Dnes je Štvrtok 20. júl 2017 meniny má Iľja, Eliáš
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
prihláška
štartovka
výsledky
fotky
video
partneri
main
RAJECKÝ POLMARATÓN 2017
11. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Valach Maroš 1990 Rudinská SVK P-M-39 nie áno
2 Chupáň Radovan 1976 Maratonci Turie SVK P-M-40 nie áno
3 Valiček Branislav 1974 Maratonci Turie SVK P-M-40 nie áno
4 Vandličková Dominika 1992 Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
5 Kavecký Rastislav 1992 Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
6 Pavlovič Peter 1977 Valča SVK P-M-40 nie áno
7 Cvacho Juraj 1993 Nižná SVK P-M-39 nie áno
8 Lukačovič Roman 1970 ZaVaMD Martin SVK P-M-40 nie áno
9 Kruták Ľubomír 1987 Žilina SVK P-M-39 nie áno
10 Medvecký Martin 1984 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
11 Čuga Eva 1977 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke SVK P-Ž-35 nie áno
12 Jakubík Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
13 Cibulka Ľuboš 1963 Hlohovec SVK P-M-50 nie áno
14 Kevicky Florian 1971 Puchov SVK P-M-40 nie áno
15 Kevicka Alena 1975 Puchov SVK P-Ž-35 nie áno
16 Švagerko Tomáš 1979 BK Poprad SVK P-M-39 nie áno
17 Lisý Roman 1969 BOBROVEC SVK P-M-40 nie áno
18 Šustek Emil 1982 EmAnTe SVK P-M-39 nie áno
19 Homola Marián 1967 Nová Dubnica SVK P-M-50 nie áno
20 Šidlo Marián 1977 Žilina SVK P-M-40 nie áno
21 Bosioková Martina 1970 Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
22 Mitringa Vladimir 1981 BLAVA SVK P-M-39 nie áno
23 Krovinová Ivana 1971 Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
24 Jellúš Tomáš 1982 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
25 Čviriková Veronika 1993 Lúky SVK P-Ž-34 nie áno
26 Markovič Peter 1983 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
27 Smoradová Renáta 1975 BERNOHY SVK P-Ž-35 nie áno
28 Murín Marek 1988 Žilina SVK P-M-39 nie áno
29 Rzyman Andrej 1981 SC Neandertal Gánovce SVK P-M-39 áno áno
30 Líšková Ivana 1989 Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
31 Kutišová Angelika 1976 iRunFamily SVK P-Ž-35 nie áno
32 Budaj Igor 1987 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
33 Juricky Miroslav 1976 Rajec SVK P-M-40 nie áno
34 Vasile Karin 1976 Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
35 Kolba Marek 1990 Žilina SVK P-M-39 nie áno
36 Muller Pavol 1972 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
37 Kováč Vladimír 1988 Skačany SVK P-M-39 nie áno
38 Poláček Jozef 1982 Directreal Doma SVK P-M-39 nie áno
39 Petrovič Jakub 1992 Pružina SVK P-M-39 nie áno
40 Kavec Ľuboš 1965 Rajec SVK P-M-50 nie áno
41 Jančovič Ľubomír 1966 Považská Bystrica SVK P-M-50 nie áno
42 Milovska Eva 1982 Trenčianska Tepla SVK P-Ž-35 nie áno
43 Mareková Eva 1982 Soblahov SVK P-Ž-35 nie áno
44 Lutišan Marian 1997 Divinka SVK P-M-39 nie áno
45 Škulavík Marek 1996 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
46 Čamborová Zuzana 1975 Kláštor pod Znievom SVK P-Ž-35 nie áno
