Dnes je Piatok 22. september 2017 meniny má Móric
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
main
RAJECKÝ POLMARATÓN 2015
9. ročník
  výsledky
  Vyberte ročník:   
Polmaratón - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   SAHAJDA Tibor1990 Obal servis Košice SVK 1:14:06 P-M-39
2   VALIČEK Róbert1969 TJ Obal servis Košice SVK 1:20:15 P-M-40
3   MALYY Anatolij1974 goral marathon team UKR 1:21:18 P-M-40
4   ŠVEC Milan1987 AK Tlmače SVK 1:23:09 P-M-39
5   BUCHAL Vladimír1963 MŠK-AK Žiar nad Hronom SVK 1:23:29 P-M-50
6   ŠTEFINA Štefan1986 Ak Spartak Dubnica SVK 1:23:37 P-M-39
7   KORIR Rebecca Jepchirchir1992 Benedek-Team KEN 1:23:38 P-Ž-34
8   JEBET Salina1986 Benedek-Team KEN 1:24:04 P-Ž-34
9   HOLEŠA Patrik1991 Maratón klub Rajec SVK 1:24:42 P-M-39
10   MICHALEC Tomáš1989 Tesco Running Team SVK 1:25:11 P-M-39
11   ZMRHALA Jan1983 MK RAJEC SVK 1:26:30 P-M-39
12   PIROHA Peter1972 Teplička nad Vahom SVK 1:26:42 P-M-40
13   ČIERŇAVA Ľuboslav1975 Goral Marathon Team Čadca SVK 1:27:54 P-M-40
14   VOLENSKÝ Martin1982 Marathon BB Team SVK 1:27:59 P-M-39
15   SOPÚCH Dušan1967 Oravská Poruba-Výšný koniec SVK 1:29:31 P-M-40
16   MALAIA Nataliia1982 goral marathon team UKR 1:29:34 P-Ž-34
17   CHUPEK Jakub1999 Fineco team SVK 1:29:38 P-M-39
18   HULINKO Michal1987 Maratón klub Rajec SVK 1:30:18 P-M-39
19   MICHALEC Ján1982 Brezany SVK 1:30:36 P-M-39
20   VOJTEK Vladimír1960 Cys Žilina SVK 1:30:41 P-M-50
21   KAŠJAK Michal1977 Fineco team SVK 1:31:17 P-M-39
22   KRUTOŠÍK Martin1974 Bukovský LEV SVK 1:31:36 P-M-40
23   ČIŽMÁR Ladislav1979 PATRIA SVK 1:31:37 P-M-39
24   KOVÁČ Jozef1974 Dohňany SVK 1:31:40 P-M-40
25   CHUPEK Jozef1971 Fineco team SVK 1:31:59 P-M-40
26   RYBÁR Vladimír1970 Maratón klub Rajec SVK 1:32:05 P-M-40
27   DIKOŠ Tomáš1984 Terchová SVK 1:33:13 P-M-39
28   MÔC Maroš1980 R.T.T.Klub SVK 1:33:24 P-M-39
29   KABÁT Adam1993 ZSE Run SVK 1:33:29 P-M-39
30   KRAHULEC Jozef1970 BK Vajnory SVK 1:33:49 P-M-40
31   GREGOR Štefan1977 Rakytovce SVK 1:34:09 P-M-39
32   ŠOLTÝS Milan1972 Batizovce SVK 1:34:22 P-M-40
33   ŠNIRC Ján1982 SLSP-BA-255531 SVK 1:34:28 P-M-39
34   BEHAJAINA Benarson1967 BEHAME.sk MAD 1:34:29 P-M-40
35   ZVRŠKOVEC Michal1983 Bratislava SVK 1:34:31 P-M-39
36   VITKOVA Adriana1982 MKŠS Kysucke Nove Mesto SVK 1:34:39 P-Ž-34
37   BÁRDY Martin1991 Terchová SVK 1:35:07 P-M-39
38   KRAJÍČEK Pavol1969 PÚCHOV SVK 1:35:09 P-M-40
39   RUŽIK Andrej1979 Ak Maratón Rožňava SVK 1:35:11 P-M-39
40   PIETRZYK Rostislav1977 KOFOLA CZE 1:35:14 P-M-39
41   POLGÁR Michal1986 ŠK Oravaman SVK 1:35:29 P-M-39
42   PAVLIS Ivan1977 Lysá pod Makytou SVK 1:35:55 P-M-39
43   MIHAL Filip1990 Madagaskar SVK 1:36:34 P-M-39
44   RUŽBARSKÝ Ján1966 AK Žilina SVK 1:36:45 P-M-40
45   UŽÁK Matúš1981 Spiš Market Spišská Nová Ves SVK 1:37:01 P-M-39
46   BLAHO Miloš1978 BEHAME.sk SVK 1:37:33 P-M-39
47   ZELIZNAK Jozef1978 Run For Fun Bratislava SVK 1:37:34 P-M-39
48   TREPÁČ Lukáš1985 Omil Tým SVK 1:37:45 P-M-39
49   PEŠKO Miroslav1972 eD RUN Team SVK 1:38:20 P-M-40
50   PEKNÝ Lukáš1993 Maratón klub Rajec SVK 1:38:34 P-M-39
51   STEHLÍK Ján1992 Maratón klub Rajec SVK 1:38:34 P-M-39
52   MOKRÁŠ Ctirad1964 Považská Bystrica SVK 1:38:37 P-M-50
53   ŠTERK Štefan1973 Slávia STU Bratislava SVK 1:38:58 P-M-40
54   KONIECZNY Jiří1963 --- CZE 1:39:24 P-M-50
55   THOMKA Ľuboš1981 KOFOLA SVK 1:39:37 P-M-39
56   LEDNICKÝ Juraj1993 Lednické kone SVK 1:39:37 P-M-39
57   VITKO Martin1992 Lednické kone SVK 1:39:56 P-M-39
