Dnes je Nedeľa 2. október 2022 meniny má Levoslav
rajecký
borošovec
kros
duatlon
beh rajeckým
rínkom
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
fotky
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÁ ŠTAFETA 2022
6. ročník
  Štartovka štafety
  
prihlásené štafety aj so zaplateným štartovným
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
93
1 Krvilačné včely 1. Panáčková Dominika PS-MIX áno
2. Daňo Martin
3. Pecko Juraj
4. Mikula Tomáš
2 Krtkovia v ťahu 1. Frgalová Michaela PS-MIX áno
2. Amentová Monika
3. Krňa Jozef
4. Frgal Dušan
3 Alias 1. Gajarský Jozef PS-MIX áno
2. Haris Pavol
3. Chalupová Alenka
4. Sýkora Milan
4 Team Jolanka 1. Fančovič Pavol PS-MIX áno
2. Fančovič Pavol
3. Zigová Miroslava
4. Sádecká Dominika
5 White Rabits 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
6 CVI Žilina 1. Gronská Barbora PS-Ž4 áno
2. Repkovská Romana
3. Kurek Daniela
4. Giertlová Martina
7 BERNOHY.sk 1. Kamodyova Jana PS-Ž4 áno
2. Hrčková Nikoleta
3. Galgóciová Monika
4. Škodova Renata
8 Svieža 4ka 1. Šefčíková Lenka PS-MIX áno
2. Šefčík Matej
3. Mocňáková Michaela
4. Mocňák Roman
9 PLECHARIS 1. Gardian Štefan PS-MIX áno
2. Kmeť Marek
3. Špánik Matej
4. Špániková Ivana
10 Inline Club Žilina 1. Buček Matúš PS-M4 áno
2. Buček Matúš
3. Buček Peter
4. Buček Peter
11 Cestári 1. Kramár Peter PS-M4 áno
2. Zbýňovec Michal
3. Beták Matúš
4. Lednický Juraj
12 Muziker 1. Karliková Zuzana PS-MIX áno
2. Stanček Rastislav
3. Minich Peter
4. Domagalová Ivana
13 Krásky a zviera 1. Jasenovská Alžbeta PS-MIX áno
2. Prieložný Michal
3. Sudorová Lucia
4. Jasenovská Natália
14 Marček gang 1. Chabrečková Saša PS-Ž4 áno
2. Melušová Katarína
3. Tamašiová Beáta
4. Marčeková Zuzana
15 Valicovci 1. Valica Martin PS-MIX áno
2. Valica Martin
3. Valicová Renáta
4. Valicová Renáta
16 Jakub Divko 25 1. Divko Jakub PS-M4 áno
2. Wünsch Michal
3. Verešová Tereza
4. Jarina Matúš
17 Žilinský štvorlístok 1. zatiaľ neprihlásený štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
18 ŠKP Žilina 1. Rajníková Tatiana PS-Ž4 áno
2. Kotianová Lenka
3. Chríbiková Božena
4. Kotianová Lenka
19 Pomalé ovce 1. Horecká Mária PS-MIX áno
2. Alexa Peter
3. Horecký Miroslav
4. Alexová Eva
20 ŠK POBEŽ 1. Mikulcova Jana PS-MIX áno
2. Haladej Emil
3. Haladej Emil
4. Sádecká Eva
21 Hujerovci 1. Imrišek Magdalena PS-MIX áno
2. Imrišek Michal
3. Mihalec Marian
4. Imrišek Marcel
22 Super štvorka 1. Klincová Ivana PS-MIX áno
2. Lietavec Ľubomiír
3. Pekná Natália
4. Lietavcova Silvia
23 S & M 1. Mihalčatinová Zdenka PS-MIX áno
2. Vlk Ján
3. Paulusová Dagmar
4. Mihalčatin Radoslav
24 FAMILY RUN TEAM 1. Janík Adrián PS-MIX áno
2. Rolinčinová Barbora
3. Janík Ján
4. Janík ml. Ján
25 Štvorlístok 1. Paulínyová Jana PS-Ž4 áno
2. Turčiaková Jela
3. Vytrisalová Viera
4. Paulínyová Emma
26 Prehodení cez palubu 1. Rybár Vlado PS-M4 áno
2. Januš Pavol
3. Stupňan Jaro
4. Stupňan Jožko
27 Neskúsiš, nevíš 1. Sedláková Jana PS-MIX áno
2. Sedala Peter
3. Jankovičová Zuzana
4. Albertová Dominika
28 Rodičia na ťahu 1. Dvoráková Janka PS-MIX áno
2. Košiar Daniel
3. Mikuľová Soňa
4. Košiar Lukáš
29 Bistro.sk 1. Bajzathová Michaela PS-MIX áno
2. Olešnaník Marek
3. Sedlák Slavomír
4. Sedláková Veronika
30 Slečny architektky 1. Štecová Barbara PS-Ž4 áno
