Dnes je Nedeľa 19. november 2017 meniny má Alžbeta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
main
RAJECKÝ POLMARATÓN 2017
11. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Valach Maroš 1990 Rudinská SVK P-M-39 nie áno
2 Chupáň Radovan 1976 Maratonci Turie SVK P-M-40 nie áno
3 Valiček Branislav 1974 Maratonci Turie SVK P-M-40 nie áno
4 Vandličková Dominika 1992 Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
5 Kavecký Rastislav 1992 Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
6 Pavlovič Peter 1977 Valča SVK P-M-40 nie áno
7 Cvacho Juraj 1993 Nižná SVK P-M-39 nie áno
8 Lukačovič Roman 1970 ZaVaMD Martin SVK P-M-40 nie áno
9 Kruták Ľubomír 1987 Žilina SVK P-M-39 nie áno
10 Medvecký Martin 1984 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
11 Jakubík Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
12 Cibulka Ľuboš 1963 Hlohovec SVK P-M-50 nie áno
13 Kevicky Florian 1971 Puchov SVK P-M-40 nie áno
14 Kevicka Alena 1975 Puchov SVK P-Ž-35 nie áno
15 Švagerko Tomáš 1979 BK Poprad SVK P-M-39 nie áno
16 Lisý Roman 1969 BOBROVEC SVK P-M-40 nie áno
17 Šustek Emil 1982 EmAnTe SVK P-M-39 nie áno
18 Homola Marián 1967 Nová Dubnica SVK P-M-50 nie áno
19 Šidlo Marián 1977 Žilina SVK P-M-40 nie áno
20 Bosioková Martina 1970 Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
21 Mitringa Vladimir 1981 BLAVA SVK P-M-39 nie áno
22 Krovinová Ivana 1971 Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
23 Jellúš Tomáš 1982 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
24 Čviriková Veronika 1993 Lúky SVK P-Ž-34 nie áno
25 Markovič Peter 1983 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
26 Kašpar Ondřej 1988 Pružina CZE P-M-39 nie áno
27 Smoradová Renáta 1975 BERNOHY SVK P-Ž-35 nie áno
28 Murín Marek 1988 Žilina SVK P-M-39 nie áno
29 Rzyman Andrej 1981 SC Neandertal Gánovce SVK P-M-39 áno áno
30 Mišiak Michal 1983 čiga-biga team marathon SVK P-M-39 nie áno
31 Líšková Ivana 1989 Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
32 Kutišová Angelika 1976 iRunFamily SVK P-Ž-35 nie áno
33 Budaj Igor 1987 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
34 Juricky Miroslav 1976 Rajec SVK P-M-40 nie áno
35 Vasile Karin 1976 Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
36 Kolba Marek 1990 Žilina SVK P-M-39 nie áno
37 Muller Pavol 1972 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
38 Kováč Vladimír 1988 Skačany SVK P-M-39 nie áno
39 Poláček Jozef 1982 Directreal Doma SVK P-M-39 nie áno
40 Petrovič Jakub 1992 Pružina SVK P-M-39 nie áno
41 Kavec Ľuboš 1965 Rajec SVK P-M-50 nie áno
42 Jančovič Ľubomír 1966 Považská Bystrica SVK P-M-50 nie áno
43 Milovska Eva 1982 Trenčianska Tepla SVK P-Ž-35 nie áno
44 Mareková Eva 1982 Soblahov SVK P-Ž-35 nie áno
45 Lutišan Marian 1997 Divinka SVK P-M-39 nie áno
46 Škulavík Marek 1996 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
47 Čamborová Zuzana 1975 Kláštor pod Znievom SVK P-Ž-35 nie áno
48 Čambor Ivan 1975 Kláštor pod Znievom SVK P-M-40 nie áno
49 Provaznik Dušan 1969 LEDNICKE ROVNE SVK P-M-40 nie áno
50 Klinec Adam 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
51 Klincová Lucia 1989 Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
52 Kruk Malgorzata 1982 Bratisalva POL P-Ž-35 nie áno
53 Mihálek Michal 1982 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
54 Pisarovič Michal 1988 Svätý Jur SVK P-M-39 nie áno
55 Podolan Michal 1995 Rajec SVK P-M-39 nie áno
56 Šteták Jozef 1976 Sebedražie SVK P-M-40 nie áno
57 Pánik Vladimir 1964 Mk Tvrdošín SVK P-M-50 nie áno
58 Lomnická Lenka 1994 ŠK Achilles Handlová SVK P-Ž-34 nie áno
59 Sentandráši Stanislav 1980 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
60 Kolár Stanislav 1963 Rajecká Lesná SVK P-M-50 nie áno
61 Pastieriková Katarína 1989 Rajecká Lesná SVK P-Ž-34 nie áno
62 Seemann Slavomír 1979 - SVK P-M-39 nie áno
63 Havranová Sylvia 1972 AK Tlmače SVK P-Ž-45 nie áno
64 Hajdučík Slavomír 1954 AK Tlmače SVK P-M-60 nie áno
65 Hajdučík Slavomír 1978 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
66 Švec Milan 1987 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
67 Bátovský Miroslav 1970 Ak Tlmače SVK P-M-40 nie áno
68 Moravčík Ján 1977 AK Tlmače SVK P-M-40 nie áno
69 Moravčíková Mirka 1982 AK Tlmače SVK P-Ž-35 nie áno
70 Bátovská Katarína 1995 AK Tlmače SVK P-Ž-34 nie áno
71 Kamenská Iveta 1966 AK Tlmače SVK P-Ž-45 nie áno
72 Kľúčiar František 1979 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
73 Dudášik Martin 1984 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
74 Kardoš Peter 1984 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
75 Poliak Miroslav 1956 Telekom running team SVK P-M-60 áno áno
76 Valenteje Marek 1981 Lehota pod Vtáčnikom SVK P-M-39 nie áno
77 Hodás Miroslav 1970 Rajec SVK P-M-40 nie áno
78 Weis Tibor 1968 Zvolen SVK P-M-40 nie áno
79 Gajdosikova Ivana 1973 GAJAKUWE SVK P-Ž-35 nie áno
80 Vajda Jan 1974 AKVA Running Team SVK P-M-40 nie áno
81 Mihál Juraj 1982 Prešov SVK P-M-39 nie áno
82 Minarčin Ján 1964 TJ Tŕstie SVK P-M-50 nie áno
83 Balačinová Lenka 1991 Hontianske Tesáre SVK P-Ž-34 nie áno
84 Liktorova Katarina 1991 Krupina SVK P-Ž-34 áno áno
85 Staš Anton 1969 BS Tatran Turany SVK P-M-40 nie áno
86 Horník Ján 1979 Fispro team SVK P-M-39 nie áno
87 Gáplovský Jakub 1996 Čičmany SVK P-M-39 nie áno
