Dnes je Pondelok 26. október 2020 meniny má Demeter
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
štartovka
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
Mz Pneu RAJECKÝ BEH 2020
13. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Šteták Marek ACS SVK B-V nie áno
Šteták Samuel ACS SVK B-D nie áno
Dubec Lukáš Rajec SVK B-D nie áno
Dubcová Viktoria Rajec SVK B-D nie áno
Hutyrová Vaneska Čadca SVK B-D nie áno
Plaskurová Erika Podhorie SVK B-D nie áno
Plaskura Martin Podhorie SVK B-D nie áno
Rádik Jakub Bratislava SVK B-V nie áno
Rádik Marek Bratislava SVK B-D nie áno
10  Kavcová Alexandra Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
11  Miháleková Michaela Bratislava SVK B-D nie áno
12  Staroňová Zora Bratislava SVK B-D nie áno
13  Staroňová Mira Bratislava SVK B-D nie áno
14  Musil Richard Klace SVK B-D nie áno
15  Fojtik Tomas Klace SVK B-D nie áno
16  Királová Viktória Horná Streda SVK B-V nie áno
17  Királová Nina Horná Streda SVK B-D nie áno
18  Schillerova Diana Nova Dubnica SVK B-D nie áno
19  Veselovská Katarína Žilina SVK B-V nie áno
20  Štefaňák Ján Budča SVK B-D nie áno
21  Pekara Michal Jasenové SVK B-D nie áno
22  Škola Alex Jasenové SVK B-D nie áno
23  Adamec Hugo Jasenové SVK B-D nie áno
24  Plačko Lukáš Žilina SVK B-D nie áno
25  Plačková Ninka Žilina SVK B-D nie áno
26  Stašová Tamara Rajec SVK B-V nie áno
27  Stašová Tereza Rajec SVK B-D nie áno
28  Adamov Peter Žilina SVK B-D nie áno
29  Tandel Samuel Gevelsberg GER B-D nie áno
30  Tandel Nicklas Gevelsberg GER B-D nie áno
31  Svatonova Karolína Prešov SVK B-V nie áno
32  Rybarik Jan Marianka SVK B-D nie áno
33  Telepun Martin Košice SVK B-D nie áno
34  Telepunová Lucia Košice SVK B-V nie áno
35  Gábiková Monika Rajec SVK B-D nie áno
36  Jakubská Tamara Rajec SVK B-V nie áno
37  Robinson Ella Rajec SVK B-D nie áno
38  Klenčáková Sára Ďurčiná SVK B-D nie áno
39  Benčatová Emma Kozárovce SVK B-V nie áno
40  Kšiňan Samuel Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
41  Najmanová Liliana Praha CZE B-D nie áno
42  Najmanová Linda Praha CZE B-D nie áno
43  Majerčíková Tamara Rajec SVK B-D nie áno
44  Majerčík Marián Rajec SVK B-D nie áno
45  Holiš Krištof Žilina SVK B-D nie áno
46  Holišová Agáta Žilina SVK B-D nie áno
47  Beňová Karolína Jedľové Kostoľany SVK B-D nie áno
48  Vetrich Jakub Prievidza SVK B-D nie áno
49  Gajarský Marián Trnava SVK B-D nie áno
50  Čelková Ema Sádočné SVK B-D nie áno
51  Imrisek Jakub Hujerovci SVK B-V nie áno
52  Imrišek Michal Hujerovci CZE B-D nie áno
53  Imrišek Filip Hujerovci CZE B-D nie áno
54  Imrišková Dorota Nevoľné SVK B-V nie áno
55  Imrišek Damián Nevoľné SVK B-D nie áno
56  Imrišková Noemi Nevoľné SVK B-D nie áno
57  Imrišek Joachim Nevoľné SVK B-D nie áno
58  Guoth Šimon HSF System SK SVK B-D nie áno
59  Guothová Ela HSF System SK SVK B-D nie áno
60  Kiralova Kristinka Horna Streda SVK B-D nie áno
61  Mičura Tobiáš Hujerovci SVK B-D nie áno
62  Mičura Ondrej Hujerovci SVK B-D nie áno
63  Mičura Matúš Hujerovci SVK B-D nie áno
64  Michalcová Daniela Holiday Žilina SVK B-V nie áno
65  Jurický Mathias ŠKP Zilina SVK B-D nie áno
66  Jonek Bohdan Rajec SVK B-V nie áno
67  Brehovský Lukáš Prievidza SVK B-D nie áno
68  Tran Oliver Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
69  Balušík Matias Považská Bystrica SVK B-D nie áno
70  Martinka Matej Banská Bystrica SVK B-D nie áno
71  Vančo Dorian T2F SVK B-D nie áno
72  Vančo Valerián T2F SVK B-V nie áno
73  Cesnekova Nina Skate Zilina SVK B-V nie áno
74  Cesneková Eliška Skate Zilina SVK B-D nie áno
75  Malík Oliver Kunerad SVK B-D nie áno
76  Kubiš Samuel Kunerad SVK B-D nie áno
77  Kubiš Saul Kunerad SVK B-D nie áno
78  Rusňák Samuel Prievidza SVK B-D nie áno
79  Vanáková Nina Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
80  Vanáková Nataša Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
81  Vanáková Barbora nasťa Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
82  Zobín Matěj Liberec CZ B-D nie áno
83  Lacuška Martin Rajec SVK B-D nie áno
84  Lagín Matúš Domaniža SVK B-D nie áno
85  Ťažiar Martin Lehota p.Vtačnikom SVK B-V nie áno
86  Šuhajda Adam Stara Tura SVK B-D nie áno
87  Šuhajdová Katarína Stará Tura SVK B-D nie áno
88  Jones Sophie Portlaoise IRL B-D nie áno
89  Gabčík Nikolka Rajec SR B-D nie áno
90  Gabčík Vaneska Rajec SVK B-D nie áno
91  Seidlová Simona Atletický oddiel Partizánske SVK B-V nie áno
92  Seidlová Sofia Atletický oddiel Partizánske SVK B-V nie áno
93  Helbich Eduard Žilina SVK B-D nie áno
94  Gažová Tamara Trenčín SVK B-D nie áno
95  Lagínova Natália Domaniža SVK B-D nie áno
96  Galiová Kvetoslava Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
97  Cisárik Matej Žilina SVK B-D nie áno
98  Cisáriková Klárka Žilina SVK B-D nie áno
99  Brezáni Kristián Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
100  Zafková Josefína R-JAM CZE B-D nie áno
101  Zafková Anna R-JAM CZE B-D nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 8.8.2020!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
Ondrušová Nela Maršová - Rašov SVK B-D nie NIE
Ondrušová Simona Maršová - Rašov SVK B-D nie NIE
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov CZE B-D áno NIE
Cviček Jakub Rajecke Teplice SVK B-V nie NIE
Mičuda František Veľké Uherce SVK B-V nie NIE
Danisko Ema trenčín SVK B-D nie NIE
Daniško Rebeka trenčín SVK B-D nie NIE
Kupecsek Mattias trenčín SVK B-D nie NIE
Kupecsek Melánia trenčín SVK B-D nie NIE
  
©2020