Dnes je Utorok 16. júl 2024 meniny má Drahomír
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
fotky
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÁ ŠTAFETA 2024
8. ročník
  Štartovka štafety
  
prihlásené štafety aj so zaplateným štartovným
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
129
1 Krvilačné včely 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
2 Alias 1. Haris Pavol PS-MIX áno
2. Gajarský Jozef
3. Chalupová Alenka
4. Sykora Milan
3 Bláznivé quarteto 1. Kubišová Daniela PS-Ž4 áno
2. Burdejova Dominika
3. Janíčková Erika
4. Canins Jana
4 Bieli Kamzíci 1. Heržák Michal PS-M4 áno
2. Tapfer Peter
3. Černý Dávid
4. Vanečko Martin
5 Štafetová Pohoda 1. Kubáňová Mária PS-MIX áno
2. Záhumensky Maríán
3. Sotolarová Zuzana
4. Sotolár Peter
6 Svieža 4ka 1. Šefčíková Lenka PS-MIX áno
2. Šefčík Matej
3. Mocňáková Michaela
4. Mocňák Roman
7 Amigos 1. Šipka Peter PS-MIX áno
2. Šipkova Miška
3. Paulinyova Aďa
4. Bugárová Aďula
8 Premiumauto 1. Dubec Martin PS-MIX áno
2. Čabajová Michaela
3. Jamečná Erika
4. Dubcová Katarína
9 MLÁĎATÁ 1. Benčatová Emma PS-MIX áno
2. Vargová Hana
3. Korbela Adrián
4. Pavelková Dominika
10 Dôvera 1. Brath Mário PS-MIX áno
2. Malec Juraj
3. Lorenc Vladimír
4. Lorencová Slavomíra
11 Jany team 1. Kouřil Petr PS-MIX áno
2. Fraštiová Aneta
3. Fraštia Alexander
4. Javoříková Jana
12 SESKY 1. Kancianová Viktória PS-Ž4 áno
2. Kunová Diana
3. Kuchčáková Tatiana
4. Kmetoniová Natália
13 Prepelice 1. Pekná Zuzana PS-Ž4 áno
2. Klubertová Dana
3. Ažaltovičová Zuzana
4. Pekná Michaela
14 Intentamos_no sabemos 1. Jakubesová Simona PS-Ž4 áno
2. Kaločová Eliška Romana
3. Albertová Barbora
4. Albertová Magdaléna
15 BEŽÍM.RIEŠIM 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
16 Velox Liberandum 1. Galovičová Lenka PS-MIX áno
2. Jakubský Jurajko
3. Kubačáková Klára
4. Martinka Daniel
17 S & M 1. Paulusová Dagmar PS-MIX áno
2. Vlk Ján
3. Mihalčatinová Zdenka
4. Mihalčatin Radoslav
18 Kráľ a bosorky 1. Kráľová Ľubica PS-MIX áno
2. Marešová Daniela
3. Kotriková Milada
4. Kráľ Milan
19 Susedská plotovica 1. Kubačáková Andrea PS-MIX áno
2. Kubačák Oliver
3. Poljaček Peter
4. Poljačková Veronika
20 Podstrážovské turbo slimáky 1. Halašková Mária PS-MIX áno
2. Fajerová Lenka
3. Baďurík Peter
4. Sondorová Dana
21 tri plus jedna 1. Balážová Lucia PS-MIX áno
2. Jasenovec Jozef
3. Ondruš Patrik
4. Foltán Andrej
22 RAJGYM 88 1. Komlík Dávid PS-MIX áno
2. Čerňanský Rastislav
3. Vrba Pavol
4. Komolíková Anna
23 Čučoriedky 1. Hladíková Michaela PS-Ž4 áno
2. Barošincová Veronika
3. Tepličancová Alexandra
4. Martinková Daniela
24 BERNOHY.sk 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
25 Ďurčiná 1. Dolnikova Mirka PS-MIX áno
2. Štrba Peter
3. Albert Vlado
4. Štrba Ivan
26 Marček gang 1. Chabreček Saška PS-Ž4 áno
2. Paulini Ivana
3. Meluš Katka
4. Marček Zuzka
27 Braška 1. Brathová Jana PS-MIX áno
2. Brath Matúš
3. Jašeková Monika
4. Jašeková Jana
28 Bežci ohniví 1. KUBÍK Marián štafeta áno
2. Mesarošová Lívia
3. zatiaľ neprihlásený
4. Balucha Roman