88 Fumac Peter 1978 bratislava SVK P-M-39 nie áno
89 Lednický Juraj 1993 Lednické Kone SVK P-M-39 nie áno
90 Vitko Martin 1992 Lednické Kone SVK P-M-39 nie áno
91 Zafka Ján 1966 Rajec SVK P-M-50 nie áno
92 Hrín Adam 1997 Žilina SVK P-M-39 nie áno
93 Humeňanská Marta 1967 OBS Prešov SVK P-Ž-45 nie áno
94 Čisár Peter 1964 KST Vojkovce SVK P-M-50 nie áno
95 Staffen Pavol 1966 MO GOLD TURIE SVK P-M-50 nie áno
96 Kožusznik Marek 1974 RADEGAST BEERCLUB \"NA KOPEČKU\" CZE P-M-40 nie áno
97 Kiral Branislav 1980 Horná Streda SVK P-M-39 nie áno
98 Války Milan 1974 Nitra SVK P-M-40 nie áno
99 Kiral Peter 1976 Horná Streda SVK P-M-40 nie áno
100 Sliacky Lukas 1985 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
101 Hatala Martin 1973 Le club des incorrigibles optimistes SVK P-M-40 nie áno
102 Petreje Martin 1991 Dolné Naštice SVK P-M-39 nie áno
103 Straňanek Matej 1988 Rajecké Teplice SVK P-M-39 nie áno
104 Brida Milan 1969 Zorica Radobica SVK P-M-40 nie áno
105 Herényi Michal 1977 Bratislava SVK P-M-40 nie áno
106 Šefara Tomáš 1977 Košice SVK P-M-40 nie áno
107 Vričan Matej 1987 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
108 Beňadik Jaroslav 1965 Pružina SVK P-M-50 nie áno
109 Beňadiková Jana 1993 Pružina SVK P-Ž-34 nie áno
110 Beňadik Filip 2001 Pružina SVK P-M-39 nie áno
111 Hájek Miroslav 1991 Rajec SVK P-M-39 nie áno
112 Hríbik Matej 1987 Kordíky SVK P-M-39 nie áno
113 Stankovič Tomáš 1985 Rimavská Sobota SVK P-M-39 nie áno
114 Stankovičová Lucia 1985 Rimavská Sobota SVK P-Ž-34 nie áno
115 Komarňanský Ján 1976 Trakovice SVK P-M-40 nie áno
116 Myšák Slavomír 1977 LEDNICKÉ ROVNE SVK P-M-40 nie áno
117 Sedlacek Tomas 1986 Zilina SVK P-M-39 nie áno
118 Môc Maroš 1980 RTT klub Benice SVK P-M-39 nie áno
119 Zajac Miroslav 1967 KNM SVK P-M-50 nie áno
120 Šimurka Milan 1954 JaVeSaPe Prievidza SVK P-M-60 nie áno
121 Kuciak Martin 1986 WIEN AUT P-M-39 nie áno
122 Prochorov Milan 1989 R-Fitness Rajec SVK P-M-39 nie áno
123 Berec Jan 1990 Trenčín SVK P-M-39 nie áno
124 Masaryk Jozef 1974 Povazska Bystrica SVK P-M-40 nie áno
125 Funtík Juraj 1981 recreativo SVK P-M-39 nie áno
126 Liskaj Jozef 1950 BS Tatran Turany SVK P-M-60 nie áno
127 Brezáni Jozef 1970 CA FÉNIX Lednické Rovne SVK P-M-40 nie áno
128 Švajdlenka Roman 1982 Zohor SVK P-M-39 nie áno
129 Kráľ František 1966 Žilina SVK P-M-50 nie áno
130 Fertaľová Martina 1973 klub vojenskych vysadkarov SR SVK P-Ž-35 nie áno
131 Dlhopolcová Jana 1983 Športklub Dobrá Niva SVK P-Ž-34 nie áno
132 Šinko Martin 1986 Zilina SVK P-M-39 nie áno
133 Mihoková Zuzana 1984 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
134 Dikoš Martin 1992 Žilina SVK P-M-39 nie áno
135 Exlerová Michaela 1983 Pardubice CZE P-M-39 nie áno
136 Kuciak Ján 1987 Engerau SVK P-M-39 nie áno
137 Hluzák Róbert 1975 Čadca SVK P-M-40 nie áno
138 Švec Peter 1987 Žilina SVK P-M-39 nie áno
139 Bobáň Václav 1983 Terchová SVK P-M-39 nie áno
140 Hulín Ivan 1962 Klub voj. výsadkárov SR SVK P-M-50 nie áno
141 Ištván Ľuboš 1966 Nitrica SVK P-M-50 nie áno
142 Stupňan Peter 1986 Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
143 Kubala Marcel 1983 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
144 Šuhajda Milan 1975 Lehota pod Vtáčnikom SVK P-M-40 nie áno
145 Hájková Kristína 1990 Plevník-Drienové SVK P-Ž-34 nie áno
146 Lednický Lukáš 1988 CrossTeam Rajec SVK P-M-39 nie áno
147 Hájková Ľubomíra 1970 Plevník-Drienové SVK P-Ž-45 nie áno
148 Hájek Radoslav 1965 Plevník-Drienové SVK P-M-50 nie áno
149 Kolener Peter 1972 VUBIT SVK P-M-40 áno áno
150 Gatial Pavol 1970 Veľká Lehôtka SVK P-M-40 nie áno
151 Ružbarský Ján 1966 AK Žilina SVK P-M-50 nie áno
152 Weeks Owen 1980 Rochester GBR P-M-39 nie áno
153 Daniš Štefan 1969 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
154 Lorinc Jozef 1952 FC Hutník dolný Kubín SVK P-M-60 nie áno
155 Suroviaková Mária 1966 Oravský Podzámok SVK P-Ž-45 nie áno
156 Šprtová Zuzana 1985 Malinovo SVK P-Ž-34 nie áno
157 Glevitzký Juraj 1954 Poruba pri Prievidzi SVK P-M-60 nie áno
158 Šimek Ján 1975 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
159 Suroviak Michal 1965 Fc Tj Oravský PPodzámok SVK P-M-50 nie áno
160 Suroviak Richard 1988 Oravský Podzámok SVK P-M-39 nie áno
161 Krahulec Jozef 1970 Sportdiag Senec SVK P-M-40 nie áno
162 Stieranka Rastislav 1974 SKK Dolný Kubín SVK P-M-40 nie áno
163 Balejová Klaudia 1969 Kláštor pod Znievom SVK P-Ž-45 nie áno
164 Pecina Jozef 1979 FF UCM SVK P-M-39 nie áno
165 Macura Ľubomír 1979 REMING Žilina SVK P-M-39 nie áno
166 Macurová Alena 1979 KROS Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
167 Valo Ľuboš 1968 Očkov SVK P-M-40 nie áno
168 Morochovič Marek 1977 Humenné SVK P-M-40 nie áno
169 Adamusova Maria 1977 Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
170 Litvik Ján 1986 Žilina SVK P-M-39 nie áno
171 Rybárik Juraj 1976 Bojnice SVK P-M-40 nie áno
172 Rybarik Jan 1982 White rabbits SVK P-M-39 nie áno
173 Kucharová Majka 1986 Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
174 Branišovič Ľuboš 1974 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
175 Blažo Vladislav 1971 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
176 Horn Ľubor 1977 Bojnice SVK P-M-40 nie áno
177 Blaško Andrej 1998 Varín SVK P-M-39 nie áno
178 Kiaba Marcel 1971 Marathon BB Team SVK P-M-40 nie áno
