:06:16 P-M-50
292   STAŠOVÁ Katarína1976 Rajec SVK 2:06:18 P-Ž-35
293   ŠVAŇA Slavomir1978 Matias race team SVK 2:06:18 P-M-39
294   CHRUMKO Adam1990 Pružina CZE 2:06:19 P-M-39
295   AGH Ladislav1953 IG runnig SVK 2:06:31 P-M-50
296   KORINKOVA Nina1984 IG runnig SVK 2:06:32 P-Ž-34
297   BARANOVÁ Martina1981 Bratislava SVK 2:06:36 P-Ž-34
298   ANDRÁŠKOVÁ BAJZOVÁ Barbora1976 SheRuns SVK 2:06:43 P-Ž-35
299   PROVAZNIK Dušan1969 LEDNICKE ROVNE SVK 2:07:05 P-M-40
300   MYŠÁK Slavomír1977 Lednické Rovne SVK 2:07:05 P-M-39
301   ĎURAJKA Marek1985 Súľov SVK 2:07:33 P-M-39
302   NOVÁK Matej1997 Viničné SVK 2:07:53 P-M-39
303   ZAJAC Miroslav1967 KNM SVK 2:07:57 P-M-40
304   REPKA Samuel1993 Rajec SVK 2:08:02 P-M-39
305   OPOROSKOVÁ Stanislava1982 ČADCA SVK 2:08:02 P-Ž-34
306   MATONOG Marek1978 Sládkovičovo SVK 2:08:03 P-M-39
307   GLEVITZKÝ Juraj1954 Poruba SVK 2:08:03 P-M-50
308   KUCIAK Martin1986 Viedeň SVK 2:08:08 P-M-39
309   MIČÚCH Milan1972 POV. Bystrica SVK 2:08:19 P-M-40
310   PAUER Alexander1975 POV. Bystrica SVK 2:08:19 P-M-40
311   PEKAROVA Monika1984 Kanianka SVK 2:08:20 P-Ž-34
312   MARTINOVSKÁ Jitka1974 Úvaly CZE 2:08:51 P-Ž-35
313   KRÁĽ František1966 Žilina SVK 2:08:52 P-M-40
314   ŠPÁNIK Matej1984 Považská Bystrica SVK 2:08:57 P-M-39
315   PECINA Jozef1979 Trnava SVK 2:08:59 P-M-39
316   KYSELOVÁ Katarína1976 Rajec SVK 2:08:59 P-Ž-35
317   LANČA Lukáš1991 Partizánske SVK 2:09:02 P-M-39
318   BIELICKÝ Igor1960 GOYKO SVK 2:09:08 P-M-50
319   ORTUTOVÁ Lucia1983 Bratislava SVK 2:09:10 P-Ž-34
320   BEŇADIK Filip2001 Pružina SVK 2:09:19 P-M-39
321   SEIDL Tibor1973 AK Tlmače SVK 2:09:22 P-M-40
322   MATEJOVÁ Dana1988 Endurance Žilina SVK 2:09:23 P-Ž-34
323   TRUCHLÍK Michal1982 VÚ 4650 Trenčín SVK 2:09:26 P-M-39
324   BABUŠA Martin1981 Považská Bystrica SVK 2:09:29 P-M-39
325   STAROVSKÝ Peter1973 Bytča SVK 2:09:53 P-M-40
326   KOŁOSIŃSKI Włodzimierz1966 Zwardoń POL 2:10:05 P-M-40
327   LEE Hyungshin1980 Rajec SVK 2:10:15 P-M-39
328   KRUTÁKOVÁ Barbora1982 Žilina SVK 2:10:19 P-Ž-34
329   BEŇADIKOVÁ Jana1993 Pružina SVK 2:10:19 P-Ž-34
330   KÁLNOVÁ Alžbeta1990 Rajecké Teplice SVK 2:10:26 P-Ž-34
331   KROVINOVÁ Ivana1971 Skrachovanci SVK 2:10:53 P-Ž-35
332   KYSELICA Miroslav1977 PE SVK 2:10:59 P-M-39
