Dnes je Utorok 28. september 2021 meniny má Václav
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
rajecký maratón 2021
RAJECKÝ MARATÓN 2021
38. ročník
Slovenský pohár v maratóne Bratislava-Rajec-Košice
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Sebestian Sylvia BKJG ZILINA SVK M-Ž-40 áno
Ščibran Miroslav ŠKP Čadca SVK M-M-40 áno
Drabik Dušan Pozdišovce SVK M-M-39 áno
Pavuk Marian Spider Team Levice SVK M-M-40 áno
Adamčíková Zuzana Rosina SVK M-Ž-40 áno
Varga František Dunajská Streda SVK M-M-40 áno
Luhový Marcel Pečená krkovička Nosice SVK M-M-50 áno
Vostrý Miroslav MK Kladno CZE M-M-40 áno
Kubirita Ján LEMUR SVK M-M-50 áno
10  Milovník Pranjal Sri Chinmoy Marathon Team SVK M-M-40 áno
11  Sikora Marián Púchov SVK M-M-39 áno
12  Maron Tomas Surovce SVK M-M-40 áno
13  Humaj Andrej Surovce SVK M-M-40 áno
14  Šuchová Marcela Martin SVK M-Ž-40 áno
15  Sedlák Jozef revúca SVK M-M-50 áno
16  Plaskura Marcel Žilina SVK M-M-40 áno
17  Lecký Peter Zažiť SVK M-M-40 áno
18  Krč Tomáš zažiť SVK M-M-40 áno
19  Šustek Emil EmAnTe SVK M-M-39 áno
20  Seidlova Eva AK Tlmače SVK M-Ž-50 áno
21  Cíbik Jaroslav Dubnica SVK M-M-40 áno
22  Simon Alexander DS Žilina SVK M-M-70 áno
23  Pokrievka Miroslav Martin SVK M-M-40 áno
24  Hudeková Andrea TJ Tatran Krásno nad Kysucou SVK M-Ž-39 áno
25  Hlavata Milan Turany SVK M-M-39 áno
26  Suľa Vladislav Malá Čierna SVK M-M-40 áno
27  Kamendy Zuzana BK Spartak Medzev SVK M-Ž-40 áno
28  Kamendy Marián BK Spartak Medzev SVK M-M-40 áno
29  Mockovčiak Marek TJ Obal servis Košice SVK M-M-40 áno
30  Gomola Jozef JK Vrstvy RUN SVK M-M-50 áno
31  Rybar Marian BK Steel Kosice SVK M-M-50 áno
32  Málik Michal Bojnice SVK M-M-40 áno
33  Kurucz Vladislav Bratislava SVK M-M-60 áno
34  Špánik Marian KVŠ Karlova Ves SVK M-M-50 áno
35  Kubala Pavol Rača SVK M-M-40 áno
36  Mičic Marián MMM SVK M-M-39 áno
37  Šiket Peter Záhorie SVK M-M-40 áno
38  Sciranko Jozef BK Steel Košice SVK M-M-60 áno
39  Mečiar Viktor TITANI Považská Bystrica SVK M-M-40 áno
40  Lešták Peter James Bratislava SVK M-M-50 áno
41  Svorada Martin Považská Bystrica SVK M-M-39 áno
42  Jakubčiak Ján Liptovský Mikuláš SVK M-M-50 áno
43  Šimek Vratko Maratón klub Rajec SVK M-M-39 áno
44  Cyprian Marian MAC Dubnica nad Vahom SVK M-M-70 áno
45  Šimko Ivan AK Veterán Bratislava SVK M-M-60 áno
46  Uhrin Igor VÚ 1115 Ružomberok SVK M-M-40 áno
47  Šiatinská Stanislava ŠK Achilles Handlová SVK M-Ž-40 áno
48  Budzel Ivan BigHeroes SVK M-M-40 áno
49  Breznen Igor BK STEEL KOŠICE SVK M-M-40 áno
50  Hlinková Simona Žiadny SVK M-Ž-39 áno
51  Kľúčik Miroslav Žiadny SVK M-M-40 áno
52  Ďurec Ondrej Žilina SVK M-M-40 áno
53  Fišera Roman SK Chvojkovice Brod SVK M-M-50 áno
54  Telepun Martin BK Steel Košice SVK M-M-39 áno
55  Gejza Kele LCPackaging TPI SVK M-M-50 áno
56  Plevák Milan BK Lysá SVK M-M-40 áno
57  Jalakša Július Swim club PB SVK M-M-50 áno
58  Krátky Viero Nováky SVK M-M-40 áno
59  Blaho Peter Martin SVK M-M-40 áno
60  Hládek Tomáš Bikepoint.sk Eleven SVK M-M-39 áno
61  Kotrč Michal Bôrik Team Running SVK M-M-39 áno
62  Hýrošš Pavel Sučany SVK M-M-60 áno