47 Čambor Ivan 1975 Kláštor pod Znievom SVK P-M-40 nie áno
48 Provaznik Dušan 1969 LEDNICKE ROVNE SVK P-M-40 nie áno
49 Klinec Adam 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
50 Klincová Lucia 1989 Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
51 Kruk Malgorzata 1982 Bratisalva POL P-Ž-35 nie áno
52 Pisarovič Michal 1988 Svätý Jur SVK P-M-39 nie áno
53 Podolan Michal 1995 Rajec SVK P-M-39 nie áno
54 Šteták Jozef 1976 Sebedražie SVK P-M-40 nie áno
55 Pánik Vladimir 1964 Mk Tvrdošín SVK P-M-50 nie áno
56 Lomnická Lenka 1994 ŠK Achilles Handlová SVK P-Ž-34 nie áno
57 Sentandráši Stanislav 1980 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
58 Kolár Stanislav 1963 Rajecká Lesná SVK P-M-50 nie áno
59 Pastieriková Katarína 1989 Rajecká Lesná SVK P-Ž-34 nie áno
60 Seemann Slavomír 1979 - SVK P-M-39 nie áno
61 Seidl Tibor 1973 AK Tlmače SVK P-M-40 nie áno
62 Hajdučík Slavomír 1954 AK Tlmače SVK P-M-60 nie áno
63 Hajdučík Slavomír 1978 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
64 Švec Milan 1987 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
65 Salaj Peter 1985 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
66 Bátovský Miroslav 1970 Ak Tlmače SVK P-M-40 nie áno
67 Salaj Andrej 1989 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
68 Moravčík Ján 1977 AK Tlmače SVK P-M-40 nie áno
69 Moravčíková Mirka 1982 AK Tlmače SVK P-Ž-35 nie áno
70 Bátovská Katarína 1995 AK Tlmače SVK P-Ž-34 nie áno
71 Kamenská Iveta 1966 AK Tlmače SVK P-Ž-45 nie áno
72 Kľúčiar František 1979 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
73 Dudášik Martin 1984 AK Tlmače SVK P-M-39 nie áno
74 Kardoš Peter 1984 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
75 Valenteje Marek 1981 Lehota pod Vtáčnikom SVK P-M-39 nie áno
76 Hodás Miroslav 1970 Rajec SVK P-M-40 nie áno
77 Weis Tibor 1968 Zvolen SVK P-M-40 nie áno
78 Gajdosikova Ivana 1973 GAJAKUWE SVK P-Ž-35 nie áno
79 Vajda Jan 1974 AKVA Running Team SVK P-M-40 nie áno
80 Mihál Juraj 1982 Prešov SVK P-M-39 nie áno
81 Minarčin Ján 1964 TJ Tŕstie SVK P-M-50 nie áno
82 Balačinová Lenka 1991 Hontianske Tesáre SVK P-Ž-34 nie áno
83 Liktorova Katarina 1991 Krupina SVK P-Ž-34 áno áno
84 Staš Anton 1969 BS Tatran Turany SVK P-M-40 nie áno
85 Horník Ján 1979 Fispro team SVK P-M-39 nie áno
86 Gáplovský Jakub 1996 Čičmany SVK P-M-39 nie áno
87 Fumac Peter 1978 bratislava SVK P-M-39 nie áno
88 Lednický Juraj 1993 Lednické Kone SVK P-M-39 nie áno
89 Vitko Martin 1992 Lednické Kone SVK P-M-39 nie áno
90 Zafka Ján 1966 Rajec SVK P-M-50 nie áno
91 Hrín Adam 1997 Žilina SVK P-M-39 nie áno
92 Humeňanská Marta 1967 OBS Prešov SVK P-Ž-45 nie áno
93 Čisár Peter 1964 KST Vojkovce SVK P-M-50 nie áno
94 Kožusznik Marek 1974 RADEGAST BEERCLUB \"NA KOPEČKU\" CZK P-M-40 nie áno
95 Kiral Branislav 1980 Horná Streda SVK P-M-39 nie áno
96 Války Milan 1974 Nitra SVK P-M-40 nie áno
97 Kiral Peter 1976 Horná Streda SVK P-M-40 nie áno
