Dnes je Pondelok 19. november 2018 meniny má Alžbeta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ POLMARATÓN 2018
12. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Kožurík David Púchov SVK P-M-39 nie áno
2 Kebisek Marek Horne Srnie SVK P-M-39 nie áno
3 Frivaldský Martin Galanta SVK P-M-39 nie áno
4 Nachtman Miso Most pri BA SVK P-M-39 nie áno
5 Bobáň Václav Terchová SVK P-M-39 nie áno
6 Kiral Peter Horna Streda SVK P-M-40 nie áno
7 Jakubík Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
8 Medvecký Martin Bratislava SVK P-M-39 nie áno
9 Václaveková Daniela Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
10 Mocňák Roman Trnava SVK P-M-39 nie áno
11 Šiatinská Stanislava ŠK Achilles Handlová SVK P-Ž-35 nie áno
12 Majtán Ivan Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
13 Šefčík Matej Trnava SVK P-M-39 nie áno
14 Stašák Štefan Podilinec SVK P-M-40 nie áno
15 Hájková Kristína Plevník - Drienové SVK P-Ž-34 nie áno
16 Golier Boris Rajec SVK P-M-39 nie áno
17 Hájek Radoslav Plevník - Drienové SVK P-M-50 nie áno
18 Hájková Ľubomíra Plevník - Drienové SVK P-Ž-45 nie áno
19 Šteták Jozef Sebedražie SVK P-M-40 nie áno
20 Pánik Vladimír Mk Tvrdošín SVK P-M-50 nie áno
21 Cvacho Michal Nižná nad oravou SVK P-M-39 nie áno
22 Jokel Miroslav JollyRun P.B. SVK P-M-40 nie áno
23 Plašilová Lenka Znojmo CZE P-Ž-35 nie áno
24 Barenčík Ladislav Stupné SVK P-M-39 nie áno
25 Mareček Milan Trnava SVK P-M-40 nie áno
26 Fumac Peter Fumo SVK P-M-40 nie áno
27 Lisý Roman BOBROVEC SVK P-M-40 nie áno
28 Krajíček Matej Epic Dohňany SVK P-M-39 nie áno
29 Žember Andrej Bánovce nad Bebravou SVK P-M-39 nie áno
30 Richterova Adriana Martin SVK P-Ž-34 nie áno
31 Kuzmány Andrej Bratislava SVK P-M-39 nie áno
32 Prokopovič Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
33 Cvacho Juraj Nižná SVK P-M-39 nie áno
34 Šibík Matej Zilina SVK P-M-40 nie áno
35 Podolan Michal Rajec SVK P-M-39 nie áno
36 Staš Anton Team Industries SVK P-M-40 nie áno
37 Bobko Lukáš Spišská Nová Ves SVK P-M-39 nie áno
38 Blaho Juraj Prievidza SVK P-M-40 nie áno
39 Sýs Marek Bánovce nad Bebravou SVK P-M-39 nie áno
40 Plaskura Marcel Žilina SVK P-M-39 nie áno
41 Plaskura Michal Žilina SVK P-M-39 nie áno
42 Šimurka Milan JaVeSaPe SVK P-M-60 nie áno
43 Bosioková Martina Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
44 Straňanek Jozef Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
45 Brezáni Jozef CA FÉNIX Lednické Rovne SVK P-M-40 nie áno
46 Kolar Matej Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
47 Lednická Ivana Malé Lednice SVK P-Ž-34 nie áno
48 Červená Jana PINK RUN SVK P-Ž-34 nie áno
49 Macúšová Katarína PINK RUN SVK P-Ž-35 nie áno
50 Majtánová Monika PINK RUN SVK P-Ž-35 nie áno
51 Park Simon PINK RUN SVK P-M-39 nie áno
52 Kavecký Rastislav Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
53 Bátovský Miroslav AK Tlmače SVK P-M-40 nie áno
54 Bátovská Katarína AK Tlmače SVK P-Ž-34 nie áno
55 Hajdučík Slavomír AK Tlmače SVK P-M-40 nie áno
56 Dudášik Martin AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
57 Kľúčiar František AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
58 Hajdučík st. Slavomír AK Tlmače SVK P-M-60 nie áno
59 Svec Milan AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
60 Havranová Sylvia AK Tlmače SVK P-Ž-45 nie áno
61 Kamenská Iveta AK Tlmače SVK P-Ž-45 nie áno
62 Skoupý Roman AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
63 Mihál Juraj Prešov SVK P-M-39 nie áno
64 Stupňan Peter Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
65 Funtík Juraj recreativo SVK P-M-39 nie áno
66 Jančovič Ľubomír Považská Bystrica SVK P-M-50 nie áno
67 Török Ladislav Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
68 Matúšková Jana Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
69 Fridrich Martin Žarnovica SVK P-M-39 nie áno
70 Kutišová Angelika Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
71 Maliar Vladimír Praha CZE P-M-50 nie áno
72 Mareková Eva Soblahov SVK P-Ž-35 nie áno
73 Belavý Tomáš Pružina SVK P-M-39 nie áno
74 Šimek Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