333   GALÁČOVÁ Petra1983 Partizánske SVK 2:11:00 P-Ž-34
334   MÁLEK Milan1981 2 Idea CZE 2:11:03 P-M-39
335   SEKERÁŠOVÁ Veronika1983 Dolný Kubín SVK 2:11:12 P-Ž-34
336   KUBIRITA Ján1970 LEMUR SVK 2:11:50 P-M-40
337   DOJČÁR Juraj1985 Martin SVK 2:11:54 P-M-39
338   BIELIK Pavol1974 LEMUR - Žilina SVK 2:11:55 P-M-40
339   IVANKO Michal1992 Humenné SVK 2:11:55 P-M-39
340   ZVRSKOVEC Bohumir1971 Banska Stiavnica SVK 2:12:22 P-M-40
341   MASARYKOVÁ Kristína1980 Maratón klub Rajec SVK 2:12:36 P-Ž-35
342   KASA Ľuboš1969 Pezinok SVK 2:12:43 P-M-40
343   JOKEL Miroslav1971 JollyRun - Považská Bystrica SVK 2:13:08 P-M-40
344   HROMADA Vladimir1969 MK RAJEC SVK 2:13:30 P-M-40
345   ZAFKA Peter1977 Rajec SVK 2:13:41 P-M-39
346   RECHTORÍK Peter1978 Varín SVK 2:13:48 P-M-39
347   CHLUPKOVÁ Daniela1980 ŠKP Prievidza SVK 2:13:52 P-Ž-35
348   ČAMBOROVÁ Zuzana1975 Kláštor pod znievom SVK 2:13:53 P-Ž-35
349   BALEJOVÁ Klaudia1969 Kláštor pod znievom SVK 2:13:53 P-Ž-45
350   CHRENKOVÁ Gizela1954 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 2:13:57 P-Ž-45
351   ČUGA Eva1977 AK Tlmače SVK 2:13:59 P-Ž-35
352   BLAHO Peter1971 Sereď SVK 2:14:18 P-M-40
353   HULLA Martin1982 DUBOVE SVK 2:14:41 P-M-39
354   BEDNÁRIK Erik1986 Eran servis SVK 2:14:41 P-M-39
355   LENGHARTOVÁ Jana1974 Brestovany SVK 2:15:08 P-Ž-35
356   HUTTNER Robert1979 BEHAME.sk SVK 2:15:34 P-M-39
357   KASMANOVÁ Zuzana1980 KOFOLA SVK 2:15:54 P-Ž-35
358   MIKOVÁ Monika1987 KOFOLA SVK 2:15:54 P-Ž-34
359   BOSIOKOVÁ Martina1970 Bratislava SVK 2:15:55 P-Ž-45
360   STEHLÍK Matúš1996 Maratón klub Rajec SVK 2:16:01 P-M-39
361   POLLAK Stefan1977 Bratislava SVK 2:16:08 P-M-39
362   FOJTÍK Milan1964 Lazy pod Makytou SVK 2:16:13 P-M-50
363   CÍBIK Jaroslav1975 Dubnica SVK 2:16:14 P-M-40
364   JAKUBSKY Miroslav1976 Rajec SVK 2:16:27 P-M-39
365   JANČÚCH Ľubomír1954 Stránske SVK 2:16:35 P-M-50
366   MÁLEK Lukáš1982 2 Idea CZE 2:16:46 P-M-39
367   JUNASOVÁ Eva1985 R.T.T. KLUB SVK 2:17:10 P-Ž-34
368   ADAMOVÁ Markéta1984 PEGZLY Team SVK 2:17:24 P-Ž-34
369   NOVÁKOVÁ Viera1968 Bežci Lučenec SVK 2:17:26 P-Ž-45
370   HAYDEN Marek1994 Žilina SVK 2:17:29 P-M-39
371   KULIČ Ladislav1971 Košice SVK 2:17:39 P-M-40
372   MARKO Peter1979 Miloslavov SVK 2:17:48 P-M-39