179 Uhrik Jakub 1984 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
180 Kuric Radoslav 1985 Valča SVK P-M-39 nie áno
181 Matúška Marek 1991 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
182 Švanda Roman 1986 Žilina SVK P-M-39 nie áno
183 Volenský Martin 1982 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
184 Ponechal Andrej 1977 zastranie SVK P-M-40 nie áno
185 Ševčík Ľuboš 1969 Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-M-40 nie áno
186 Glasnák Jozef 1985 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
187 Dománková Michala 1984 seveRUNky SVK P-Ž-34 nie áno
188 Nová Martina 1981 Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
189 Šuty Peter 1982 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
190 Švelka Pavel 1972 BKJG Zilina SVK P-M-40 nie áno
191 Munka Jan 1975 BKJG Zilina SVK P-M-40 nie áno
192 Jajcaj Jakub 1988 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
193 Sykora Martin 1986 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
194 Lučanský Juraj 1988 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
195 Dománek Ivan 1975 BKJG Zilina SVK P-M-40 nie áno
196 Rybanská Marcela 1984 Pezinok SVK P-Ž-34 nie áno
197 Drška Peter 1980 DNT Žilina SVK P-M-39 nie áno
198 Plašilová Lenka 1975 Znojmo CZE P-Ž-35 nie áno
199 Galáčová Petra 1983 Partizánske SVK P-Ž-34 nie áno
200 Kyselica Miroslav 1977 SK Volkswagen Slovakia SVK P-M-40 nie áno
201 Rocha Marcelo 1966 Assessoria Esportiva Eduardo Filho BRA P-M-50 nie áno
202 Boháčiková Jana 1984 Marathon BB Team SVK P-Ž-34 nie áno
203 Žgančíková Ivana 1986 SRTG-Trnava SVK P-Ž-34 nie áno
204 Janíková Natália 1992 Majcichov SVK P-Ž-34 nie áno
205 Jakubes Andrej 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
206 Novosad Vladimír 1990 Rajec SVK P-M-39 nie áno
207 Macko Róbert 1973 BK Malženice SVK P-M-40 nie áno
208 Polák Dušan 1978 Pitelová SVK P-M-39 nie áno
209 Šibíková Ivana 1996 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
210 Suľa Vladislav 1979 Malá čierna SVK P-M-39 nie áno
211 Straňanek Jozef 1975 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
212 Svetly Martin 1991 Rajec SVK P-M-39 nie áno
213 Mičica Palo 1971 Zástranie SVK P-M-40 nie áno
214 Hlubina Peter 1993 Pružina SVK P-M-39 nie áno
215 Kapoš Patrik 1974 Šintava SVK P-M-40 nie áno
216 Kapošová Miroslava 1983 Šintava SVK P-Ž-34 nie áno
217 Moravčík Martin 1992 Praha CZE P-M-39 nie áno
218 Jakal Dalibor 1975 Obec Svinná SVK P-M-40 nie áno
219 Šibík Matej 1978 Žilina SVK P-M-39 nie áno
220 Michalec Ján 1982 Brezany SVK P-M-39 nie áno
221 Krisko Peter 1980 BKJG ZILINA SVK P-M-39 nie áno
222 Turček Martin 1990 Krásno SVK P-M-39 nie áno
223 Jakubes Miroslav 1995 Rajec SVK P-M-39 nie áno
224 Masár Tomáš 1986 Rajec SVK P-M-39 nie áno
225 Červená Jana 1985 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
226 Pollák Ondrej 1984 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
227 Havlicek Jan 1980 celakovice CZE P-M-39 nie áno
228 Babuša Martin 1981 Považska Bystrica SVK P-M-39 nie áno
229 Kavecký Slavomír 1992 Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
230 Jaš Martin 1976 Tour de Považie SVK P-M-40 nie áno
231 Klbik Adam 2001 BK Duslo SVK P-M-39 nie áno
232 Turček Anton 1961 Krásno SVK P-M-50 nie áno
233 Kohút Peter 1977 OŠK Ludrová SVK P-M-40 nie áno
234 Bajzík Michal 1987 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
235 Bruk David 1968 behshop.sk CZE P-M-40 nie áno
236 Krankus Milan 1980 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
237 Masár Lukáš 1982 Modra SVK P-M-39 nie áno
238 Majtán Ivan 1973 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
239 Magát Vladimír 1984 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
240 Snel Gert 1961 Deinze SVK P-M-50 nie áno
241 Bendzsuch Tomáš 1991 Ak Maratón Rožňava SVK P-M-39 nie áno
242 Stašová Katarína 1976 Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
243 Tabak Milan 1955 AC UNIZA Žilina SVK P-M-60 nie áno
244 Jedinák Branislav 1978 Prievidza SVK P-M-39 nie áno
245 Jedináková Adriana 1986 Prievidza SVK P-Ž-34 nie áno
246 Golier Boris 1979 Rajec SVK P-M-39 nie áno
247 Kubány Michal 1980 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 nie áno
248 Pekara Adam 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
249 Rybár Jozef 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
250 Hartiník Miroslav 1969 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
251 Medvecký Daniel 1975 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
252 Ondrašina Jozef 1977 ŽILINA SVK P-M-40 nie áno
253 Maro Ladislav 1980 Dolný Kubín SVK P-M-39 nie áno
254 Jozefčíková Klaudia 1976 Trenčín SVK P-Ž-35 nie áno
255 Ružik Andrej 1979 Ak Maratón Rožňava SVK P-M-39 nie áno
256 Vaverka Michal 1982 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
257 Kredatus Ivan 1990 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
258 Nemček Milan 1957 Dražkovce SVK P-M-60 nie áno
259 Čumpelík Rudolf 1974 Bežci Lučenec SVK P-M-40 nie áno
260 Mlynár Ján 1965 Košťany nad Turcom SVK P-M-50 nie áno
261 Pivovarský Miroslav 1991 Giraltovce SVK P-M-39 nie áno
262 Šír Tibor 1966 Trenčianska Teplá SVK P-M-50 nie áno
263 Masiarčin Daniel 1981 Champion Club Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