75 Šimek Vratko Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
76 Pialová Janka Maratón klub Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
77 Vandličková Dominika Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
78 Hájek Miroslav PH your motion SVK P-M-39 nie áno
79 Kevicky Florian Puchov SVK P-M-40 nie áno
80 Bôtoš Lukáš Rajec SVK P-M-39 nie áno
81 Uhrik Jakub White rabbits SVK P-M-39 nie áno
82 Rybarik Jan White Rabbits SVK P-M-39 nie áno
83 Ištván Ľuboš Nitrica SVK P-M-50 nie áno
84 Hlozák Pavel Palárikovo SVK P-M-40 nie áno
85 Rybár Jozef Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
86 Čvirik Michal Kotešová SVK P-M-39 nie áno
87 Môc Maroš R.T.T.Klub SVK P-M-39 nie áno
88 Janusz Krzysztof Gniezno POL P-M-40 nie áno
89 Bujňák Marek Svidník SVK P-M-39 nie áno
90 Bujňák Štefan Svidník SVK P-M-39 nie áno
91 Blaško Michal Run Team Žilina SVK P-M-39 nie áno
92 Turček Anton X Runners Krásno SVK P-M-50 nie áno
93 Kolár Michal KONSKÁ SVK P-M-40 nie áno
94 Hromada Marek RAJECKÁ LESNÁ SVK P-M-40 nie áno
95 Hromadova Andrea RAJECKÁ LESNÁ SVK P-Ž-35 nie áno
96 Galáčová Petra X RUNNERS Partizánske SVK P-Ž-35 nie áno
97 Chupáň Radovan Maratonci Turie SVK P-M-40 nie áno
98 Valiček Branislav Maratonci Turie SVK P-M-40 nie áno
99 Krovinová Ivana Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
100 Matija Rastislav VTJ VU 6335 Prešov SVK P-M-39 nie áno
101 Hartiník Miroslav Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
102 Šuhajda Milan BK BOSORACI SVK P-M-40 nie áno
103 Valenteje Marek BK BOSORÁCI SVK P-M-39 nie áno
104 Novák Dušan Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
105 Ballová Andrea Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
106 Barányi Milan TBK TORA Topoľčany SVK P-M-50 nie áno
107 Krausko Anton KST Horná Nitra Prievidza SVK P-M-50 nie áno
108 Mišo Pavol Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
109 Kožusznik Marek Beerclub Na Kopečku CZE P-M-40 nie áno
110 Dolnik Jozef Žilina SVK P-M-50 nie áno
111 Chabadová Martina Vrútky SVK P-Ž-34 nie áno
112 Bruk David behshop.sk CZE P-M-50 nie áno
113 Kada Martin Martin SVK P-M-39 nie áno
114 Burda Václav Když nemůžeš, tak přidej. CZE P-M-40 nie áno
115 Ševcech Peter Bratislava SVK P-M-39 nie áno
116 Lobotka Peter Trnava SVK P-M-39 nie áno
117 Partl Patrik HOSPITALITY TRIATHLON TEAM SVK P-M-40 nie áno
118 Sentandráši Stanislav Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
119 Lednický Juraj Rajec SVK P-M-39 nie áno
120 Filipová Monika Dobrý úradník SVK P-Ž-34 nie áno
121 Horn Ľubor Ľadoví bežci SVK P-M-40 nie áno
122 Pasztor Peter Martin-Priekopa SVK P-M-40 nie áno
123 Brida Milan Zorica Radobica SVK P-M-40 nie áno
124 Herega Jozef Trnava SVK P-M-39 nie áno
125 Filo Michal Žarnovica SVK P-M-39 nie áno
126 Dudiak Marek Oščaddnica SVK P-M-40 nie áno
127 Čižmár Ladislav Patria Finance SVK P-M-39 nie áno
128 Šír Tibor Trenčianska Teplá SVK P-M-50 nie áno
129 Staníček Pavol Žilina SVK P-M-60 nie áno
130 Sikora Marián Púchov SVK P-M-39 nie áno
131 Magát Vladimír Akebono SVK P-M-39 nie áno
132 Chupek Jozef Rajecke Teplice SVK P-M-40 nie áno
133 Chupekova Silvia Rajecke Teplice SVK P-Ž-45 nie áno
134 Kyselica Miroslav Volkswagen - SK Sports Team SVK P-M-40 nie áno
135 Benda Marcel Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 nie áno
136 Pavlov Jozef BA SVK P-M-40 nie áno
137 Betinsky Michal FRIWALD SVK P-M-39 nie áno
138 Koreň Pavol SmartGen SVK P-M-50 nie áno
139 Švelka Pavel BKJG ZILINA SVK P-M-40 nie áno
140 Munka Jan BKJG ZILINA SVK P-M-40 nie áno
141 Lučanský Juraj BKJG ZILINA SVK P-M-39 nie áno
142 Šuty Peter BKJG ZILINA SVK P-M-39 nie áno
143 Klučka Jan BKJG ZILINA SVK P-M-40 nie áno
144 Ondrašina Jozef BKJG ZILINA SVK P-M-40 nie áno
145 Rohrböck Michal Prešov SVK P-M-39 nie áno
146 Kubány Michal Žilina SVK P-M-39 nie áno
147 Markovič Peter Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
148 Becová Zuzana Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
149 Zhan Weirong Kysucké Nové Mesto SVK P-M-40 nie áno
150 Salaj Andrej AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
151 Chrachalova Dominika Kunerad SVK P-Ž-34 nie áno
