Dnes je Štvrtok 9. júl 2020 meniny má Lujza
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
INFORMÁCIE
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÝ BOROŠOVEC 2020
25. ročník
  štartovka
  
  
rajecký borošovec - prihlásení pretekári
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: zap.:
1    Dacej Michal Humenné   SVK M-39 áno
2    Vojtek Miloš CyS-Akadémia Petra Sagana   SVK M-50 áno
3    Vojtek ml. Miloš CyS-Akadémia Petra Sagana   SVK M-39 áno
4    Ježík Miroslav Schaeffler Kysuce   SVK M-40 áno
5    Uhlárik Pavol Maratón klub Rajec   SVK M-60 áno
6    Michalec Tomáš AŠK Fénix Bratislava   SVK M-39 0
7    Šteták Jozef ACS   SVK M-40 áno
8    Jurčíková Iveta ACS   SVK Ž-40 áno
9    Gomola Jozef JK vrstvy run   SVK M-40 0
10    Kukuc Jozef JK vrstvy RUN   SVK M-40 0
11    Janík Lukáš Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
12    Uhlárik Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
13    Líšková Ivana   SVK Ž-39 áno
14    Adamčíkova Zuzana   SVK Ž-39 áno
15    Adamčík Viktor   SVK Ji áno
16    Sentkerestiová Lenka   SVK Ž-39 0
17    Bobáň Václav Terchová   SVK M-39 0
18    Repan Michal   SVK M-39 0
19    Vacko Jakub   SVK M-39 0
20    Galdia Jiří Webovica.sk   SVK M-40 0
21    Čelková Lucia ŠK POBEŽ   SVK Ž-39 áno
22    Drlička Miroslav Maratón klub Rajec   SVK M-40 áno
23    Hausnerová Liliana BK MÉTA   SVK Ž-40 áno
24    Hanus Miroslav Martin   SVK M-40 0
25    Sádecká Eva ŠK Pobež   SVK Ž-39 áno
26    Sviták Stanislav AK Zilina   SVK M-60 áno
27    Hodas Juraj Konská   SVK M-39 0
28    Kuruc Jakub   SVK M-39 0
29    Tabak Andrej Fatra Team   SVK M-40 0
30    Prokopovič Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
31    Kavec Ján Maratón klub Rajec   SVK M-50 áno
32    Zvarik Andrej Teplička nad Váhom   SVK M-39 0
33    Murárová Barbora   SVK Ž-39 0
34    Lednický Juraj Lednické kone   SVK M-39 áno
35    Ďurek Milan Lednické kone   SVK M-39 áno
36    Lednický Martin Lednické kone   SVK M-39 áno
37    Belavý Tomáš Lednické kone   SVK M-39 áno
38    Janík Mário HO MŠK Kysucké Nové Mesto   SVK M-40 0
39    Šimek Ján MK Rajec   SVK M-40 áno
40    Piala Ján Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
41    Pohanka Patrik Lednické kone   SVK M-39 áno
42    Bado Richard Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
43    Rolinčinová Anna Rajec   SVK Ž-39 áno
44    Janata Boris Kompava H-Triathlon Team   SVK M-39 0
45    Račko Erik Stg Prievidza   SVK M-39 áno
46    Mikula Jaroslav KKM Čadca   SVK M-50 áno
47    Kasman Marek Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
48    Homola Tomas Marsova-Rasov   SVK M-39 0
49    Michalina Marian Hamburgerove deti   SVK M-39 áno
50    Franko Miroslav Run For Fun   SVK M-40 áno
51    Holec Miroslav SAABunderground   CZK M-40 áno
52    Heglas Dávid Raková   SVK M-39 áno
53    Mamatej Boris Martin   SVK M-40 0
54    Lednická Ivana Malé Lednice   SVK Ž-39 0
55    Vojtek Radoslav Žilina   SVK M-40 0
56    Rechtorík Peter Schaeffler Kysuce   SVK M-40 áno
57    Jančo Anton Schaeffler Kysuce   SVK M-39 áno