58   PAVLIK Ivan1984 Ak Spartak Dubnica SVK 1:40:21 P-M-39
59   SAUER Jozef1973 AC Stavbár Nitra SVK 1:40:42 P-M-40
60   TUŽINČIN Andrej1993 Hahahahaha Ha SVK 1:40:50 P-M-39
61   BAČA Milan1981 Strečno SVK 1:40:54 P-M-39
62   GACHULINEC Denis1997 Považská Bystrica SVK 1:41:05 P-M-39
63   TABAK Milan1955 AC UNIZA Žilina SVK 1:41:12 P-M-50
64   ZVARIK Andrej1994 Teplička nad Vahom SVK 1:41:45 P-M-39
65   KRÍŽIK Michal1992 REMAX Rightway SVK 1:41:58 P-M-39
66   KOLENA Michal1984 KOFOLA SVK 1:41:59 P-M-39
67   RYBÁR Ján1976 ŠK - Floryb SVK 1:42:21 P-M-39
68   GENDIAR Michal1993 Lehota pod Vtáčnikom SVK 1:42:52 P-M-39
69   DUDA Roman1972 Martin SVK 1:42:53 P-M-40
70   VOJTEK Miloš1961 Cys Žilina SVK 1:42:53 P-M-50
71   PEKARA Adam1992 PEGZLY Team SVK 1:42:53 P-M-39
72   JANÍK Lukáš1987 Maratón klub Rajec SVK 1:42:54 P-M-39
73   PENCIAK Emil1977 Partizán Vrícko SVK 1:42:54 P-M-39
74   ŠIMEK Ján1975 Maratón klub Rajec SVK 1:42:57 P-M-40
75   JÓZSA Dušan1972 HK Filozof SVK 1:42:58 P-M-40
76   STRAŇANEK Jozef1975 Maratón klub Rajec SVK 1:43:22 P-M-40
77   GRENDÁR Peter1978 KOFOLA SVK 1:43:26 P-M-39
78   ČAMBOR Ivan1975 Kláštor pod znievom SVK 1:43:38 P-M-40
79   URBAN Michal1989 Ekonomická univerzita SVK 1:43:43 P-M-39
80   KURIC Andreas1968 Berlin GER 1:43:48 P-M-40
81   SLOTA Jozef1974 Maratón klub Rajec SVK 1:43:55 P-M-40
82   TALAPKA František1971 S&B Žilina SVK 1:44:02 P-M-40
83   ĎUREC Erik1988 Jasenov? Hasiči SVK 1:44:08 P-M-39
84   MIČEK Karol1956 Cys Žilina SVK 1:44:09 P-M-50
85   BALÁŽ Marián1994 Rabid Rabbits SVK 1:44:44 P-M-39
86   CHLPEK Tomáš1977 Chrenovec SVK 1:44:44 P-M-39
87   KANIK Kornel1984 BK JOZEFA GABCIKA 5PSU SVK 1:44:51 P-M-39
88   STUPŇAN Jaro1963 MK RAJEC SVK 1:44:57 P-M-50
89   BETÍNSKY Michal1994 Aktivcentrum Rajecká Lesná SVK 1:45:05 P-M-39
90   HRONCEK Lubomir1970 Bežci Lučenec SVK 1:45:07 P-M-40
91   VALENTA Tomáš1997 Maratón klub Rajec SVK 1:45:16 P-M-39
92   LELKES Jozef1952 Topolniky SVK 1:45:22 P-M-50
93   SCHON Ludovit1971 AK MALINOVA SVK 1:45:26 P-M-40
94   BRATKOVIC Juraj1973 Partizanske SVK 1:45:26 P-M-40
95   DEVEČKA Vladimír1957 Montáž CS Žilina SVK 1:45:26 P-M-50
96   BENČAJ Róbert1986 Apes Sport Team SVK 1:45:29 P-M-39
97   RYBÁR Jozef1990 Maratón klub Rajec SVK 1:45:31 P-M-39
98   RAGAS Juraj1981 11.mpr Martin SVK 1:45:34 P-M-39
99   MIHAL Stefan1970 Madagaskar SVK 1:45:36 P-M-40
100   MALECZ Štefan1967 Brezany SVK 1:45:38 P-M-40
101   POŠTULKA Karel1971 Fineco team SVK 1:45:41 P-M-40
102   HERINGHOVÁ Veronika1978 Ohrady SVK 1:46:05 P-Ž-35
103   HRENAK Daniel1986 M.R.C.I.N.A. SVK 1:46:06 P-M-39
104   ZAFKA Ján1966 Rajec SVK 1:46:25 P-M-40
105   GARAY Kamil1957 TBL Topoľčany SVK 1:46:27 P-M-50
106   MLÁDENEK Miroslav1967 Cys Žilina SVK 1:46:48 P-M-40
107   ŠVAGERKO Tomáš1979 Spišská Teplica SVK 1:46:48 P-M-39
108   BENDZSUCH Tomáš1991 Ak Maratón Rožňava SVK 1:46:48 P-M-39
109   BANDOR Viktor1982 BK JOZEFA GABCIKA 5PSU ZILINA SVK 1:47:12 P-M-39
110   BRANIŠOVIČ Ľuboš1974 BK Viktória Horné Orešany SVK 1:47:15 P-M-40
111   JOHANIDES Andrej1979 R.T.T. KLUB SVK 1:47:35 P-M-39
112   HANUS Roman1973 Blankin dvor SVK 1:47:45 P-M-40
113   TROSKO Tomas1986 motigo SVK 1:47:50 P-M-39
114   FÁČEK Miroslav1966 KOFOLA CZE 1:47:56 P-M-40
115   GACHULINEC David1991 PB SVK 1:47:59 P-M-39
116   HLAVÁČ Andrej1976 Minimon Piešťany SVK 1:47:59 P-M-39
117   CEBÁK Stanislav1983 Seč SVK 1:48:04 P-M-39
118   KIRÁL Peter1976 Horná Streda SVK 1:48:04 P-M-39
119   FUZAK Jan1988 Bratislava SVK 1:48:12 P-M-39