152 Chrachalova Barbora Kunerad SVK P-Ž-34 nie áno
153 Krutáková Barbora Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
154 Talak David Penzion Cicmany Javorina SVK P-M-40 nie áno
155 Kubala Marcel Manín PB SVK P-M-39 nie áno
156 Kadlečík Martin Bratislava SVK P-M-40 nie áno
157 Igazová Adriana Trenčín SVK P-Ž-34 nie áno
158 Kováč Milan Pružina SVK P-M-39 nie áno
159 Velkoborský Miloš Ostrava CZE P-M-60 nie áno
160 Zajac Miroslav Kysucké Nové Mesto SVK P-M-50 nie áno
161 Morochovič Marek HE SVK P-M-40 nie áno
162 Harant Lukáš ŠKP Žilina SVK P-M-39 nie áno
163 Bača Milan AK Strečno SVK P-M-39 nie áno
164 Lutišan Marian AK Strečno SVK P-M-39 nie áno
165 Žgančíková Ivana Insanity Trnava SVK P-Ž-34 nie áno
166 Žiaková Jana Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
167 Tabak Milan AC UNIZA SVK P-M-60 nie áno
168 Demáček Lukáš Rekreanti - Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
169 Kubirita Ján LEMUR SVK P-M-40 nie áno
170 Štancel Milan Prievidza SVK P-M-60 nie áno
171 Maniak Vladimir Konska SVK P-M-50 nie áno
172 Moncoľ Marián Znojne dupy SVK P-M-39 nie áno
173 Klimo Juraj Alphasport Mammut SVK P-M-39 nie áno
174 Chrumko Adam Pružina CZE P-M-39 nie áno
175 Kašpar Ondřej Pružina CZE P-M-39 nie áno
176 Chrumková Jana Pružina SVK P-Ž-34 nie áno
177 Beňadik Filip Pružina SVK P-M-39 nie áno
178 Beňadik Jaroslav Pružina SVK P-M-50 nie áno
179 Skalsky Juraj Bratislava SVK P-M-40 nie áno
180 Mattošová Lucia Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
181 Drobný Jozef Ravita team SVK P-M-39 nie áno
182 Vary Frantisek Hlohovec SVK P-M-60 nie áno
183 Kruták Ľubomír Žilina SVK P-M-39 nie áno
184 Blahová Klara Martin SVK P-Ž-35 nie áno
185 Paločko Miloš OcÚ Žipov SVK P-M-39 nie áno
186 Kotrík Jaroslav Rajec SVK P-M-39 nie áno
187 Vecel Robert Martin SVK P-M-40 nie áno
188 Gduľová Lenka Martin SVK P-Ž-34 nie áno
189 Štrba Lukáš Nitra SVK P-M-39 nie áno
190 Litvik Ján Žilina SVK P-M-39 nie áno
191 Kavecký Slavomír Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
192 Bieliková Denisa AK Strečno SVK P-Ž-34 nie áno
193 Kruták Tomáš Žilina SVK P-M-39 nie áno
194 Džupaj Michal emTeam SVK P-M-39 nie áno
195 Nemček Milan Dražkovce SVK P-M-60 nie áno
196 Petrovič Jakub PRUŽINA SVK P-M-39 nie áno
197 Horníková Katka Poriadie SVK P-Ž-35 nie áno
198 Líšková Ivana Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
199 Vričan Matej PI.EM CAR, s r.o. SVK P-M-39 nie áno
200 Kušš Ján Žochár Topoľčany SVK P-M-60 nie áno
201 Rolinec Jozef Žarnovica SVK P-M-39 nie áno
202 Kolár Stanislav Rajecká Lesná SVK P-M-50 nie áno
203 Kredatus Ivan Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
204 Kuciak Martin TRI4YOU SVK P-M-39 nie áno
205 Berec Jan Trenčín SVK P-M-39 nie áno
206 Opavský Peter Žilina SVK P-M-40 nie áno
207 Tomáška Ľubomir Mill Valley Publishing House SVK P-M-50 nie áno
208 Čamborová Zuzana Klastor pod Znievom SVK P-Ž-35 nie áno
209 Čambor Ivan Klastor pod Znievom SVK P-M-40 nie áno
210 Grochalová Katarína Martin SVK P-Ž-35 nie áno
211 Lenghartová Daša Horné Zelenice SVK P-Ž-35 nie áno
212 Maková Miroslava Budimír SVK P-Ž-34 nie áno
213 Komarňanský Ján Trakovice SVK P-M-40 nie áno
214 Šeligová Zuzana Teplička nad Váhom SVK P-Ž-34 nie áno
215 Liška Miloš Trenčín SVK P-M-39 nie áno
216 Makarov Viktor URAL-100 RUS P-M-60 nie áno
217 Tiurkin Ivan URAL-100 RUS P-M-60 nie áno
218 Gromazina Tatiana URAL-100 RUS P-Ž-45 nie áno
219 Machneva Antonina URAL-100 RUS P-Ž-35 nie áno
220 Hojko Peter HT Solution SVK P-M-40 nie áno
221 Tomaník Jozef emTeam SVK P-M-39 nie áno
222 Dvorský Pavol Cigeľ SVK P-M-40 nie áno
223 Zafka Ján Rajec,Tvarovanie s.r.o. SVK P-M-50 nie áno
224 Hulín Ivan Klub voj. výsadkárov SR SVK P-M-50 nie áno
225 Fertaľová Martina Klub voj. výsadkárov SR SVK P-Ž-45 nie áno
226 Fillo Ivan Topoľčany SVK P-M-39 nie áno
227 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
228 Harčár Matúš HSF System SK, s. r. o. SVK P-M-39 nie áno
229 Poluch Jan Kovarce SVK P-M-40 áno áno
230 Kasmanová Zuzana Ďurčiná SVK P-Ž-35 nie áno
231 Pekara Adam Rajec SVK P-M-39 nie áno
232 Jaš Martin Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
