rajecký in-line polmaratón - Maratón klub Rajec
Dnes je Streda 15. august 2018 meniny má Marcela
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ IN-LINE 2018
14 . ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Slabý Peter X-team SVK I-M-U50 nie áno
2 Ingeli Michal Ružinovské korytnačky SVK I-M-U70 nie áno
3 Pániková Zuzana Mk Tvrdošín SVK I-Ž-Sy nie áno
4 Králik Anton Žilina SVK I-M-U40 nie áno
5 Kasanický Vojtech Kst - Stavbár Žilina SVK I-M-U70 nie áno
6 Kasanický Marek Kst - Stavbár Žilina SVK I-M-U40 nie áno
7 Kuchár Ľubomír trencin inline SVK I-M-U60 nie áno
8 Graňák Miloš Necpaly SVK I-M-U60 nie áno
9 Ondruš Milan Žilina SVK I-M-U50 nie áno
10 Bielik Milan Levice SVK I-M-U80 nie áno
11 Rolková Zlatka Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
12 Brezinová Zuzana agnesa Kysucké Nové Mesto SVK I-Ž-Sy nie áno
13 Holley Jozef Povazska Bystrica SVK I-M-U60 nie áno
14 Buryan Petr Dolní Lutyně CZE I-M-U40 áno áno
15 Valášek Miroslav Kysucké Nové Mesto SVK I-M-U70 nie áno
16 Barbořák Dušan Trnava SVK I-M-U50 nie áno
17 Pirošík Peter Žilina SVK I-M-U40 nie áno
18 Mastalič Peter Žilina SVK I-M-U40 nie áno
19 Koberling Peter Prievidza SVK I-M-Si nie áno
20 Gerych Miloslav BOBO-OSTRAVA CZ I-M-U80 nie áno
21 Šimová Katarína Nové Mesto nad Váhom SVK I-Ž-U50 nie áno
22 Mráziková Zuzana Potvorice SVK I-Ž-U50 nie áno
23 Šupej Robert PERI TEAM SVK I-M-U50 nie áno
24 Gašparovič Alexander Inline Club Žilina SVK I-M-Si nie áno
25 Schmidtová Dária Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
26 Krajíček Jozef Inline Club Žilina SVK I-M-U50 nie áno
27 Starovská Mária Inline Club Žilina SVK I-Ž-U50 nie áno
28 Buček Peter Inline Club Žilina SVK I-M-U50 nie áno
29 Golej Ivan Trenčín inline SVK I-M-U60 nie áno
30 Šoltis Eugen CSRC Košice SVK I-M-U70 áno áno
31 Hoferica Ľubomír Agrokombinát VALASI SVK I-M-U60 nie áno
32 Smuda Miro Cookie SC KE SVK I-M-U40 nie áno
33 Nemec Henrich Slovenský orol Ludanice SVK I-M-U50 nie áno
34 Urbanovič Michal BK Pyxida Cierne Klacany SVK I-M-U70 nie áno
35 Starovský Peter IC Žilina SVK I-M-U50 nie áno
36 Máčala Radek Máčala team CZE I-M-U50 nie áno
37 Hanzel Štefan Inline Jabĺčko SVK I-M-U40 nie áno
38 Cifraničová Gabriela Skating Club Košice SVK I-Ž-U50 nie áno
39 Makeľ Kamil Skating Club Košice SVK I-M-U60 nie áno
40 Špendel Igor Skating Club Košice SVK I-M-U60 nie áno
41 Černay Nino Korcule.com SVK I-M-U50 nie áno
42 Golej Michal Trenčín inline SVK I-M-Si nie áno
43 Telepovský Erik eMTe Trebišov SVK I-M-U40 nie áno
44 Eliáš Pavol Žilina SVK I-M-U50 nie áno
45 Paterova Martina Zilina SK I-Ž-U50 nie áno
46 Hužvár Jozef HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U40 nie áno
47 Mydlo Tomáš HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U40 nie áno
48 Kosa Matej HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U40 nie áno
49 Uhlárik Peter Maratón klub Rajec SVK I-M-Si nie áno
50 Borák Jaroslav HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U50 nie áno
51 Matušková Petra LUIGINO.cz CZK I-Ž-U40 nie áno
52 Drastich Vojtěch Opava SVK I-M-Si nie áno
53 Hiadlovský Henrich Atletika NM SVK I-M-U50 nie áno
54 Šiplák Blazej run fun svk I-M-U60 nie áno
55 Pater Stanislav KST STAVBAR SVK I-M-U50 nie áno
56 Dubec Eugen i-riders.sk SVK I-M-U70 nie áno