120   ADAMCIK Pavol1970 Považská Bystrica SVK 1:48:20 P-M-40
121   TOMEK Dušan1980 ŠK Jablonica SVK 1:48:22 P-M-39
122   CHEBEŇ František1953 Bratislava SVK 1:48:45 P-M-50
123   HORNÍK Patrik1980 Poriadie SVK 1:49:03 P-M-39
124   RIDZOŇ Milan1973 Bežci Lučenec SVK 1:49:19 P-M-40
125   FABUŠ Daniel1996 Dubnica nad Váhom SVK 1:49:20 P-M-39
126   JASENKA Ján1985 ŠK Kamelia Bôrik SVK 1:49:49 P-M-39
127   DUDÁŠIK Martin1984 AK Tlmače SVK 1:49:53 P-M-39
128   ŠUHAJDA Milan1975 Lehota pod Vtáčnikom SVK 1:49:53 P-M-40
129   MASIARČIN Daniel1981 KZaŠ UVTOS Dubnica n/V SVK 1:49:54 P-M-39
130   BÁTOVSKÁ Katarína1995 AK Tlmače SVK 1:49:55 P-Ž-34
131   KRUTOŠÍK Ondrej1979 Rakytovce SVK 1:50:03 P-M-39
132   HODÁS Miroslav1970 Rajec SVK 1:50:06 P-M-40
133   GREGOR Michal1979 AKV Bratislava SVK 1:50:08 P-M-39
134   JEŠÍKOVÁ Miroslava1979 AKV SVK 1:50:08 P-Ž-35
135   PUDIŠ Štefan1966 Ludrová SVK 1:50:16 P-M-40
136   OSLANEC Robert1983 Beh večernou Žilinou SVK 1:50:22 P-M-39
137   BREČKOVÁ Eva1967 ŠK Oravaman SVK 1:50:28 P-Ž-45
138   BELKO Michal1989 Strečno SVK 1:50:31 P-M-39
139   DOBŠOVIČ Rastislav1972 KRB Dolné Orešany SVK 1:50:52 P-M-40
140   KÁČERÍK Vladimír1957 MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto SVK 1:50:59 P-M-50
141   LEZOVIC Marian1984 BK JOZEFA GABCIKA 5PSU SVK 1:51:00 P-M-39
142   PAVLÍK Peter1967 Horné Zelenice SVK 1:51:00 P-M-40
143   KIRÁL Branko1980 Horná Streda SVK 1:51:22 P-M-39
144   JURÍK Marián1985 Kežmarok SVK 1:51:26 P-M-39
145   RAGULA Peter1984 Dolný Lieskov SVK 1:51:29 P-M-39
146   JURÍČEK Martin1991 HBC Rajec SVK 1:51:39 P-M-39
147   IVAN Vladimír1993 SUZUKI Žilina SVK 1:51:47 P-M-39
148   ČERŇANSKÝ Richard1971 BASF SVK 1:51:48 P-M-40
149   JANDA Jiri1969 ZILINA SVK 1:51:55 P-M-40
150   JAKUBČÍK Stanislav1974 Žilina SVK 1:51:58 P-M-40
151   KUTIŠ Vladimír1968 Bánovce n. Bebravou Farnosť Udiča SVK 1:52:07 P-M-40
152   RIEGEL Jan1980 OSTRAVA CZE 1:52:17 P-M-39
153   RABATIN Richard1976 Košice SVK 1:52:23 P-M-39
154   KRALIK Matej1984 Endurance Zilina SVK 1:52:27 P-M-39
155   ZUBAL Tomáš1988 Olomouc CZE 1:52:35 P-M-39
156   TALDÍK Jaroslav1975 MK RAJEC SVK 1:52:39 P-M-40
157   LABANT Michal1991 Sokol Kubíková SVK 1:52:40 P-M-39
158   PAVLÍK Silvester1975 Beluša SVK 1:53:01 P-M-40
159   BRIDA Milan1969 Zorica Radobica SVK 1:53:10 P-M-40
160   PRAČKO Branislav1986 DHZ Ráztočno SVK 1:53:21 P-M-39
161   SULA Vladislav1979 Mala cierna SVK 1:53:29 P-M-39
162   SMĚJA Daniel1980 Trek 1324 CZE 1:53:30 P-M-39
163   VALENTEJE Marek1981 Lehota pod Vtacnikom SVK 1:53:35 P-M-39
164   STRUHARŇANSKÝ Matej1983 Žilina SVK 1:53:40 P-M-39
165   KUCHÁREK Marcel1984 Trnavské Lemry SVK 1:53:47 P-M-39
166   MAREKOVA Jana1984 NON-STOP DOGWEAR SVK 1:53:48 P-Ž-34
167   MIKOLKA Michal1990 Rajeckí Basketbalisti SVK 1:53:52 P-M-39
168   HRDÁ Anna1994 Prievidza SVK 1:54:02 P-Ž-34
169   JURICKY Miroslav1976 Rajec SVK 1:54:03 P-M-39
170   MASARYK Josef1974 Považská Bystrica SVK 1:54:10 P-M-40
171   RUSŇÁK Ladislav1974 Prieivdza SVK 1:54:19 P-M-40
172   JANCOVÁ Oľga1961 joging klub dubnica SVK 1:54:21 P-Ž-45
173   BERNÁT Jozef1965 Klokočov SVK 1:54:22 P-M-50
174   MINÁRIKOVÁ Lenka1987 Maršová - Rašov SVK 1:54:29 P-Ž-34
175   MOKRYŠ Martin1996 TK Kysucké Nové Mesto SVK 1:54:32 P-M-39
176   PAVLOVKINOVA Nada1976 - SVK 1:54:36 P-Ž-35
177   GATIAL Pavol1970 Prievidza SVK 1:54:38 P-M-40
178   VALÁŠEK Pavol1970 Zväz vojakov SR Martin - Podháj SVK 1:54:44 P-M-40
179   BURAWA Tomasz1978 KOFOLA CZE 1:54:51 P-M-39
180   ŠVÁBA Ján1977 TJ Čičmany SVK 1:54:55 P-M-39