264 Hamšík Pavol 1981 Lúky SVK P-M-39 nie áno
265 Kušš Ján 1950 Žochár Topoľčany SVK P-M-60 nie áno
266 Mello Daniel 1977 Atletický klub Zdravie v pohybe Lučatín SVK P-M-40 nie áno
267 Topolan Robert 1976 Partizanske SVK P-M-40 nie áno
268 Sondorová Dana 1977 Valaská Belá SVK P-Ž-35 nie áno
269 Harant Lukáš 1990 ŠKP Žilina SVK P-M-39 nie áno
270 Kolár Matej 1992 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
271 Mocňák Roman 1988 Trnava SVK P-M-39 nie áno
272 Bartek Michal 1994 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
273 Gajdošík Miroslav 1960 GAJAKUWE SVK P-M-50 nie áno
274 Rodríguez Portier Juan Claudio 1994 Cádiz SVK P-M-39 nie áno
275 Mozolaniova Jana 1986 Run For Fun SVK P-Ž-34 nie áno
276 Klátik Ignác 1949 Lehota pod Vtáčnikom SVK P-M-60 nie áno
277 Lališ Miroslav 1984 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
278 Barányi Milan 1962 TBK TORA Topoľčany SVK P-M-50 nie áno
279 Bezak Viliam 1980 bratislava SVK P-M-39 nie áno
280 Ilavský Miroslav 1987 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
281 Bugáň Vendo 1970 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 nie áno
282 Tomčány Miroslav 1971 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 nie áno
283 Benč Marián 1955 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-60 nie áno
284 Žiaková Jana 1996 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
285 Filo Michal 1982 yopsport.sk SVK P-M-39 nie áno
286 Török Ladislav 1983 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
287 Rusňák Ladislav 1974 Prievidza SVK P-M-40 nie áno
288 Rolinec Jozef 1986 yopsport.sk SVK P-M-39 nie áno
289 Maňkoš Michal 1985 yopsport.sk SVK P-M-39 nie áno
290 Kantár Peter 1984 Martin SVK P-M-39 nie áno
291 Vlasatý Vladimír 1962 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-50 nie áno
292 Jambor Miroslav 1963 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-50 nie áno
293 Kosiba Jakub 1992 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
294 Rajtárová Janka 1971 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-Ž-45 nie áno
295 Martvoň Matej 1986 Žilina SVK P-M-39 nie áno
296 Puškárová Veronika 1985 HK Metropol SVK P-Ž-34 nie áno
297 Mocňák Václav 1958 TBK TORA Topoľčany SVK P-M-50 nie áno
298 Repka Samuel 1993 Rajec SVK P-M-39 nie áno
299 Hanus Roman 1973 Blankin dvor SVK P-M-40 nie áno
300 Trepáč Lukáš 1985 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
301 Mesíček Andrej 1993 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-39 nie áno
302 Bujňák Marek 1982 Svidník SVK P-M-39 nie áno
303 Bujňák Štefan 1993 Svidník SVK P-M-39 nie áno
304 Blažo Eduard 1991 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-39 nie áno
305 Punčová Lucia 1980 Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
306 Ragas Juraj 1981 11 mpr Martin SVK P-M-39 nie áno
307 Jonek Filip 1990 Vychylovka SVK P-M-39 nie áno
308 Ďurič Ľuboš 1978 Tehelné Pole SVK P-M-39 nie áno
309 Šubert Stanislav 1971 Žilina SVK P-M-40 nie áno
310 Fillo Ivan 1986 Topoľčany SVK P-M-39 nie áno
311 Forgac Ivan 1966 Trenčín SVK P-M-50 nie áno
312 Slezáček Bohúňová Alena 1965 PK Partner.SK SVK P-Ž-45 nie áno
313 Kubizna Patrik 1977 Klacno SVK P-M-40 nie áno
314 Slezáček Anton 1968 PK Partner.SK SVK P-M-40 nie áno
315 Ivan Ľuboš 1989 BK Ruzomberok Biely Potok SVK P-M-39 nie áno
316 Lednická Ivana 1992 Malé Lednice SVK P-Ž-34 nie áno
317 Mihalec Marián 1979 Hujerovci SVK P-M-39 nie áno
318 Imrišek Róbert 1980 Hujerovci SVK P-M-39 nie áno
319 Macúšová Katarína 1977 PINK SVK P-Ž-35 nie áno
320 Majtánová Monika 1975 PINK SVK P-Ž-35 nie áno
321 Kaniansky Miroslav 1984 Jalovec SVK P-M-39 nie áno
322 Kanianska Mašlonková Petra 1982 Jalovec SVK P-Ž-35 nie áno
323 Jakubčík Stanislav 1974 Žilina SVK P-M-40 nie áno
324 Hromada Marek 1976 RAJECKÁ LESNÁ SVK P-M-40 nie áno
325 Hromadová Andrea 1979 RAJECKÁ LESNÁ SVK P-Ž-35 nie áno
326 Schiffer Jozef 1960 GEFCO Slovakia SVK P-M-50 nie áno
327 Hreško Pavol 1975 SKP Trebišov SVK P-M-40 nie áno
328 Jakubský Miroslav 1976 Rajec SVK P-M-40 nie áno
329 Zimmermann Marián 1985 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica SVK P-M-39 nie áno
330 Pialová Janka 1989 Maratón klub Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
331 Rybár Jakub 1992 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
332 Kasman Marek 1992 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
333 Pekny Lukas 1993 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
334 Bulík Rastislav 1971 ŠK Devils SVK P-M-40 nie áno
335 Bulíková Božena 1979 ŠK Devils SVK P-Ž-35 nie áno
336 Lališ Peter 1982 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
337 Bado Richard 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
338 Drlička Miroslav 1972 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
339 Majerčík Ivan 1982 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
340 Kasman Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
341 Holeša Patrik 1991 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
342 Valenta Tomáš 1997 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
343 Waczlav Eduard 1971 Tu a Tearz SVK P-M-40 nie áno
344 Taldík Jaroslav 1975 MK Rajec SVK P-M-40 nie áno
345 Ľašová Veronika 1992 ŠK Dukla o. z. B. Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
346 Ciesarik Michal 1985 ŠK MATTERHORN Púchov SVK P-M-39 nie áno
