rajecký in-line polmaratón - Maratón klub Rajec
Dnes je Streda 15. august 2018 meniny má Marcela
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ IN-LINE 2015
11. ročník
  výsledky
  Vyberte ročník:   
In-line - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   TEREBEŠI Kristián 1996 RKIC Košice SVK 0:46:38 I-M-Ji
2   KLEMBARA Jakub 1998 RKIC Košice SVK 0:46:40 I-M-Ji
3   SLOTTA Michal 1994 IC Žilina SVK 0:46:44 I-M-U30
4   SMUDA Miro 1979 PIK Poprad SVK 0:47:41 I-M-U40
5   ŠPENDEL Igor 1964 Skating Club Košice SVK 0:47:48 I-M-U60
6   FILIP Matej 1998 ŠK STEZ Spišská Nová Ves SVK 0:48:51 I-M-Ji
7   ZÍKA Jaroslav 1964 WIN JAY ISC Praha CZE 0:48:51 I-M-U60
8   ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk SVK 0:48:55 I-M-U40
9   AMBRUS Peter 1983 I-riders SVK 0:50:01 I-M-U40
10   VAŠKO Marián 1978 Skating Club Košice SVK 0:50:08 I-M-U40
11   MAKEĽ Kamil 1964 Skating Club Košice29 SVK 0:50:08 I-M-U60
12   KŠIŇAN Martin 1985 i-riders.sk SVK 0:50:08 I-M-U40
13   ŠIMÁŠEK Pavol 1959 Slovenský orloj Stará Bystrica SVK 0:50:27 I-M-U60
14   NITRY Dominik 1978 BA PS SVK 0:51:34 I-M-U40
15   KRAJÍČEK Jozef 1970 IC Žilina SVK 0:51:36 I-M-U50
16   KARABOVÁ Renáta 1987 RKIC SVK 0:51:46 I-Ž-U30
17   UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec SVK 0:53:43 I-M-Ji
18   DOHANIČOVÁ Claudia 1998 Skating Club Košice SVK 0:54:21 I-Ž-Jy
19   KARABOVÁ Martina 1995 RKIC SVK 0:54:21 I-Ž-U30
20   KRÁLIK Anton 1984 Slovenský Orloj - Stará Bystrica SVK 0:54:21 I-M-U40
21   ŠTELLMACH Lubomír 1966 PIK Poprad SVK 0:54:23 I-M-U50
22   ZORIČÁK Jozef 1968 PIK Poprad SVK 0:54:28 I-M-U50
23   ORAVEC Igor 1987 Žilina SVK 0:55:54 I-M-U30
24   MIKLOSSI Alexander 1971 CSRC Košice SVK 0:56:11 I-M-U50
25   SLABÝ Peter 1969 X-team Dechtice SVK 0:56:24 I-M-U50
26   HURBANOVA Monika 1987 i-riders.sk SVK 0:56:25 I-Ž-U30
27   MAJSNIAR Dusan 1964 in-line Borievka SVK 0:57:16 I-M-U60
28   BARTALSKÝ Tomáš 1990 Part of Heart SVK 0:57:31 I-M-U30
29   GOLEJ Michal 1992 Trenčín SVK 0:59:46 I-M-U30
30   ŠTRBA Martin 1978 STEPNÉ KOZY SVK 0:59:48 I-M-U40
31   KALUŠ Tibor 1955 inlineBSS.sk SVK 0:59:50 I-M-U70
32   VARGA Mikuláš 1967 Black noodle SVK 1:00:17 I-M-U50
33   REMENÁR Július 1968 Borievka inline SVK 1:00:28 I-M-U50
34   LÍŠKA Peter 1980 Triatlon team Trnava SVK 1:00:48 I-M-U40
35   DUBEC Eugen 1956 i-riders.sk SVK 1:00:49 I-M-U60
36   KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst Stavbár - Žilina SVK 1:00:58 I-M-U70