181   ONDRAŠINA Jozef1977 BKJozefa Gabcika 5 PSU Zilina SVK 1:55:10 P-M-39
182   JANOVIČ Šimon1997 Považská Bystrica SVK 1:55:13 P-M-39
183   PASTIERIK Milan1963 ISITC SVK 1:55:25 P-M-50
184   TIHELKA Martin1978 Lamac SVK 1:55:28 P-M-39
185   ČISÁR Peter1964 KST Vojkovce SVK 1:55:36 P-M-50
186   RYBÁR Jakub1992 Maratón klub Rajec SVK 1:55:38 P-M-39
187   VÁCLAVÍK Vladimír1979 Divín SVK 1:55:40 P-M-39
188   HARTINÍK Miroslav1969 MK RAJEC SVK 1:55:43 P-M-40
189   STARINSKY Rastislav1978 Bardejov SVK 1:55:46 P-M-39
190   BIELIKOVÁ Marcela1976 MK RAJEC SVK 1:55:49 P-Ž-35
191   JASAK Peter1984 Rajecka Lesna SVK 1:56:05 P-M-39
192   RAJTÓK Juraj1978 Bežci Lučenec SVK 1:56:18 P-M-39
193   PEKARA Tomáš1983 PEGZLY Team SVK 1:56:33 P-M-39
194   LALINSKÝ Andrej1984 PEGZLY Team SVK 1:56:33 P-M-39
195   BENIAČ Martin1971 Žilina SVK 1:56:34 P-M-40
196   ORAVEC Roman1976 BATATY SVK 1:56:39 P-M-39
197   OLEJÁR Peter1979 Fa-Brick S.r.O., Liptovský Hrádok SVK 1:56:43 P-M-39
198   JÁNOŠ Dalibor1978 KOFOLA SVK 1:56:44 P-M-39
199   KASMAN Peter1990 Maratón klub Rajec SVK 1:56:46 P-M-39
200   BARBOSA Vaclav1980 PB SVK 1:56:52 P-M-39
201   ŠÍR Tibor1966 Trenčianska Teplá SVK 1:56:57 P-M-40
202   LEDNICKÝ Juraj1990 Rajec SVK 1:57:22 P-M-39
203   MACUROVÁ Alena1979 KROS Zilina SVK 1:57:24 P-Ž-35
204   CHUPEKOVÁ Silvia1972 Fineco team SVK 1:57:40 P-Ž-35
205   GREGUŠKA Peter1960 AO Pruské SVK 1:57:41 P-M-50
206   KRIVOSUDSKÝ Daniel1971 Sereď SVK 1:57:52 P-M-40
207   HANIC Martin1977 Martin SVK 1:57:55 P-M-39
208   JANČOVIČ Ľubomír1966 Považská Bystrica SVK 1:57:58 P-M-40
209   VITKO Pavol1964 PaReZuSa-d Malé Lednice SVK 1:58:00 P-M-50
210   HORN Ľubor1977 Bojnice SVK 1:58:10 P-M-39
211   BUJŇÁK Marek1982 Svidník SVK 1:58:11 P-M-39
212   BUJŇÁK Štefan1993 Svidník SVK 1:58:11 P-M-39
213   PROCHOROV Milan1989 crossfit Rajec SVK 1:58:21 P-M-39
214   HRIN Adam1997 Žilina SVK 1:58:23 P-M-39
215   GRÁC Martin1981 Považská Bystrica SVK 1:58:23 P-M-39
216   SOKOL Martin1977 Bratislava SVK 1:58:34 P-M-39
217   KRAJÍČEK Ivan1989 OŠK Nededza SVK 1:58:38 P-M-39
218   NEMEC Ľuboš1963 Lokomotíva Zvolen SVK 1:58:42 P-M-50
219   ŠVANDA Roman1986 Žilina SVK 1:58:43 P-M-39
220   MIKUŠOVÁ Magdaléna1989 Marathon BB Team SVK 1:58:50 P-Ž-34
221   KRÍŽIK Rudolf1968 RE/MAX Right Way SVK 1:58:54 P-M-40
222   BUDÁČ Marcel1975 Bežci Lučenec SVK 1:59:05 P-M-40
223   HÁJEK Radek1971 KOFOLA CZE 1:59:06 P-M-40
224   KOŠTÁLIK Jaroslav1963 DobraKrajina.sk SVK 1:59:11 P-M-50
225   VALACH Maroš1990 Rudinská SVK 1:59:13 P-M-39
226   VALO Ľuboš1968 Očkov SVK 1:59:13 P-M-40
227   FUMAC Peter1978 Fumo SVK 1:59:14 P-M-39
228   HAVLICEK Jan1980 celakovice CZE 1:59:15 P-M-39
229   KRUPICKA Michal1980 Ski club Neandertálec Gánovce SVK 1:59:22 P-M-39
230   HLAVŇA Peter1961 Bystrička SVK 1:59:32 P-M-50
231   ZICH Kamil1986 Dojč SVK 1:59:39 P-M-39
232   ŠEFARA Tomáš1977 Košice SVK 1:59:48 P-M-39
233   TŘÍSKOVÁ Katarína1971 PRAHA CZE 1:59:56 P-Ž-35
234   HANZEL Matej1993 Žilina SVK 1:59:59 P-M-39
235   VAVROVÁ Lucia1981 Bratislava SVK 2:00:00 P-Ž-34
236   KOREŇ Pavol1966 Bratislava SVK 2:00:08 P-M-40
237   MIKUŠ Igor1967 Bratislava SVK 2:00:11 P-M-40
238   SAFRYGIN Valerii1952 URAL-100 RUS 2:00:16 P-M-50
239   HÁJEK Miroslav1991 KOFOLA SVK 2:00:18 P-M-39
240   MACURA Ľubomír1979 REMING CONSULT Zilina SVK 2:00:27 P-M-39
241   LUKAČOVIČ Michal1978 RETRO sport & wellness SVK 2:00:31 P-M-39
242   LACKO Tomáš1967 RETRO sport & wellness SVK 2:00:33 P-M-40