57 Dohaničová Claudia CSC Košice SVK I-Ž-Sy nie áno
58 Filip Matej CSC Košice SVK I-M-Si nie áno
59 Janíková Lucia Rajec Slo I-Ž-Sy nie áno
60 Dzúriková Anna Zemianske Kostoľany SVK I-Ž-U40 nie áno
61 Karaková Katarína Zemianske Kostoľany SVK I-Ž-U40 nie áno
62 Zima Juraj Bežecký klub Stará Ľubovňa SVK I-M-U60 nie áno
63 Pilát Ján Zdraviu zdar SVK I-M-U60 nie áno
64 Kolár Michal Opitý Korčuľovonohý Edward SVK I-M-U40 nie áno
65 Zoričák Jozef CSC Košice SVK I-M-U60 nie áno
66 Maluchová Lucie LUIGINO.cz CZE I-Ž-Sy nie áno
67 Pekný Michal Maratón klub Rajec SVK I-M-Si nie áno
68 Vrábel Marián Žabiačik, Žilina SVK I-M-U40 nie áno
69 Štrba Martin Stepné kozy zo Šale SVK I-M-U50 nie áno
70 Zdechovan Ján AK Maratón Rožňava SVK I-M-U60 nie áno
71 Barciova Petra Galanta SVK I-Ž-U40 nie áno
72 Valientová Mária Rajecké Teplice SVK I-Ž-U50 nie áno
73 Pauliny Jan Handlová SVK I-M-U50 nie áno
74 Pavlovič Michal Bratislava SVK I-M-U40 nie áno
75 Kučera Michal kofola SVK I-M-U40 nie áno
76 Hollý Dušan kofola SVK I-M-U40 nie áno
77 Záň Miroslav Rajecké Teplice SVK I-M-U50 nie áno
78 Čambálik Jozef Malacky SVK I-M-U60 nie áno
79 Svoradová Monika ZVL in-line SVK I-Ž-U50 nie áno
80 Andreutti Karol Žilina SVK I-M-U60 nie áno
81 Zuber Michal Žilina SVK I-M-U40 nie áno
82 Pavelčík Vladimír Žilina SVK I-M-U50 nie áno
83 Rapos Ludovit Triatlon team Nereus SVK I-M-U50 nie áno
84 Miklossi Alexander Skating Club Košice SVK I-M-U50 nie áno
85 Karabová Renáta RKIC Košice SVK I-Ž-U40 nie áno
86 Šándorová Jana Hlohovec SVK I-Ž-U60 nie áno
87 Lacina Karel BB SVK I-M-U70 nie áno
88 Majsniar Dušan Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
89 Štáner Vladimír Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
90 Remenár Július Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
91 Vaculčiak Miroslav Inlineborievka SVK I-M-U80 nie áno
92 Piperek Lukáš Inlineborievka SVK I-M-U40 nie áno
93 Šefranko Ľubomír Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
94 Mlynáriková Stanislava Inlineborievka SVK I-Ž-U50 nie áno
95 Paliatka Mário Dubnica nad Váhom SVK I-M-U50 nie áno
96 Bosáková Adela Nitra SVK I-Ž-U40 nie áno
97 Mičica Ivan teplička nad váhom SVK I-M-U60 nie áno
98 Švajdlenkova Nikola Zohor SVK I-Ž-Sy nie áno
99 Hastík Kamil IN-LINE VESELÍ CZE I-M-U50 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2018!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Scholz Lukáš Sokolov CZ I-M-U40 nie 0
2 Kluvánek Peter Žitná-Radiša SVK I-M-U50 nie 0
3 Husárik Jozef Corgoň Nitra SVK I-M-U70 nie 0
4 Zuziak Juraj zilina SVK I-M-U50 nie 0
5 Vaško Marián SC Kosice SVK I-M-U50 nie 0
6 Žabka Miloš Žabčo inline team SVK I-M-U60 nie 0
7 Engler Jakub Rollerskating Race Team Cassovia SVK I-M-U40 nie 0
8 Gatial Boris Prievidza SVK I-M-U60 nie 0
9 Šeliga Ivan ZVL Inline SVK I-M-U50 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Arnold Patrik Bratislava SVK I-M-Si nie nie
2 Svoradová Monika Domaniža SVK I-Ž-U50 nie nie
3 Pagáč Peter Rosina SVK I-M-U50 nie nie
4 Kratky Eduard Slovensky Grob SVK I-M-U40 nie nie
5 Šeliga Ivan ZVL Inline SVK I-M-U50 nie nie
6 Gatial Boris Prievidza SVK I-M-U60 nie nie
7 Vasile Karin Bratislava SVK I-Ž-U50 nie nie
8 Ferenc Ferdinand Loko-Žilina SVK I-M-U70 nie nie
9 Ščibrany Jozef Fitcentrum W.M. Rača SVK I-M-U50 nie nie
  
©2017 dojava