Dnes je Sobota 6. jún 2020 meniny má Norbert
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
rajecký maratón 2020
RAJECKÝ POLMARATÓN 2020
14. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Medvecký Martin Bratislava SVK P-M-39 áno
Jánoš Peter Žilina SVK P-M-40 áno
Mrúzek Marián Rajecké Teplice SVK P-M-40 áno
Brida Milan Zorica Radobica SVK P-M-50 áno
Genčurová Jana AK AŠK Slávia Trnava SVK P-Ž-40 áno
Šuhajda Zdenko Lazany SVK P-M-40 áno
Piala Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
Pialová Janka Maratón klub Rajec SVK P-Ž-39 áno
Kasman Marek Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
10  Hájek Miroslav Maraton klub Rajec SVK P-M-39 áno
11  Kamenská Barbora BS Tatran Turany SVK P-Ž-39 áno
12  Šimek Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-40 áno
13  Šimek Vratko Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
14  Luhová Ľubica Pečená krkovička Nosice SVK P-Ž-39 áno
15  Valicek Branike Maratonci Turie SVK P-M-40 áno
16  Kasman Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
17  Fumac Peter Fumo SVK P-M-40 áno
18  Heumann Leoš AK Čadca SVK P-M-60 áno
19  Lehoťák Jaroslav Cabaj SVK P-M-40 áno
20  Hartiník Miroslav Maratón klub Rajec SVK P-M-50 áno
21  Novák Dušan Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
22  Miková Viktória Šurany SVK P-Ž-39 áno
23  Bujňák Marek Svidník SVK P-M-39 áno
24  Bujňák Štefan Svidník SVK P-M-39 áno
25  Prokopovič Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
26  Krňa Jozef Teplička nad Váhom SVK P-M-40 áno
27  Dej Martin Black Ducks Racing SVK P-M-39 áno
28  Rybár Jozef Maratón klub Rajec SVK P-M-39 áno
29  Hulín Miloš Rajec SVK P-M-39 áno
30  Jankuliak Juraj BUM Namestovo SVK P-M-40 áno
31  Hučík Stanislav Vrútky SVK P-M-39 áno
32  Ondrejka Jaroslav sokol Hlohovec SVK P-M-50 áno
33  Šteták Jozef ACS SVK P-M-40 áno
34  Žiaková Jana Bežecký klub Vlastenec SVK P-Ž-39 áno
35  Jakubes Miroslav Rajec SVK P-M-39 áno
36  Váry František Lev Hlohovec SVK P-M-60 áno
37  Kuzmány Andrej Strečno SVK P-M-39 áno
38  Barthová Zuzana AK Zdravie v Pohybe Lučatín SVK P-Ž-50 áno
39  Tanushevski Krste AO Partizánske SVK P-M-39 áno
40  Červeňová Daniela Bystrička SVK P-Ž-40 áno
41  Bartošová Ivana BK Čičmany SVK P-Ž-40 áno
42  Ďurič Ľuboš Tehelné Pole SVK P-M-40 áno
43  Rybarik Jan White Rabbits SVK P-M-39 áno
44  Puškárová Veronika Horolezecky oddiel Metropol SVK P-Ž-39 áno
45  Mierisová Lucia Považská Bystrica SVK P-Ž-39 áno
46  Szovák Norbert Košice SVK P-M-40 áno
47  Papan Peter Rajecké Teplice SVK P-M-39 áno
48  Rolinčinová Anna Rajec SVK P-Ž-39 áno
49  Barbosa Jaroslav Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
50  Kramár Peter Turčianska Štiavnička SVK P-M-39 áno
51  Dubovan Ladislav Rajec SVK P-M-39 áno
52  Čuga Eva Kilometre v pohybe ZV SVK P-Ž-40 áno