2. Ivanková Lucia
3. Kočíšková Erika
4. Jágriková Sandra
31 Rýchlo a zbesilo / Maratón klub Rajec 1. Šimek Ján PS-M4 áno
2. Šimek Ján
3. Šimek Vratko
4. Šimek Vratko
32 Bežím.Riešim. 1. Kasáková Veronika PS-Ž4 áno
2. Slavíková Zuzana
3. Huljakova Daniela
4. Šamalíková Ivana
33 Mixle Pixle 1. Olšav Michal PS-M4 áno
2. Blažíček Matúš
3. Stekla Juraj
4. Albert Filip
34 Hammi Tím 1. Vajda Tibor PS-MIX áno
2. Halko Adam
3. Kollárová Majka
4. Bajzík Michal
35 o_blok 1. Podešvová Michaela PS-MIX áno
2. Miko Maroš
3. Albert Peter
4. Beňadiková Alžbeta
36 ZSZA 1 1. Babčanová Veronika PS-MIX áno
2. Tóth Nórbert
3. Kriško Vladimír
4. Šelmeková Zuzana
37 ZSZA 2 1. Slamková Ľubica PS-MIX áno
2. Duháček Peter
3. Kyseľ Miloš
4. Šuniar Ján
38 Dvaja zúfalci 1. Bucha Vladimír PS-M4 áno
2. Bucha Vladimír
3. Golier Boris
4. Golier Boris
39 Stepné kozy 1. Ballová Andrea PS-Ž4 áno
2. Nagyová Katarína
3. Randová Katarína
4. Žideková Miroslava
40 Viva la France 1. Milko Zuzana PS-MIX áno
2. Milko Astrid
3. Milko Artemis
4. Suhajko Balthazar
41 Team Kucharek 1. kucharek palko štafeta áno
2. van geel michel
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
42 Prešporská stíhačka 1. Molnárová Lenka PS-MIX áno
2. Kovaľ Maroš
3. Molnár Milan
4. Molnárová Veronika
43 Women in motion 1. Tabačeková Lucia PS-Ž4 áno
2. Vanáková Miroslava
3. Sabová Martina
4. Kralovičová Andrea
44 Beháme s Dôverou 1. Brathová Andrea PS-MIX áno
2. Brath Mário
3. Blihárová Silvia
4. Malec Juraj
45 Team B-TOS 1. Janušová Petra PS-MIX áno
2. Bôtoš Lukáš
3. Bartošová Adriána
4. Bartoš Marián
46 Činčily 1. Drdaková Radoslava PS-Ž4 áno
2. Čelková Božena
3. Kvasnicová Monika
4. Čelková Klaudia
47 Havran team 1. Filipova Alzbeta PS-Ž4 áno
2. Rošková Mária
3. Rošková Mária
4. Veselá Katarína
48 Utrhnuti z povrázka 1. Papanová Anna PS-MIX áno
2. Liskova Daniela
3. Klincová Monika
4. Papan Peter
49 CFZA TRTCO 1. Tomaščíková Gabriela PS-M4 áno
2. Kelemen Miroslav
3. Zajac Jozef
4. Košiar Jozef
50 Labkova patrola 1. Prieložný Michal PS-MIX áno
2. Vysoká Vanesa
3. Boráková Pavlína
4. Sudorová Júlia
51 EXACT SYSTEMS 1. Meleš Radovan PS-MIX áno
2. Meleš Radovan
3. Ondrušová Jana
4. Ondrušová Jana
52 CFZA Rychlé nohy 1. Katerinčinová Annabella PS-MIX áno
2. Lednický Lukáš
3. Doležal Jaroslav
4. Barajová Dana
53 CFZA Turbo 1. Knop Matej PS-MIX áno
2. Dubravík Jakub
3. Malíčková Anna
4. Lyseková Simona
54 Descartians 1. Bartoš Eduard PS-M4 áno
2. Bartoš Eduard
3. Eliáš Pavol
4. Eliáš Pavol
55 emkovci 1. Józsová Renata PS-MIX áno
2. Józsa Dušan
3. Józsová Michaela
4. Józsa Matúš
56 Maratón klub Rajec 1 1. Brezániová Miriama štafeta áno
2. zatiaľ neprihlásený
3. Cibulková Petra
4. zatiaľ neprihlásený
57 CFZA My sa neponáhľame 1. Bieliková Martina PS-Ž4 áno
2. Glatz Eva
3. Štefaníková Romana
4. Vecelová Andrea
58 Maratón klub Rajec 2 1. Brezáni Štefan štafeta áno
2. Jonek Bohdan
3. Brezáni Kristián
4. zatiaľ neprihlásený
59 Vychadzajuce hviezdy 1. Rajčanová Lýdia PS-MIX áno
2. Ďuroška Michal
3. Tichá Veronika
4. Ladecký Tomáš
60 4P 1. Vdovičíková Jana PS-Ž4 áno
2. Jankechová Barbora
3. Fajbíková Zuzana
4. Fajbíková Denisa
61 HSF System 1 1. Dubovský Lukáš PS-MIX áno
2. Jančošková Lujza
3. Jančošek Šimon
4. Fojtík Juraj