243   KLACKO Juraj1981 ZILINA SVK 2:00:35 P-M-39
244   BARČIN Peter1976 Lehota pod Vtáčnikom SVK 2:00:45 P-M-39
245   BREZNIAK Juraj1981 Čab SVK 2:00:50 P-M-39
246   RAJČOK Ján1970 Run For Fun SVK 2:00:52 P-M-40
247   POUL Miroslav1977 Bratislava SVK 2:00:55 P-M-39
248   JURÍKOVÁ Natália1974 Prievidza SVK 2:00:58 P-Ž-35
249   CSICSO Marek1992 INSIA - EL Agency s.r.o. SVK 2:01:24 P-M-39
250   HUMEŇANSKÁ Marta1967 OBS Prešov SVK 2:01:47 P-Ž-45
251   SLEZÁČEK Anton1968 PK Partner s.r.o. SVK 2:01:50 P-M-40
252   KOMARŇANSKÝ Ján1976 Trakovice SVK 2:01:51 P-M-39
253   MIKO Peter1992 Maraton Klub Rajec SVK 2:01:58 P-M-39
254   WACZLAV Eduard1971 Tu A Teraz SVK 2:02:01 P-M-40
255   ÚRADNÍKOVÁ Alžbeta1991 KOFOLA SVK 2:02:08 P-Ž-34
256   CHUDÍKOVÁ Alena1969 Žilina SVK 2:02:12 P-Ž-45
257   ŠELIGA Marek1986 Teplička Nad Váhom SVK 2:02:15 P-M-39
258   SUROVIAK Michal1965 FC TJ Oravský Podzámok SVK 2:02:20 P-M-50
259   BRODŇAN Ludovit1959 Kovo-Stranske SVK 2:02:24 P-M-50
260   JANÍČEK Miloš1978 Ba SVK 2:02:40 P-M-39
261   MARKOVÁ Henrieta1984 Miloslavov SVK 2:02:41 P-Ž-34
262   IMRIŠEK Róbert1980 Rodinkovo SVK 2:02:55 P-M-39
263   MIHALEC Marián1979 Prorate SVK 2:02:55 P-M-39
264   ĎUREK Milan1987 Malá Čierna SVK 2:03:26 P-M-39
265   MANDÁČEK František1979 Zbyňov SVK 2:03:26 P-M-39
266   ZVRSKOVCOVA Marcela1982 Banska Stiavnica SVK 2:03:31 P-Ž-34
267   PAPŠOVÁ Daniela1969 P.Bystrica SVK 2:03:33 P-Ž-45
268   BALCÁREK Filip1985 Dubnica SVK 2:04:02 P-M-39
269   PEKNÁ Zuzana1991 Šuja SVK 2:04:03 P-Ž-34
270   BEŇADIK Jaroslav1965 Pružina SVK 2:04:08 P-M-50
271   KOVÁČ Milan1986 Pružina SVK 2:04:17 P-M-39
272   BADZGON Lubomir1987 Martin SVK 2:04:21 P-M-39
273   DUBOVEC Matej1991 Lietavská Lúčka SVK 2:04:24 P-M-39
274   CZERWINSKI Jakub1973 KOFOLA POL 2:04:35 P-M-40
275   PETREJE Martin1991 Dolné Naštice SVK 2:04:37 P-M-39
276   OROSZ Zsolt1974 Bežci Lučenec SVK 2:04:40 P-M-40
277   MANDINEC Pavol1983 Zázrivá SVK 2:04:51 P-M-39
278   MÁLEK Tomáš1979 2 Idea CZE 2:05:10 P-M-39
279   PASTOREK Patrik1989 Rajec SVK 2:05:15 P-M-39
280   SVORADA Ondrej1965 domaniza SVK 2:05:19 P-M-50
281   ŠIMURKA Milan1954 JaVeSaPe SVK 2:05:21 P-M-50
282   KUFOVÁ Alexandra1990 Žilina SVK 2:05:23 P-Ž-34
283   BÁSTIOVÁ Diana1979 Lučenec a Rimavska Sobota SVK 2:05:31 P-Ž-35
284   RÚČKA Miroslav1985 Žilina SVK 2:05:35 P-M-39
285   BLUNÁROVÁ Jana1982 Bratislava SVK 2:05:36 P-Ž-34
286   MAJERČÍK Ivan1982 MK RAJEC SVK 2:05:37 P-M-39
287   KARDOŠ Peter1984 Maratón klub Rajec SVK 2:05:37 P-M-39
288   LENGHARTOVÁ Daša1976 Horné Zelenice SVK 2:05:51 P-Ž-35
289   TÖRÖK Ladislav1983 Čaňa SVK 2:05:53 P-M-39
290   BULÍKOVÁ Božena1979 ŠK Devils SVK 2:05:56 P-Ž-35
291   KARDOŠ Štefan1953 PKF SVK 2:06:16 P-M-50
292   STAŠOVÁ Katarína1976 Rajec SVK 2:06:18 P-Ž-35
293   ŠVAŇA Slavomir1978 Matias race team SVK 2:06:18 P-M-39
294   CHRUMKO Adam1990 Pružina CZE 2:06:19 P-M-39
295   AGH Ladislav1953 IG runnig SVK 2:06:31 P-M-50
296   KORINKOVA Nina1984 IG runnig SVK 2:06:32 P-Ž-34
297   BARANOVÁ Martina1981 Bratislava SVK 2:06:36 P-Ž-34
298   ANDRÁŠKOVÁ BAJZOVÁ Barbora1976 SheRuns SVK 2:06:43 P-Ž-35
299   PROVAZNIK Dušan1969 LEDNICKE ROVNE SVK 2:07:05 P-M-40
300   MYŠÁK Slavomír1977 Lednické Rovne SVK 2:07:05 P-M-39
301   ĎURAJKA Marek1985 Súľov SVK 2:07:33 P-M-39
302   NOVÁK Matej1997 Viničné SVK 2:07:53 P-M-39
303   ZAJAC Miroslav1967 KNM SVK 2:07:57 P-M-40
304   REPKA Samuel1993 Rajec SVK 2:08:02 P-M-39
305   OPOROSKOVÁ Stanislava1982 ČADCA SVK 2:08:02 P-Ž-34
306   MATONOG Marek1978 Sládkovičovo SVK 2:08:03 P-M-39
