Dnes je Piatok 20. september 2019 meniny má Ľuboslav(a)
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
fotky
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÁ ŠTAFETA 2019
3. ročník
  Štartovka štafety
  
prihlásené štafety aj so zaplateným štartovným
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
1 Snežienky a machri 1. Mihalčatinová Zdenka štafeta áno
2. Vlk Ján
3. Paulusová Dagmar
4. Mihalčatin Radoslav
2 Zahoraci 1. Sotaková Jana štafeta áno
2. Marešová Anna
3. Vallo Ján
4. Mareš Pavol
3 RoMaLuMa 1. Hlousek Robert štafeta áno
2. Pavlovicova Martina
3. Pavlovic Martin
4. Pavlovic Lubos
4 4 živly 1. Mikulová Simona štafeta áno
2. Ďurčová Martina
3. Horňáková Miroslava
4. Panisová Katka
5 AK Strečno 1. Bača Milan štafeta áno
2. Gašper Tomaš
3. Belko Michal
4. Lutišan Marian
6 Sleduj toto! 1. Krupeľák Marián štafeta áno
2. Veselský Jozef
3. Repáková Radka
4. Petrov Richard
7 Bob a Bobek Zádubnie 1. Becová Zuzana štafeta áno
2. Štípala Libor
3. Oravec Ľubomír
4. Ďurajka Ján
8 Beautys and beast from FTVS 1. Mrvová Jana štafeta áno
2. Smriga Branko
3. Rábová Júlia
4. Šmičeková Martina
9 ALIAS 1. Sýkora Milan štafeta áno
2. Haris Pavol
3. Chalupová Alena
4. Gajarský Jozef
10 Iron wo - man 1. Polomský Peter štafeta áno
2. Baránková Lucia
3. Blaško Ján
4. Baránek Štefan
11 Iron wo - kids 1. Blaško Ján štafeta áno
2. Baránek Karol
3. Blaško Daniel
4. Blašková Denisa
12 Piechov 1. Mikula Jozef štafeta áno
2. Kvasnica Nikolas
3. Pagáč Jozef
4. Mikula Tomáš
13 White rabbits 1. Liška Miloš štafeta áno
2. Liška Miloš
3. Lovič Peter
4. Lovič Peter
14 3 generácie 1. Sekáčová Bibiana štafeta áno
2. Mikula Miroslav
3. Kavická Klára
4. Sekáč Michal
15 #Životjelajf# 1. Janda Tomáš štafeta áno
2. Tkáčiková Viera
3. Becíková Lenka
4. Hodas Jozef
16 RUN for FUN 1. Katrenčinová Lenka štafeta áno
2. Jasenková Jana
3. Korimová Tamara
4. Čabová Lucia
17 Žilinčani 1. Frnčo Ivan štafeta áno
2. Frnčo Ivan
3. Schmidt Michal
4. Schmidt Michal
18 Ravita team 1. Čekaňaková Lenka štafeta áno
2. Ďuronková Magdaléna
3. Drobný Jozef
4. Sedlačko Marek
19 KLINCE 1. Klincová Lucia štafeta áno
2. Klincová Lucia
3. Klinec Adam
4. Klinec Adam
20 Utekáči 1. Baroniaková Alžbeta štafeta áno
2. Balcár Samuel
3. Galadík Michal
4. Kuriš Marek
21 Dhz Most pri Bratislave 1. Ragan Radoslav štafeta áno
2. Škultétyová Helenka
3. Rendeková Ivana
4. Horváth Róbert
22 Kochaniarske pumy 1. Podskočová Viera štafeta áno
2. Fajerova Lenka
3. Pánisová Michaela
4. Pánis Juraj
23 Zruby Rajec 1. Bronček Miloš štafeta áno
2. Papan Peter
3. Holešová Petra
4. Veselá Mária
24 KMMT 1. Trokanová Ivana štafeta áno
2. Trokan Peter
3. Troška Milan
4. Troška Alexander
25 Urpínske dvanástky 1. Kurrayová Eva štafeta áno
2. Vyskoková Miroslava
3. Kubišová Hana
4. Vaculčiaková Zuzana
26 BŠK Banská Bystrica 1. Lepieš Michal štafeta áno
2. Lepieš Pavel
3. Brezniak Roman
4. Cerovský Tomáš
27 BŠK Banská Bystrica - mix 1. Tabaková Lenka štafeta áno
2. Pohorelec Milan
3. Lanáková Andrea
4. Tabak Matej
28 Turboslimáci 1. Rajnohová Barborka štafeta áno
2. Letková Lucia
3. Kútmy Pavol
4. Luhová Mária
29 Čajový špeciál 1. Šidlová Helena štafeta áno
2. Rybár Branislav
3. Milo Dušan
4. Lajčiak Lukáš
30 odhodlané kvarteto 1. Škubová Katarína štafeta áno
2. Skuba Radovan
3. Škubová Anna
4. Fuchsbergerová Mária
31 ZŤP 1. Rus Marián štafeta áno
2. Hromo František
3. Zigo Samuel
4. Zigo Jozef
32 Active Clinic 1. Záňová Kristína štafeta áno
2. Rojíček Vojtech
3. Rolčeková Lucia
4. Šišila Andrej
33 3+1 1. Janíková Michaela štafeta áno
2. Rolinčinová Barbora
3. Brezinová Zuzana Agnesa
4. Janík Ján
34 MoAdMoMi 1. Beňušová Monika štafeta áno
2. Malák Adam
3. Majerčíková Monika
4. Beňuš Milan
35 Exact Systems 1. Meleš Radovan štafeta áno
2. Meleš Radovan