37   KASANICKÝ Marek 1985 Kst Stavbár - Žilina SVK 1:01:05 I-M-U40
38   GOLEJ Ivan 1967 Trenčín SVK 1:01:56 I-M-U50
39   ZDECHOVAN Ján 1960 Ak Maratón Rožňava SVK 1:03:07 I-M-U60
40   CIFRANIČOVÁ Gabriela 1972 Skating Club Košice SVK 1:03:47 I-Ž-U50
41   ĎUROVCOVÁ Daniela 1976 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 1:03:55 I-Ž-U40
42   GRAŇÁK Miloš 1966 Martin SVK 1:04:31 I-M-U50
43   DANKO Marian 1969 Družba Piešťany SVK 1:04:38 I-M-U50
44   VEVEROVÁ Daniela 1970 WIN JAY ISC Praha CZE 1:04:38 I-Ž-U50
45   LAČOK Vladimír 1956 TimI Bratislava SVK 1:04:53 I-M-U60
46   ROLKOVÁ Zlatka 1992 IC Žilina SVK 1:05:02 I-Ž-U30
47   ŠTÁNER Vladimír 1964 Borievka inline SVK 1:05:03 I-M-U60
48   SABOL Andrej 1947 Skating Club Košice SVK 1:05:06 I-M-U70
49   HUSÁRIK Jozef 1951 Corgoň Nitra SVK 1:05:20 I-M-U70
50   PÁTER Stanislav 1972 KST Stavbár SVK 1:05:26 I-M-U50
51   VRABEC Štefan 1989 Nové Zámky SVK 1:07:09 I-M-U30
52   ŠIMEK Vratko 2000 Maratón klub Rajec SVK 1:07:29 I-M-Ji
53   URBANOVIČ Michal 1955 zlate moravce SVK 1:08:11 I-M-U70
54   SMEJA Juraj 1984 i-riders.sk SVK 1:08:27 I-M-U40
55   BRANIŠOVIČOVÁ Paulína 1999 Horné Orešany SVK 1:09:04 I-Ž-Jy
56   HORVÁTH Štefan 1958 Nové Zámky SVK 1:09:04 I-M-U60
57   MAIXNER Milan 1964 bezpartajny SVK 1:09:06 I-M-U60
58   KLOCÁŇ Marek 1976 2CVclub Slovakia SVK 1:09:13 I-M-U40
59   MOVČANOVÁ Euridika 2000 Skating Club Košice SVK 1:09:15 I-Ž-Jy
60   ŠÁROŠŠYOVÁ Milada 2000 Skating Club Košice SVK 1:09:15 I-Ž-Jy
61   MÁČALA Radek 1976 Elektra CZE 1:09:47 I-M-U40
62   GAŠPAROVIČ Alexander 1996 IC Žilina SVK 1:11:07 I-M-Ji
63   LAKOŠTÍK Peter 1984 Ružomberok SVK 1:12:04 I-M-U40
64   RAPOŠ Ľudovít 1974 Triatlon team Nereus SVK 1:12:12 I-M-U50
65   MIČICA Ivan 1964 Teplička Nad Váhom SVK 1:12:13 I-M-U60
66   FUJERÍK Milan 1966 čiga-biga team marathon SVK 1:12:33 I-M-U50
67   BOBOSIK Martin 1983 Piestany SVK 1:12:40 I-M-U40
68   URBAN Peter 1962 čiga-biga team marathon SVK 1:12:56 I-M-U60
69   PETROVIČOVÁ Lucia 1976 Košice SVK 1:13:50 I-Ž-U40
70   KUČERA Michal 1983 Kofola a.s. SVK 1:14:16 I-M-U40
71   HOFERICA Ľubomir 1964 Camel Trophy SVK 1:14:21 I-M-U60
72   RYBÁRIK Juraj 1976 Bojnice SVK 1:14:30 I-M-U40
73   STAROVSKÁ Mária 1975 BY SVK 1:14:30 I-Ž-U50
74   MITRIŠIN Adrián 1976 Sološnica SVK 1:15:01 I-M-U40
75   MASTALIČ Peter 1980 Žilina SVK 1:15:14 I-M-U40
76   BARBOŘÁK Dušan 1978 Žilina SVK 1:15:15 I-M-U40