98 Sliacky Lukas 1985 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
99 Hatala Martin 1973 Le club des incorrigibles optimistes SVK P-M-40 nie áno
100 Petreje Martin 1991 Dolné Naštice SVK P-M-39 nie áno
101 Straňanek Matej 1988 Rajecké Teplice SVK P-M-39 nie áno
102 Brida Milan 1969 Zorica Radobica SVK P-M-40 nie áno
103 Herényi Michal 1977 Bratislava SVK P-M-40 nie áno
104 Šefara Tomáš 1977 Košice SVK P-M-40 nie áno
105 Vričan Matej 1987 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
106 Beňadik Jaroslav 1965 Pružina SVK P-M-50 nie áno
107 Beňadiková Jana 1993 Pružina SVK P-Ž-34 nie áno
108 Beňadik Filip 2001 Pružina SVK P-M-39 nie áno
109 Hájek Miroslav 1991 Rajec SVK P-M-39 nie áno
110 Hríbik Matej 1987 Kordíky SVK P-M-39 nie áno
111 Stankovič Tomáš 1985 Rimavská Sobota SVK P-M-39 nie áno
112 Stankovičová Lucia 1985 Rimavská Sobota SVK P-Ž-34 nie áno
113 Komarňanský Ján 1976 Trakovice SVK P-M-40 nie áno
114 Myšák Slavomír 1977 LEDNICKÉ ROVNE SVK P-M-40 nie áno
115 Sedlacek Tomas 1986 Zilina SVK P-M-39 nie áno
116 Môc Maroš 1980 RTT klub Benice SVK P-M-39 nie áno
117 Zajac Miroslav 1967 KNM SVK P-M-50 nie áno
118 Šimurka Milan 1954 JaVeSaPe Prievidza SVK P-M-60 nie áno
119 Kuciak Martin 1986 WIEN AUT P-M-39 nie áno
120 Prochorov Milan 1989 R-Fitness Rajec SVK P-M-39 nie áno
121 Berec Jan 1990 Trenčín SVK P-M-39 nie áno
122 Masaryk Jozef 1974 Povazska Bystrica SVK P-M-40 nie áno
123 Funtík Juraj 1981 recreativo SVK P-M-39 nie áno
124 Liskaj Jozef 1950 BS Tatran Turany SVK P-M-60 nie áno
125 Brezáni Jozef 1970 CA FÉNIX Lednické Rovne SVK P-M-40 nie áno
126 Švajdlenka Roman 1982 Zohor SVK P-M-39 nie áno
127 Kráľ František 1966 Žilina SVK P-M-50 nie áno
128 Fertaľová Martina 1973 klub vojenskych vysadkarov SR SVK P-Ž-35 nie áno
129 Dlhopolcová Jana 1983 Športklub Dobrá Niva SVK P-Ž-34 nie áno
130 Šinko Martin 1986 Zilina SVK P-M-39 nie áno
131 Mihoková Zuzana 1984 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
132 Dikoš Martin 1992 Žilina SVK P-M-39 nie áno
133 Exlerová Michaela 1983 Pardubice CZK P-M-39 nie áno
134 Kuciak Ján 1987 Engerau SVK P-M-39 nie áno
135 Hluzák Róbert 1975 Čadca SVK P-M-40 nie áno
136 Švec Peter 1987 Žilina SVK P-M-39 nie áno
137 Bobáň Václav 1983 Terchová SVK P-M-39 nie áno
138 Hulín Ivan 1962 Klub voj. výsadkárov SR SVK P-M-50 nie áno
139 Ištván Ľuboš 1966 Nitrica SVK P-M-50 nie áno
140 Stupňan Peter 1986 Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
141 Kubala Marcel 1983 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
142 Šuhajda Milan 1975 Lehota pod Vtáčnikom SVK P-M-40 nie áno
143 Hájková Kristína 1990 Plevník-Drienové SVK P-Ž-34 nie áno
144 Lednický Lukáš 1988 CrossTeam Rajec SVK P-M-39 nie áno
145 Hájková Ľubomíra 1970 Plevník-Drienové SVK P-Ž-45 nie áno
146 Hájek Radoslav 1965 Plevník-Drienové SVK P-M-50 nie áno
147 Gatial Pavol 1970 Veľká Lehôtka SVK P-M-40 nie áno
148 Weeks Owen 1980 Rochester UK P-M-39 nie áno
149 Daniš Štefan 1969 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
