Dnes je Štvrtok 9. júl 2020 meniny má Lujza
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
rajecký maratón 2020
RAJECKÝ MARATÓN 2020
37. ročník
Slovenský pohár v maratóne Bratislava-Rajec-Košice
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Luhový Marcel Pečená krkovička Nosice SVK M-M-40 áno
Pavuk Marian Spider Team Levice SVK M-M-40 áno
Penciak Emil Partizán Vrícko SVK M-M-40 áno
Málik Michal Bojnice SVK M-M-40 áno
Hanus Miroslav Martin SVK M-M-40 áno
Iľaš Marián Banská Bystrica SVK M-M-40 áno
Chupan Radovan Maratonci Turie SVK M-M-40 áno
Jackulík František Brúsne SVK M-M-40 áno
Janík Lukáš Maratón klub Rajec SVK M-M-39 áno
10  Maron Tomas Surovce SVK M-M-40 áno
11  Humaj Andrej Surovce SVK M-M-40 áno
12  Michalec Tomáš AŠK Fénix Bratislava SVK M-M-39 áno
13  Nagy David Penati SVK M-M-50 áno
14  Mišiak Michal čiga-biga team marathon SVK M-M-39 áno
15  Ščibran Miroslav ŠKP Čadca SVK M-M-40 áno
16  Ligocký Jozef TBK TORA Topoľčany SVK M-M-39 áno
17  Vanáková Dominika Maratón klub Rajec SVK M-Ž-39 áno
18  Železov Konstantin 42195.kiev.ua UKR M-M-50 áno
19  Machata Béla Alföld TE HUN M-M-40 áno
20  Krajči Milan Lokomotíva Zvolen SVK M-M-70 áno
21  Marcinčák Slavomír UVLF Košice SVK M-M-40 áno
22  Lakomý Miroslav Bratislava SVK M-M-50 áno
23  Šály Radek Šulywander SVK M-M-50 áno
24  Bado Richard Maratón klub Rajec SVK M-M-39 áno
25  Kubala Pavol Slovania SVK M-M-40 áno
26  Kubirita Ján LEMUR SVK M-M-50 áno
27  Líšková Ivana cyklomania.sk SVK M-Ž-39 áno
28  Štubňa Miroslav Vrtuľníkove krídlo Presov SVK M-M-40 áno
29  Jendrichovská Danka TTTrend SVK M-Ž-50 áno
30  Lešták Peter JAMES Bratislava SVK M-M-50 áno
31  Kamendy Zuzana BK Spartak Medzev SVK M-Ž-39 áno
32  Marian cyprian Marian MAC Dubnica nad Vahom SVK M-M-70 áno
33  Seidlová Eva AK Tlmače SVK M-Ž-50 áno
34  Puškárová Katarína Odorín SVK M-Ž-39 áno
35  Alexander Simon DS Žilina SVK M-M-70 áno
36  Drlička Miroslav Maratón klub Rajec SVK M-M-40 áno
37  Šprocha Branislav Malacky SVK M-M-39 áno
38  Tallo Pavol Bratislava SVK M-M-40 áno
39  Sedlák Jozef revúca SVK M-M-50 áno
40  Kamendy Marián Bratislava SVK M-M-40 áno
41  Šutka Michal 3oSoft running team SVK M-M-39 áno
42  Földesi Marek Levice SVK M-M-40 áno
43  Hromadova Andrea 1979 SVK M-Ž-40 áno
44  Hromada Marek Rajecká Lesná SVK M-M-40 áno
45  Dudiak Marek AK Čadca SVK M-M-40 áno
46  Bujňák Ján Martin SVK M-M-50 áno
47  Valach Peter Zvolen SVK M-M-50 áno
48  Liška Pavol TJ Malá Čierna SVK M-M-39 áno
49  Bátovský Miroslav AK Tlmače SVK M-M-50 áno
50  Ott Andrej Marathon BB Team SVK M-M-39 áno
51  Beliansky Stanislav Štiavnik SVK M-M-50 áno
52  Budzel Ivan BigHeroes SVK M-M-40 áno
53  Mihal Stefan Madagaskar SVK M-M-50 áno
54  Mihal Filip Madagaskar SVK M-M-39 áno
55  Šudý Marián Ostratice SVK M-M-39 áno
56  Hrúz Jozef AŠK Slávia Trnava SVK M-M-40 áno
57  Gaplovský Martin Bratislava SVK M-M-39 áno
58  Treľo Michal Trebišov SVK M-M-39 áno
59  Mihálek Michal Bratislava SVK M-M-39 áno
60  Hanzlík Ondrej AK Baník Prievidza SVK M-M-60 áno
61  Vostry Miroslav MK Kladno CZE M-M-40 áno
62  Kruppa Martin Turiec Run SVK M-M-40 áno
63  Mečiar Viktor TITANI Považská Bystrica SVK M-M-40 áno
