Dnes je Nedeľa 19. november 2017 meniny má Alžbeta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
ceny
prihláška jednotlivec
prihláška štafeta
štartovka
výsledky
fotky
main
RAJECKÝ KROS TRIATLON 2017
5. ročník
Majstrovstvá Slovenska v kros triatlone
  Štartovka
Dorastenci od 16 do 17 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Michaličkova Zuzana 2002-10-30 kpš nereus žilina SVK áno D
2 Koren Matus jakub 2002-12-30 3NT Team Bratislava SVK áno D
3 Jánošová Karin 2002-04-23 Šk Atom Levice SVK áno D
4 Grman Matej 2000-04-28 ŠK AQUASPORT Levice SVK áno D
5 Toma Jakub 2001-08-17 ŠK Atóm Levice SVK áno D
6 Slivka Matej 2001-12-29 TK Žabka Čadca SVK áno D
Dorastenky od 16 do 17 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Bičanová Margaréta 2001-09-05 Nereus žilina SVK áno Dky
2 Hazuchová Líza 2002-07-23 Mestský plavecký klu Dolný Kubín SVK áno Dky
Juniori od 18 do 19 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Chlebovec Samuel 1998-07-30 ŠK Iglovia SVK áno J
2 Handlovsky Patrik 1999-05-25 3NT Bratislava SVK áno J
3 Špiriak Matej 1998-09-13 aquapark triatlon Turčianske Teplice SVK áno J
4 Hartinik Pavol 1998-09-18 Maratón klub Rajec SVK áno J
Juniorky od 18 do 19 rokov - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Zimanová Mirka 1999-09-29 ŠK Atom Levice SVK áno Jky
Muži od 20 do 39 rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Zmrhala Jan 1983-10-04 MK Rajec SVK áno M
2 Remiš Patrik 1994-02-22 TaT zilina SVK áno M
3 Janata Boris 1994-06-08 Kompava H-Triathlon Team Skalica SVK áno M
4 Klap Jaroslav 1990-10-21 Erilens.cz CZE nie M
5 Lozinak Martin 1978-08-09 n SVK áno M
6 Drahňák Ján 1986-10-06 Tatran Krásno nad Kysucou SVK áno M
7 Rompf Tomáš 1979-03-10 Kajakslávia BA SVK nie M
8 Volenský Martin 1982-03-02 Marathon BB Team SVK nie M
9 Krivosudsky Peter 1983-11-15 3NT Bratislava SVK áno M
10 Kaliský Jakub 1985-02-14 Mestský plavecký klub Dolný Kubín SVK áno M
11 Cintula Lukáš 1991-01-19 3NT Triathlon Team Bratislava SVK áno M
12 Fazekaš Jakub 1985-04-04 ŠK Atóm Levice SVK áno M
13 Lužný Filip 1992-07-03 Kilpi Triatlon Team CZ nie M
14 Holeša Patrik 1991-05-15 MARATÓN KLUB RAJEC SVK áno M
15 Zima Jakub 1990-10-10 Poprad SVK nie M
16 Kasman Peter 1982-10-16 KPS triatlon Nereus SVK áno M
17 Mizera Pavol 1978-09-02 Kysuce Team SVK nie M
18 Matera Tomáš 1989-05-05 KILPI Triatlon Team Opava CZE nie M
19 Mišík Marek 1984-09-19 Púchov SVK áno M
20 Mišo Pavol 1985-04-26 Maratón klub Rajec SVK áno M
21 Prokopovič Peter 1986-11-05 Maratón klub Rajec SVK áno M
22 Sivák Pavol 1981-09-27 Triatlon Team Nereus Zilina SVK áno M
23 Kvietok Paťo 1979-05-18 Geosport SVK nie M
24 Vavrik Tomas 1989-05-24 Chlpaté gazely SVK áno M
Veteráni od 40 do 49 rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Uhrecký Pavel 1974-01-01 SportDiag SVK áno V1
2 Lukács Vladislav 1971-10-28 Košice SVK áno V1
3 Mičík Ján 1968-05-15 Veličná SVK nie V1
4 Kubina Roman 1970-03-19 kuty SVK nie V1
5 Jánoš Slavko 1972-03-16 Šk Atom Levice SVK áno V1
6 Lepes Tibor 1975-11-17 Hasici Bratislava SVK nie V1
7 Páleník Andrej 1977-08-02 Mestský plavecký klub Dolný Kubín SVK áno V1
8 Hertl Peter 1977-09-06 Kompava H-Triathlon Team SVK áno V1
9 Straňanek Jozef 1975-09-13 Maratón klub Rajec SVK nie V1
10 Juroš Ľubomír 1970-03-07 CK Route 66 Brezno SVK nie V1
11 Škvařil Jiří 1974-04-03 Continental Sport Club Zvolen SVK áno V1
12 Bielik Ivan 1975-07-04 sportdiag SVK nie V1
13 Cohla Martin 1970-12-20 Titan TRILIFE CZ nie V1
14 Miko Marcel 1977-02-15 Trimiko SVK áno V1
15 Hartiník Miroslav 1969-05-17 Maratón klub Rajec SVK áno V1
16 Bulej Peter 1975-04-24 Triatlon Team Nereus Zilina SVK áno V1
17 Rus Ľubomír 1972-12-23 3atletik Prievidza SVK áno V1