373   HUDEK Miško1984 ZILINA SVK 2:17:50 P-M-39
374   KACIAN Ľubor1958 Fonet SVK 2:18:18 P-M-50
375   HRABUŠOVÁ Nina1987 Saurus SVK 2:18:20 P-Ž-34
376   KANÍK Branislav1981 KOFOLA SVK 2:18:21 P-M-39
377   MIŠOVIČ Branislav1979 Your Super Body SVK 2:18:22 P-M-39
378   HUPKOVÁ Veronika1991 motigo SVK 2:18:35 P-Ž-34
379   HORÁNSKY Branislav1967 Žilina SVK 2:18:40 P-M-40
380   HAVLÍKOVÁ Jana1972 Dolný Kubín SVK 2:18:44 P-Ž-35
381   RUSNÁKOVÁ Mária1986 BK Hýľov SVK 2:18:50 P-Ž-34
382   MINARČIN Ján1964 Tŕstie SVK 2:19:07 P-M-50
383   BARENCIKOVA Ivana1986 Považska Bystrica SVK 2:19:08 P-Ž-34
384   ŠKREŇO Vladimír1979 Hlohovec SVK 2:19:20 P-M-39
385   CHOMA Lukas1993 Martin SVK 2:19:31 P-M-39
386   ŠPIGÚTH Oliver1990 Martin SVK 2:19:31 P-M-39
387   MITRINGA Vladimir1981 Ba SVK 2:19:37 P-M-39
388   BULÍK Rastislav1971 ŠK Devils SVK 2:19:42 P-M-40
389   SMOLOVÁ Monika1975 DobraKrajina.sk SVK 2:19:44 P-Ž-35
390   CHRÁSTECKÝ Mário1990 KOFOLA SVK 2:19:54 P-M-39
391   VANÁK Matej1997 Rajec SVK 2:20:08 P-M-39
392   MELISKOVA Zuzana1984 Raztocno SVK 2:20:25 P-Ž-34
393   VAJDA Ján1974 AKVA Running Team SVK 2:20:31 P-M-40
394   ŽUGEC Štefan1960 Batizovce SVK 2:20:51 P-M-50
395   BALÁŽOVÁ Kristína1992 Rajec SVK 2:21:00 P-Ž-34
396   SCHWARTZ Rastislav1970 SPŠ Považská Bystrica SVK 2:21:05 P-M-40
397   ZBORAN Daniel1983 Lapači vzduchu SVK 2:21:06 P-M-39
398   PETROVIČ Jakub1992 Pružina SVK 2:21:08 P-M-39
399   DOMANICKY Jozef1994 Slovakia PIE SVK 2:21:12 P-M-39
400   MÚČKOVÁ Michaela1980 Bratislava SVK 2:21:21 P-Ž-35
401   KRUTÁK Ľubomír1987 Žilina SVK 2:21:28 P-M-39
402   MIZERÁK Róbert1975 Apes Sport Team SVK 2:21:28 P-M-40
403   CHUDÝ Ladislav1977 Hody SVK 2:21:40 P-M-39
404   SADLOŇ Michal1979 Vrútky SVK 2:21:59 P-M-39
405   KLÁTIK Ignác1949 Lehota pod Vtáčnikom SVK 2:21:59 P-M-50
406   TYLKA Stanislav1967 Martin SVK 2:22:06 P-M-40
407   KOLENER Peter1972 Bratislava SVK 2:22:09 P-M-40
408   IMRIŠEK Michal1981 PM10 Ostrava SVK 2:22:13 P-M-39
409   MICHALIK Petr1971 KOFOLA CZE 2:22:25 P-M-40
410   SLEZÁČEK BOHÚŇOVÁ Alena1965 PK Partner s.r.o. SVK 2:22:31 P-Ž-45
411   BARTOŠ Marek1982 Bystričany SVK 2:22:44 P-M-39
412   SEDLIAČEK Michal1983 Cigeľ SVK 2:23:03 P-M-39
413   VRIČAN Matej1987 JR Reality SVK 2:23:16 P-M-39