64  Donovalova Eva MARATHONBB TEAM SVK M-Ž-39 áno
65  Šindelek Daniel MK Seitel Ostrava CZ M-M-50 áno
66  Vernarský Jaroslav Pepa Team Frýdek-Místek CZ M-M-50 áno
67  Pavel Hýrošš Sučany SVK M-M-60 áno
68  Sebestian Sylvia BKJG Zilina SVK M-Ž-40 áno
69  Jaroš Tomáš Café Racers SVK M-M-39 áno
70  Mihál Juraj ALMI Výroba reklamy SVK M-M-39 áno
71  Bačík Peter Košice SVK M-M-60 áno
72  Semanová Zlatka Košice SVK M-Ž-50 áno
73  Kalina Rastislav Maratón klub Rajec SVK M-M-40 áno
74  Stoličný Martin REDE Bratislava SVK M-M-50 áno
75  Stoličná Zuzana AK Veterán Bratislava SVK M-Ž-50 áno
76  Zamora Jozef Bratislava SVK M-M-40 áno
77  Bley Oliver ŠK Zrýchlená Turistika SVK M-M-40 áno
78  Mockovčiak Marek TJ Obal servis Košice SVK M-M-40 áno
79  Vago Milan TBM Trnava SVK M-M-50 áno
80  Puškár Michal AK Ask Slavia Trnava SVK M-M-39 áno
81  Kukuc Jozef JK vrstvy RUN SVK M-M-40 áno
82  Weichpart Henrich Žilina SVK M-M-40 áno
83  Gomola Jozef JK vrstvy RUN SVK M-M-40 áno
84  Klein Rado Trnava SVK M-M-40 áno
85  Valocka Milan Uni-y_bec Zvolen SVK M-M-60 áno
86  Pekár Martin AK Baník Prievidza SVK M-M-40 áno
87  Lednický Juraj Lednické kone SVK M-M-39 áno
88  Fišera Roman SK Chvojkovice Brod SVK M-M-40 áno
89  Hlozák Pavel NZBK SVK M-M-40 áno
90  Prokein Denis ŠK Achilles Handlová SVK M-M-39 áno
91  Lozinak Martin Prievidza SVK M-M-40 áno
92  Kmiť Štefan Klub bežcov Stropkov SVK M-M-40 áno
93  Šigut Zdeněk SIGI&Co. CZ M-M-60 áno
94  Mušák Stanislav Starý Kolín CZ M-M-50 áno
95  Moskáľ Tomáš Žilina SVK M-M-39 áno
96  Kučírek Petr TJ TŽ Třinec CZ M-M-60 áno
97  Fisera Marian Sk Chvojkovice Brod SVK M-M-40 áno
98  Michálek Juraj Y Soft CZE M-M-39 áno
99  Michálková Eva Wandera CZE M-Ž-39 áno
100  Urban Peter Pieščanské parníky SVK M-M-40 áno
101  Urbanova Lenka Pieščanské parníky SVK M-Ž-40 áno
102  Vadocká Gabriela Pieščanské parníky SVK M-Ž-40 áno
103  Semanko František BK Steel Košice SVK M-M-60 áno
104  Sciranko Jozef BK Steel Košice SVK M-M-50 áno
105  Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov CZE M-Ž-39 áno
106  Buchanec Jano Rajecke Teplice SVK M-M-50 áno
107  Kajankova Silvia Rajecke Teplice SVK M-Ž-40 áno
108  Kovalčík Vladimír Trenčín SVK M-M-60 áno
109  Paulínyová Radka RunningPro SVK M-Ž-40 áno
110  Radzo Peter trnava SVK M-M-40 áno
111  Gašperec Zdenko MTB Team Limbach SVK M-M-40 áno
112  Zvrškovec Michal Retro Running Team SVK M-M-39 áno
113  Hudeková Andrea TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU SVK M-Ž-39 áno
114  Švajda Gabriel AC Nove Zamky SVK M-M-39 áno
115  Ježík Miroslav MKŠS-AK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO SVK M-M-40 áno
116  Kubány Michal MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK M-M-40 áno
117  Hozza Marek MKŠS-AK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO SVK M-M-40 áno
118  Kele Gejza LC PackagingTPI SVK M-M-50 áno
119  Janík Mário MKŠS-AK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO SVK M-M-40 áno
120  Smolár Július MK Tatran Sp. Nová Ves SVK M-M-70 áno
121  Pudiš Štefan Ludrová SVK M-M-50 áno
122  Sinko Martin Zilina SVK M-M-39 áno
123  Šváb Michal ŠK Zrýchlená Turistika SVK M-M-39 áno