77   KOČTÚCH Miloš 1955 AK Maraton Rožňava SVK 1:15:24 I-M-U70
78   TAVAČOVÁ Barbora 1993 Triatlon Team Nereus Žilina SVK 1:15:32 I-Ž-U30
79   ELIÁŠ Pavol 1970 Žilina SVK 1:17:14 I-M-U50
80   ŽILINKA Jozef 1968 PIEŠŤANY SVK 1:17:49 I-M-U50
81   BIELIK Milan 1948 LEVICE SVK 1:17:57 I-M-U70
82   BLATT Patrik 1993 Amatéri SVK 1:17:58 I-M-U30
83   ORSZÁGH Miloš 1967 Stožok SVK 1:18:00 I-M-U50
84   MIKOS Tamás 1987 Rimavská Sobota SVK 1:19:30 I-M-U30
85   KOBERLING Peter 1994 Prievidza SVK 1:19:44 I-M-U30
86   BLATT Igor 1966 Amatéri SVK 1:19:54 I-M-U50
87   ANDREUTTI Karol 1965 Ryba Žilina SVK 1:20:27 I-M-U60
88   SCHMIDTOVÁ Dária 1997 IC Žilina SVK 1:20:59 I-Ž-Jy
89   ČIKOTOVÁ Adriána 1998 Skating Club Košice SVK 1:20:59 I-Ž-Jy
90   DUČAIOVÁ Zuzana 1986 KRTKO SVK 1:22:31 I-Ž-U30
91   HOLLEY Jozef 1963 Pov.Bystrica SVK 1:22:31 I-M-U60
92   KAJDAS Teresa 1956 Wien AUT 1:22:46 I-Ž-U60
93   KAJDAS Adam 1950 Wien AUT 1:22:47 I-M-U70
94   KARAFFOVÁ Erika 1978 Varín SVK 1:23:38 I-Ž-U40
95   PÁTEROVÁ Martina 1975 bez SVK 1:23:39 I-Ž-U50
96   ČAMBÁLIK Jozef 1961 Malacky SVK 1:23:42 I-M-U60
97   HORVÁTHOVÁ Hana 1989 Nové Zámky SVK 1:23:52 I-Ž-U30
98   KOTES Pavol 1973 In-line klub Rohožník SVK 1:23:54 I-M-U50
99   BUČEK Peter 1975 Rajec SVK 1:27:14 I-M-U50
100   ELIÁŠ Tomáš 1996 Žilina SVK 1:27:31 I-M-Ji
101   CABAN Ernest 1950 borievka ziar n hronom SVK 1:28:25 I-M-U70
102   MATUŠÍK Juraj 1955 Žilina SVK 1:29:40 I-M-U70
103   GOMBARČÍKOVÁ Dagmar 1971 Prievidza SVK 1:30:06 I-Ž-U50
104   VRÁBEL Marián 1980 Ski Club Neandrtálec Gánovce SVK 1:31:13 I-M-U40
105   GORIDKOV Tomas 1977 Račišdorf SVK 1:31:13 I-M-U40
106   DUČAIOVÁ Eva 1957 KRTKO SVK 1:32:43 I-Ž-U60
107   GOMBARČÍK Branislav 1971 Prievidza SVK 1:33:30 I-M-U50
108   PALIATKA Mário 1977 HELLA SVK 1:33:30 I-M-U40
109   SULKOVA Mirka 1985 Bratislava SVK 1:36:04 I-Ž-U40
110   NEZNAME Nezname 1985 --- SVK 1:37:57 I-M-U40
111   KOBERLINGOVA Veronika 1999 Prievidza SVK 1:39:27 I-Ž-Jy
112   PELÁNKOVÁ Vlaďka 1973 Zlín CZE 1:46:28 I-Ž-U50
113   KOZÁK Jozef 1952 AJ KĹAČE SVK 1:49:04 I-M-U70
114   ZAN Miroslav 1969 Rajecke Teplice SVK 1:51:39 I-M-U50
115   MAŤAŠOVSKÝ Alexander 1985 KN SVK 1:54:52 I-M-U40
116   PASZ Marzenna 1958 Wien AUT 2:33:36 I-Ž-U60
  HUPKA Augustin 1976 Penzion Javorina Cicmany SVK DSQ I-M-U40
  ŠUPEJ Robert 1974 PERI TEAM SVK DSQ I-M-U50
  LÉVAY Jozef 1970 Bratislava SVK DNF I-M-U50
  TRČALOVÁ Jitka 1974 Zlín CZE DNF I-Ž-U50
©2017 dojava