347 Šovčík Jozef 1987 RM Sport Resorts SVK P-M-39 nie áno
348 Švrhovná Daniela 1975 nie SVK P-Ž-35 nie áno
349 Trn Miroslav 1979 Natur life Prievidza SVK P-M-39 nie áno
350 Melušová Jana 1982 Natur life Prievidza SVK P-Ž-35 nie áno
351 Ševčik Štefan 1951 škp prievidza SVK P-M-60 nie áno
352 Lenghartová Daša 1976 Horné Zelenice SVK P-Ž-35 nie áno
353 Štefina Štefan 1986 Ak Spartak Dubnica nad Vahom SVK P-M-39 nie áno
354 Chrenkova Barbora 1995 Ak Spartak Dubnica nad Vahom SVK P-Ž-34 nie áno
355 Reviľák Ivan 1980 Žilina SVK P-M-39 nie áno
356 Domonkos László 1974 Rohovce SVK P-M-40 nie áno
357 Orlovský Michal 1977 SLSP running team SVK P-M-40 nie áno
358 Havierniková Zdenka 1973 Klub nenapravitelných optimistov SVK P-Ž-35 nie áno
359 Ješíková Miroslava 1979 AK Veterán SVK P-Ž-35 nie áno
360 Krajčovič Lucka 1987 LADIES THAIBOX SVK P-Ž-34 nie áno
361 Szocsová Maťka 1992 LADIES THAIBOX SVK P-M-39 nie áno
362 Novák Viliam 1942 Železná studnička Bratislava SVK P-M-60 nie áno
363 Krupicka Michal 1980 SC Neandertal Ganovce SVK P-M-39 áno áno
364 Plank Tomáš 1985 Piešťany SVK P-M-39 nie áno
365 Krajčovič Peter 1965 Triatlon Team Trnava SVK P-M-50 nie áno
366 Kovačócy Ľubomír 1962 Cífer SVK P-M-50 nie áno
367 Seman Ivan 1942 AC Kriváň Lipt. Mikuláš SVK P-M-60 nie áno
368 Žideková Miroslava 1987 Bytča SVK P-Ž-34 nie áno
369 Zalubil Zdenko 1984 AŠK Grafobal Skalica SVK P-M-39 nie áno
370 Chovanová Monika 1987 Bežecký klub Dolný Kubín SVK P-Ž-34 nie áno
371 Bieliková Marcela 1976 MK Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
372 Žilinka Jozef 1968 Družba Piešťany SVK P-M-40 nie áno
373 Sevcikova Natalia 1992 BEHAME.sk SVK P-Ž-34 nie áno
374 Tlstý Juraj 1981 Malinovo SVK P-M-39 nie áno
375 Hanesch Robert 1987 Martin SVK P-M-39 áno áno
376 František Váry 1955 Hlohovec SVK P-M-60 nie áno
377 Ďurkovič Peter 1987 Belá-Dulice SVK P-M-39 nie áno
378 Blahušiak Martin 1997 Belá-Dulice SVK P-M-39 nie áno
379 Šuhajda Zdenko 1971 M.O.S.R. VÚ 1056 Zem.Kostoľany SVK P-M-40 nie áno
380 Maras Ladislav 1963 MARAS team SVK P-M-50 nie áno
381 Evrot Frederic 1978 Veldhoven NLD P-M-39 nie áno
382 Klimo Juraj 1982 HK Direct Bytča SVK P-M-39 nie áno
383 Židek Jozef 1985 ŠKP Žilina SVK P-M-39 nie áno
384 Sopuch Dušan 1967 Oravská Poruba - Vyšný koniec SVK P-M-50 nie áno
385 Slivka Ján 1957 KKM Čadca SVK P-M-60 nie áno
386 Murgaš Miroslav 1977 Run For Fun SVK P-M-40 nie áno
387 Pizúrová Miroslava 1973 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
388 Choleva Marek 1988 Hobby SVK P-M-39 nie áno
389 Choleva Martin 1983 Hobby SVK P-M-39 nie áno
390 Nosková Zuzka 1975 SanasportRunners Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
391 Šütöová Michaela 1977 SanasportRunners Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
392 Peško Miroslav 1972 AK Veterán Bratislava SVK P-M-40 nie áno
393 Beleš Róbert 1981 SanasportRunners Bratislava SVK P-M-39 nie áno
394 Uher Kristián 1996 SanasportRunners Bratislava SVK P-M-39 nie áno
395 Mockovčiak Marek 1978 TJ Obal servis Košice SVK P-M-39 nie áno
396 Sustak Michal 1953 kozarovce SVK P-M-60 nie áno
397 Schiller Juraj 1977 Nová Dubnica SVK P-M-40 nie áno
398 Kittelová Gabriela 1985 Handlová SVK P-Ž-34 nie áno
399 Jasenka Jan 1985 ŠK Kamelia Bôrik SVK P-M-39 nie áno
400 Rajčan Robert 1961 Dudince SVK P-M-50 nie áno
401 Pekarová Veronika 1992 Maratón klub Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
402 Stoličná Zuzana 1968 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
403 Straka Ján 1965 AK Veteran Bratislava SVK P-M-50 nie áno
404 Valiček Róbert 1969 TJ Obal servis Košice SVK P-M-40 nie áno
405 Beňo Dušan 1979 Ak Mšk Žiar nad Hronom SVK P-M-39 nie áno
406 Viernus Vladimír 1983 AK Veterán Bratislava SVK P-M-39 nie áno
407 Záň Filip 1993 Rajec SVK P-M-39 nie áno
408 Likavský Peter 1962 AKV Bratislava SVK P-M-50 nie áno
409 Zrastáková Veronika 1996 ŠK ŠOG Nitra SVK P-Ž-34 nie áno
410 Erdelyi Zuza 1976 AK Veteran Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
411 Vitkova Adriana 1982 MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto SVK P-Ž-35 nie áno
412 Kruták Tomáš 1988 Žilina SVK P-M-39 nie áno
413 Balošák Vladimír 1959 ŠKP Čadca SVK P-M-50 nie áno
414 Garnol Radim 1987 Kofola CZE P-M-39 nie áno
415 Harčár Matúš 1987 HSF System SK SVK P-M-39 nie áno
416 Jakubko Peter 1992 HSF System SK SVK P-M-39 nie áno
417 Šeděnka Michal 1987 Kofola CZE P-M-39 nie áno
418 Mišo Peter 1980 Kofola SVK P-M-39 nie áno
419 Kasmanová Zuzana 1980 Kofola SVK P-Ž-35 nie áno
420 Suja Milan 1978 KOFOLA SVK P-M-39 nie áno
421 Čierťažský Ľubomír 1985 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
422 Tužinčin Andrej 1993 Kofola SVK P-M-39 nie áno
423 Hodásová Alžbeta 1992 Kofola SVK P-Ž-34 nie áno
424 Debnárik Tomáš 1983 BŠK Banská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
425 Bielik Branislav 1979 Kofola SVK P-M-39 nie áno
426 Urban Jozef 1986 Obalservis kosice-Magneti Marelli SVK P-M-39 nie áno
427 Bielesch Jozef 1988 IRONMAN Team Levice SVK P-M-39 nie áno
428 Kušnirik Martin 1984 TJ Obal Servis Košice SVK P-M-39 nie áno
429 Sopko Dominik 1992 Obal Servis Košice SVK P-M-39 nie áno
430 Schmausová Anna 1978 MARAS team SVK P-Ž-35 nie áno
431 Šarkan Branislav 1984 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 nie áno