414   KOŠTÁLIKOVÁ Ľudka1961 DobraKrajina.sk SVK 2:23:36 P-Ž-45
415   TRNOVSZKÝ Marek1985 Žilina SVK 2:23:44 P-M-39
416   ČILLÍK Andrej1978 TJ Čičmany SVK 2:24:10 P-M-39
417   SEKO Roman1973 Rodinkovo SVK 2:24:15 P-M-40
418   LISKAJ Jozef1950 BS Tatran Turany SVK 2:24:33 P-M-50
419   RZYMAN Andrej1981 Neandertálec Gánovce SVK 2:24:36 P-M-39
420   KOSTOHRYZ Martin1980 Ski club Neandertálec Gánovce CZE 2:24:36 P-M-39
421   PAVLISOVÁ Ivana1977 Lysá pod Makytou SVK 2:24:50 P-Ž-35
422   MACEKOVÁ Veronika1994 Macekovci-KL SVK 2:24:55 P-Ž-34
423   MACEK Milan1989 Macekovci-KL SVK 2:25:01 P-M-39
424   URBANOVSKÝ Slavomír1966 BS Tatran Turany SVK 2:25:02 P-M-40
425   FUSKO Marian1983 Rajec SVK 2:25:20 P-M-39
426   JAKUBÍK Peter1990 Rajec SVK 2:25:21 P-M-39
427   MRÁZ František1955 Toppres Run Team BB SVK 2:25:41 P-M-50
428   ŠUSTEK Emil1982 Baywatch SVK 2:25:44 P-M-39
429   HALAS Michal1984 PÚCHOV SVK 2:26:05 P-M-39
430   MIFKOVIČ Marián1975 Bratislava SVK 2:26:09 P-M-40
431   VASILE Karin1976 Bratislava SVK 2:26:09 P-Ž-35
432   IVANOVÁ Lenka1980 SUZUKI Žilina SVK 2:26:33 P-Ž-35
433   JAŠKOVÁ Daniela1987 Nitrica SVK 2:26:47 P-Ž-34
434   HUSZAR Robert1966 Šahy SVK 2:26:54 P-M-40
435   GRZNÁROVÁ Daniela1988 Dolný Kubín SVK 2:26:55 P-Ž-34
436   SMIEŠKO Ján1970 Liptovský Mikuláš SVK 2:26:58 P-M-40
437   SUŠINOVÁ Barbora1977 Bratislava SVK 2:27:16 P-Ž-35
438   VESELÁ Zuzana1987 Pezinok SVK 2:27:22 P-Ž-34
439   KRAJČÍROVIČ Tomáš1969 Bratislava SVK 2:27:22 P-M-40
440   LANČARIČOVÁ Barbora1988 Pezinok SVK 2:27:22 P-Ž-34
441   DYNTAROVÁ Eva1983 PRAHA CZE 2:27:30 P-Ž-34
442   KAVEC Ľuboš1965 Rajec SVK 2:27:45 P-M-50
443   GMUCOVA Monika1973 ZILINA SVK 2:27:48 P-Ž-35
444   KACIANOVA Danica1962 Fonet SVK 2:27:49 P-Ž-45
445   SUŠINA Martin1975 Bratislava SVK 2:28:01 P-M-40
446   BARTEK Michal1994 JR Reality SVK 2:28:07 P-M-39
447   ŽIDEKOVÁ Barbora1991 Maratón klub Rajec SVK 2:28:17 P-Ž-34
448   FORMEL Miloš1972 Nitrianski piatkari SVK 2:28:20 P-M-40
449   HOLBÍKOVÁ Martina1988 Vinohrady nad Váhom SVK 2:28:42 P-Ž-34
450   BUCHHOLZ Bernd1952 Berlin GER 2:28:54 P-M-50
451   PUŠKÁROVÁ Katarína1981 Odorín SVK 2:29:52 P-Ž-34
452   MULLER Pavol1972 Považská Bystrica SVK 2:31:56 P-M-40
453   PUSTAJOVÁ Tatiana1976 BASF SVK 2:32:00 P-Ž-35
454   GAŠINEC Peter1967 BASF SVK 2:32:13 P-M-40
