Dnes je Pondelok 19. november 2018 meniny má Alžbeta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
GDPR
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
main
RAJECKÝ IN-LINE 2018
14 . ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Slabý Peter X-team SVK I-M-U50 nie áno
2 Ingeli Michal Ružinovské korytnačky SVK I-M-U70 nie áno
3 Pániková Zuzana Mk Tvrdošín SVK I-Ž-Sy nie áno
4 Králik Anton Žilina SVK I-M-U40 nie áno
5 Kasanický Vojtech Kst - Stavbár Žilina SVK I-M-U70 nie áno
6 Kasanický Marek Kst - Stavbár Žilina SVK I-M-U40 nie áno
7 Kuchár Ľubomír trencin inline SVK I-M-U60 nie áno
8 Graňák Miloš Necpaly SVK I-M-U60 nie áno
9 Ondruš Milan Žilina SVK I-M-U50 nie áno
10 Bielik Milan Levice SVK I-M-U80 nie áno
11 Rolková Zlatka Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
12 Brezinová Zuzana agnesa Kysucké Nové Mesto SVK I-Ž-Sy nie áno
13 Holley Jozef Povazska Bystrica SVK I-M-U60 nie áno
14 Buryan Petr Dolní Lutyně CZE I-M-U40 áno áno
15 Valášek Miroslav Kysucké Nové Mesto SVK I-M-U70 nie áno
16 Barbořák Dušan Trnava SVK I-M-U50 nie áno
17 Pirošík Peter Žilina SVK I-M-U40 nie áno
18 Mastalič Peter Žilina SVK I-M-U40 nie áno
19 Koberling Peter Prievidza SVK I-M-Si nie áno
20 Gerych Miloslav BOBO-OSTRAVA CZ I-M-U80 nie áno
21 Šimová Katarína Nové Mesto nad Váhom SVK I-Ž-U50 nie áno
22 Mráziková Zuzana Potvorice SVK I-Ž-U50 nie áno
23 Šupej Robert PERI TEAM SVK I-M-U50 nie áno
24 Gašparovič Alexander Inline Club Žilina SVK I-M-Si nie áno
25 Schmidtová Dária Inline Club Žilina SVK I-Ž-Sy nie áno
26 Krajíček Jozef Inline Club Žilina SVK I-M-U50 nie áno
27 Starovská Mária Inline Club Žilina SVK I-Ž-U50 nie áno
28 Buček Peter Inline Club Žilina SVK I-M-U50 nie áno
29 Golej Ivan Trenčín inline SVK I-M-U60 nie áno
30 Šoltis Eugen CSRC Košice SVK I-M-U70 áno áno
31 Hoferica Ľubomír Agrokombinát VALASI SVK I-M-U60 nie áno
32 Smuda Miro Cookie SC KE SVK I-M-U40 nie áno
33 Nemec Henrich Slovenský orol Ludanice SVK I-M-U50 nie áno
34 Urbanovič Michal BK Pyxida Cierne Klacany SVK I-M-U70 nie áno
35 Starovský Peter IC Žilina SVK I-M-U50 nie áno
36 Máčala Radek Máčala team CZE I-M-U50 nie áno
37 Hanzel Štefan Inline Jabĺčko SVK I-M-U40 nie áno
38 Cifraničová Gabriela Skating Club Košice SVK I-Ž-U50 nie áno
39 Makeľ Kamil Skating Club Košice SVK I-M-U60 nie áno
40 Špendel Igor Skating Club Košice SVK I-M-U60 nie áno
41 Černay Nino Korcule.com SVK I-M-U50 nie áno
42 Golej Michal Trenčín inline SVK I-M-Si nie áno
43 Telepovský Erik eMTe Trebišov SVK I-M-U40 nie áno
44 Eliáš Pavol Žilina SVK I-M-U50 nie áno
45 Paterova Martina Zilina SK I-Ž-U50 nie áno
46 Hužvár Jozef HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U40 nie áno
47 Mydlo Tomáš HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U40 nie áno
48 Kosa Matej HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U40 nie áno
49 Uhlárik Peter Maratón klub Rajec SVK I-M-Si nie áno
50 Borák Jaroslav HSF System SK, s. r. o. SVK I-M-U50 nie áno
51 Matušková Petra LUIGINO.cz CZK I-Ž-U40 nie áno
52 Drastich Vojtěch Opava SVK I-M-Si nie áno
53 Hiadlovský Henrich Atletika NM SVK I-M-U50 nie áno
54 Šiplák Blazej run fun svk I-M-U60 nie áno
55 Pater Stanislav KST STAVBAR SVK I-M-U50 nie áno
56 Dubec Eugen i-riders.sk SVK I-M-U70 nie áno