432 Ježík Miroslav 1972 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK P-M-40 nie áno
433 Korčok Július 1978 BK Hraj Na Tie Nohy Bratislava SVK P-M-39 nie áno
434 Prívara Lukáš 1996 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 nie áno
435 Almáši Marian 1970 AK Veterán Bratislava SVK P-M-40 áno áno
436 Tománek Michal 1994 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
437 Bušovský Michal 1997 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
438 Balogh Vladimír 1963 Tj Obal servis Košice SVK P-M-50 nie áno
439 Psota Andrej 1970 AŠK Grafrobal Skalica SVK P-M-40 nie áno
440 Jopčík Patrik 1996 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 nie áno
441 Gregor Štefan 1977 BŠK Banská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
442 Škreňo Vladimír 1979 Hlohovec SVK P-M-39 nie áno
443 Tabak Matej 1980 BŠK Banská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
444 Šiatinská Stanislava 1976 Oslany SVK P-Ž-35 nie áno
445 Smolár Marek 1982 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
446 Frivaldský Martin 1999 Galanta SVK P-M-39 nie áno
447 Prekopova Petra 1984 She runs SVK P-Ž-34 nie áno
448 Pukalovic Jozef 1979 Bratislava marathon team SVK P-M-39 nie áno
449 Jakubík Milan 1981 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
450 Běčák Pavel 1963 BŠK Banská Bystrica SVK P-M-50 nie áno
451 Meliško Peter 1978 Ráztočno SVK P-M-39 nie áno
452 Melišková Zuzana 1984 Ráztočno SVK P-Ž-34 nie áno
453 Foltín Andrej 1983 AK Veterán Bratislava SVK P-M-39 nie áno
454 Csiba Karol 1975 Bratislava SVK P-M-40 nie áno
455 Horák Ján 1979 Nitra SVK P-M-39 nie áno
456 Rybár Ján 1976 ŠK-Floryb SVK P-M-40 nie áno
457 Žiga Andrej 1985 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
458 Krutáková Barbora 1982 Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
459 Belianský Anton 1962 AK Banik Prievidza SVK P-M-50 nie áno
460 Šimko Emil 1979 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
461 Raniakova Paulina 1981 Sport klub Dobra Niva SVK P-Ž-35 nie áno
462 Jasíková Marta 1989 ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA SVK P-Ž-34 nie áno
463 Mikova Monika 1987 Kofola SVK P-Ž-34 nie áno
464 Rímešová Andrea 1976 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
465 Kotora Ján filip 1991 AK Veterán Bratislava SVK P-M-39 nie áno
466 Karas Josef 1951 Ostrava CZE P-M-60 nie áno
467 Pekár Martin 1979 AK Baník Prievidza SVK P-M-39 nie áno
468 Píšová Monika 1972 AK Baník Prievidza SVK P-Ž-45 nie áno
469 Vavrík Tomáš 1989 Stráňavy SVK P-M-39 nie áno
470 Koštialik Rastislav 1977 Športklub Dobrá Niva SVK P-M-40 nie áno
471 Krajč Branislav 1975 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-40 nie áno
472 Železník Ľubo 1992 SC Irons Trnava SVK P-M-39 nie áno
473 Stohl Richard 1983 TJ Obal servis Kosice SVK P-M-39 nie áno
474 Lehocký Richard 1979 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
475 Nôtová Lucia 1988 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-Ž-34 nie áno
476 Madár Pavol 1951 TJ Obal servis Košice SVK P-M-60 nie áno
477 Hogh Tomáš 1980 Žilina SVK P-M-39 nie áno
478 Čorbová Nikola 1990 UK Slavia Bratislava SVK P-Ž-34 nie áno
479 Paulíny Martin 1981 ASTRA Praha SVK P-M-39 nie áno
480 Tepličancová Nikola 1993 Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
481 Holko Norbert 1972 Marathon BB Team SVK P-M-40 nie áno
482 Chlpek Tomáš 1977 Chrenovec SVK P-M-40 nie áno
483 Pavlov Jozef 1976 Bratislava SVK P-M-40 nie áno
484 Kálnová Alžbeta 1990 Rajecké Teplice SVK P-Ž-34 nie áno
485 Kleskeňová Jana 1976 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
486 Grznárová Daniela 1988 DK SVK P-Ž-34 nie áno
487 Kucminova Zuzana 1980 Bra SVK P-Ž-35 nie áno
488 Benda Marcel 1986 Kysucké Nové Mesto SVK P-M-39 nie áno
489 Kysel Štefan 1985 Žiar nad Hronom SVK P-M-39 nie áno
490 Senko Juraj 1971 MK SamKO SVK P-M-40 nie áno
491 Rosina František 1974 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
492 Paulen Andrej 1994 SK Dukla Banská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
493 Kokavcova Alena 1971 HK Sokol SVK P-Ž-45 nie áno
494 Šišovský David 1977 Zdravie v pohybe Lučatín SVK P-M-40 nie áno
495 Mišo Tomáš 1987 Rajec SVK P-M-39 nie áno
496 Bobíková Katarína 1987 Active life Košice SVK P-Ž-34 nie áno
497 Pazeŕa Jozef 1989 Maras team SVK P-M-39 nie áno
498 Žák Radoslav 1985 HENKEL SVK P-M-39 nie áno
499 Wahlandt Simon 1992 BK Hraj Na Tie Nohy Bratislava SVK P-M-39 nie áno
500 Krč-Jediný Ondrej 1986 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
501 Raniak Dušan 1978 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