53  Lehnert Adrian SPARTA PRAHA CZ P-M-40 áno
54  Lorinc Jozef FC Hutník SVK P-M-60 áno
55  Kubala Marcel Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
56  Čerňan Martin Liboš CZK P-M-39 áno
57  Formel Miloš Nitriansky Piatkari SVK P-M-40 áno
58  Konicek Martin SK DEVILS Dubnica nad Vahom SVK P-M-40 áno
59  Kavecký Rastislav Trenčín SVK P-M-39 áno
60  Rádik Pavol Bratislava SVK P-M-40 áno
61  Ertel Miro Cigel SVK P-M-40 áno
62  Klinec Adam Rajec SVK P-M-39 áno
63  Baláž Miroslav Obec Nevoľné SVK P-M-50 áno
64  Nagy Viliam AK TLMAČE SVK P-M-60 áno
65  Vrždiak Michal AK AŠK Slávia Trnava SVK P-M-40 áno
66  Labuda Miloš Kotešová SVK P-M-39 áno
67  Mikolka Michal Rajeckí basketbalisti SVK P-M-39 áno
68  Lišková Iveta Bratislava SVK P-Ž-39 áno
69  Čúz Patrik Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 áno
70  Jokel Miroslav JollyRun P.B. SVK P-M-40 áno
71  Čelko Tomáš ŠK POBEŽ SVK P-M-39 áno
72  Frátrik Peter APA Bitarová SVK P-M-50 áno
73  Kolár Matej Rajecká Lesná SVK P-M-39 áno
74  Lednická Ivana Malé Lednice SVK P-Ž-39 áno
75  Urik Jakub Urikovci SVK P-M-39 áno
76  Uríková Alžbeta mesto SVK P-Ž-39 áno
77  Heltová Martina Lodno SVK P-Ž-39 áno
78  Revaj Jozef Rabča SVK P-M-40 áno
79  Tulák Ľuboslav Vajnory SVK P-M-40 áno
80  Revaj Miloš Orava SVK P-M-39 áno
81  Klučiar František AK Tlmače SVK P-M-40 áno
82  Doležal Martin Vsetín CR P-M-40 áno
83  Talák Dávid Racisdorf SVK P-M-40 áno
84  Gavaldová Zuzana Bánovce nad Bebravou SVK P-Ž-39 áno
85  Španiheľová Mária Považská Bystrica SVK P-Ž-39 áno
86  Revaj Juraj Orava tím SVK P-M-40 áno
87  Španiheľ Matej Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
88  Sádecký Ivan ŠK Pobež SVK P-M-39 áno
89  Navrátilová Gabriela Veľké Uherce SVK P-Ž-39 áno
90  Kopál Ľubomír Veľké Uherce SVK P-M-39 áno
91  Kapoš Patrik Sintava SVK P-M-40 áno
92  Kapošova Miroslava sedita tim SVK P-Ž-39 áno
93  Haladejová Zuzana Považská Bystrica SVK P-Ž-40 áno
94  Mazúr Ľuboš Nevoľné SVK P-M-40 áno
95  Pokorná Tatiana Partizánske SVK P-Ž-40 áno
96  Remeň Milan TATRAN Sucany SVK P-M-39 áno
97  Litvik Ján Žilina SVK P-M-39 áno
98  Sádecká Eva ŠK POBEŽ SVK P-Ž-39 áno
99  Pekárová Tereza Turčianske Teplice SVK P-Ž-39 áno
100  Pecina Jozef Trnava SVK P-M-40 áno
101  Józsová Renata Emkovci SVK P-Ž-40 áno
102  Józsa Dušan Emkovci SVK P-M-40 áno
103  Luhová Adriana Turboslimaci SVK P-Ž-39 áno
104  Ladecká Nora Dubnica SVK P-Ž-39 áno
105  Tabak Milan AC UNIZA ŽILINA SVK P-M-60 áno
106  Šír Tibor Trenčianska Teplá SVK P-M-50 áno
107  Kavecký Slavomír Kamenná Poruba SVK P-M-39 áno
108  Graňák Karol Martin SVK P-M-39 áno
109  Pytliaková Margaréta Raková SVK P-Ž-39 áno
110  Špánik Matej Považská Bystrica SVK P-M-39 áno
111  Jajcay Jakub Bratislava SVK P-M-39 áno
112  Čejka Matúš Blatnica SVK P-M-39 áno
113  Pavliková Miriam Vrútky SVK P-M-39 áno