29 Prehodený cez palubu 1. Rybár Vladimír PS-M4 áno
2. Januš Pavol
3. Stupňan Jaro
4. Stupňan Jožko
30 Pomalé ovce 1. Alexa Peter PS-MIX áno
2. Motková Martina
3. Horecká Mária
4. Horecký Miroslav
31 Run For It 1. Matúšková Mária PS-MIX áno
2. Kunsch Miroslav
3. Ošťadál Daniel
4. Dej Marek
32 Hujerovci 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
33 UNIBA 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
34 TEAM KUCHAREK 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
35 TEAM STUBNA 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
36 Hi EO Team 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
37 ŠKP Žilina 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
38 LEFRIČER 1. Lednická Eva PS-MIX áno
2. Krajcí Martin
3. Kolár Matej
4. Lednická Ivana
39 Lemuri 1. Blažek Marek PS-MIX áno
2. Nemček Ján
3. Dolníková Katarína
4. Blažeková Veronika
40 Štvorlístok 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
41 Totuus team 1. Koza Gabriel PS-M4 áno
2. Březovský Ivan
3. Štofan Jozef
4. Badík Roman
42 Zúfalé matky 1. Kúdelková Petra PS-Ž4 áno
2. Weberova Ivana
3. Krištófová Lenka
4. Saganová Zuzana
43 Nebezpečné šípy 1. Zuziak Peter PS-MIX áno
2. Kuzica Marian
3. Kotulačová Zuzana
4. Sedlaková petra
44 Každý rok lepší 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
45 Šprintérski vytrvalci 1. Duháčková Alexandra PS-MIX áno
2. Bíroš Dávid
3. Bírošová Katarína
4. Duháček Peter
46 Family Run Team 1. Rolinčinová Barbora PS-MIX áno
2. Bôtoš Vladimír
3. Janík Ján
4. Janík ml. Ján
47 Utekáči 1 1. Blaško Ján PS-M4 áno
2. Balcár Samuel
3. Bartoš Eduard
4. Gardoň Maroš
48 Utekáči 2 1. Gerecová Katarína PS-MIX áno
2. Töröttö Michal
3. Masný Vladimír
4. Šalátová Zuzana
49 Utekáči 3 1. Kišková Eva PS-MIX áno
2. Hramec Ján
3. Kubirita Ján
4. Masná Zuzana
50 Košiare Rajec 1. Hlinčík Andrej PS-M4 áno
2. Hlinčík Andrej
3. Hlinčík Pavol
4. Hlinčík Pavol
51 Hasičáci 1. Mojžíš Dominik PS-M4 áno
2. Junko Ján
3. Novák Juraj
4. Hrenák Juraj
52 Luzuiv trio 1. Chavalčáková Zuzana PS-Ž4 áno
2. Jarabicova Ivana
3. Mierisová Lucia
4. Mierisová Lucia
53 Panthers 1. Tisoň Ľubomír štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. Tisoň Vladimír
54 Rýchle strely 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
55 Neprofesionálne profesionálky 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
56 Beháme pre radosť 1. Michalcová Evička PS-MIX áno
2. Michalec Palino
3. Svítková Katka
4. Bukatovič Martinko
57 o_blok 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
58 Fujo 1. Hikel Dávid PS-MIX áno
2. Fujerík Michaela
3. Fujerík Dominik
4. Fujeríková Katarína
59 MARAS team 1. Maras Ladislav PS-MIX áno
2. Hricová Paula
3. Majerník Milan
4. Kudráčik Miroslav
60 Mamy v jednom behu 1. Dubovcová Vladimíra PS-Ž4 áno
2. Poliaková Magdaléna
3. Verešová Veronika
4. Kubíková Monika
61 Stihacky 1. Ftacik Lukas PS-M4 áno
2. Veresova Terezia
3. Kolar Juraj
4. Pekna Magdalena
62 Ninja korytnačky 1. Šenkárová Simona PS-MIX áno
2. Mižík Max
3. Vysoká Vanesa
4. Pohanka Peter