502 Jendreják Peter 1980 AK Veterán Bratislava SVK P-M-39 nie áno
503 Valachovič Jakub 1985 AC Malacky SVK P-M-39 nie áno
504 Pauler Oldřich 1959 KKM Čadca SVK P-M-50 nie áno
505 Sudorová Dominika 1990 Kamenná Poruba SVK P-Ž-34 nie áno
506 Meszaros Jan 1984 Datavard Running Club SVK P-M-39 nie áno
507 Gatialova Alena 1986 Hradec SVK P-Ž-34 nie áno
508 Bača Radoslav 1988 Active Life Košice SVK P-M-39 nie áno
509 Pavlík Ivan 1984 AK Spartak Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
510 Páleník Matej 1992 BK Pyxida Čierne Kľačany SVK P-M-39 nie áno
511 Kiss Martin 1989 Košice SVK P-M-39 nie áno
512 Švec Ladislav 1968 Horný Lieskov SVK P-M-40 nie áno
513 Chlepko František 1983 SPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
514 Krkoš Ján 1983 SPORTKLUB Dobrá Niva26 SVK P-M-39 nie áno
515 Krkošová Martina 1985 SPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-Ž-34 nie áno
516 Repiský Juraj 1987 Svätý Jur SVK P-M-39 nie áno
517 Jelluš Fero 1980 bs tatran turany SVK P-M-39 nie áno
518 Stašák Štefan 1969 Podolinec SVK P-M-40 nie áno
519 Kabzan Pavol 1984 Žilina SVK P-M-39 nie áno
520 Pranda Ján 1963 Žilina SVK P-M-50 nie áno
521 Šoltýs Milan 1972 Bežecký klub Poprad SVK P-M-40 nie áno
522 Blaho Ľubomír 1973 ŠK ACHILES Handlová SVK P-M-40 nie áno
523 Gachulincová Miroslava 1974 Považská Bystrica SVK P-Ž-35 nie áno
524 Meško Igor 1986 Trenčín SVK P-M-39 nie áno
525 Dvorská Tereza 1988 ŠPORTKLUB Dobrá Niva SVK P-Ž-34 nie áno
526 Tepličanec Peter 1981 Konská SVK P-M-39 nie áno
527 Šúrik Peter 1978 Svetielko nádeje SVK P-M-39 nie áno
528 Hladik Marek 1990 AK AŠK Slávia Trnava SVK P-M-39 nie áno
529 Stupňan Jaro 1963 Maratón klub Rajec SVK P-M-50 nie áno
530 Macek Milan 1989 Kotrčina Lúčka SVK P-M-39 nie áno
531 Mráz František 1955 Toppres Run Team BB SVK P-M-60 nie áno
532 Zdechovan Vladimír 1965 Bežci Lučenec SVK P-M-50 nie áno
533 Vician Martin 1980 Športklub Dobrá Niva SVK P-M-39 nie áno
534 Vlckova Janka 1988 Vrútky SVK P-Ž-34 nie áno
535 Filipova Monika 1984 Čebovce SVK P-Ž-34 nie áno
536 Formel Milos 1972 Monty Python SW SVK P-M-40 nie áno
537 Kostolný Róbert 1991 Maratónisti Turie SVK P-M-39 nie áno
538 Svorada Ondrej 1965 Domaniža SVK P-M-50 nie áno
539 Bačík Martin 1977 Žilina SVK P-M-40 nie áno
540 Vnenčáková Soňa 1994 AO Svit SVK P-Ž-34 nie áno
541 Balážová Beáta 1991 Svieži bežci SVK P-Ž-34 nie áno
542 Podmanický Erik 1996 Žilina SVK P-M-39 nie áno
543 Rusnák Marek 1985 Svieži bežci SVK P-M-39 nie áno
544 Nemček Martin 1996 Žilina SVK P-M-39 nie áno
545 Vytrisalova Viera 1969 Kaviarenski povalaci SVK P-Ž-45 nie áno
546 Kral Mojmir 1964 Kaviarenski povalaci SVK P-M-50 nie áno
547 Kada Martin 1981 Žilina SVK P-M-39 nie áno
548 Eder Patrik 1969 Paríž FRA P-M-40 nie áno
549 Lamlech Vladimír 1978 Bytča SVK P-M-39 nie áno
550 Švajda Gabriel 1984 ŠK ŠOG Nitra SVK P-M-39 nie áno
551 Svaton Frantisek 1975 O5 BK Furca SVK P-M-40 nie áno
552 Sekáčová Silvia 1980 Stupava SVK P-Ž-35 nie áno
553 Kľuska Ján 1969 Senec SVK P-M-40 nie áno
554 Chrenková Lenka 1980 Slovenská Sporiteľňa Chrenková Lenka 409340 SVK P-Ž-35 nie áno
555 Fraňo Jaroslav 1977 Vodácky klub Hron SVK P-M-40 áno áno
556 Bôtoš Lukáš 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
557 Zember Andrej 1981 Bánovce nad Bebravou SVK P-M-39 nie áno
558 Sýs Marek 1980 Bánovce nad Bebravou SVK P-M-39 nie áno
559 Andrášková Barbora 1976 SheRuns SVK P-Ž-35 nie áno
560 Kán Matej 1995 GoSpace Team SVK P-M-39 nie áno
561 Ježík Pavol 1969 BS Tatran Turany SVK P-M-40 nie áno
562 Osadska Janka 1982 Oskarko team SVK P-Ž-35 nie áno
563 Labant Michal 1991 Kubíková SVK P-M-39 nie áno
564 Novák Dušan 1981 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
565 Tavacova Lenka 1985 Zilina SVK P-Ž-34 nie áno
566 Adamcik Pavol 1970 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
567 Mokráš Ctirad 1964 Považská Bystrica SVK P-M-50 nie áno
568 Šrámek Vladimír 1978 Run For Fun SVK P-M-39 nie áno
569 Talak David 1977 Muziker SVK P-M-40 nie áno
570 Solík Martin 1996 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
571 Macurová Paulína 1990 Lietavská Svinná SVK P-Ž-34 nie áno
572 Blaho Filip 1989 Senica SVK P-M-39 nie áno
573 Úradníková Jana 1983 TJ Družba Piešťany SVK P-Ž-34 nie áno
574 Klucka Jan 1976 BK.J.Gabcika SVK P-M-40 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2017!
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Bernát Jozef 1965 Klokočov SVK P-M-50 nie 0
2 Herrgott Richard 1965 Žiar nad Hronom SVK P-M-50 nie 0
3 Mach Roman 1969 Run for fun, BA SVK P-M-40 nie 0
4 Kazantsev Nikolai 1953 IRC BRS RUS P-M-60 nie 0