150 Lorinc Jozef 1952 FC Hutník dolný Kubín SVK P-M-60 nie áno
151 Suroviaková Mária 1966 Oravský Podzámok SVK P-Ž-45 nie áno
152 Šprtová Zuzana 1985 Malinovo SVK P-Ž-34 nie áno
153 Glevitzký Juraj 1954 Poruba pri Prievidzi Slo P-M-60 nie áno
154 Šimek Ján 1975 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
155 Suroviak Michal 1965 Fc Tj Oravský PPodzámok SVK P-M-50 nie áno
156 Suroviak Richard 1988 Oravský Podzámok SVK P-M-39 nie áno
157 Krahulec Jozef 1970 Sportdiag Senec SVK P-M-40 nie áno
158 Stieranka Rastislav 1974 SKK Dolný Kubín SVK P-M-40 nie áno
159 Balejová Klaudia 1969 Kláštor pod Znievom SVK P-Ž-45 nie áno
160 Pecina Jozef 1979 FF UCM SVK P-M-39 nie áno
161 Macura Ľubomír 1979 REMING Žilina SVK P-M-39 nie áno
162 Macurová Alena 1979 KROS Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
163 Valo Ľuboš 1968 Očkov SVK P-M-40 nie áno
164 Hrabovcová Eva 1988 Opice škorice SVK P-Ž-34 nie áno
165 Morochovič Marek 1977 Humenné SVK P-M-40 nie áno
166 Adamusova Maria 1977 Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
167 Litvik Ján 1986 Žilina SVK P-M-39 nie áno
168 Rybárik Juraj 1976 Bojnice SVK P-M-40 nie áno
169 Rybarik Jan 1982 White rabbits SVK P-M-39 nie áno
170 Kucharová Majka 1986 Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
171 Branišovič Ľuboš 1974 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
172 Blažo Vladislav 1971 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
173 Horn Ľubor 1977 Bojnice SVK P-M-40 nie áno
174 Kiaba Marcel 1971 Marathon BB Team SVK P-M-40 nie áno
175 Uhrik Jakub 1984 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
176 Kuric Radoslav 1985 Valča SVK P-M-39 nie áno
177 Matúška Marek 1991 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
178 Švanda Roman 1986 Žilina SVK P-M-39 nie áno
179 Volenský Martin 1982 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
180 Ponechal Andrej 1977 zastranie SVK P-M-40 nie áno
181 Ševčík Ľuboš 1969 Klub nenapraviteľných optimistov SVK P-M-40 nie áno
182 Glasnák Jozef 1985 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
183 Dománková Michala 1984 seveRUNky SVK P-Ž-34 nie áno
184 Nová Martina 1981 Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
185 Šuty Peter 1982 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
186 Švelka Pavel 1972 BKJG Zilina SVK P-M-40 nie áno
187 Munka Jan 1975 BKJG Zilina SVK P-M-40 nie áno
188 Jajcaj Jakub 1988 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
189 Sykora Martin 1986 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
190 Lučanský Juraj 1988 BKJG Zilina SVK P-M-39 nie áno
191 Dománek Ivan 1975 BKJG Zilina SVK P-M-40 nie áno
192 Rybanská Marcela 1984 Pezinok SVK P-Ž-34 nie áno
193 Drška Peter 1980 DNT Žilina SVK P-M-39 nie áno
194 Plašilová Lenka 1975 Znojmo CZ P-Ž-35 nie áno
195 Galáčová Petra 1983 Partizánske SVK P-Ž-34 nie áno
196 Kyselica Miroslav 1977 SK Volkswagen Slovakia SVK P-M-40 nie áno