233 Kasman Marek Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
234 Drastichová Tereza Opava CZE P-Ž-34 nie áno
235 Hill Daniel London GBR P-M-40 nie áno
236 Čuga Eva MARi.SK team SVK P-Ž-35 nie áno
237 Konicek Martin SK DEILS Dubnica n.V. SVK P-M-40 nie áno
238 Puškárová Veronika HK Metropol SVK P-Ž-34 nie áno
239 Došek Ivan Motigo SVK P-M-39 nie áno
240 Miková Monika Active Clinic SVK P-Ž-34 nie áno
241 Macura Ľubomír REMING Žilina SVK P-M-39 nie áno
242 Macurová Alena KROS Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
243 Vincent Jozef Lovčica-trubín SVK P-M-39 nie áno
244 Čelko Tomáš Domaniža SVK P-M-39 nie áno
245 Tlstý Juraj Malinovo SVK P-M-39 nie áno
246 Britka Peter Žilina SVK P-M-39 nie áno
247 Krištof Martin Bratislava SVK P-M-39 nie áno
248 Čaládik Jozef Žabokreky SVK P-M-60 nie áno
249 Schiffer Jozef GEFCO SLOVAKIA SVK P-M-50 áno áno
250 Forgáč Ivan Trenčín SVK P-M-50 nie áno
251 Král Jozef Malá Čierna SVK P-M-50 nie áno
252 Formel Miloš LINUX-áci SVK P-M-40 nie áno
253 Pecina Jozef Trnava SVK P-M-39 nie áno
254 Repiský Juraj Dobrý úradník SVK P-M-39 nie áno
255 Horehajova Jana Žilina SVK P-Ž-45 nie áno
256 Minková Monika Martin SVK P-Ž-45 nie áno
257 Kasman Peter Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
258 Krahulec Jozef Sportdiag Senec SVK P-M-40 nie áno
259 Blatt Patrik BLATT Running SVK P-M-39 nie áno
260 Janek Matúš Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
261 Vajda Jan AKVA Running Team SVK P-M-40 nie áno
262 Janotka Ľuboš Malacky SVK P-M-39 áno áno
263 Hodás Miroslav Rajec SVK P-M-40 nie áno
264 Dobias Lukáš AKM SVK P-M-39 nie áno
265 Ďurec Erik POLÍCIA Rajec SVK P-M-39 nie áno
266 Čermák Martin Zadýchaní starci SVK P-M-39 nie áno
267 Sliviak Stefan Zilina SVK P-M-39 nie áno
268 Smeriga Ivan Zadýchaní starci SVK P-M-39 nie áno
269 Marcinčin Miroslav Bratislava SVK P-M-39 nie áno
270 Hudecova Dagmar BKJG ZILINA SVK P-Ž-45 nie áno
271 Bujňák Peter prešov SVK P-M-40 nie áno
272 Dlhopolcová Jana ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-Ž-35 nie áno
273 Duran Alexander X-Runners Bošany SVK P-M-50 nie áno
274 Sádecký Ivan Sádočné SVK P-M-39 nie áno
275 Polacek Jozef Directreal SVK P-M-39 nie áno
276 Haníncová Miroslava Považská Bystrica SVK P-Ž-35 nie áno
277 Vanko Ľubomír Rajecké Teplice SVK P-M-39 nie áno
278 Prívarová Radka Nadácia anjelské krídla SVK P-Ž-35 nie áno
279 Lopatka Jakub P+P Partner SVK P-M-39 nie áno
280 Roman Daniel Bratislava SVK P-M-39 nie áno
281 Kuciak Jan Engerau SVK P-M-39 nie áno
282 Mičková Andrea Trenčín SVK P-Ž-34 nie áno
283 Rybár Jakub Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
284 Sirota Radoslav Bratislava SVK P-M-39 nie áno
285 Marko František Tužina SVK P-M-40 nie áno
286 Jurický Miroslav Rajec SVK P-M-40 nie áno
287 Vaníček Juraj SVK Bratislava SVK P-M-40 nie áno
288 Palešova Jana Tužina SVK P-Ž-34 nie áno
289 Šimko Peter Autoboxy Slovakia SVK P-M-40 nie áno
290 Šiket Peter Záhorie SVK P-M-39 nie áno
291 Mičic Marián Belá SVK P-M-39 nie áno
292 Slyško Roman Kunerad SVK P-M-40 nie áno
293 Kittelová Gabriela Handlová SVK P-Ž-34 nie áno
294 Lukačovič Roman ZaVaMD Martin SVK P-M-40 nie áno
295 Michalec Ján Brezany SVK P-M-39 nie áno
296 Mráz František Toppres Run Team BB SVK P-M-60 nie áno
297 Lihocká Lucia nie SVK P-Ž-34 nie áno
298 Šarík Dušan Lučenec SVK P-M-50 nie áno
299 Janík Lukáš Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
300 Stehlík Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
301 Vytrisalova Viera Kaviarenski povalaci SVK P-Ž-45 nie áno
302 Kral Mojmir Kaviarenski povalaci SVK P-M-50 nie áno
303 Maliniak Richard Dudince SVK P-M-39 nie áno
304 Kapoš Patrik Šintava SVK P-M-40 nie áno
305 Kapošová Miroslava Sereď SVK P-Ž-35 nie áno
306 Jakubík Milan ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
307 Lorencová Slavomíra Malacky SVK P-Ž-35 nie áno
308 Lorenc Vladimír Malacky SVK P-M-39 nie áno
309 Kardoš Róbert Žilina SVK P-M-39 nie áno
310 Behan Vladimír Mikušovce SVK P-M-39 nie áno
311 Letko Karol Pruské SVK P-M-40 nie áno
312 Čerňan Martin Žilina SVK P-M-39 nie áno