307   GLEVITZKÝ Juraj1954 Poruba SVK 2:08:03 P-M-50
308   KUCIAK Martin1986 Viedeň SVK 2:08:08 P-M-39
309   MIČÚCH Milan1972 POV. Bystrica SVK 2:08:19 P-M-40
310   PAUER Alexander1975 POV. Bystrica SVK 2:08:19 P-M-40
311   PEKAROVA Monika1984 Kanianka SVK 2:08:20 P-Ž-34
312   MARTINOVSKÁ Jitka1974 Úvaly CZE 2:08:51 P-Ž-35
313   KRÁĽ František1966 Žilina SVK 2:08:52 P-M-40
314   ŠPÁNIK Matej1984 Považská Bystrica SVK 2:08:57 P-M-39
315   PECINA Jozef1979 Trnava SVK 2:08:59 P-M-39
316   KYSELOVÁ Katarína1976 Rajec SVK 2:08:59 P-Ž-35
317   LANČA Lukáš1991 Partizánske SVK 2:09:02 P-M-39
318   BIELICKÝ Igor1960 GOYKO SVK 2:09:08 P-M-50
319   ORTUTOVÁ Lucia1983 Bratislava SVK 2:09:10 P-Ž-34
320   BEŇADIK Filip2001 Pružina SVK 2:09:19 P-M-39
321   SEIDL Tibor1973 AK Tlmače SVK 2:09:22 P-M-40
322   MATEJOVÁ Dana1988 Endurance Žilina SVK 2:09:23 P-Ž-34
323   TRUCHLÍK Michal1982 VÚ 4650 Trenčín SVK 2:09:26 P-M-39
324   BABUŠA Martin1981 Považská Bystrica SVK 2:09:29 P-M-39
325   STAROVSKÝ Peter1973 Bytča SVK 2:09:53 P-M-40
326   KOŁOSIŃSKI Włodzimierz1966 Zwardoń POL 2:10:05 P-M-40
327   LEE Hyungshin1980 Rajec SVK 2:10:15 P-M-39
328   KRUTÁKOVÁ Barbora1982 Žilina SVK 2:10:19 P-Ž-34
329   BEŇADIKOVÁ Jana1993 Pružina SVK 2:10:19 P-Ž-34
330   KÁLNOVÁ Alžbeta1990 Rajecké Teplice SVK 2:10:26 P-Ž-34
331   KROVINOVÁ Ivana1971 Skrachovanci SVK 2:10:53 P-Ž-35
332   KYSELICA Miroslav1977 PE SVK 2:10:59 P-M-39
333   GALÁČOVÁ Petra1983 Partizánske SVK 2:11:00 P-Ž-34
334   MÁLEK Milan1981 2 Idea CZE 2:11:03 P-M-39
335   SEKERÁŠOVÁ Veronika1983 Dolný Kubín SVK 2:11:12 P-Ž-34
336   KUBIRITA Ján1970 LEMUR SVK 2:11:50 P-M-40
337   DOJČÁR Juraj1985 Martin SVK 2:11:54 P-M-39
338   BIELIK Pavol1974 LEMUR - Žilina SVK 2:11:55 P-M-40
339   IVANKO Michal1992 Humenné SVK 2:11:55 P-M-39
340   ZVRSKOVEC Bohumir1971 Banska Stiavnica SVK 2:12:22 P-M-40
341   MASARYKOVÁ Kristína1980 Maratón klub Rajec SVK 2:12:36 P-Ž-35
342   KASA Ľuboš1969 Pezinok SVK 2:12:43 P-M-40
343   JOKEL Miroslav1971 JollyRun - Považská Bystrica SVK 2:13:08 P-M-40
344   HROMADA Vladimir1969 MK RAJEC SVK 2:13:30 P-M-40
345   ZAFKA Peter1977 Rajec SVK 2:13:41 P-M-39
346   RECHTORÍK Peter1978 Varín SVK 2:13:48 P-M-39
347   CHLUPKOVÁ Daniela1980 ŠKP Prievidza SVK 2:13:52 P-Ž-35
348   ČAMBOROVÁ Zuzana1975 Kláštor pod znievom SVK 2:13:53 P-Ž-35
349   BALEJOVÁ Klaudia1969 Kláštor pod znievom SVK 2:13:53 P-Ž-45
350   CHRENKOVÁ Gizela1954 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 2:13:57 P-Ž-45
351   ČUGA Eva1977 AK Tlmače SVK 2:13:59 P-Ž-35
352   BLAHO Peter1971 Sereď SVK 2:14:18 P-M-40
353   HULLA Martin1982 DUBOVE SVK 2:14:41 P-M-39
354   BEDNÁRIK Erik1986 Eran servis SVK 2:14:41 P-M-39
355   LENGHARTOVÁ Jana1974 Brestovany SVK 2:15:08 P-Ž-35
356   HUTTNER Robert1979 BEHAME.sk SVK 2:15:34 P-M-39
357   KASMANOVÁ Zuzana1980 KOFOLA SVK 2:15:54 P-Ž-35
358   MIKOVÁ Monika1987 KOFOLA SVK 2:15:54 P-Ž-34
359   BOSIOKOVÁ Martina1970 Bratislava SVK 2:15:55 P-Ž-45
360   STEHLÍK Matúš1996 Maratón klub Rajec SVK 2:16:01 P-M-39
361   POLLAK Stefan1977 Bratislava SVK 2:16:08 P-M-39
362   FOJTÍK Milan1964 Lazy pod Makytou SVK 2:16:13 P-M-50
363   CÍBIK Jaroslav1975 Dubnica SVK 2:16:14 P-M-40
364   JAKUBSKY Miroslav1976 Rajec SVK 2:16:27 P-M-39
365   JANČÚCH Ľubomír1954 Stránske SVK 2:16:35 P-M-50
366   MÁLEK Lukáš1982 2 Idea CZE 2:16:46 P-M-39
367   JUNASOVÁ Eva1985 R.T.T. KLUB SVK 2:17:10 P-Ž-34
368   ADAMOVÁ Markéta1984 PEGZLY Team SVK 2:17:24 P-Ž-34