124  Vičarová Hana 2B Winner CZE M-Ž-39 áno
125  Bohunický Cyril ADA WASTE s. r. o. SVK M-M-50 áno
126  Sula Vladislav Malá Čierna SVK M-M-40 áno
127  Kráľ Jozef Malá Čierna SVK M-M-60 áno
128  Tomčík Pavol ŠK Zrýchlená Turistika SVK M-M-39 áno
129  Čajkovič Milan Trnava SVK M-M-50 áno
130  Uhlárik Ján Maratón klub Rajec SVK M-M-50 áno
131  Kasmanová Zuzana Ďurčiná SVK M-Ž-40 áno
132  Klimo Stanislav HK Direct Bytča SVK M-M-39 áno
133  Milovník Pranjal Sri Chinmoy Marathon Team SVK M-M-40 áno
134  Sočuvka Ondrej Žilina SVK M-M-40 áno
135  Fillo Ivan Olymp Topoľčany SVK M-M-39 áno
136  Miklošovič Daniel Šúrovce SVK M-M-40 áno
137  Hrček Petr - CZE M-M-50 áno
138  Cervenak Andrej Krupina SVK M-M-39 áno
139  Svorada Martin Považská Bystrica SVK M-M-39 áno
140  Krč Tomáš zažiť SVK M-M-39 áno
141  Jurčík Ján KKM Čadca SVK M-M-50 áno
142  Hrnčír Ľuboš Trnava SVK M-M-40 áno
143  Paločko Miloš OcÚ Žipov SVK M-M-39 áno
144  Kokavcova Alena Elago SVK M-Ž-50 áno
145  Dvonč Miroslav obec Krásno SVK M-M-40 áno
146  Petreje Martin Dolné Naštice SVK M-M-39 áno
147  Bača Mario Zlaté Moravce SVK M-M-40 áno
148  Hatalová Lucia Klub nenapraviteľných optimistov SVK M-Ž-39 áno
149  Tužinčin Jan O5BK FURČA KOŠICE SVK M-M-40 áno
150  Hazucha Ján Statika Zvolen SVK M-M-70 áno
151  Butoracova Ivana MTC Vysna Sebastova SVK M-Ž-40 áno
152  Telepovský Miroslav eMTe Trebišov SVK M-M-50 áno
153  Pavlusik Peter Žilina SVK M-M-40 áno
154  Bugoš Marián KBBS Turčianske Teplice SVK M-M-40 áno
155  Štreicher Jozef Topoľčany SVK M-M-40 áno
156  Lecký Peter Zažiť SVK M-M-40 áno
157  Dikoš Martin Žilina SVK M-M-39 áno
158  Ondráš Peter Rezké korytnačky SVK M-M-39 áno
159  Zajíček Miroslav Rabbits SVK M-M-50 áno
160  Šulja Michal Dinamo Pančevo SVK M-M-40 áno
161  Ištoňa Miroslav BK Humenné SVK M-M-50 áno
162  Pavlacký Jaroslav Trenčianske Teplice SVK M-M-50 áno
163  Šmárik Milan Žilina SVK M-M-50 áno
164  Bíró Attila DUNASZERDAHELY SVK M-M-40 áno
165  Breznen Igor BK STEEL KOŠICE SVK M-M-40 áno
166  Blaho Peter Martin SVK M-M-40 áno
167  Сийгрйщ Фредй Atletski Klub TRIM Кикинда SRB M-M-40 áno
168  Kyselicová Stanislava TV Severka SVK M-Ž-39 áno
169  Polc Štefan Športklub Dobrá Niva SVK M-M-60 áno
170  Krištof Peter Airsoft Partizánske SVK M-M-40 áno
171  Luksza Radek MK Seitl Ostrava CZ M-M-40 áno
172  Bielik Jozef Kofola - Fačkov SVK M-M-40 áno
173  Zúbrik Ján IPčko SVK M-M-40 áno
174  Gyepes Daniel TESCO1 SVK M-M-40 áno
175  Kánik Kornel BKJG Zilina SVK M-M-39 áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 31.7.2020!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Klejnová Martina Praha SVK M-Ž-39 0
Bodocky Michal PRB SVK M-M-40 0
Jašková Iveta SHEruns SVK M-Ž-50 0
Dvorský Peter ULTRAMOTIVATION SVK M-M-40 0
Skalsky Juraj skalsky bratislava SVK M-M-40 0
Mattosova Lucia bratislava SVK M-Ž-39 0
Hlavina Jaroslav Bojnice SVK M-M-39 0
Vojtek Radoslav Žilina SVK M-M-40 0
Tichý Peter AK Čadca SVK M-M-50 0
10  Bodocky Michal PRB SVK M-M-40 0
11  Jalakša Július Swim club Považská Bystrica SVK M-M-50 0
12  Rybar Marian BK Steel Kosice SVK M-M-40 0
13  Tománek Roman Gallak Slavičín ČR M-M-60 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2020