313 Hatala Martin Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-M-40 nie áno
314 Hatalová Lucia Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-M-39 nie áno
315 Kubovics Dávid Go For It - Matúškovo SVK P-M-39 nie áno
316 Jurdová Iveta Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-Ž-45 nie áno
317 Rajčan Milan Ďurčiná SVK P-M-39 nie áno
318 Jakubes Miroslav Rajec SVK P-M-39 nie áno
319 Hruška Martin Čadca SVK P-M-39 nie áno
320 Šubert Stanislav Žilina SVK P-M-40 nie áno
321 Jankovic Radovan Povazska Bystrica SVK P-M-40 nie áno
322 Koniar Milos Slovalco Ziar nad Hronom SVK P-M-60 nie áno
323 Oráviková Zuzana Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
324 Prokain Peter Malý čepčín SVK P-M-39 nie áno
325 Zahradníková Zlatica Dubnica nad Váhom SVK P-Ž-34 nie áno
326 Ružik Andrej AK Maratón Rožňava SVK P-M-39 nie áno
327 Rus Roman Svetielko Nádeje SVK P-M-39 nie áno
328 Šeliga Peter Teplička nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
329 Cienciala Marek Rocky Czech Team Jablunkov CZE P-M-39 nie áno
330 Šuška Peter Čadca SVK P-M-50 nie áno
331 Csomós Csaba autoverzum.sk SVK P-M-40 nie áno
332 Csomós Ladislav autoverzum.sk SVK P-M-40 nie áno
333 Dej Martin Čadca SVK P-M-39 nie áno
334 Repiska Kostalova Zuzana Žiar nad Hronom SVK P-Ž-35 nie áno
335 Čabová Gabriela Zvolen SVK P-Ž-35 nie áno
336 Oporosková Stanislava Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
337 Masaryk Jozef bežecký klub MM SVK P-M-40 nie áno
338 Karas Josef Ostrava CZE P-M-60 nie áno
339 Zvarik Andrej Teplička nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
340 Babuša Martin Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
341 Smižíková Jana Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
342 Kavec Ľuboš Rajec SVK P-M-50 nie áno
343 Jakubčík Stanislav Žilina SVK P-M-40 nie áno
344 Vadovsky Jozef Akebono SVK P-M-40 nie áno
345 Mokryš Martin Benet LTC Bytča SVK P-M-39 nie áno
346 Mládenek Miroslav CyS-Akademia Petra Sagana SVK P-M-50 nie áno
347 Imrišek Róbert Hujerovci SVK P-M-39 nie áno
348 Stašová Katarína Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
349 Sudor Daniel Rajec SVK P-M-39 nie áno
350 Michalec Miloš Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
351 Kašpar Roman Slovácko Ski Team CZE P-M-39 nie áno
352 Miková Michaela Slovácko Ski Team CZE P-M-39 nie áno
353 Rezák Pavol Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
354 Čičo Jozef Ac Nitra SVK P-M-40 nie áno
355 Hornik Jan Kunerad SVK P-M-39 nie áno
356 Mečiar Viktor TITANI Povazska Bystrica SVK P-M-39 nie áno
357 Víglašská Magdaléna Pracovné odevy ZIGO SVK P-Ž-34 nie áno
358 Bartoš Mária faircraft SVK P-Ž-35 nie áno
359 Seemann Slavomír - SVK P-M-39 nie áno
360 Zuberník Štefan Útulok Nádej Mesta Zvolen SVK P-M-60 nie áno
361 Prokein Denis ŠK Achilles Handlová SVK P-M-39 nie áno
362 Mandinec Pavol Zázrivá SVK P-M-39 nie áno
363 Marušincová Lenka BA-Krásňany SVK P-Ž-45 nie áno
364 Straňai Ondrej Bežecký klub Vlastenec SVK P-M-39 nie áno
365 Kardošová Petra Považská bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
366 Ďurič Lubos Tehelne Pole SVK P-M-40 nie áno
367 Holeša Patrik MARATÓN KLUB RAJEC SVK P-M-39 nie áno
368 Hanus Roman Blankin dvor SVK P-M-40 nie áno
369 Majerčík Ivan Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
370 Mlynár Ján Koštany nad Turcom SVK P-M-50 nie áno
371 Pekný Lukáš Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
372 Sipka Ferdinand ilava SVK P-M-40 nie áno
373 Vanák Andryš Rajec SVK P-M-39 nie áno
374 Šebáková Katharina Maria Kama Sport SVK P-Ž-34 nie áno
375 Šebáková Mária Kama Sport SVK P-Ž-45 nie áno
376 Hrenáková Zuzka Kama Sport SVK P-Ž-34 nie áno
377 Ivan Vladimír Paština Závada SVK P-M-39 nie áno
378 Slezáček Anton PK Partner Sk SVK P-M-50 nie áno
379 Slezáček Bohúňová Alena PK Partner Sk SVK P-Ž-45 nie áno
380 Brodniansky Martin Stredisko CIMIC a PSYOPS SVK P-M-40 nie áno
381 Piala Ján Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
382 Kanianska Mašlonková Petra bez SVK P-Ž-34 nie áno
383 Kaniansky Miroslav bez SVK P-M-39 nie áno
384 Dančišinová Lucia Čergov Run SVK P-Ž-35 nie áno