18 Foukal Libor 1977-06-01 Sportcomplex Břeclav CZE nie V1
19 Hodny Tomas 1976-03-30 TTT Hradec CZ nie V1
20 Jarosinec Miroslav 1971-01-29 Triax SVK áno V1
21 Michalec Dušan 1974-05-24 Športový triatlonový klub Pezinok Slovensko áno V1
22 Wiebauer Tomáš 1977-08-09 www.sansport.sk Slovensko nie V1
23 Hanic Martin 1977-12-17 MT SVK nie V1
24 Rybár Ján 1976-06-05 ŠK - Floryb SVK nie V1
25 Goga Lubo 1971-11-01 PK SVK nie V1
26 Števánka Peter 1975-08-29 ŠK Oravaman SVK áno V1
Veteráni 50 a viac rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Beke Stefan 1966-02-17 Prestigio Realiz SportTeam SVK áno V2
2 Putala Martin 1965-03-22 Prestigio Realiz Team Bratislava SVK áno V2
3 Papp Juraj 1961-06-15 trihealth.sk-Partizánske SVK áno V2
4 Otepka Igor 1963-02-27 Mestský plavecký klub Dolný Kubín SVK áno V2
5 Huszar Robert 1966-06-06 Šahy SVK nie V2
6 Martinčík Roman 1962-08-25 Trian šk UMB B.Bystrica SVK áno V2
7 Lužný Ivo 1965-05-18 TTC Olomouc CZ nie V2
8 Pramuk Ondro 1960-11-22 All of Top Martin SVK áno V2
9 Štesko Ján 1966-06-10 Oravaman Nižná SVK áno V2
10 Thomaszovics Tivadar 1961-01-27 Vitalitás Se. Hun nie V2
Ženy od 20 do 39 rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Chytilová Jana 1983-06-03 TJ Dynamo DK SVK nie Ž
2 Palenikova Zuzana 1980-11-12 MPKDolny Kubin SVK áno Ž
3 Dudášová Zuzana 1980-01-16 MPK DK/ Skialpinista.sk SVK áno Ž
4 Šimková Barbora 1994-01-11 Kilpi Triathlon Team Opava SVK nie Ž
5 Vanáková Dominika 1982-03-04 Maratón klub Rajec SVK áno Ž
6 Kvietkova Zuzana 1987-01-20 Dolný Kubín SVK nie Ž
Veteránky 40 a viac rokov - trať A
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Jánošová Mirka 1973-12-27 Šk Atom Levice SVK áno Vky
Hoby - muži - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Ševčík Martin 1988-11-03 Prievidza SVK nie H
2 Turček Martin 1981-06-13 mtrozpocty SVK nie H
3 Matúš Ľudovít 1985-04-01 Prievidza SVK nie H
4 Hálek David 1989-09-07 Intersport SKL CZE nie H
5 Belák Miroslav 1989-02-04 Prievidza SVK nie H
6 Kurat Tomas 1982-06-15 Zilina SVK áno H
7 Rejda Marek 1988-08-16 Prievidza SVK nie H
8 Burt Paul 1976-05-19 KpS GBR áno H
9 Čavojský Ján 1980-11-08 Žilina SVK nie H
10 Pekný Lukáš 1993-03-26 Maratón klub Rajec SVK áno H
11 Rybár Jakub 1992-10-04 Maratón klub Rajec SVK áno H
12 Bursik Michal 1960-09-07 Zilina SVK áno H
13 Mišovic Martin 1979-06-04 SportDiag Team SVK nie H
14 Janík Lukáš 1987-08-13 Maratón klub Rajec SVK áno H
15 Hauptvogel Roman 1982-02-01 Zilina SVK nie H
16 Vislocký Miloš 1988-11-10 Prešov SVK nie H
17 Sanchez Diego 1976-08-29 Martin SVK nie H
18 Huszar Robert 1966-06-06 Šahy SVK nie H
19 Kasman Peter 1990-01-28 Maratón klub Rajec SVK nie H
20 Rusnák František 1981-03-17 Triatlon team NEREUS Źilina SVK áno H
21 Jantošík Ján 1980-02-04 Žilina SVK nie H
22 Dohňanský Tomáš 1980-01-13 Trenčín SVK nie H
23 Panák Matej 1993-06-14 Aktivcentrum Rajecká Lesná SVK nie H
24 Sivacek Marián 1989-01-20 Triax SVK áno H
25 Filus Juraj 1986-09-27 crossgympiestany SVK nie H
Hoby - ženy - trať B
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: stú: kat.:
1 Dvorska Michaela 1983-02-13 New wave multisport SVK áno Hy
2 Vaclavikova Monika 1984-09-27 Pezinok SVK nie Hy
3 Bielikova Lubomira 1978-08-23 sportdiag SVK nie Hy
4 Beňačková Janka 1978-05-06 Snowca.sk Piešťany SVK nie Hy
  Štartovka štafety
3-členné štafety
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: názov štafety: štát: kat.: zap.:
1 Sokol Martin 1981-03-10 Lalinok fičuring Rajec SVK RTs-M3 0
Meliš Juraj 1985-12-27
Rybár Jozef 1990-03-19
2 Jurov Tomáš 1999-08-19 GVO Triatlon ZA SVK RTs-M3 0
Kavec Matúš 2000-01-29
Kocifaj Adrián 2000-03-13
3 Ondruš Miroslav 1962-12-23 maraton.bike SVK RTs-M3 0
Ondruš Miroslav 1986-05-13
Jašak Peter 1977-04-14
©2017 dojava