rajecký borošovec - Maratón klub Rajec
Dnes je Streda 15. august 2018 meniny má Marcela
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
main
RAJECKÝ BOROŠOVEC 2017
22. ročník
  výsledky
  
  Vyberte ročník:   
Rajecký Borošovec - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   MICHALEC Tomáš 1989 Predmier SVK 0:54:10 M-39
2   ŠTEFINA Štefan 1986 omes.sk SVK 0:54:42 M-39
3   KALINA Rastislav 1975 MK Rajec SVK 0:54:59 M-40
4   TÖRÖK Juraj 1989 CEPro team SVK 0:55:17 M-39
5   REMIŠ Patrik 1994 Žilina SVK 0:55:31 M-39
6   CHUPEK Jozef 1971 Rajecké Teplice SVK 0:55:42 M-40
7   KOVÁČIK Ľuboš 1966 Súľov hradná SVK 0:56:14 M-50
8   VALÚCH Matej 1987 agilus.sk SVK 0:56:16 M-39
9   ĎUREC Lukáš 1990 Intersport ZA SVK 0:56:30 M-39
10   PIALA Ján 1992 Maratón klub Rajec SVK 0:56:35 M-39
11   JURDÍK Jozef 1998 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK 0:56:37 Ji
12   LIČKO Matúš 1978 SVK 0:57:57 M-39
13   HOLEŠA Patrik 1991 MARATÓN KLUB RAJEC SVK 0:58:08 M-39
14   PÁLENÍK Andrej 1977 MPK Dolný Kubín SVK 0:58:38 M-40
15   PONEK Tibor 1976 T. Ponek Team SVK 0:58:41 M-40
16   MICHALEC Ján 1982 ŽILINA SVK 0:58:58 M-39
17   KAŠJAK Michal 1977 Fineco running team/Vrútky SVK 0:59:05 M-40
18   ŽELEZOV Konstantin 1969 TURIEC.RUN UKR 0:59:13 M-40
19   PAVLÍK Ivan 1984 AK Spartak Dubnica n. V. SVK 1:00:19 M-39
20   LEDNICKÝ Juraj 1993 Lednické kone SVK 1:00:25 M-39
21   KUBÁNY Michal 1980 Žilina SVK 1:00:26 M-39
22   BIELIK Jozef 1978 Fačkov SVK 1:01:19 M-39
23   CAPEK Matin 1984 Čadečka SVK 1:01:45 M-39
24   LEDNICKÝ Martin 1993 Lednické Kone SVK 1:02:20 M-39
25   BELKO Michal 1989 Strečno SVK 1:02:38 M-39
26   KEMKA Jozef 1961 Bytča SVK 1:02:41 M-50
27   MURÁRIK Roman 1981 S&B Žilina SVK 1:02:43 M-39
28   RANDA Juraj 1983 garage team paština závada SVK 1:02:43 M-39
29   VITKO Martin 1992 Lednické Kone SVK 1:02:57 M-39
30   HROMADA Martin 1992 Spartan Patriot Team SVK 1:03:12 M-39
31   CHROMEK Roman 1970 Žilina SVK 1:03:39 M-40
32   PAULÍNYOVÁ Katarína 1975 AK ZŤS Martin SVK 1:03:50 Ž
33   PEKNÝ Michal 1995 Maraton klub Rajec SVK 1:04:12 M-39
34   STRAŇANEK Jozef 1975 Maratón klub Rajec SVK 1:04:17 M-40
35   VALENTA Tomáš 1997 Maratón klub Rajec SVK 1:04:36 M-39
36   OČKO Jozef 1976 Maratón klub Rajec SVK 1:04:37 M-40
37   IVAN Vladimír 1993 Paština Závada SVK 1:04:40 M-39
38   TALDÍK Jaroslav 1975 MK Rajec SVK 1:04:43 M-40
39   VESELOVSKÝ Ondrej 1979 Turiec.run SVK 1:04:52 M-39
40   BULEJ Peter 1975 Triatlon Team Nereus Zilina SVK 1:05:03 M-40
41   SLIVKA Milan 1977 TK Žabka Čadca SVK 1:05:04 M-40
42   MIZERA Pavol 1978 Kysuce team SVK 1:05:05 M-39
43   UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec SVK 1:05:11 M-39
44   DLHOPOLEC Ján 1961 Žilina SVK 1:05:14 M-50
45   ZANICKY Pavol 1977 Zilina SVK 1:05:15 M-40
46   VOJTEK Radoslav 1977 Žilina SVK 1:05:27 M-40
47   BELIANSKY Stanislav 1964 Štiavnik SVK 1:05:29 M-50
48   BIELIK Braňo 1979 Fackov SVK 1:05:36 M-39
49   JANKECH Pavol 1957 Trencin SVK 1:05:38 M-60