62 HSF System 2 1. Harmanová Martina PS-M4 áno
2. Struhárik Juraj
3. Štefanik Martin
4. Barčáková Michaela
63 HSF System 3 1. Balvonová Lucia PS-Ž4 áno
2. Mikulíková Andrea
3. Pavlíková Barbora
4. Juríčková Monika
64 HSF System 4 1. Kuric Daniel PS-M4 áno
2. Husárik Martin
3. Dávidík Filip
4. Štefanik Martin
65 HSF System 5 1. Hanuliak Pavol PS-M4 áno
2. Janíček Ján
3. Jaseň Jakub
4. Kubala Peter
66 HSF System 6 1. Štefanica Augustín PS-M4 áno
2. Štefanica Ondrej
3. Kosa Peter
4. Majtánik Jakub
67 HSF System 7 1. Kosa Tomáš PS-MIX áno
2. Kosa Matej
3. Kosa Viliam
4. Sirotny Eduard
68 HSF System 8 1. Dunaj Ján PS-MIX áno
2. Dunajová Paula
3. Hlavoň Lukáš
4. Hlavoň Adam
69 HSF System 9 1. Čačíková Kornélia PS-MIX áno
2. Čačík Rastislav
3. Caránek Ján
4. Čačíková Jana
70 HSF System 10 1. Kosa Viliam PS-M4 áno
2. Kosa Viliam
3. Sirotny Eduard
4. Sirotny Eduard
71 K.R.A.K 1. Škubová Katarína PS-MIX áno
2. Škuba Radovan
3. Škubová Katarína
4. Škubová Anna
72 HBG Dream 1 1. Senko Martin PS-MIX áno
2. Buchlovič Libor
3. Janáčková Silvia
4. Valient Andrej
73 HBG Dream 2 1. Kapráliková Silvia PS-MIX áno
2. Bačík Matej
3. Körmendyová Ivana
4. Užík Marián
74 Kto čo pobeží? 1. Hromadová Andrea PS-MIX áno
2. Hromada Marek
3. Ďurišová Martina
4. Kolár Juraj
75 HBG Dream 3 1. Zúbeková Jana PS-MIX áno
2. Bonan Pavol
3. Michalíková Zuzana
4. Pavlačka Michal
76 rakety 1. Miso Adrián PS-M4 áno
2. Očko Jozef
3. Očko Jozef
4. Gajarský Marián
77 MY 1. Vasilová Veronika PS-Ž4 áno
2. Zemaníková Denisa
3. Vančová Andrea
4. Tavacova Lenka
78 Ryby na suchu 1. Rybárová Laura PS-Ž4 áno
2. Rybárová Laura
3. Rybárová Viktória
4. Rybárová Viktória
79 AMIGOS 1. Šopov Daniel PS-MIX áno
2. Šípková Michaela
3. Paulinyová Andrea
4. Bela Jozef
80 HBG Dream 4 1. Hanták Milan PS-M4 áno
2. Hanták Milan
3. Kohút Peter
4. Kohút Peter
81 Fantastická štvorka 1. Prídavok Martin PS-M4 áno
2. Hoferica Jakub
3. Prídavok Patrik
4. Hoferica Peter
82 AK Veterán Bratislava 1. Knapčok Matej PS-M4 áno
2. Kabina Andrej
3. Hercog Patrik
4. Peško Miroslav
83 TESCO1 1. Hoterová Jana PS-Ž4 áno
2. Hoterová Jana
3. Šošková Gabriela
4. Šošková Gabriela
84 Bernohy ladies 1. Antalová Zlatica PS-Ž4 áno
2. Rosinová Laura
3. Šurinová Yulia
4. Dobra Jana
85 Kordovánky 1. Hanusová Alexandra PS-Ž4 áno
2. Jánošíková Kristína
3. Jaššová Veronika
4. Mišiaková Jana
prihlásené štafety, ktoré nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 7.8.2022!
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
1 Crazy Team 1. Čibenkova Zuzana PS-MIX 0
2. Purašik Marián
3. Purašikova Gabriela
4. Čibenka Róbert
2 Tím Slyško 1. Kianička Jozef PS-M4 0
2. Stehlík Filip
3. Kubala Bohuš
4. Slyško Peter
vyradené štafety zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: kat.: zap.:
3 Grúňovci 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
4 K.R.A.K 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
5 Zberači medailí 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
6 Magnivigentný muži 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
7 RUSCONA Team 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
8 Kométy 1. zatiaľ neprihlásený štafeta nie
2. zatiaľ neprihlásený
3. zatiaľ neprihlásený
4. zatiaľ neprihlásený
  
©2022