197 Rocha Marcelo 1966 Assessoria Esportiva Eduardo Filho BRA P-M-50 nie áno
198 Boháčiková Jana 1984 Marathon BB Team SVK P-Ž-34 nie áno
199 Žgančíková Ivana 1986 SRTG-Trnava SVK P-Ž-34 nie áno
200 Janíková Natália 1992 Majcichov SVK P-Ž-34 nie áno
201 Jakubes Andrej 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
202 Novosad Vladimír 1990 Rajec SVK P-M-39 nie áno
203 Macko Róbert 1973 BK Malženice SVK P-M-40 nie áno
204 Polák Dušan 1978 Pitelová SVK P-M-39 nie áno
205 Šibíková Ivana 1996 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
206 Suľa Vladislav 1979 Malá čierna SVK P-M-39 nie áno
207 Straňanek Jozef 1975 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
208 Svetly Martin 1991 Rajec SVK P-M-39 nie áno
209 Mičica Palo 1971 Zástranie SVK P-M-40 nie áno
210 Hlubina Peter 1993 Pružina SVK P-M-39 nie áno
211 Kapoš Patrik 1974 Šintava SVK P-M-40 nie áno
212 Kapošová Miroslava 1983 Šintava SVK P-Ž-34 nie áno
213 Moravčík Martin 1992 Praha CZK P-M-39 nie áno
214 Jakal Dalibor 1975 Obec Svinná SVK P-M-40 nie áno
215 Šibík Matej 1978 Žilina SVK P-M-39 nie áno
216 Michalec Ján 1982 Brezany SVK P-M-39 nie áno
217 Krisko Peter 1980 BKJG ZILINA SVK P-M-39 nie áno
218 Turček Martin 1990 Krásno SVK P-M-39 nie áno
219 Jakubes Miroslav 1995 Rajec SVK P-M-39 nie áno
220 Masár Tomáš 1986 Rajec SVK P-M-39 nie áno
221 Červená Jana 1985 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
222 Pollák Ondrej 1984 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
223 Havlicek Jan 1980 celakovice CZ P-M-39 nie áno
224 Kavecký Slavomír 1992 Kamenná Poruba SVK P-M-39 nie áno
225 Jaš Martin 1976 Tour de Považie SVK P-M-40 nie áno
226 Klbik Adam 2001 BK Duslo SVK P-M-39 nie áno
227 Turček Anton 1961 Krásno SVK P-M-50 nie áno
228 Kohút Peter 1977 OŠK Ludrová SVK P-M-40 nie áno
229 Bajzík Michal 1987 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
230 Bruk David 1968 behshop.sk ČR P-M-40 nie áno
231 Krankus Milan 1980 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
232 Masár Lukáš 1982 Modra SVK P-M-39 nie áno
233 Majtán Ivan 1973 Považská Bystrica SVK P-M-40 nie áno
234 Magát Vladimír 1984 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
235 Snel Gert 1961 Deinze SVK P-M-50 nie áno
236 Bendzsuch Tomáš 1991 Ak Maratón Rožňava SVK P-M-39 nie áno
237 Stašová Katarína 1976 Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
238 Tabak Milan 1955 AC UNIZA Žilina SVK P-M-60 nie áno
239 Jedinák Branislav 1978 Prievidza SVK P-M-39 nie áno
240 Jedináková Adriana 1986 Prievidza SVK P-Ž-34 nie áno
241 Golier Boris 1979 Rajec SVK P-M-39 nie áno
242 Kubány Michal 1980 Žilina SVK P-M-39 nie áno
243 Pekara Adam 1992 Rajec SVK P-M-39 nie áno
244 Hartiník Miroslav 1969 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
245 Medvecký Daniel 1975 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-40 nie áno
246 Ondrašina Jozef 1977 ŽILINA SVK P-M-40 nie áno
247 Maro Ladislav 1980 Dolný Kubín SVK P-M-39 nie áno