385 Branišovič Ľuboš BK Viktória horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
386 Blažo Vladislav BK Viktória Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
387 Hofferová Simona Krásno nad Kysucou SVK P-Ž-34 nie áno
388 Vlčan Ľudovít Luvit Partizánske SVK P-M-40 nie áno
389 Majerčík Peter AK Nové Zámky SVK P-M-50 nie áno
390 Šusták Michal Ou Kozarovce SVK P-M-60 nie áno
391 Pavlík Peter Horné Zelenice SVK P-M-50 nie áno
392 Bado Richard Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
393 Kováčik Martin Žilina SVK P-M-39 nie áno
394 Ševčík Marek MOTEL SKALKA SVK P-M-39 nie áno
395 Medvecký Daniel BK Viktória Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
396 Weeks Owen Rochester GBR P-M-39 nie áno
397 Terkanič Christián RK SVK P-M-39 nie áno
398 Krčmárik Michal Čadca SVK P-M-39 nie áno
399 Očko Jozef Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
400 Nemcová Linda Deutsche Telekom SVK P-Ž-35 nie áno
401 Horváth Viliam Bíňovce SVK P-M-50 nie áno
402 Sedala Peter Bytča SVK P-M-39 nie áno
403 Mikola Juraj Bratislava SVK P-M-39 nie áno
404 Lovčičan Miroslav Nemak Slovakia Žiar nad Hronom SVK P-M-40 nie áno
405 Repková Ladislava Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
406 Dikoš Martin Žilina SVK P-M-39 nie áno
407 Labuda Miloš Bytča SVK P-M-39 nie áno
408 Vesely Martin RAJEC SVK P-M-39 nie áno
409 Krypczyk Katarzyna AUGUSTEAM POL P-Ž-45 nie áno
410 Krypczyk Michał AUGUSTEAM POL P-M-40 nie áno
411 Pecíková Katarína Dolná Mariková SVK P-Ž-35 nie áno
412 Kocian Konstantin BEHAME.sk SVK P-M-39 nie áno
413 Ochaba Michal BEHAME.sk SVK P-M-39 nie áno
414 Suľa Vladislav Malá čierna SVK P-M-39 nie áno
415 Šoltýs Milan Bežecky klub Poprad SVK P-M-40 áno áno
416 Švagerko Tomáš Bežecký klub Poprad SVK P-M-39 nie áno
417 Topolan Robert Partizanske SVK P-M-40 nie áno
418 Bačík Martin Žilina SVK P-M-40 nie áno
419 Švec Ladislav Horný Lieskov SVK P-M-50 nie áno
420 Verníček Štefan MK Tvrdošín (Zákamenné) SVK P-M-60 nie áno
421 Uradník Miroslav kofola SVK P-M-50 nie áno
422 Mišo Peter kofola SVK P-M-39 nie áno
423 Piro Andrea kofola CZE P-Ž-35 nie áno
424 Kordiš Martin kofola SVK P-M-39 nie áno
425 Tužinčin Andrej kofola SVK P-M-39 nie áno
426 Hodasová Alžbeta kofola SVK P-Ž-34 nie áno
427 Bielik Jozef kofola SVK P-M-40 nie áno
428 Bielik Branislav kofola SVK P-M-39 nie áno
429 Čisár Peter KST Vojkovce SVK P-M-50 nie áno
430 Horák Ján Nitra SVK P-M-39 nie áno
431 Hausnerová Liliana Partizán Vrícko SVK P-Ž-35 nie áno
432 Blaho Milos BEHAME.sk SVK P-M-40 nie áno
433 Frano Vladimir Pezinok SVK P-M-39 nie áno
434 Lavrik Julián Bežecky klub-Poprad SVK P-M-50 nie áno
435 Weissová Miroslava Martin SVK P-Ž-34 nie áno
436 Voleková Henrieta Martin SVK P-Ž-34 nie áno
437 Porubčan Martin SHS James SVK P-M-39 nie áno
438 Urban Ludovit bratislava SVK P-M-50 nie áno
439 Tandel Markus Gevelsberg GER P-M-39 nie áno
440 Šaradínová Monika Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
441 Furičková Natália TJ ČIČMANY SVK P-Ž-34 nie áno
442 Fogada Marek TBK TORA TOPOLCANY SVK P-M-39 nie áno
443 Rudický Martin Bratislavia SVK P-M-39 nie áno
444 Humeňanská Marta MARAS team Prešov SVK P-Ž-45 áno áno
445 Lehnert Adrian SPARTA PRAHA CZE P-M-40 nie áno
446 Szabó Tünde PVSK HUN P-Ž-34 nie áno
447 Hauptvogel Peter Tatranské Antilopy SVK P-M-39 nie áno
448 Lauko Denis Lauko team SVK P-M-40 nie áno
449 Matúška Marek Box club Aircraft SVK P-M-39 nie áno
450 Pekár Martin AK Baník Prievidza SVK P-M-39 nie áno
451 Demeterová Jana Rajec SVK P-Ž-45 nie áno
452 Bieliková Marcela Maratón klub Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
453 Lang Martin Puchov SVK P-M-39 nie áno
454 Švajda Gabriel adidas Runners Bratislava SVK P-M-39 nie áno
455 Sekera Ondřej Elite Sport Max Training CZE P-M-40 nie áno
456 Lehocký Richard Kofola SVK P-M-39 nie áno
457 Lehocký Nôtová Lucia Kofola SVK P-Ž-34 nie áno
458 Lalinský Milan Žilina SVK P-M-40 nie áno
459 Orlovský Michal slsp running team SVK P-M-40 nie áno
460 Smolár Marek Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
461 Hanzel Matej Rajecké Teplice SVK P-M-39 nie áno
462 Garnol Radim KOFOLA CZE P-M-39 nie áno
