Dnes je Utorok 3. august 2021 meniny má Jerguš
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
ceny
prihláška
štartovka
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
RAJECKÝ IN-LINE 2021
17 . ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Uhlárik Peter Maratón klub Rajec SVK I-M-Si nie áno
Králik Anton Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
Smuda Miro CSC KOŠICE SVK I-M-M30-49 nie áno
Kasanický Vojtech Kst Stavbár Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
Kasanický Marek Kst Stavbár Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
Karliková Zuzana Muziker SVK I-Ž-M30-49 nie áno
Karlik Dušan Muziker SVK I-M-M30-49 nie áno
Gyorgy Robert Muziker SVK I-M-M30-49 nie áno
Lačok Vladimír IMCP Bratislava SVK I-M-M50-69 nie áno
10  Barciova Petra Galanta SVK I-Ž-M30-49 nie áno
11  Simona Benčová In-line Topky SVK I-Ž-M30-49 nie áno
12  Ondruš Milan Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
13  Karabinošová Lenka Malý Lapáš SVK I-Ž-Sy nie áno
14  Bielik Milan Levice SVK I-M-M50-69 nie áno
15  Šupej Róbert PERI SVK I-M-M30-49 nie áno
16  Pirošik Peter Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
17  Vrábel Marián Žabiačik Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
18  Bukovská Radka Čeladná CZE I-Ž-M30-49 nie áno
19  Líška Juraj Dubnica Nad Váhom SVK I-M-M30-49 nie áno
20  Mastalič Peter Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
21  Slaby Peter X-team Dechtice SVK I-M-M50-69 nie áno
22  Furička Jaroslav Dubnica Nad Váhom SVK I-M-M30-49 nie áno
23  Urbanovič Michal Bk Pyxida Ćierne Kľačany SVK I-M-M50-69 nie áno
24  Petrík Ľubomír Pernek SVK I-M-M30-49 áno áno
25  Bosáková Adela Nitra SVK I-Ž-M30-49 nie áno
26  Nemec Henrich Ludanice SVK I-M-M30-49 nie áno
27  Dohaničová Claudia CSC Košice SVK I-Ž-Sy nie áno
28  Filip Matej CSC Košice SVK I-M-Si nie áno
29  Maurer Erik CSC Košice SVK I-M-Si nie áno
30  Jelínek Jan CSC Košice CZE I-M-Si nie áno
31  Broklová Erika CSC Košice CZE I-Ž-Sy nie áno
32  Daubnerová Andrea Progresive Gym SVK I-Ž-M30-49 nie áno
33  Rešetárová Soňa Aquapark triatlon Turčianske Teplice SVK I-Ž-M30-49 nie áno
34  Koberling Peter Prievidza SVK I-M-Si nie áno
35  Sýkorová Júlia Inline Club Žilina SVK I-Ž-M30-49 nie áno
36  Starovská Mária Inline Club Žilina SVK I-Ž-M30-49 nie áno
37  Schmidtová Dária Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
38  Gašparovič Alexander Inline Club Žilina SVK I-M-Si nie áno
39  Slotta Michal Inline Club Žilina SVK I-M-Si nie áno
40  Krajíček Jozef Inline Club Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
41  Hlavoň Michal Inline Club Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
42  Tóthová Barbora Nitra SVK I-Ž-Sy nie áno
43  Svoradová Monika Domaniža SVK I-Ž-M30-49 nie áno
44  Dúbravcová slížová Beáta Domaniža SVK I-Ž-M30-49 nie áno
45  Maršalová Natália Inline Club Žilina SVK I-Ž-jA nie áno
46  Zdechovan Ján AK Maratón Rožňava SVK I-M-M50-69 nie áno
47  Ihradský Lubomír Zvolen SVK I-M-M50-69 nie áno
48  Štefaňáková Katarína Skating Club Košice SVK I-Ž-Sy nie áno
49  Janžo Michal Rajec SVK I-M-M30-49 nie áno
50  Trn Tomáš TrnLine SVK I-M-M30-49 nie áno
51  Janžová Bohumila Praha CZE I-Ž-M30-49 nie áno
52  Vágai Marek Bratislava SVK I-M-M30-49 nie áno