63 Behaj s Andy 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
64 LADIES 1. Kašjaková Katarína PS-Ž4 áno
2. Ďurecová Stanislava
3. Majerčíkova Zuzka
4. Balvanova Veronika
65 Rýchle “ŠÍPY” zo Žiliny 1. Mihalčatin Lenka PS-Ž4 áno
2. Chúpková Monika
3. Pucková Veronika
4. Ondrejčeková Klárka
66 MUKOV TEAM 1. Židek Michal PS-MIX áno
2. Uherek Juraj
3. Uherková Mária
4. Žideková Miroslava
67 Rýchle nohy 1. Štefánik Bohumil PS-MIX áno
2. Štefánik Marek
3. Balla Erik
4. Ballová Katarína
68 pohoda2024 1. Doležílek Ladislav PS-MIX áno
2. Doležílková Sofia
3. Dubec Jozef
4. Jakubský Samuel
69 CrossFit Journey 1 1. Katerinčinová Rebeka PS-Ž4 áno
2. Katerinčinová Katarína
3. Katerinčinová Annabella
4. Katerinčinová Ráchel
70 CrossFit Journey 2 1. Košiar Roman PS-M4 áno
2. Košiar Jozef
3. Šumichrast Vlado
4. Benko Lukáš
71 CrossFit Journey 3 1. Vanická Natália PS-Ž4 áno
2. Rzeszotová Lenka
3. Bieliková Martina
4. Martinčeková Monika
72 Slimáčik 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. Savkova Bronislava
4. Ďuržová Silvia
73 Kvetinky z Tulipu 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
74 CrossFit Journey 4 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. Rzeszoto Ján
3. Dubeň Erik
4. zatiaľ neprihlásený
75 makači 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
76 Dôvera 2 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
77 Muži sú tu "dobrovoľne" 1. Škrabanová Kristína PS-MIX áno
2. Škraban Tomáš
3. Skokan Martin
4. Skokanová Magdaléna
78 rakety team 1. Mišo Adrián štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. Gajarský Marián
79 Bombardéri 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
80 ROSS Team 1. Pekara Michal PS-MIX áno
2. Tepličancová Veronika
3. Jarinová Dominika
4. Slyško Juraj
81 TJ Považan 1. Bieliková Nikola PS-MIX áno
2. Beháň Frederik
3. Bača Milan
4. Kubičková Denisa
82 Lemri 1. Grešová Alexandra PS-MIX áno
2. Dorociaková Jana
3. Dupkalová Michaela
4. Frátrik Róbert
83 Anjelske kridla 1. Pavlovová Jana PS-MIX áno
2. Kavec Adam
3. Pavlová Renáta
4. Vincentová Simona
84 AK Strečno 1. Sokolovská Veronika PS-Ž4 áno
2. Sokolovská Alena
3. Kubíková Mária
4. Šmidová Gabriela
85 Prešporská stíhačka 1. Kopta Martin PS-MIX áno
2. Molnárová Veronika
3. Galbavý Daniel
4. Molnár Milan
86 Be Lenka Sunrise 1. Ondrišková Nikola PS-MIX áno
2. Vitková Adriana
3. Matz Jozef
4. Sedláková Dominika
87 Be Lenka Sunset 1. Korčeková Miroslava PS-MIX áno
2. Korček Bohuš
3. Krivošík Peter
4. Fehervari Juraj
88 Be Lenka Twilight 1. Šibík Matúš PS-M4 áno
2. Michel Denis
3. Hucík Pavol
4. Pažický Filip
89 Maratón klub Rajec 1. Piala Ján PS-MIX áno
2. Piala Ján
3. Kuzmová Janka
4. Kuzmová Janka
90 Mesto Rajec 1. Stránský Tomáš PS-MIX áno
2. Martyneková Júlia
3. Halková Petra
4. Begáň Adrian
91 Rodičia na úteku 1. Holúbková Lenka PS-MIX áno
2. Holúbek Tomáš
3. Mičicová Michaela
4. Mičic Marián
92 IMC Slovakia 1. Zboran Martin PS-M4 áno
2. Majerčík Adrián
3. Macháč Šimon
4. Holtan Miloš
93 SOFTEC ZA 1. Jasenovcová Kristína PS-MIX áno
2. Brezáni Anton
