Dnes je Streda 17. júl 2019 meniny má Bohuslav
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
MENU
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
fotky
video
partneri
INFORMÁCIE
VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI
NA PODUJATÍ
OBOZNÁMENIE SO SPRACÚVANÍM
OSOBNÝCH ÚDAJOV
ORGANIZAČNÝ A NÁVŠTEVNÝ PORIADOK
ŠPORTOVÉHO PODUJATIA
VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU
MALOLETÉHO - TLAČIVO
main
Mz Pneu RAJECKÝ BEH 2019
12. ročník
  štartovka
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Brezáni Kristián Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
2 Hudecová Natália Žilina SVK B-D nie áno
3 Plaskurová Erika Podhorie SVK B-D nie áno
4 Šteták Marek Sebedražie SVK B-V nie áno
5 Šteták Samuel Sebedražie SVK B-D nie áno
6 Bucha Dominik Rajec SVK B-D nie áno
7 Plaskurová Melinda Žilina SVK B-D nie áno
8 Seemann Peter - SVK B-V nie áno
9 Kalná Eliška Krnov CR B-D nie áno
10 Máčala Erik Máčala team CZE B-D nie áno
11 Máčalová Kristýna Máčala team CZE B-D nie áno
12 Máčalová Veronika Máčala team CZE B-D nie áno
13 Mališková Libuše Máčala team CZE B-D nie áno
14 Pleško Richard Žilina SVK B-V nie áno
15 Robinson Ella Rajec SVK B-D nie áno
16 Kuželová Rebeka Lipová SVK B-D nie áno
17 Udziela Zuzanna Nowy Targ POL B-V nie áno
18 Udziela Julia Nowy Targ POL B-D nie áno
19 Krňan Tobias Rajec SVK B-D nie áno
20 Lukačovičová Bibiána Martin SVK B-D nie áno
21 Čelková Ema Sádočné SVK B-D nie áno
22 Imrišek Jakub Hujerovci SVK B-D nie áno
23 Novák Tomáš Považská Bystrica SVK B-D nie áno
24 Nováková Agáta Považská Bystrica SVK B-D nie áno
25 Királová Viktorka Horná Streda SVK B-V nie áno
26 Királová Ninka Horná Streda SVK B-D nie áno
27 Michalcová Emma Považská Bystrica SVK B-D nie áno
28 Ištok Lukáš Považská Bystrica SVK B-D nie áno
29 Repka Matúš Považská Bystrica SVK B-D nie áno
30 Mičura Tobiáš Hujerovci SVK B-D nie áno
31 Mičura Ondrej Hujerovci SVK B-D nie áno
32 Mičura Matúš Hujerovci SVK B-D nie áno
33 Dubec Lukáš Rajec SVK B-D nie áno
34 Dubcová Viktoria Rajec SVK B-D nie áno
35 Hutyrová Vaneska Čadca SVK B-D nie áno
36 Hutyra Patrik Čadca SVK B-D nie áno
37 Rusnakova Julia Bratislava SVK B-D nie áno
38 Staronova Zorka Bratislava SVK B-D nie áno
39 Staronova Mirka Bratislava SVK B-D nie áno
40 Józsa Matúš BK Inter SVK B-D nie áno
41 Józsa Mikuláš FKMKV Bratislava SVK B-V nie áno
42 Vargova Stela Bratislava SVK B-D nie áno
43 Vargova Alexandra Bratislava SVK B-D nie áno
44 Korotvičková Katarína Košice SVK B-D nie áno
45 Tandel Samuel Gevelsberg GER B-D nie áno
46 Tandel Nicklas Gevelsberg SVK B-D nie áno
47 Takáčová Tatiana Košice SVK B-D nie áno
48 Gabčíková Nikolka Nottingham VB B-D nie áno
49 Gabčíková Vaneska Nottingham VB B-D nie áno
50 Cesneková Nina Krasoklub ZA SVK B-D nie áno
51 Cesneková Eliška Krasoklub ZA SVK B-D nie áno
52 Kubiš Samuel Rajecké Teplice SVK B-D nie áno
53 Malík Oliver Rajecké Teplice SVK B-D nie áno
54 Šubert Matúš Žilina SVK B-D nie áno
55 Šubertová Lucia Žilina SVK B-D nie áno
56 Bortalis Ella Zurich CH B-D nie áno
57 Weichpart Teo Žilina SVK B-D nie áno
58 Weichpart Marko Žilina SVK B-D nie áno
59 Kasmanová Jana Rajec SVK B-V nie áno
60 Šuhajda Adam Stará Turá SVK B-D nie áno
61 Šuhajdová Katarína Stará Turá SVK B-D nie áno
62 Tažiar Martin Lehota p. Vtáčnikom SVK B-V nie áno
63 Kureková Hana Dolný Moštenec SVK B-D nie áno
64 Kalinova Sofia Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
65 Stašová Tamara Rajec SVK B-D nie áno
66 Stašová Tereza Rajec SVK B-D nie áno
67 Sádecký Danielko Domaniža SVK B-D nie áno
68 Adamov Peter Žilina SVK B-D nie áno
69 Zobín Matěj Liberec CZ B-D nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 31.7.2019!
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Trubač Peter Žilina SVK B-D nie 0
2 Hajdúchová Timea Žilina SVK B-D nie 0
3 Jurický Michael SKP Zilina SVK B-D nie 0
4 Jurický Mathias SKP Zilina SVK B-D nie 0
5 Michalcova Daniela Divina SVK B-V nie 0
6 Fargaš Karel Dyjákovice CZE B-V nie 0
7 Formelova Vivien Nitra SVK B-V nie 0
8 Formelova Lillian NITRA SVK B-V nie 0
9 Lacuška Martin Rajec SVK B-D nie 0
10 Evrot Oliver Rajec SVK B-V nie 0
11 Evrot Kamila Rajec SVK B-D nie 0
12 Evrot Daniela Rajec SVK B-D nie 0
13 Mandincová Alžbeta Zázrivá SVK B-D nie 0
14 Mandincová Magdaléna Zázrivá SVK B-D nie 0
15 Ištván Jakub Nitrica SVK B-D nie 0
16 Veselý Martin Stupava SVK B-D nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
žiadny pretekár
  
©2019