114  Hodas Juraj Balkansambel SVK P-M-39 áno
115  Sabol Lubomir Košice SVK P-M-40 áno
116  Stranianek Radoslav Zilina SVK P-M-40 áno
117  Najdek Pavol ESMO SVK P-M-40 áno
118  Smriga František BK Steel Košice SVK P-M-50 áno
119  Švec Peter Lietavská Lúčka SVK P-M-39 áno
120  Ondrušová Jana Maršová-Rašov SVK P-Ž-39 áno
121  Mokryš Martin Benet LTC Bytča SVK P-M-39 áno
122  Buliak Denis Ružomberok SVK P-M-39 áno
123  Sintal Martin Modra SVK P-M-40 áno
124  Zemanová Aneta Lenora power ! SVK P-Ž-39 áno
125  Furdek Maroš Ružomberok SVK P-M-39 áno
126  Lengyel Adam Ružomberok SVK P-M-39 áno
127  Doleži Jakub Ružomberok SVK P-M-39 áno
128  Fekete Andrej Ružomberok SVK P-M-39 áno
129  Poliak Dávid Rajec SVK P-M-39 áno
130  Kyselica Miroslav Miro SVK P-M-40 áno
131  Prívarová Radka Ak Čadca SVK P-Ž-40 áno
132  Liskaj Jozef BS Tatran SVK P-M-60 áno
133  Dorozlo Martin ZSE Run SVK P-M-40 áno
134  Kovacik Martin EBMAS SVK P-M-39 áno
135  Westphal Júlia EBMAS SVK P-Ž-40 áno
136  Baltovič Peter Košice SVK P-M-39 áno
137  Vadovsky Jozef Považská Bystrica SVK P-M-40 áno
138  Sedala Peter Bytča SVK P-M-40 áno
139  Ferencz Gabriel Vrtači SVK P-M-39 áno
140  Hrcka Igor Bezecky klub Baník Čáry SVK P-M-40 áno
141  Dvorský Pavol Cigeľ SVK P-M-40 áno
142  Šottník Radoslav Lietavská Lúčka SVK P-M-39 áno
143  Kušan Branislav Bytča SVK P-M-39 áno
144  Belavý Tomáš Lednické kone SVK P-M-39 áno
145  Šrámek Vladimír AK Krupina SVK P-M-40 áno
146  Beňadik Jaroslav Pružina SVK P-M-50 áno
147  Lališová Zuzana Bežecký klub Baník Čáry SVK P-Ž-39 áno
148  Márton Peter Žilina SVK P-M-40 áno
149  Minková Monika Martin SVK P-Ž-40 áno
150  Királ Peter Horná Streda SVK P-M-40 áno
151  Šuhajda Milan BK Bosoraci SVK P-M-40 áno
152  Jakubčík Stanislav Žilina SVK P-M-40 áno
153  Dzúrik Dušan Zemianske Kostoľany SVK P-M-40 áno
154  Zvalo Radovan Zemianske Kostoľany SVK P-M-39 áno
155  Havierniková Zdenka Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-Ž-40 áno
156  Šmihovský Peter Zilina SVK P-M-40 áno
157  Domonkos László SLOVNAFT SVK P-M-40 áno
158  Velesová Tatiana Jaklovce SVK P-Ž-50 áno
159  Kučírek Vojtěch TJ TŽ Třinec CZE P-M-39 áno
160  Schiller Juraj Nova Dubnica SVK P-M-40 áno
161  Roháčová Radka AK Zdravie v pohybe Lučatín SVK P-Ž-40 áno
162  Hajduk Pavol Magazin Radar SVK P-M-40 áno
163  Chlpek Tomáš AK Baník Prievidza SVK P-M-40 áno
164  Blaško Michal Run Team Žilina SVK P-M-39 áno
165  Machálková Anežka Vrútky SVK P-Ž-50 áno
166  Janíček Dušan Gbeľany SVK P-M-50 áno
167  Janíčková Gabriela Gbeľany SVK P-Ž-50 áno
168  Vajdova Alena bs tatran turany SVK P-Ž-39 áno
169  Kapustova Miriam bs tatran turany SVK P-Ž-40 áno
170  Šlajferčik Martin Čadca SVK P-M-39 áno
171  Veselovský Michal Žilina SVK P-M-39 áno
172  Halaj Miroslav Prievidza SVK P-M-39 áno
173  Štaffen Jozef Žilina SVK P-M-39 áno
