Dnes je Pondelok 23. júl 2018 meniny má Oľga
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
main
RAJECKÝ KROS TRIATLON 2018
6. ročník
  Štartovka
Dorastenci od 16 do 17 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
Dorastenky od 16 do 17 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
Juniori od 18 do 19 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
Juniorky od 18 do 19 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
Muži od 20 do 39 rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Repeľ Peter 1979-06-29 Košice SVK nie M
2 Pukaj Tomáš 1984-01-31 Triatlon team Dolný Kubín SVK áno M
3 Drahňák Ján 1986-10-06 TJ Tatran Krásno ad Kysucou SVK áno M
4 Perina Juraj 1983-10-09 Fenix3Club SVK áno M
Veteráni od 40 do 49 rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Kubina Roman 1970-03-19 Kuty SVK nie V1
2 Hartiník Miroslav 1969-05-17 Maratón klub Rajec SVK nie V1
3 Lépes Tibor 1975-11-17 CNS Academy SVK nie V1
4 Bielik Ivan 1975-07-04 sportdiag SVK nie V1
5 Jarosinec Miroslav 1971-01-29 Triax SVK áno V1
6 Jelenák Marián 1969-09-06 special forces SVK nie V1
7 Švelka Pavel 1972-11-19 BKJG Žilina SVK áno V1
8 Straňanek Jozef 1975-09-13 Maratón klub Rajec SVK nie V1
9 Polák Hubert 1974-12-28 Drusur Ružomberok SVK nie V1
Veteráni 50 a viac rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Papp Juraj 1961-06-15 Partizánske SVK áno V2
2 Štesko Ján 1966-06-10 ŠK ORAVAMAN Nižná SVK áno V2
3 Zorvan Roman 1964-07-17 3atletik SVK áno V2
Ženy od 20 do 39 rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
Veteránky 40 a viac rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
Hoby - muži - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Nagy Lukas 1988-06-23 Nove zamky SVK nie H
2 Podstavek Martin 1993-08-12 Bytča SVK nie H
3 Sanchez Diego 1976-08-29 Martin SVK nie H
4 Uhrin Jozef 1986-06-18 Banska Bystrica SVK áno H
5 Turček Martin 1981-06-13 mtrozpocty SVK nie H
6 Medved Michal 1984-07-20 Žilina SVK nie H
7 Broz Juraj 1977-08-07 Zilina SVK nie H
8 Pavlík Ján 1989-01-06 Swim Warriors SVK nie H
9 Kurray Tomáš 1975-04-07 TJ Gulag SVK nie H
10 Jakubis Anton 1974-11-07 Oslany SVK nie H
Hoby - ženy - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Chytilová Jana 1983-06-03 TJ Dynamo DK SVK nie Hy
2 Bielikova Lubomira 1978-08-23 sportdiag SVK nie Hy
3 Šutariková Barbora 1990-12-16 Impérium SVK nie Hy
4 Pešková Lucia 1983-10-14 Bratislava SVK nie Hy
  Štartovka štafety
3-členné štafety
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: názov štafety: štát: kat.: zap.:
©2017 dojava