63  Nagy David Penati SVK M-M-50 áno
64  Holec Miroslav ŠK Achilles Handlová CZE M-M-40 áno
65  Mišiak Michal čiga-biga team marathon SVK M-M-39 áno
66  Paška Juraj 3NT SVK M-M-50 áno
67  Medvec Juraj Bojnice SVK M-M-40 áno
68  Ochodničan Miroslav BK JG Žilina SVK M-M-40 áno
69  Ištvánik Ján BKJG Žilina SVK M-M-39 áno
70  Skorčík Ján Cykloklub Turzovka SVK M-M-50 áno
71  Pavlacký Jaroslav Trenčianske Teplice SVK M-M-50 áno
72  Pekár Martin AK Baník Prievidza SVK M-M-40 áno
73  Kantár Peter Martin SVK M-M-39 áno
74  Hrobák Miroslav Staré pušky SVK M-M-39 áno
75  Straňanek Jozef Maratón klub Rajec SVK M-M-40 áno
76  Kokavcova Alena ElaGo SVK M-Ž-50 áno
77  Weichpart Henrich Žilina SVK M-M-40 áno
78  Fisera Marian SK Chvojkovice Brod SVK M-M-40 áno
79  Starinsky Rastislav Bardejov SVK M-M-40 áno
80  Petreje Martin Dolné Naštice SVK M-M-39 áno
81  Maľuk Marek KOŇUŠ SVK M-M-40 áno
82  Zajac Juraj BA SVK M-M-40 áno
83  Jankola Ján MK Tvrdošín SVK M-M-50 áno
84  Sestrienka Libor Bratislava SVK M-M-50 áno
85  Kučírek Petr TJ TŽ Třinec CZE M-M-60 áno
86  Dikoš Martin žilina SVK M-M-39 áno
87  Puškárová Katarína Odorín SVK M-Ž-40 áno
88  Štubňa Miroslav Vrtulnikove kridlo Presov SVK M-M-40 áno
89  Jendrichovska Danka TTTrend SVK M-Ž-50 áno
90  Bačík Peter Košice SVK M-M-60 áno
91  Semanova Zlata Košice SVK M-Ž-50 áno
92  Pudiš Štefan Ludrová SVK M-M-50 áno
93  Štreicher Jozef Topoľčany SVK M-M-50 áno
94  Stoličný Martin REDE Bratislava SVK M-M-50 áno
95  Stoličná Zuzana AK Veterán Bratislava SVK M-Ž-50 áno
96  Železov Konstantin 42195.kiev.ua UKR M-M-50 áno
97  Machnik Wojciech Club 249challenge POL M-M-40 áno
98  Vernarský Jaroslav Pepa Team Frýdek-Místek CZE M-M-50 áno
99  Selecka Katarina Bratislava SVK M-Ž-40 áno
100  Fonfer Viktor Máratonsky klub Tvrdosin SVK M-M-50 áno
101  Hanus Miroslav Martin SVK M-M-40 áno
102  Kohút Peter OŠK Ludrová SVK M-M-40 áno
103  Kráľ Jozef Malá Čierna SVK M-M-60 áno
104  Liška Pavol TJ Malá Čierna SVK M-M-39 áno
105  Michalec Tomáš Maratón klub Rajec SVK M-M-39 áno
106  Kmiť Štefan Klub bežcov Sropkov SVK M-M-40 áno
107  Mareková Eva JOGGING KLUB Dubnica nad Váhom SVK M-Ž-39 áno
108  Michalec Branislav Maraton klub Rajec SVK M-M-39 áno
109  Gruber Tomislav Bratislava SVK M-M-50 áno
110  Židziková Alana Danube Runners SVK M-Ž-39 áno
111  Bujňák Ján Martin SVK M-M-50 áno
112  Cagáň Peter behaj.net SVK M-M-50 áno
113  Koniar Marián ZolnaSkyrunningTeam SVK M-M-39 áno
114  Bača Mario zlate moravce SVK M-M-40 áno
115  Vago Milan TBM Trnava SVK M-M-60 áno
116  Vojtek Radoslav Žilina SVK M-M-40 áno
117  Polc Štefan ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK M-M-70 áno
118  Marcinčák Slavomír Košice SVK M-M-40 áno
119  Bútorová Ingrid Pružina SVK M-Ž-40 áno
120  Zuberník Štefan Beh chudobným SVK M-M-70 áno
121  Letko Miroslav Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK M-M-40 áno
122  Ježík Miroslav MKŠS AK Kysucké Nové Mesto SVK M-M-40 áno
123  Štefanec Ivan Bratislava SVK M-M-60 áno
124  Cheben Frantisek AK veteran Bratislava SVK M-M-60 áno
125  Dvořáček Vlastimil Doudleby nad Orlicí CZE M-M-60 áno