455   FURIČKOVÁ Natália1984 TJ Čičmany SVK 2:32:45 P-Ž-34
456   HULÍN Ivan1962 Klub vojenských výsadkárov SVK 2:33:06 P-M-50
457   FERTAĽOVÁ Martina1973 Čupakabra SVK 2:33:06 P-Ž-35
458   LORINC Jozef1952 FC Hutník Dolný Kubín SVK 2:34:14 P-M-50
459   KUKUČKA Michal1982 VictoryRun Zlaté Moravce SVK 2:34:43 P-M-39
460   GAMBOSOVA Jana1981 ZILINA SVK 2:34:52 P-Ž-34
461   HRÍBIK Matej1987 Kordíky SVK 2:35:02 P-M-39
462   TICHÝ František1955 Jogging klub Dubnica SVK 2:35:02 P-M-50
463   JANÍČKOVÁ Gabriela1969 Gbeľany SVK 2:35:24 P-Ž-45
464   JANÍČEK Dušan1965 Gbeľany SVK 2:35:25 P-M-50
465   ROBYNEK František1973 Prievidza SVK 2:37:16 P-M-40
466   PODHRADSKÝ Miroslav1976 Zvolen SVK 2:37:31 P-M-39
467   MEDVECKÝ Martin1984 Bratislava SVK 2:37:42 P-M-39
468   LAPIŠÁK Ján1992 HURKARE SVK 2:38:13 P-M-39
469   GOLHA Peter1968 Šahy SVK 2:38:25 P-M-40
470   GAJDOŠOVÁ Eva1970 Malacky SVK 2:39:05 P-Ž-45
471   KROPÁČOVÁ Mária1976 TJ Vodné dielo SVK 2:39:42 P-Ž-35
472   KRISTOF Martin1981 ecake SVK 2:40:49 P-M-39
473   PATAKY Róbert1991 Plešivec SVK 2:41:11 P-M-39
474   BOGA Michal1992 Žilina SVK 2:44:07 P-M-39
475   PIALA Ján1965 Rajecké Teplice SVK 2:44:07 P-M-50
476   HRABOVCOVÁ Eva1989 Žilina SVK 2:44:08 P-Ž-34
477   PÍŠ Andrej1982 BASF SVK 2:46:32 P-M-39
478   LIETAVCOVA Ivana1991 Rajec SVK 2:46:38 P-Ž-34
479   DIVKOVÁ Silvia1993 Rajec SVK 2:46:38 P-Ž-34
480   BÁBIKOVÁ Martina1994 PIEŠŤANY SVK 2:47:17 P-Ž-34
481   PAŠKA Juraj1971 Bratislava SVK 2:47:38 P-M-40
482   VASIĽOV Matej1991 HURKARE SVK 2:49:03 P-M-39
483   ĎURIČ Ľuboš1978 Tehelné pole SVK 2:50:46 P-M-39
484   ŠKROBIAN Martin1972 Žilina SVK 2:50:52 P-M-40
485   PAŠŠÁK Peter1959 Otužilci Žiar nad Hronom SVK 2:51:36 P-M-50
486   PORJANDA Ján1945 OBS Prešov SVK 2:56:48 P-M-50
487   ADAMČOVÁ Mária1982 Ada Waste SVK 3:07:44 P-Ž-34
  SMIEŠKOVÁ Zuzana1985 Liptovský Mikuláš SVK DNF P-Ž-34
  KMECÍKOVÁ Martina1987 Zbyňov SVK DNF P-Ž-34
  TICHÝ Peter1993 VŠC Dukla Banská Bystrica SVK DNF P-M-39
  JANČULA Patrik2000 Žilina SVK DNF P-M-39
  ZBORAN Patrik1976 Trenčín SVK DNF P-M-39
  JAKUBÍK Pavel1976 KOFOLA CZE DNF P-M-39
  LABANT Ján1964 Kubíková SVK DNF P-M-50
  BRUK David1968 KOFOLA CZE DNF P-M-40
  HULÍNOVÁ Lenka1982 Petrovice SVK DNF P-Ž-34
©2017 dojava