369   NOVÁKOVÁ Viera1968 Bežci Lučenec SVK 2:17:26 P-Ž-45
370   HAYDEN Marek1994 Žilina SVK 2:17:29 P-M-39
371   KULIČ Ladislav1971 Košice SVK 2:17:39 P-M-40
372   MARKO Peter1979 Miloslavov SVK 2:17:48 P-M-39
373   HUDEK Miško1984 ZILINA SVK 2:17:50 P-M-39
374   KACIAN Ľubor1958 Fonet SVK 2:18:18 P-M-50
375   HRABUŠOVÁ Nina1987 Saurus SVK 2:18:20 P-Ž-34
376   KANÍK Branislav1981 KOFOLA SVK 2:18:21 P-M-39
377   MIŠOVIČ Branislav1979 Your Super Body SVK 2:18:22 P-M-39
378   HUPKOVÁ Veronika1991 motigo SVK 2:18:35 P-Ž-34
379   HORÁNSKY Branislav1967 Žilina SVK 2:18:40 P-M-40
380   HAVLÍKOVÁ Jana1972 Dolný Kubín SVK 2:18:44 P-Ž-35
381   RUSNÁKOVÁ Mária1986 BK Hýľov SVK 2:18:50 P-Ž-34
382   MINARČIN Ján1964 Tŕstie SVK 2:19:07 P-M-50
383   BARENCIKOVA Ivana1986 Považska Bystrica SVK 2:19:08 P-Ž-34
384   ŠKREŇO Vladimír1979 Hlohovec SVK 2:19:20 P-M-39
385   CHOMA Lukas1993 Martin SVK 2:19:31 P-M-39
386   ŠPIGÚTH Oliver1990 Martin SVK 2:19:31 P-M-39
387   MITRINGA Vladimir1981 Ba SVK 2:19:37 P-M-39
388   BULÍK Rastislav1971 ŠK Devils SVK 2:19:42 P-M-40
389   SMOLOVÁ Monika1975 DobraKrajina.sk SVK 2:19:44 P-Ž-35
390   CHRÁSTECKÝ Mário1990 KOFOLA SVK 2:19:54 P-M-39
391   VANÁK Matej1997 Rajec SVK 2:20:08 P-M-39
392   MELISKOVA Zuzana1984 Raztocno SVK 2:20:25 P-Ž-34
393   VAJDA Ján1974 AKVA Running Team SVK 2:20:31 P-M-40
394   ŽUGEC Štefan1960 Batizovce SVK 2:20:51 P-M-50
395   BALÁŽOVÁ Kristína1992 Rajec SVK 2:21:00 P-Ž-34
396   SCHWARTZ Rastislav1970 SPŠ Považská Bystrica SVK 2:21:05 P-M-40
397   ZBORAN Daniel1983 Lapači vzduchu SVK 2:21:06 P-M-39
398   PETROVIČ Jakub1992 Pružina SVK 2:21:08 P-M-39
399   DOMANICKY Jozef1994 Slovakia PIE SVK 2:21:12 P-M-39
400   MÚČKOVÁ Michaela1980 Bratislava SVK 2:21:21 P-Ž-35
401   KRUTÁK Ľubomír1987 Žilina SVK 2:21:28 P-M-39
402   MIZERÁK Róbert1975 Apes Sport Team SVK 2:21:28 P-M-40
403   CHUDÝ Ladislav1977 Hody SVK 2:21:40 P-M-39
404   SADLOŇ Michal1979 Vrútky SVK 2:21:59 P-M-39
405   KLÁTIK Ignác1949 Lehota pod Vtáčnikom SVK 2:21:59 P-M-50
406   TYLKA Stanislav1967 Martin SVK 2:22:06 P-M-40
407   KOLENER Peter1972 Bratislava SVK 2:22:09 P-M-40
408   IMRIŠEK Michal1981 PM10 Ostrava SVK 2:22:13 P-M-39
409   MICHALIK Petr1971 KOFOLA CZE 2:22:25 P-M-40
410   SLEZÁČEK BOHÚŇOVÁ Alena1965 PK Partner s.r.o. SVK 2:22:31 P-Ž-45
411   BARTOŠ Marek1982 Bystričany SVK 2:22:44 P-M-39
412   SEDLIAČEK Michal1983 Cigeľ SVK 2:23:03 P-M-39
413   VRIČAN Matej1987 JR Reality SVK 2:23:16 P-M-39
414   KOŠTÁLIKOVÁ Ľudka1961 DobraKrajina.sk SVK 2:23:36 P-Ž-45
415   TRNOVSZKÝ Marek1985 Žilina SVK 2:23:44 P-M-39
416   ČILLÍK Andrej1978 TJ Čičmany SVK 2:24:10 P-M-39
417   SEKO Roman1973 Rodinkovo SVK 2:24:15 P-M-40
418   LISKAJ Jozef1950 BS Tatran Turany SVK 2:24:33 P-M-50
419   RZYMAN Andrej1981 Neandertálec Gánovce SVK 2:24:36 P-M-39
420   KOSTOHRYZ Martin1980 Ski club Neandertálec Gánovce CZE 2:24:36 P-M-39
421   PAVLISOVÁ Ivana1977 Lysá pod Makytou SVK 2:24:50 P-Ž-35
422   MACEKOVÁ Veronika1994 Macekovci-KL SVK 2:24:55 P-Ž-34
423   MACEK Milan1989 Macekovci-KL SVK 2:25:01 P-M-39
424   URBANOVSKÝ Slavomír1966 BS Tatran Turany SVK 2:25:02 P-M-40
425   FUSKO Marian1983 Rajec SVK 2:25:20 P-M-39
426   JAKUBÍK Peter1990 Rajec SVK 2:25:21 P-M-39
427   MRÁZ František1955 Toppres Run Team BB SVK 2:25:41 P-M-50
428   ŠUSTEK Emil1982 Baywatch SVK 2:25:44 P-M-39
429   HALAS Michal1984 PÚCHOV SVK 2:26:05 P-M-39
430   MIFKOVIČ Marián1975 Bratislava SVK 2:26:09 P-M-40
431   VASILE Karin1976 Bratislava SVK 2:26:09 P-Ž-35