126  Kalina Rastislav Maratón klub Rajec SVK M-M-40 áno
127  Šulja Michal Lesky SVK M-M-40 áno
128  Miklošovič Daniel Šúrovce SVK M-M-40 áno
129  Jurčík Ján KKM Čadca SVK M-M-50 áno
130  Michálek Juraj Espressif Systems CZK M-M-39 áno
131  Michálková Eva Brno CZE M-Ž-39 áno
132  Valocka Milan Uni-y_be-c Zvolen SVK M-M-60 áno
133  Líšková Ivana VeredaSport SVK M-Ž-39 áno
134  Smolár Július MK Tatran Sp. Nová Ves SVK M-M-70 áno
135  Valach Michal Lietavská Lúčka SVK M-M-39 áno
136  Kulkovský Peter Tvrdošín SVK M-M-39 áno
137  Valach Peter Zvolen SVK M-M-60 áno
138  Hazucha Ján Statika Zvolen SVK M-M-70 áno
139  Luksza Radek MK Seitl Ostrava CZE M-M-40 áno
140  Gaplovský Martin Bratislava SVK M-M-39 áno
141  Mahútová Katarína Belá SVK M-Ž-39 áno
142  Masaryk Pavol AK Senica SVK M-M-40 áno
143  Krajčovič Peter Zlaté Moravce SVK M-M-40 áno
144  Butorac Dušan MTC Vysna Sebastova SVK M-M-40 áno
145  Babinski Szymon TRIDivision POL M-M-40 áno
146  Kwasniewski Tomasz TRIDivision POL M-M-39 áno
147  Chovan Michal Turie SVK M-M-39 áno
148  Varačka Matúš Beckov SVK M-M-39 áno
149  Chovan Ján Turie SVK M-M-39 áno
150  Jakubec Michal Zažiť SVK M-M-40 áno
151  Timár Tibor Proefekt team SVK M-M-40 áno
152  Zúbrik Ján Chorvátsky Grob SVK M-M-40 áno
153  Kopčík Tomáš Trnava SVK M-M-50 áno
154  Vida Boris Bojnice SVK M-M-39 áno
155  Kubány Michal Žilina SVK M-M-40 áno
156  Šály Radek Šulywander SVK M-M-50 áno
157  Bohunický Cyril Ada rezorts SVK M-M-50 áno
158  Gyepes Daniel TESCO SVK M-M-40 áno
159  Fellner Jurgen Reilingen GER M-M-40 áno
160  Horník Patrik Veľká Lomnica-Poriadie SVK M-M-40 áno
161  Kupčo František Žilina SVK M-M-60 áno
162  Šavol Matej Turčianske Teplice SVK M-M-39 áno
163  Pastorová Petra Maraton klub Seitl Ostrava CZE M-Ž-40 áno
164  Jahvodka Michal Turie Slo M-M-39 áno
165  Molnár Peter Dunajská Streda SVK M-M-40 áno
166  Šigut Zdeněk SIGI & Co. SVK M-M-60 áno
167  Maslík Martin 5.psu SVK M-M-40 áno
168  Ďuriga Stanislav Trenčín SVK M-M-60 áno
169  Kukuc Jozef JK vrstvy RUN SVK M-M-50 áno
170  Hrúz Jozef Bernohy. sk SVK M-M-40 áno
171  Galambos Kristián Senec SVK M-M-39 áno
172  Fotta Rastislav Prešov SVK M-M-50 áno
173  Bujna Róbert Kuchynské bobre SVK M-M-50 áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 8.8.2021!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Ott Andrej Marathon BB Team SVK M-M-39 NIE
Veselovská Lucia Liptovská Osada SVK M-Ž-39 NIE
Parilák Martin Klub bežcov Stropkov SVK M-M-40 NIE
Fillo Ivan OK Tribeč Topoľčany SVK M-M-39 NIE
Mikuľová Soňa Rajec SVK M-Ž-39 NIE
Košiar Daniel Žilina SVK M-M-39 NIE
Kahánek Vladimír Albrechtice CZE M-M-60 NIE
Urban Jozef UrbanRunningTeam SVK M-M-39 NIE
Valachová Eva Zvolen SVK M-Ž-50 NIE
10  Štefek Jiří AK EZ Kopřivnice CZE M-M-50 NIE
11  Tužinčin Ján O5BK FURČA KOŠICE SVK M-M-40 NIE
12  Benčík Peter Skalité SVK M-M-40 NIE
13  Šádková Terezie Ostrava CZE M-Ž-40 NIE
14  Krajči Milan Lokomotíva Zvolen SVK M-M-70 NIE
15  Piekov Martin Marianka SVK M-M-40 NIE
16  Bulej Vladislav Staškov SVK M-M-39 NIE
17  Kincel Pavol bsTatran Turany SVK M-M-70 NIE
18  Pavlova Renata Nitra SVK M-Ž-40 NIE
  
©2021