248 Ružik Andrej 1979 Ak Maratón Rožňava SVK P-M-39 nie áno
249 Vaverka Michal 1982 Bratislava SVK P-M-39 nie áno
250 Kredatus Ivan 1990 Marathon BB Team SVK P-M-39 nie áno
251 Nemček Milan 1957 Dražkovce SVK P-M-60 nie áno
252 Čumpelík Rudolf 1974 Bežci Lučenec SVK P-M-40 nie áno
253 Mlynár Ján 1965 Košťany nad Turcom SVK P-M-50 nie áno
254 Pivovarský Miroslav 1991 Giraltovce SVK P-M-39 nie áno
255 Šír Tibor 1966 Trenčianska Teplá SVK P-M-50 nie áno
256 Masiarčin Daniel 1981 Champion Club Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
257 Hamšík Pavol 1981 Lúky SVK P-M-39 nie áno
258 Kušš Ján 1950 Žochár Topoľčany SVK P-M-60 nie áno
259 Mello Daniel 1977 Atletický klub Zdravie v pohybe Lučatín SVK P-M-40 nie áno
260 Topolan Robert 1976 Partizanske SVK P-M-40 nie áno
261 Sondorová Dana 1977 Valaská Belá SVK P-Ž-35 nie áno
262 Harant Lukáš 1990 ŠKP Žilina SVK P-M-39 nie áno
263 Kolár Matej 1992 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
264 Mocňák Roman 1988 Trnava SVK P-M-39 nie áno
265 Mattová Silvia 1990 Run For Fun SVK P-Ž-34 nie áno
266 Bartek Michal 1994 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
267 Gajdošík Miroslav 1960 GAJAKUWE SVK P-M-50 nie áno
268 Rodríguez portier Juan claudio 1994 Cádiz SVK P-M-39 nie áno
269 Mozolaniova Jana 1986 Run For Fun SVK P-Ž-34 nie áno
270 Klátik Ignác 1949 Lehota pod Vtáčnikom SVK P-M-60 nie áno
271 Lališ Miroslav 1984 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
272 Barányi Milan 1962 TBK TORA Topoľčany SVK P-M-50 nie áno
273 Bezak Viliam 1980 bratislava SVK P-M-39 nie áno
274 Ilavský Miroslav 1987 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
275 Bugáň Vendo 1970 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 nie áno
276 Tomčány Miroslav 1971 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-40 nie áno
277 Benč Marián 1955 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-60 nie áno
278 Žiaková Jana 1996 Žilina SVK P-Ž-34 nie áno
279 Filo Michal 1982 yopsport.sk SVK P-M-39 nie áno
280 Török Ladislav 1983 Rajecká Lesná SVK P-M-39 nie áno
281 Rusňák Ladislav 1974 Prievidza SVK P-M-40 nie áno
282 Rolinec Jozef 1986 yopsport.sk SVK P-M-39 nie áno
283 Maňkoš Michal 1985 yopsport.sk SVK P-M-39 nie áno
284 Kantár Peter 1984 Martin SVK P-M-39 nie áno
285 Vlasatý Vladimír 1962 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-50 nie áno
286 Jambor Miroslav 1963 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-50 nie áno
287 Kosiba Jakub 1992 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
288 Rajtárová Janka 1971 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-Ž-45 nie áno
289 Martvoň Matej 1986 Žilina SVK P-M-39 nie áno
290 Puškárová Veronika 1985 HK Metropol SVK P-Ž-34 nie áno
291 Mocňák Václav 1958 TBK TORA Topoľčany SVK P-M-50 nie áno
292 Repka Samuel 1993 Rajec SVK P-M-39 nie áno
293 Hanus Roman 1973 Blankin dvor SVK P-M-40 nie áno
294 Trepáč Lukáš 1985 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK P-M-39 nie áno