50   PAWLUS Vladimír 1977 TK Žabka Čadca SVK 1:05:40 M-40
51   PEKNÝ Lukáš 1993 Maratón klub Rajec SVK 1:05:42 M-39
52   MICHALEC Branislav 1984 Maraton klub Rajec SVK 1:05:48 M-39
53   ŠMÁRIK Milan 1962 Žilina SVK 1:05:51 M-50
54   TURIAK Martin 1981 Čadca SVK 1:05:53 M-39
55   BAČA Milan 1981 Strecno SVK 1:05:57 M-39
56   PIŠTEK Matej 1990 Čadca SVK 1:06:03 M-39
57   JEŽÍK Miroslav 1972 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK 1:06:06 M-40
58   TOKÁRIK Branislav 1972 Kysucký Lieskovec SVK 1:06:28 M-40
59   MIČEK Karol 1956 Cys žilina SVK 1:06:33 M-60
60   BELIANSKA Erika 1999 SVK 1:06:36 Jy
61   ŠUMPÍK Tibor 1975 Žilina SVK 1:06:41 M-40
62   UHLÁRIK Pavol 1959 Maratón klub Rajec SVK 1:06:42 M-50
63   ŠVÍK Štefan 1977 BVŽ SVK 1:06:49 M-40
64   BÁTORA Miroslav 1962 Prievidza SVK 1:06:52 M-50
65   ĎURKECH Miroslav 1967 Považská-Bystrica SVK 1:07:01 M-50
66   HRIN Miroslav 1964 Žilina SVK 1:07:13 M-50
67   ŠRAMO Martin 1990 Ružomberok SVK 1:07:27 M-39
68   BRODNAN Michal 1984 Poluvsie SVK 1:07:41 M-39
69   BOBÁŇ Václav 1983 Terchová SVK 1:07:55 M-39
70   CHUPEKOVÁ Silvia 1972 Rajecké Teplice SVK 1:08:03 Ž
71   RYBÁR Ján 1976 ŠK Floryb SVK 1:08:08 M-40
72   HARTINÍK Miroslav 1969 MK Rajec SVK 1:08:36 M-40
73   JAKUBÍK Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK 1:08:47 M-39
74   ŠKORÍK Radoslav 1985 SVK 1:08:49 M-39
75   ĎUROŠKA Peter 1984 SVK 1:08:51 M-39
76   DUBEC Vladislav 1986 Maratón klub Rajec SVK 1:08:56 M-39
77   KURÁT Tomáš 1982 HO Slavia Žilina SVK 1:08:56 M-39
78   MAJERČÍK Ivan 1982 Maratón klub Rajec SVK 1:08:57 M-39
79   MARTINEK Tomáš 1980 MTBiker.sk SVK 1:08:57 M-39
80   KASMAN Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK 1:09:03 M-39
81   MLÁDENEK Miroslav 1967 CyS-Akademia Petra Sagana SVK 1:09:06 M-50
82   ŠKODA Samuel 1999 Žilina SVK 1:09:08 Ji
83   ZUBER Michal 1983 BVŽ Žilina SVK 1:09:22 M-39
84   JOZEF Janík 1980 Hvozdica SVK 1:09:38 M-39
85   ŠIMEK Ján 1975 Maratón klub Rajec SVK 1:09:41 M-40
86   ŠIMEK Vratko 2000 Maratón klub Rajec SVK 1:09:41 Ji
87   ŠČIBRAN Miroslav 1977 Sirka a Miza Žilina SVK 1:10:06 M-40
88   MACHLICA Peter 1980 Žilina SVK 1:10:16 M-39
89   KAZÁNI Michal 1987 Žilina SVK 1:10:35 M-39
90   JANDA Jiri 1969 Zilina SVK 1:10:36 M-40
91   HULINKO Michal 1987 Maratón klub Rajec SVK 1:10:45 M-39
92   MISO Peter 1980 Rajec SVK 1:11:22 M-39
93   KOPTÁK Vladimir 1971 Rudinka SVK 1:11:31 M-40
94   SVITÁK Stanislav 1950 AK Zilina SVK 1:11:47 M-60
95   HÝROŠŠ Pavel 1952 Sučany SVK 1:11:56 M-60
96   MURČO Dušan 1985 M.R.C.I.N.A. SVK 1:12:02 M-39
97   ZEMANÍK Miloš 1971 KKM Čadca SVK 1:12:09 M-40
98   KEVICKY Florian 1971 Puchov SVK 1:12:44 M-40
99   HALÚSKOVÁ Monika 1978 Varín SVK 1:12:53 Ž
100   RYBÁRIK Juraj 1976 Bojnice SVK 1:13:00 M-40
101   MASARYK Jozef 1974 Považska Bystrica SVK 1:13:08 M-40
102   KÁČER Ľuboš 1987 Žilina SVK 1:13:31 M-39
103   LENKO Viliam 1987 Žilina SVK 1:13:31 M-39
104   HULIN Jan 1975 PSYOPS MARTIN SVK 1:14:00 M-40