57 Dohaničová Claudia CSC Košice SVK I-Ž-Sy nie áno
58 Filip Matej CSC Košice SVK I-M-Si nie áno
59 Janíková Lucia Rajec Slo I-Ž-Sy nie áno
60 Dzúriková Anna Zemianske Kostoľany SVK I-Ž-U40 nie áno
61 Karaková Katarína Zemianske Kostoľany SVK I-Ž-U40 nie áno
62 Zima Juraj Bežecký klub Stará Ľubovňa SVK I-M-U60 nie áno
63 Pilát Ján Zdraviu zdar SVK I-M-U60 nie áno
64 Kolár Michal Opitý Korčuľovonohý Edward SVK I-M-U40 nie áno
65 Zoričák Jozef CSC Košice SVK I-M-U60 nie áno
66 Maluchová Lucie LUIGINO.cz CZE I-Ž-Sy nie áno
67 Pekný Michal Maratón klub Rajec SVK I-M-Si nie áno
68 Vrábel Marián Žabiačik, Žilina SVK I-M-U40 nie áno
69 Štrba Martin Stepné kozy zo Šale SVK I-M-U50 nie áno
70 Zdechovan Ján AK Maratón Rožňava SVK I-M-U60 nie áno
71 Barciova Petra Galanta SVK I-Ž-U40 nie áno
72 Valientová Mária Rajecké Teplice SVK I-Ž-U50 nie áno
73 Pauliny Jan Handlová SVK I-M-U50 nie áno
74 Pavlovič Michal Bratislava SVK I-M-U40 nie áno
75 Kučera Michal kofola SVK I-M-U40 nie áno
76 Hollý Dušan kofola SVK I-M-U40 nie áno
77 Záň Miroslav Rajecké Teplice SVK I-M-U50 nie áno
78 Čambálik Jozef Malacky SVK I-M-U60 nie áno
79 Svoradová Monika ZVL in-line SVK I-Ž-U50 nie áno
80 Andreutti Karol Žilina SVK I-M-U60 nie áno
81 Zuber Michal Žilina SVK I-M-U40 nie áno
82 Pavelčík Vladimír Žilina SVK I-M-U50 nie áno
83 Rapos Ludovit Triatlon team Nereus SVK I-M-U50 nie áno
84 Miklossi Alexander Skating Club Košice SVK I-M-U50 nie áno
85 Karabová Renáta RKIC Košice SVK I-Ž-U40 nie áno
86 Šándorová Jana Hlohovec SVK I-Ž-U60 nie áno
87 Lacina Karel BB SVK I-M-U70 nie áno
88 Majsniar Dušan Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
89 Štáner Vladimír Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
90 Remenár Július Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
91 Vaculčiak Miroslav Inlineborievka SVK I-M-U80 nie áno
92 Piperek Lukáš Inlineborievka SVK I-M-U40 nie áno
93 Šefranko Ľubomír Inlineborievka SVK I-M-U60 nie áno
94 Mlynáriková Stanislava Inlineborievka SVK I-Ž-U50 nie áno
95 Paliatka Mário Dubnica nad Váhom SVK I-M-U50 nie áno
96 Bosáková Adela Nitra SVK I-Ž-U40 nie áno
97 Mičica Ivan teplička nad váhom SVK I-M-U60 nie áno
98 Švajdlenkova Nikola Zohor SVK I-Ž-Sy nie áno
99 Hastík Kamil IN-LINE VESELÍ CZE I-M-U50 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2018!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Scholz Lukáš Sokolov CZ I-M-U40 nie 0
2 Kluvánek Peter Žitná-Radiša SVK I-M-U50 nie 0
3 Husárik Jozef Corgoň Nitra SVK I-M-U70 nie 0
4 Zuziak Juraj zilina SVK I-M-U50 nie 0
5 Vaško Marián SC Kosice SVK I-M-U50 nie 0
6 Žabka Miloš Žabčo inline team SVK I-M-U60 nie 0
7 Engler Jakub Rollerskating Race Team Cassovia SVK I-M-U40 nie 0
8 Gatial Boris Prievidza SVK I-M-U60 nie 0
9 Šeliga Ivan ZVL Inline SVK I-M-U50 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Arnold Patrik Bratislava SVK I-M-Si nie nie
2 Svoradová Monika Domaniža SVK I-Ž-U50 nie nie
3 Pagáč Peter Rosina SVK I-M-U50 nie nie
4 Kratky Eduard Slovensky Grob SVK I-M-U40 nie nie
5 Šeliga Ivan ZVL Inline SVK I-M-U50 nie nie
6 Gatial Boris Prievidza SVK I-M-U60 nie nie
7 Vasile Karin Bratislava SVK I-Ž-U50 nie nie
8 Ferenc Ferdinand Loko-Žilina SVK I-M-U70 nie nie
9 Ščibrany Jozef Fitcentrum W.M. Rača SVK I-M-U50 nie nie
  
©2017 dojava