3. Držík Andrej
4. Matej Tomáš
94 Matky v behu 1. Belko Erika PS-MIX áno
2. Kostelná Mária
3. Holešová Zuzana
4. Pavelková Erika
95 Cupi lupi 1. Štaffenová Martina štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. Staffen Richard
4. zatiaľ neprihlásený
96 Almaluna 1. Jasenovcová Natália PS-MIX áno
2. Sudorová Lucia
3. Tepličanec Marco
4. Jasenovská Alžbeta
97 Descartians 1. Eliáš Pavol PS-MIX áno
2. Eliáš Pavol
3. Bernátová Ľubica
4. Bernátová Ľubica
98 Vokalisti Petra Stašáka 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
99 Otcovia a synovia 1. Remenec Marián PS-M4 áno
2. Hudák Anton
3. Remenec Marián
4. Hudák Luboš
100 Aloha nohy 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
101 Tomáš a kamaráti 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
102 Pavjani 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
103 emkovci 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
104 Pomaly ďalej zájdeš 1. Mikuľová Soňa PS-MIX áno
2. Lietavec Ĺubomír
3. Klincová Ivana
4. Hyriaková Katarína
105 HSF System 1 1. Janíček Ján PS-M4 áno
2. Jaseň Jakub
3. Kubala Peter
4. Hanuliak Pavol
106 HSF System 2 1. Kasáková Veronika PS-Ž4 áno
2. Kasáková Veronika
3. Kasáková Klára
4. Kasáková Klára
107 HSF System 3 1. Mydlová Martina PS-MIX áno
2. Zajac Matúš
3. Zajacová Katarína
4. Hirková Anna
108 HSF System 4 1. Vráblová Michaela PS-MIX áno
2. Fojtík Juraj
3. Jančošek Šimon
4. Jančošková Lujza
109 HSF System 5 1. Janits Matúš PS-M4 áno
2. Šoška Šimon
3. Oboňa Alexander
4. Heglas Ladislav
110 HSF System 6 1. Dubovský Lukáš PS-M4 áno
2. Husárik Martin
3. Hrnčár Miroslav
4. Podskoč Róbert
111 HSF System 7 1. Grbál Roman PS-MIX áno
2. Grbálová Elena
3. Hlavoň Lukáš
4. Hlavoň Adam
112 HSF System 8 1. Štefanica Augustín PS-M4 áno
2. Ondruš Jozef
3. Kosa Peter
4. Majtánik Jakub
113 HSF System 9 1. Šoporová Bianka PS-Ž4 áno
2. Pavlíková Barbora
3. Juríčková Monika
4. Balvonová Lucia
114 HSF System 10 1. Struhárik Juraj PS-MIX áno
2. Struhárik Juraj
3. Turzíková Adriána
4. Turzíková Adriána
115 HSF System 11 1. Šopor Dominik PS-M4 áno
2. Kerhát Marcel
3. Galvánek Ivan
4. Gašinec Lukáš
116 Bežím,bežíš,bežíme. 1. Horňáková Miroslava PS-Ž4 áno
2. Rusnáková Mária
3. Ďurčová Martina
4. Maceášiková Adriána
117 4 naše 1. Hromeková Diana PS-Ž4 áno
2. Tichá Veronika
3. Juranová Natália
4. Tichá Nikola
118 Zeny v Behu 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
prihlásené štafety, ktoré nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 31.7.2024!
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
1 Šneci 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
vyradené štafety zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
2 Betty 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
3 Vokalisti Gejzu Dusíka 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
4 Otcovia a synovia 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
5 Aaa 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
6 FK Ďurčiná 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
  
©2023