105   HAUPTVOGEL Roman 1982 Žilina SVK 1:14:18 M-39
106   VALÚCH Ján 1993 SVK 1:14:30 M-39
107   PIROHA Miroslav 1978 TJ Straník Teplicka nad Váhom SVK 1:14:31 M-39
108   LEDNICKÝ Ján 1963 TJ Malé Lednice SVK 1:14:55 M-50
109   BRNOLIAK Milan 1981 Žilina SVK 1:15:11 M-39
110   ÚRADNÍKOVÁ Alžbeta 1991 Maratón klub Rajec SVK 1:15:18 Ž
111   PONECHAL Peter 1985 Čadca SVK 1:15:24 M-39
112   KUBÍK Dušan 1981 Višnové SVK 1:15:52 M-39
113   LEDNICKÁ Ivana 1992 Malé Lednice SVK 1:15:54 Ž
114   RAGAS Juraj 1981 11mpr. Martin SVK 1:16:23 M-39
115   KUBIRITA Ján 1970 LEMUR SVK 1:16:32 M-40
116   MÁCA Peter 1976 KNM SVK 1:16:37 M-40
117   ZEMANÍKOVÁ Denisa 1996 AK Čadca SVK 1:16:38 Ž
118   PIALOVÁ Janka 1989 MK Rajec SVK 1:16:47 Ž
119   RECHTORÍK Peter 1978 Varín SVK 1:16:55 M-39
120   ŠUSTEK Emil 1982 EmAn SVK 1:17:31 M-39
121   KAVEC Ján 1970 Maratón klub Rajec SVK 1:17:35 M-40
122   KOLÁR Stanislav 1963 Rajecké Lesné SVK 1:17:55 M-50
123   BIELIKOVA Marcela 1976 MK Rajec SVK 1:18:11 Ž
124   BRODNEK Ludovít 1959 Kolostranské SVK 1:18:12 M-50
125   TLACHÁČOVÁ Sabína 1994 Spartan Patriot Team SVK 1:19:09 Ž
126   TOROK Ladislav 1983 Rajecká Lesná SVK 1:19:19 M-39
127   KINCEL Pavol 1951 bs Tatran Turany SVK 1:19:41 M-60
128   TRUBAN Milan 1957 Kysucký Lieskovec SVK 1:19:49 M-60
129   JEDINÁK Ján 1976 KNM SVK 1:20:07 M-40
130   GROFIK Milan 1973 Martin SVK 1:21:42 M-40
131   UHLÁRIK Ján 1963 Maratón klub Rajec SVK 1:22:02 M-50
132   LAZAR Peter 1965 AK Žilina SVK 1:22:09 M-50
133   KAZANIOVÁ Silvia 1973 PK Žabka- Kysucký Večerník SVK 1:22:18 Ž
134   SLOTA Jozef 1974 Rajec SVK 1:22:33 M-40
135   ROSINKA František 1974 Považská Bystrica SVK 1:22:34 M-40
136   LITTVA Filip 1990 Ružomberok SVK 1:22:37 M-39
137   ÚRADNÍK Miroslav 1964 KRB Fačkov SVK 1:22:45 M-50
138   HODÁSOVÁ Alžbeta 1992 Malá Čierna SVK 1:24:15 Ž
139   BAČÍK Martin 1977 Žilina SVK 1:24:17 M-40
140   ADAMOVÁ Katarína 1967 Žabka Čadca SVK 1:26:10 Ž
141   MRVEČKA Viliam 1961 Teplička nad Váhom SVK 1:26:11 M-50
142   ĎURDÍK Pavol 1955 BS Tatran Turany SVK 1:26:30 M-60
143   KOLÁRIK Michal 1980 Bears Rugby club SVK 1:27:22 M-39
144   MIKOVÁ Monika 1987 Rajec SVK 1:28:08 Ž
145   PAPAN Peter 1991 Rajecké Teplice SVK 1:28:10 M-39
146   PEKAROVÁ Veronika 1992 Rajec SVK 1:29:22 Ž
147   GELATKA Bohuslav 1983 MKR SVK 1:29:23 M-39
148   TABAK Michal 1983 Maratón klub Rajec SVK 1:29:24 M-39
149   SIPTÁKOVÁ MOCÁRIOVÁ 1964 Žilina SVK 1:31:01 Ž
150   HLUZÁKOVÁ Jana 1976 Čadca SVK 1:31:53 Ž
151   DOMANICKÝ Tomáš 1982 SVK 1:32:45 M-39
152   KASMANOVÁ Zuzana 1980 Rajec SVK 1:34:03 Ž
153   KALINOVÁ Katarína 1978 Rajce SVK 1:34:11 Ž
154   COMOREK Miloš 1980 Žilina SVK 1:38:19 M-39
155   BUČEK Branko 1979 Žilina SVK 1:38:19 M-39
156   HLÁVKA Jozef 1951 Ilava SVK 1:44:41 M-60
157   VOJTEK Miloš 1961 CyS-Akadémia Petra Sagana SVK 3:02:56 M-50
158   FERENCZI Dezider 1935 BS Tatran Turany SVK 3:21:57 M-70
SKORČÍK Jano 1971 HZS Malá Fatra SVK nedokončil M-40
©2017 dojava