3. Ondrušová Jana
4. Ondrušová Jana
36 Hanusovci 1. Dubravková Alexandra štafeta áno
2. Hanusová Miroslava
3. Hanus Peter
4. Hanusová Patrícia
37 Nenáhli 1. Majerčíková Anna štafeta áno
2. Najman Jozef
3. Lietavec Tomáš
4. Bôtošová Michaela
38 Trpel team 1. Eliáš Radoslav štafeta áno
2. Eliáš Pavol
3. Eliáš Pavol
4. Eliáš Tomáš
39 Červená ponorka 1. Hnáth Daniel štafeta áno
2. Cúg Peter
3. Lednický Juraj
4. Person Ladislav
40 Fantastická 4 1. Pechancová Lenka štafeta áno
2. Pechanec Eugen
3. Lauko Miroslav
4. Ožvalda Jozef
41 Rajeckí milionári 1. Stupňan Jaro štafeta áno
2. Stupňan Jaro
3. Stupňan Jaro
4. Stupňan Jozef
42 TEAM Unguentum 1. van Geel Martina štafeta áno
2. van Geel Michel
3. van Geel Emilia
4. van Geel Helenka
43 TEAM Štubňa 1. Kucharekova Suzanne štafeta áno
2. Pichol-Thievend Christopher
3. Milko Astrid
4. Milko Artemis
44 TEAM Kucharek 1. Kucharek Palo štafeta áno
2. Kucharek Palicko
3. Kuchareková Anička
4. Kucharek Suhajko
45 Grofik Team 1. Grofiková Kristína štafeta áno
2. Grofik Jozef
3. Grofiková Vlasta
4. Grofik Milan
46 Nádej umiera posledná 1. Mikuľová Soňa štafeta áno
2. Mikuľová Soňa
3. Zmrhalová Veronika
4. Zmrhalova Veronika
47 Hujerovci 1. Imrišek Magdalena štafeta áno
2. Imrišek Viktor
3. Imrišek Michal
4. Imrišek Marcel
48 STG PB 1. Svatík Matúš štafeta áno
2. Svatíková Evka
3. Németh Milan
4. Ďuríček Juraj
49 Teenager Army 1. Kalinová Sarah štafeta áno
2. Stehlík Lukáš
3. Divko Jakub
4. Židek Miroslav
50 run4fun 1. Chabrečková Alena štafeta áno
2. Marček Pavol
3. Melušová Katarína
4. Marčeková Zuzana
51 Petine makačky RM 1. Fabianová Lucia štafeta áno
2. Pavkeje Juraj
3. Sibertová Baška
4. Pavlova Pavkeje Janka
52 HSF System SK - Ženy 1. Jantová Marika štafeta áno
2. Michútová Barbora
3. Mráziková Veronika
4. Dunajová Michaela
53 HSF System SK - Muži 1. Majtán Dominik štafeta áno
2. Kubala Tomáš
3. Jančošek ŠImon
4. Kosa Peter
54 Zet2Ká2 1. Zvrškovcová Veronika štafeta áno
2. Kozarec Michal
3. Zadňančinová Jana
4. Kuzmány Ján
55 De iure ad anus medici 1. Matejková Eva štafeta áno
2. Matejková Eva
3. Chrachalová Dominika
4. Křížová Silvia
56 Pomalšie to nejde 1. Repka Samuel štafeta áno
2. Repka Samuel
3. Mesárošová Beatka
4. Repková Ladislava
57 Dôvera zdravotná poisťovňa 1. Cehláriková Janka štafeta áno
2. Cehlárik Branislav
3. Malec Juraj
4. Lorencová Slavomíra
58 NFA Group 1. Bandzi Tomáš štafeta áno
2. Soltes Peter
3. Knietlová Eva
4. Murgašova Vladimíra
59 FREE TEAM 1. Matúšová Iveta štafeta áno
2. Užák Peťko
3. Bačíková Janka
4. Tavacova Lenka
60 TEAM 16 1. Zimenová Katarína štafeta áno
2. Kasmanová Zuzana
3. Vajda Martin
4. Vajda Martin
61 Šialene rýchle slimáky 1. Gardian Štefan štafeta áno
2. Kmeť Marek
3. Pauliniova Eva
4. Lipka Milan
62 Ryby na suchu 1. Rybárová Laura štafeta áno
2. Rybárová Viktória
3. Rybárová Klára
4. Rybár Maximilán
63 TESCO 1 1. Muzikar Martin štafeta áno
2. Borková Iren
3. Hodasová Jana
4. Hodasová Jana
64 TESCO 2 1. Hajková Katarína štafeta áno
2. Beňadiková Miroslava
3. Hroškovská Zuzana
4. Hroškovská Zuzana
65 TESCO 3 1. Hoterová Jana štafeta áno
2. Hoterová Jana
3. Šošková Gabriela
4. Šošková Gabriela
66 4 grácie 1. Balušková Eva štafeta áno
2. Cenigová Martina
3. Husárová Račáková Katarína
4. Chylová Veronika
67 Fitness Team 1. Vojtas Branislav štafeta áno
2. Vojtas Branislav
3. Fellegi Ivana
4. Fellegi Ivana
prihlásené štafety, ktoré nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 8.8.2019!
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
1 Vogels 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
2 Považan Nezbud 1. zatiaľ neprihlásený štafeta 0
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
vyradené štafety zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
  
©2019