174  Ďuranová Martina ZILINA SVK P-Ž-39 áno
175  Repáň Michal Žilina SVK P-M-39 áno
176  Karelova Gabriela Bratislava SVK P-Ž-50 áno
177  Dudla Michal Trenčín SVK P-M-39 áno
178  Vesely Martin Rajec SVK P-M-39 áno
179  Redechová Danica ŠKP Bratislava SVK P-Ž-39 áno
180  Hodulik Michal Trenčín SVK P-M-39 áno
181  Kašík Juraj Žilina SVK P-M-39 áno
182  Sykora Marcel Zamarovce SVK P-M-39 áno
183  Ištvániková Martina Púchov SVK P-Ž-39 áno
184  Ištvánik Ján BKJG Žilina SVK P-M-39 áno
185  Vacko Jakub Žilina SVK P-M-39 áno
186  Slezáčková Magdaléna Žilina SVK P-Ž-39 áno
187  Šafarik Peter Kamzík Bratislava SVK P-M-60 áno
188  Jakal st. Dalibor Bežci Svinná SVK P-M-40 áno
189  Stašák Štefan Podolinec SVK P-M-50 áno
190  Macura Ľubomír Reming Consult SVK P-M-40 áno
191  Macurová Alena Reming Consult SVK P-Ž-40 áno
192  Kožusznik Marek Beerclub Na Kopečku CZK P-M-40 áno
193  Hlinková Simona Rajecké Teplice SVK P-Ž-39 áno
194  Kľúčik Miroslav Kamenná Poruba SVK P-M-40 áno
195  Klbik Adam BK DUSLO SVK P-M-39 áno
196  Sys Marek Banovce nad Bebravou SVK P-M-40 áno
197  Kacian Lubor Fonet Trencin SVK P-M-60 áno
198  Jakal Dalibor Jogging club Dubnica n/V SVK P-M-39 áno
199  Kacian Andrej Fonet Trencin SVK P-M-39 áno
200  Jakuš Branislav Pruské SVK P-M-39 áno
201  Greguška Peter Pruské SVK P-M-60 áno
202  Golier Boris Rajec SVK P-M-40 áno
203  Imrišek Róbert Nevoľné SVK P-M-40 áno
204  Masarykova Karin Ziadny SVK P-Ž-39 áno
205  Kolár Michal Konska SVK P-M-40 áno
206  Demovičová Lenka Pezinok SVK P-Ž-39 áno
207  Blunar Jan Rajec SVK P-M-40 áno
208  Krovinová Ivana Bratislava SVK P-Ž-40 áno
209  Žember Andrej #kovalcuk_team SVK P-M-39 áno
210  Cvacho Juraj Nižná SVK P-M-39 áno
211  Novak Viliam Železná Studnička Bratislava SVK P-M-60 áno
212  Skuhra Adam Crossfit Žilina SVK P-M-39 áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 30.6.2020!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Hanesch Robert Martin SVK P-M-39 0
Gajdošíková Ivana Hliník nad Váhom (Bytča) SVK P-Ž-39 0
Domanický Jozef Ursug gymt SVK P-M-39 0
Smák Róbert Malacky SVK P-M-39 0
Mamatej Boris Martin SVK P-M-40 0
Rybár Maximilián Rajec SVK P-M-39 0
Gajdošík Miroslav GaJa Zvolen SVK P-M-60 0
Ballova Andrea Povazska Bystrica SVK P-Ž-39 0
Ťažký Miloš Chlpaté Gazely SVK P-M-39 0
10  Baulovič Ján Vrtači SVK P-M-40 0
11  Paššák Peter Žiar nad Hronom SVK P-M-60 0
12  Krištof Martin NEXTELINE SVK P-M-39 0
13  Pietrzyk Rostislav F.M.T. Group CZK P-M-40 0
14  Gelačák Martin AHA Čierne SVK P-M-39 0
15  Hausnerová Liliana BK Méta SVK P-Ž-40 0
16  Filinová Michaela Štiavnik SVK P-Ž-39 0
17  Koniar Milos Slovalco SVK P-M-60 0
18  Benčaj Róbert Šurany SVK P-M-39 0
19  Vanko Marek Sutovo SVK P-M-39 0
20  Bohunická Mária AK Bojničky SVK P-Ž-39 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2020