5 Lauko Ľuboš 1957 Dolné Vestenice SVK P-M-60 nie 0
6 Mihál Samuel 1987 Žilina SVK P-M-39 nie 0
7 Csiba Boris 1980 AO slavia UK Bratislava SVK P-M-39 nie 0
8 Ondruška Pavol 1978 Ivanka pri Dunaji SVK P-M-39 nie 0
9 Šramko Martin 1981 Bratislava SVK P-M-39 nie 0
10 Jurovych Matúš 1982 GIN TONIC SVK P-M-39 nie 0
11 Homola Ján 1983 GIN TONIC SVK P-M-39 nie 0
12 Hromada Juraj 1973 Rajecká Lesná ST&iG SVK P-M-40 nie 0
13 Cápay Ladislav 1983 Tbk TORA Topoľčany SVK P-M-39 nie 0
14 Rajčanová Zuzana 1979 Žilina SVK P-Ž-35 nie 0
15 Dobiaš Lukáš 1990 Bratislava SVK P-M-39 nie 0
16 Maliar Slavomír 1983 Žilina SVK P-M-39 nie 0
17 Král Jozef 1959 Obec Mala Čierna SVK P-M-50 nie 0
18 Chovanec Tibor 1982 Povazska Bystrica SVK P-M-39 nie 0
19 Zelenák Zdeno 1971 Kovo Pap Podvažie SVK P-M-40 nie 0
20 Polák Roman 1980 Prievidza SVK P-M-39 nie 0
21 Urík Roman 1974 Zbyňov SVK P-M-40 nie 0
22 Garay Kamil 1957 TBL Topoľčany SVK P-M-60 nie 0
23 Garayová Ľubomíra 1960 TBL Topoľčany SVK P-Ž-45 nie 0
24 Mládenek Miroslav 1967 CyS-Akademia Petra Sagana SVK P-M-50 nie 0
25 Mandáček František 1979 FMF - Zbyňov SVK P-M-39 nie 0
26 Džupaj Michal 1983 emTeam SVK P-M-39 nie 0
27 Čurila Patrik 1993 Lezecká Akadémia SVK P-M-39 nie 0
28 Lalinský Milan 1969 Žilina SVK P-M-40 nie 0
29 Maroš Teodor 1976 Príbovce SVK P-M-40 nie 0
30 Berník Peter 1979 Poprad SVK P-M-39 nie 0
31 Sestrienka Libor 1967 Bratislava SVK P-M-50 nie 0
32 Hrabovská Lenka 1991 Jablonové SVK P-Ž-34 nie 0
33 Lalinský Andrej 1984 Pegzly team SVK P-M-39 nie 0
34 Dudiak Marek 1976 Oščadnica m SVK P-M-40 nie 0
35 Prokein Denis 1985 Achilles Handlová SVK P-M-39 nie 0
36 Vojtas Braňo 1971 RAJEC SVK P-M-40 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Jokel Miroslav 1971 JollyRun SVK P-M-40 nie nie
2 Ingeli Michal 1955 Ružinovské korytnačky SVK P-M-60 nie nie
3 Hrinova Veronika 1989 GRT SVK P-Ž-34 nie nie
4 Pätnický Branislav 1988 PENDO SVK P-M-39 nie nie
5 Zahradníková Jana 1984 Trnava SVK P-Ž-34 nie nie
6 Lőrinc Jozef 1952 FC Hutník Dolný Kubín SVK P-M-60 nie nie
7 Bobák Patrik 1970 Zdravie v pohybe Lučatín SVK P-M-40 nie nie
8 Domanický Tomáš 1982 Stránske SVK P-M-39 nie nie
9 Svorada Ondrej 1965 Domanižská Lehota SVK P-M-50 nie nie
10 Ostrihoň Jozef 1976 lubeník SVK P-M-40 nie nie
11 Milo Peter 1977 Marathon BB Team SVK P-M-40 nie nie
12 Cvopa Šimon 1999 Prievidza SVK P-M-39 nie nie
13 Belianska Erika 1999 Štiavnik SVK P-Ž-34 nie nie
14 Gunda Jozef 1955 pop-corn-kanianka SVK P-M-60 nie nie
15 Budáč Marcel 1975 Bežci Lučenec SVK P-M-40 nie nie
16 Tavacova Lenka 1985 Zilina SVK P-Ž-34 nie nie
17 Chovanec Tibor 1982 Považska Bystrica SVK P-M-39 nie nie
18 Faktor Richard 1993 Beluša SVK P-M-39 nie nie
19 Sukenik Stanislav 1971 Manchester GBR P-M-40 nie nie
20 Holičková Renata 1964 Run For Fun SVK P-Ž-45 nie nie
21 Domanický Jozef 1994 Slovakia PIE SVK P-M-39 nie nie
22 Gendiar Michal 1993 FTVŠ UK SVK P-M-39 nie nie
23 Kabátová Zuzka 1986 ZajKo Team SVK P-Ž-34 nie nie
24 Slota Jozef 1974 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie nie
25 Rajtók Juraj 1978 Bežci Lučenec SVK P-M-39 nie nie
26 Galbavý Jaromír 1970 Nové Zámky SVK P-M-40 nie nie
27 Rajčan Robert 1961 Dudince SVK P-M-50 nie nie
28 Ježík Pavol 1969 BS Tatran Turany SVK P-M-40 nie nie
29 Hudekova Katarina 1984 Bratislava SVK P-Ž-34 nie nie
30 Janicekova Alena 1984 tj druzba smrecany ziar SVK P-Ž-34 nie nie
31 Širgelová Halina 1979 Zdravie v pohybe Lucatin SVK P-Ž-35 nie nie
32 Malachová Lucia 1984 Urban Running Team SVK P-Ž-34 nie nie
33 Král Jozef 1959 Malá čierna SVK P-M-50 nie nie
34 Mrázová Renáta 1979 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-35 nie nie
35 Kulla Robert 1987 KKM Cadca SVK P-M-39 nie nie
36 Jurko Dominik 1995 Poprad SVK P-M-39 nie nie
37 Andrášková Bajzová Barbora 1976 SheRuns SVK P-Ž-35 nie nie
38 Kulič Ladislav 1971 Košice SVK P-M-40 nie nie
39 Oravec Roman 1976 PB SVK P-M-40 nie nie
40 Kordiš Martin 1994 Rajec tim SVK P-M-39 nie nie
41 Adamcik Pavol 1970 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie nie
42 Mackova Lucia 1980 Bratislava SVK P-Ž-35 nie nie
43 Vaškor Dag 1975 Bratislava SVK P-M-40 nie nie
44 Valach Juraj 1980 ŠK Achilles Handlová SVK P-M-39 nie nie
45 Filipova Monika 1984 Čebovce SVK P-Ž-34 nie nie
46 Badzgon Lubomir 1987 Martin SVK P-M-39 nie nie
47 Babenko Olena 1960 Zaporoze UKR P-Ž-45 nie nie
48 Hrabovská Lenka 1991 Jablonové SVK P-Ž-34 nie nie
49 Miko Michal 1995 Kofola SVK P-M-39 nie nie
50 Hrncar Miroslav 1977 trnava SVK P-M-40 nie nie
51 Magyar Imrich 1984 AKV Bratislava SVK P-M-39 nie nie
  
©2017 dojava