53  Vagaiova Zuzana Bratislava SVK I-Ž-M30-49 nie áno
54  Ščibrany Jozef Fitcentrum W.M.Rača SVK I-M-M30-49 nie áno
55  Hupka Augustin PLATINUM REAL SVK I-M-M30-49 nie áno
56  Morgalla Jerzy Rudy POL I-M-M50-69 áno áno
57  Ferenc Ferdinand HO Slávia, Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
58  Henczova Ruza Bratislava SVK I-Ž-M50-69 nie áno
59  Zima Juraj CSC Košice SVK I-M-M50-69 nie áno
60  Valientová Mária Rajecké Teplice SVK I-Ž-M30-49 nie áno
61  Chrachala Martin Stranske SVK I-M-Si nie áno
62  Čambálik Jozef Malacky SVK I-M-M50-69 nie áno
63  Sádecký Matúš Čičmany SVK I-M-M30-49 nie áno
64  Bača René Čičmany SVK I-M-M30-49 nie áno
65  Zvolenský Štefan Čičmany SVK I-M-M30-49 nie áno
66  Beňo Pavol ZA_RL SVK I-M-M50-69 nie áno
67  Pavelčík Vladimír Žilina SVK I-M-M30-49 nie áno
68  Németh Silvester Tempish Inline Team CZE I-M-M50-69 nie áno
69  Hastík Kamil Tempish Heartbeat inline CZE I-M-M30-49 nie áno
70  Barciova Petra Zber MEDAILÍ - Magazin Radar SVK I-Ž-M30-49 nie áno
71  Zoričák Jozef CSC Košice SVK I-M-M50-69 nie áno
72  Graňák Miloš Necpaly SVK I-M-M50-69 nie áno
73  Stehlíková Veronika Zvolenské Halušky SVK I-Ž-M30-49 nie áno
74  Pauliny Jan Handlova SVK I-M-M50-69 nie áno
75  Hoferica Lubomir Indivindi Žilina SVK I-M-M50-69 nie áno
76  Karabová Renáta RKIC Košice SVK I-Ž-M30-49 nie áno
77  Šároššyová Milada RKIC Košice SVK I-Ž-Sy nie áno
78  Scholz Lukáš Powerslide CZ CZE I-M-M30-49 áno áno
79  Žilinčík Martin Zvolen SVK I-M-jB nie áno
80  Dubecký Pavol RRTC Košice SVK I-M-M30-49 nie áno
81  Benediková Jana RRTC Košice SVK I-Ž-M50-69 nie áno
82  Benedik Miroslav RRTC Košice SVK I-M-M50-69 nie áno
83  Benedik Lukáš RRTC Košice SVK I-M-Si nie áno
84  Motyka Peter Ivanovce SVK I-M-M30-49 nie áno
85  Engler Jakub RRTC SVK I-M-M30-49 nie áno
86  Kočner Vladimír Lalinok SVK I-M-M30-49 nie áno
87  Hrenák Tomáš Kvakárska Elita SVK I-M-M30-49 nie áno
88  Mlatiček Erik Košická Polianka SVK I-M-M30-49 nie áno
89  Taldová Simona Kvakárska Elita SVK I-Ž-Sy nie áno
90  Gueli Giovanni JG Team Pressure ITA I-M-M30-49 nie áno
91  Černay Nino Bike4you Hlohovec SVK I-M-M30-49 nie áno
92  Vaško Marián CSC Košice SVK I-M-M30-49 nie áno
93  Dzurák Pavol Borievka Inline team SVK I-M-M30-49 nie áno
94  Štáner Vladimír Borievka Inline team SVK I-M-M50-69 nie áno
95  Remenár Július Borievka Inline team SVK I-M-M50-69 nie áno
96  Mlynáriková Stanislava Borievka Inline team SVK I-Ž-M30-49 nie áno
97  Caban Ernest Borievka Inline team SVK I-M-M50-69 nie áno
98  Ďurica Ján Borievka Inline team SVK I-M-M30-49 nie áno
99  Piperek Lukáš Borievka Inline team SVK I-M-M30-49 nie áno
100  Žuffová Renáta Pezinok SVK I-Ž-M30-49 nie áno
101  Petro Pavol RKIC Košice SVK I-M-M30-49 nie áno
102  Makel Kamil RKIC Kosice SVK I-M-M50-69 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 8.8.2021!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Petrovič Ľuboš Banská Bystrica SVK I-M-M50-69 nie 0
Ščibrany Jozef Fitcentrum W.M.Rača SVK I-M-M30-49 nie 0
Kán Matej Anwell SVK I-M-Si nie 0
Motyka Peter IVANOVCE SVK I-M-M30-49 nie 0
Bohuš Milan BA SVK I-M-M50-69 nie 0
Talda Martin Kvakárska Elita SVK I-M-Si nie 0
Valent Peter Bratislava SVK I-M-M30-49 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2021