463 Szovák Norbert Košice SVK P-M-40 nie áno
464 Pechr Boris Ecolab Run4Fun SVK P-M-40 nie áno
465 Meško Igor Trenčín SVK P-M-39 nie áno
466 Sykorová Iva #sportujsrdcem CZE P-Ž-35 nie áno
467 Višňovský Peter Turboslimáci SVK P-M-39 nie áno
468 Šišovský David Banská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
469 Pavlíková Silvia Považská Bystrica SVK P-Ž-35 nie áno
470 Macek Peter Púchov SVK P-M-40 nie áno
471 Novák Viliam Železná studnička Bratislava SVK P-M-60 nie áno
472 Svorada Ondrej Domaniža SVK P-M-50 nie áno
473 Matejková Eva 953 SVK P-Ž-34 nie áno
474 Repka Samuel Rajec SVK P-M-39 nie áno
475 Remen Jaroslav ReFoMa SVK P-M-39 nie áno
476 Vanák Matej Rajec SVK P-M-39 nie áno
477 Chlpek Tomáš AK Baník Prievidza SVK P-M-40 nie áno
478 Shabanhaxhaj Saud Praha RKS P-M-39 nie áno
479 Barčiak Juraj Žilina SVK P-M-40 nie áno
480 Gajdošíková Ivana Hliník nad Váhom (Bytča) SVK P-Ž-34 nie áno
481 Sogel Milan šerikáč SVK P-M-50 nie áno
482 Cipko Roman Bytča SVK P-M-39 nie áno
483 Sokolovská Alena AK Strečno SVK P-Ž-35 nie áno
484 Sokolovský Jozef AK Strečno SVK P-M-40 nie áno
485 Puček Matej PB SVK P-M-39 nie áno
486 Poláková Kristína Metalimpex Slovakia SVK P-Ž-35 nie áno
487 Polák Dušan Metalimpex Slovakia SVK P-M-40 nie áno
488 Mach Roman Run for fun, BA SVK P-M-40 nie áno
489 Fogarašová Klaudia HSF System SK, s. r. o. SVK P-Ž-34 nie áno
490 Nesrovnal Ivo Bratislava SVK P-M-50 nie áno
491 Kacianova Danica Fonet Trencin SVK P-Ž-45 nie áno
492 Kacian Lubor Fonet Trencin SVK P-M-60 nie áno
493 Kacian Andrej Fonet Trencin SVK P-M-39 nie áno
494 Zlocha Michal Púchov SVK P-M-39 nie áno
495 Kubík Dušan Višňové SVK P-M-39 nie áno
496 Domanický Jozef Rajec SVK P-M-39 nie áno
497 Tóth Andrej Výčapy-Opatovce SVK P-M-39 nie áno
498 Tichý Rastislav Topoľčany SVK P-M-40 nie áno
499 Józsa Dušan HK Filozof SVK P-M-40 nie áno
500 Józsová Renata priatelia behu ležérneho SVK P-Ž-45 nie áno
501 Murgaš Miroslav Run For Fun SVK P-M-40 nie áno
502 Drška Peter Teplička nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
503 Olejková Linda Valaská Belá SVK P-Ž-35 nie áno
504 Kokavcova Alena Turcianske Klacany SVK P-Ž-45 nie áno
505 Nagy Viliam AK TLMAČE SVK P-M-60 nie áno
506 Jajcay Jakub Bratislava SVK P-M-39 nie áno
507 Jakubský Miroslav rajec SVK P-M-40 nie áno
508 Šrámek Vladimír Run For Fun SVK P-M-40 nie áno
509 Mikuľa Jakub Rajec SVK P-M-39 nie áno
510 Starinska Alena Bardejov SVK P-Ž-35 nie áno
511 Žiga Andrej ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
512 Kollár Marián Prievidza SVK P-M-39 nie áno
513 Kubálek Štefan ŠK Achilles Handlová SVK P-M-39 nie áno
514 Helík Lukáš Púchov SVK P-M-39 nie áno
515 Cibula Daniel Rybany SVK P-M-39 nie áno
516 Koval Juraj Kordiky SVK P-M-50 nie áno
517 Miklosiova Ivana BB SVK P-Ž-45 nie áno
518 Hromada Juraj Rajecká Lesná iGN SVK P-M-40 nie áno
519 Mcclelland Michaela nova dubnica SVK P-Ž-35 nie áno
520 Horváth Drahomír TJ.Dolná Krupá SVK P-M-39 nie áno
521 Švajdlenka Roman Zohor SVK P-M-39 nie áno
522 Lališ Peter Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
523 Rybárik Juraj Bojnice SVK P-M-40 nie áno
524 Tulák Ľuboslav Vajnory SVK P-M-40 nie áno
525 Bechera Štefan Hlohovec SVK P-M-39 nie áno
526 Straňanek Michal Rajec SVK P-M-40 nie áno
527 Sádecký Jozef ROSS s.r.o. SVK P-M-39 nie áno
528 Person Ladislav ROSS s.r.o. SVK P-M-39 nie áno
529 Štefánik Róbert Trenčín SVK P-M-40 nie áno
530 Sliacky Lukas Liptov SVK P-M-39 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2018!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Domonkos László Rohovce SVK P-M-40 nie 0
2 Jantošík Marek Nesluša SVK P-M-39 nie 0
3 Pastierik Milan ISITC SVK P-M-50 nie 0
4 Andrášková Barbora SHEruns SVK P-Ž-35 nie 0
5 Ščotka Miloš Považská Bystrica SVK P-M-39 nie 0
6 Frátrik Peter APPA Bitarova SVK P-M-50 nie 0
7 Starodubtsev Viktor JM Demolex IPhone Bardejov UKR P-M-40 áno 0
8 Maliar Slavomír Žilina SVK P-M-39 nie 0
9 Ofúkaný Marián Zvolen SVK P-M-40 nie 0
10 Václavek Tomáš Žilina SVK P-M-40 nie 0
11 Urík Roman TJ ZBYŇOV SVK P-M-40 nie 0
12 Tuschlova Iveta MTC Vysna Sebastova SVK P-Ž-45 nie 0