432   IVANOVÁ Lenka1980 SUZUKI Žilina SVK 2:26:33 P-Ž-35
433   JAŠKOVÁ Daniela1987 Nitrica SVK 2:26:47 P-Ž-34
434   HUSZAR Robert1966 Šahy SVK 2:26:54 P-M-40
435   GRZNÁROVÁ Daniela1988 Dolný Kubín SVK 2:26:55 P-Ž-34
436   SMIEŠKO Ján1970 Liptovský Mikuláš SVK 2:26:58 P-M-40
437   SUŠINOVÁ Barbora1977 Bratislava SVK 2:27:16 P-Ž-35
438   VESELÁ Zuzana1987 Pezinok SVK 2:27:22 P-Ž-34
439   KRAJČÍROVIČ Tomáš1969 Bratislava SVK 2:27:22 P-M-40
440   LANČARIČOVÁ Barbora1988 Pezinok SVK 2:27:22 P-Ž-34
441   DYNTAROVÁ Eva1983 PRAHA CZE 2:27:30 P-Ž-34
442   KAVEC Ľuboš1965 Rajec SVK 2:27:45 P-M-50
443   GMUCOVA Monika1973 ZILINA SVK 2:27:48 P-Ž-35
444   KACIANOVA Danica1962 Fonet SVK 2:27:49 P-Ž-45
445   SUŠINA Martin1975 Bratislava SVK 2:28:01 P-M-40
446   BARTEK Michal1994 JR Reality SVK 2:28:07 P-M-39
447   ŽIDEKOVÁ Barbora1991 Maratón klub Rajec SVK 2:28:17 P-Ž-34
448   FORMEL Miloš1972 Nitrianski piatkari SVK 2:28:20 P-M-40
449   HOLBÍKOVÁ Martina1988 Vinohrady nad Váhom SVK 2:28:42 P-Ž-34
450   BUCHHOLZ Bernd1952 Berlin GER 2:28:54 P-M-50
451   PUŠKÁROVÁ Katarína1981 Odorín SVK 2:29:52 P-Ž-34
452   MULLER Pavol1972 Považská Bystrica SVK 2:31:56 P-M-40
453   PUSTAJOVÁ Tatiana1976 BASF SVK 2:32:00 P-Ž-35
454   GAŠINEC Peter1967 BASF SVK 2:32:13 P-M-40
455   FURIČKOVÁ Natália1984 TJ Čičmany SVK 2:32:45 P-Ž-34
456   HULÍN Ivan1962 Klub vojenských výsadkárov SVK 2:33:06 P-M-50
457   FERTAĽOVÁ Martina1973 Čupakabra SVK 2:33:06 P-Ž-35
458   LORINC Jozef1952 FC Hutník Dolný Kubín SVK 2:34:14 P-M-50
459   KUKUČKA Michal1982 VictoryRun Zlaté Moravce SVK 2:34:43 P-M-39
460   GAMBOSOVA Jana1981 ZILINA SVK 2:34:52 P-Ž-34
461   HRÍBIK Matej1987 Kordíky SVK 2:35:02 P-M-39
462   TICHÝ František1955 Jogging klub Dubnica SVK 2:35:02 P-M-50
463   JANÍČKOVÁ Gabriela1969 Gbeľany SVK 2:35:24 P-Ž-45
464   JANÍČEK Dušan1965 Gbeľany SVK 2:35:25 P-M-50
465   ROBYNEK František1973 Prievidza SVK 2:37:16 P-M-40
466   PODHRADSKÝ Miroslav1976 Zvolen SVK 2:37:31 P-M-39
467   MEDVECKÝ Martin1984 Bratislava SVK 2:37:42 P-M-39
468   LAPIŠÁK Ján1992 HURKARE SVK 2:38:13 P-M-39
469   GOLHA Peter1968 Šahy SVK 2:38:25 P-M-40
470   GAJDOŠOVÁ Eva1970 Malacky SVK 2:39:05 P-Ž-45
471   KROPÁČOVÁ Mária1976 TJ Vodné dielo SVK 2:39:42 P-Ž-35
472   KRISTOF Martin1981 ecake SVK 2:40:49 P-M-39
473   PATAKY Róbert1991 Plešivec SVK 2:41:11 P-M-39
474   BOGA Michal1992 Žilina SVK 2:44:07 P-M-39
475   PIALA Ján1965 Rajecké Teplice SVK 2:44:07 P-M-50
476   HRABOVCOVÁ Eva1989 Žilina SVK 2:44:08 P-Ž-34
477   PÍŠ Andrej1982 BASF SVK 2:46:32 P-M-39
478   LIETAVCOVA Ivana1991 Rajec SVK 2:46:38 P-Ž-34
479   DIVKOVÁ Silvia1993 Rajec SVK 2:46:38 P-Ž-34
480   BÁBIKOVÁ Martina1994 PIEŠŤANY SVK 2:47:17 P-Ž-34
481   PAŠKA Juraj1971 Bratislava SVK 2:47:38 P-M-40
482   VASIĽOV Matej1991 HURKARE SVK 2:49:03 P-M-39
483   ĎURIČ Ľuboš1978 Tehelné pole SVK 2:50:46 P-M-39
484   ŠKROBIAN Martin1972 Žilina SVK 2:50:52 P-M-40
485   PAŠŠÁK Peter1959 Otužilci Žiar nad Hronom SVK 2:51:36 P-M-50
486   PORJANDA Ján1945 OBS Prešov SVK 2:56:48 P-M-50
487   ADAMČOVÁ Mária1982 Ada Waste SVK 3:07:44 P-Ž-34
  SMIEŠKOVÁ Zuzana1985 Liptovský Mikuláš SVK DNF P-Ž-34
  KMECÍKOVÁ Martina1987 Zbyňov SVK DNF P-Ž-34
  TICHÝ Peter1993 VŠC Dukla Banská Bystrica SVK DNF P-M-39
  JANČULA Patrik2000 Žilina SVK DNF P-M-39
  ZBORAN Patrik1976 Trenčín SVK DNF P-M-39
  JAKUBÍK Pavel1976 KOFOLA CZE DNF P-M-39
  LABANT Ján1964 Kubíková SVK DNF P-M-50
  BRUK David1968 KOFOLA CZE DNF P-M-40
  HULÍNOVÁ Lenka1982 Petrovice SVK DNF P-Ž-34
©2017 dojava