58    Straňanek Jozef Maratón klub Rajec   SVK M-40 áno
59    Bačíková Jana   SVK Ž-40 áno
60    Kardoš Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
61    Kukučiar Ivan Rekreanti Považská Bystrica   SVK M-39 áno
62    Demáček Lukáš Rekreanti Považská Bystrica   SVK M-39 áno
63    Valíček Branike Maratónci Turie   SVK M-40 0
64    Chupáň Radiko Maratónci Turie   SVK M-40 0
65    Šmárik Milan Žilina   SVK M-50 áno
66    Hulinko Michal Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
67    Stupňan Peter Kamenná Poruba   SVK M-39 áno
68    Železov Konstantin TURIEC.RUN   UKR M-50 0
69    Papan Peter Rajecké Teplice   SVK M-39 áno
70    Kiš Milan Fitcvičenia   SVK M-40 áno
71    Gunda Jozef pop corn   SVK M-60 0
72    Randa Juraj   SVK M-39 áno
73    Hozza Marek MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto   SVK M-40 0
74    Filinová Michaela Štiavnik   SVK Ž-39 0
75    Pažický Ľuboš Žilina   SVK M-39 0
76    Murárik Roman Scheidt & Bachman Žilina   SVK M-39 0
77    Rostecký Radovan   SVK M-40 áno
78    Majerčík Ivan Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
79    Vitko Martin Lednické kone   SVK M-39 0
80    Sladek Katarzyna Žilina   PL Ž-39 áno
81    Hromada Marek Rajecká Lesná   SVK M-40 0
82    Hromadova Andrea Rajecká Lesná   SVK Ž-40 0
83    Hartiník Miroslav Maratón klub Rajec   SVK M-50 áno
84    Kolár Michal Konska   SVK M-40 0
85    Ďurišová Beáta Family team   SVK Ž-39 áno
86    Opavský Peter Family team   SVK M-40 áno
87    Pekný Lukáš Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
88    Škola Marian Žilina   SVK M-40 0
89    Pialová Janka Maratón klub Rajec   SVK Ž-39 áno
90    Michalec Branislav Maraton klub Rajec   SVK M-39 áno
91    Chylova Veronika   SVK Ž-39 áno
92    Martinková Gabriela Teplička nad Váhom   SVK Ž-40 áno
93    Rybár Jakub Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
94    Hanes Martin   SVK M-40 áno
95    Pánek Vladimír Žilina   SVK M-40 0
96    Brodňan Michal Pollux   SVK M-39 0
97    Brodňanová Ivana Pollux   SVK Ž-39 0
98    Hájek Miroslav Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
99    Dudiak Marek AK Čadca   SVK M-40 0
100    Jedinák Ján KNM   SVK M-40 0
101    Ondrušek Štefan Kysucké Nové Mesto   SVK M-50 áno
102    Cibulková Petra Rajec   SVK Ž-39 áno
103    Stefina Stefan OMES.SK   SVK M-39 0
104    Kasman Peter Maratón klub Rajec   SVK M-39 áno
105    Krupka Juraj Ochodnica   SVK M-40 áno
106    Boko Jozef ŠK Pobež PB   SVK M-39 0
107    Skorčík Martin   SVK M-39 0
108    Michalec Ján AO Slávia ŽU   SVK M-39 0
109    Uhlárik Ján Maratón klub Rajec   SVK M-50 áno
110    Bieliková Marcela MK Rajec   SVK Ž-40 áno
111    Holeša Patrik MARATÓN KLUB RAJEC   SVK M-39 áno
112    Mikolka Pavol Martin   SVK M-39 áno
113    Ďungelová Silvia THE RUNning team Teplička nad Váhom   SVK Ž-40 áno
114    Petreje Martin Dolné Naštice   SVK M-39 áno
115    Mizera Pavol Kysuce team   SVK M-40 0
116    Balošáková Anna AK Čadca   SVK Ž-50 0
117    Kollár Jozef Kollobežci   SVK M-40 0
  
©2020