13 Kucharek Marcel BERNOHY.sk SVK P-M-39 nie 0
14 Mišiaková Barbora Ružomberok SVK P-Ž-34 nie 0
15 Ševčík Ľuboš Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-M-40 nie 0
16 Ševčíková Zuzana Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-Ž-34 nie 0
17 Zemaník Michal Praha CZE P-M-39 nie 0
18 Žideková Miroslava Bytča SVK P-Ž-34 nie 0
19 Prochorov Milan R-fitness Rajec SVK P-M-39 nie 0
20 Sádecký Daniel Precin SVK P-M-39 nie 0
21 Straňanek Matej Rajecké Teplice SVK P-M-39 nie 0
22 Meliskova Zuzana Raztocno SVK P-Ž-34 nie 0
23 Húšťava Peter EXACT SYSTEMS SVK P-M-39 nie 0
24 Jurečková Helena Rožnov pod Radhoštěm CZE P-Ž-34 nie 0
25 Labant Michal Utečenci SVK P-M-39 nie 0
26 Dikoš Tomáš Utečenci SVK P-M-39 nie 0
27 Slaninka Leopold Jezuiti - Piešťany SVK P-M-50 nie 0
28 Papšová Monika Malá Čierna SVK P-Ž-34 nie 0
29 Bíró Marian Horná Poton SVK P-M-40 nie 0
30 Bíróová Emese Horná Poton SVK P-Ž-34 nie 0
31 Bíróová Flora Horná Poton SVK P-Ž-34 nie 0
32 Pätnický Branislav P&PENDO SVK P-M-39 nie 0
33 Janko Ivan RTVS SVK P-M-40 nie 0
34 Adamčík Pavol Považská Bystrica SVK P-M-40 nie 0
35 Rosina František Považská Bystrica SVK P-M-40 nie 0
36 Senko Juraj MK SamKO SVK P-M-40 nie 0
37 Šeděnka Michal Elite Sport Team CZE P-M-39 nie 0
38 Rubická Stanislava Bratislava SVK P-Ž-35 nie 0
39 Kadáš Ján Radôstka SVK P-M-39 áno 0
40 Štefina Peter Sverepec SVK P-M-39 nie 0
41 Masár Lukáš Hrubá Borša SVK P-M-39 nie 0
42 Maroš Teodor Príbovce SVK P-M-40 nie 0
43 Gatialova Ema Prievidza SVK P-Ž-34 nie 0
44 Cunin Antoine Paris FRA P-M-39 nie 0
45 Slávik Julius Retrorunning team SVK P-M-40 nie 0
46 Bulíková Božena ŠK Devils Dubica SVK P-Ž-35 nie 0
47 Rusňák Ladislav Prievidza SVK P-M-40 nie 0
48 Baracka Jakub Bratislava SVK P-M-39 nie 0
49 Klimo Stanislav HK Direct Bytča SVK P-M-39 nie 0
50 Kostruh David Fiveman.com CZE P-M-50 nie 0
51 Šubrt Michal Fiveman.com CZE P-M-40 nie 0
52 Řezníček Vladislav Fiveman/Bouzov CZE P-M-50 nie 0
53 Bernát Josef Sudopark Klokočov SVK P-M-50 nie 0
54 Poliacik Michal Nova Dubnica SVK P-M-39 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Macko Róbert BK Malženice SVK P-M-40 nie nie
2 Pavlov Jozef Ba SVK P-M-40 nie nie
3 Rajtók Juraj Bežci Lučenec SVK P-M-40 nie nie
4 Ridzoň Milan Bežci Lučenec SVK P-M-40 nie nie
5 Ondrášiková Soňa Speed4Dogs SVK P-Ž-34 nie nie
6 Kubíček Pierre Dúbravka SVK P-M-40 nie nie
7 Školník Peter Muránska Huta SVK P-M-60 nie nie
8 Chovanec Tibor Povazska Bystrica SVK P-M-39 nie nie
9 Rybárik Juraj Bojnice SVK P-M-40 nie nie
10 Špánik Matej Považská Bystrica SVK P-M-39 nie nie
11 Póda Csaba Bežecký Klub Gabčíkovo SVK P-M-39 áno nie
12 Kováčiková Daniela Bratislava SVK P-Ž-35 nie nie
13 Hažer Tomáš T8 SVK P-M-39 nie nie
14 Krištof Martin Bratislava SVK P-M-39 nie nie
15 Pavlovič Peter Valča SVK P-M-40 nie nie
16 Daniel Šindelek MK Seitl Ostrava CZE P-M-50 nie nie
17 Gatialova Ema Prievidza SVK P-Ž-34 nie nie
18 Masár Lukáš Modra SVK P-M-39 nie nie
19 Cibulka Luboš Ĺadové medvede Hlohovec SVK P-M-50 nie nie
20 Klaška Martin ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie nie
21 Lorinc Jozef FC Hutník Dolný Kubín SVK P-M-60 nie nie
22 Strecha Juraj Oracle NetSuite SVK P-M-39 nie nie
23 Macek Peter Púchov SVK P-M-40 nie nie
24 Záborský Ivan Amatér SVK P-M-40 nie nie
25 Friala Lubomir Klub Ringla SVK P-M-39 nie nie
26 Havierniková Zdenka Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-Ž-45 nie nie
27 Šmihál Anton Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 nie nie
28 Oravec Roman CCCT SVK P-M-40 nie nie
29 Backo Anton Schaeffler Kysuce SVK P-M-40 nie nie
30 Klačansky Miritko XRunners Solčany SVK P-M-39 nie nie
31 Tomša Juraj KPŠ Nereus Žilina SVK P-M-39 nie nie
32 Barna Tamás PSN Zrt HUN P-M-40 nie nie
33 Karbanová Lucie Třinec CZE P-Ž-35 nie nie
34 Chrenková Lenka Prievidza SVK P-Ž-35 nie nie
35 Jellúš František BS TATRAN TURANY SVK P-M-39 nie nie
36 Bernát Jozef Klokočov SVK P-M-50 nie nie
37 Gatialova Ema Prievidza SVK P-Ž-34 nie nie
38 Cunin Antoine Paris FRA P-M-39 nie nie
39 Hanesch Robert Martin SVK P-M-39 nie nie
40 Rybár Ján ŠK - Floryb SVK P-M-40 nie nie
  
©2017 dojava