295 Mesíček Andrej 1993 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-39 nie áno
296 Bujňák Marek 1982 Svidník SVK P-M-39 nie áno
297 Bujňák Štefan 1993 Svidník SVK P-M-39 nie áno
298 Blažo Eduard 1991 BK Viktoria Horné Orešany SVK P-M-39 nie áno
299 Punčová Lucia 1980 Žilina SVK P-Ž-35 nie áno
300 Ragas Juraj 1981 11 mpr Martin SVK P-M-39 nie áno
301 Jonek Filip 1990 Vychylovka SVK P-M-39 nie áno
302 Ďurič Ľuboš 1978 Tehelné Pole SVK P-M-39 nie áno
303 Šubert Stanislav 1971 Žilina SVK P-M-40 nie áno
304 Fillo Ivan 1986 Topoľčany SVK P-M-39 nie áno
305 Forgac Ivan 1966 Trenčín SVK P-M-50 nie áno
306 Slezáček bohúňová Alena 1965 PK Partner.SK SVK P-Ž-45 nie áno
307 Kubizna Patrik 1977 Klacno SVK P-M-40 nie áno
308 Slezáček Anton 1968 PK Partner.SK SVK P-M-40 nie áno
309 Ivan Ľuboš 1989 BK Ruzomberok Biely Potok SVK P-M-39 nie áno
310 Lednická Ivana 1992 Malé Lednice SVK P-Ž-34 nie áno
311 Mihalec Marián 1979 Hujerovci SVK P-M-39 nie áno
312 Imrišek Róbert 1980 Hujerovci SVK P-M-39 nie áno
313 Macúšová Katarína 1977 PINK SVK P-Ž-35 nie áno
314 Majtánová Monika 1975 PINK SVK P-Ž-35 nie áno
315 Kaniansky Miroslav 1984 Jalovec SVK P-M-39 nie áno
316 Kanianska mašlonková Petra 1982 Jalovec SVK P-Ž-35 nie áno
317 Jakubčík Stanislav 1974 Žilina SVK P-M-40 nie áno
318 Hromada Marek 1976 RAJECKÁ LESNÁ SVK P-M-40 nie áno
319 Hromadová Andrea 1979 RAJECKÁ LESNÁ SVK P-Ž-35 nie áno
320 Schiffer Jozef 1960 GEFCO Slovakia SVK P-M-50 nie áno
321 Hreško Pavol 1975 SKP Trebišov SVK P-M-40 nie áno
322 Jakubský Miroslav 1976 Rajec SVK P-M-40 nie áno
323 Trenčanová Ľubica 1989 Považská Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
324 Zimmermann Marián 1985 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica SVK P-M-39 nie áno
325 Pialová Janka 1989 Maratón klub Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
326 Rybár Jakub 1992 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
327 Kasman Marek 1992 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
328 Pekny Lukas 1993 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
329 Bulík Rastislav 1971 ŠK Devils SVK P-M-40 nie áno
330 Bulíková Božena 1979 ŠK Devils SVK P-Ž-35 nie áno
331 Lališ Peter 1982 Považská Bystrica SVK P-M-39 nie áno
332 Bado Richard 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
333 Drlička Miroslav 1972 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie áno
334 Majerčík Ivan 1982 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
335 Kasman Peter 1990 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
336 Holeša Patrik 1991 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
337 Valenta Tomáš 1997 Maratón klub Rajec SVK P-M-39 nie áno
338 Waczlav Eduard 1971 Tu a Tearz SVK P-M-40 nie áno
339 Ľašová Veronika 1992 ŠK Dukla o. z. B. Bystrica SVK P-Ž-34 nie áno
340 Ciesarik Michal 1985 ŠK MATTERHORN Púchov SVK P-M-39 nie áno
341 Švrhovná Daniela 1975 nie SVK P-Ž-35 nie áno
342 Trn Miroslav 1979 Natur life Prievidza SVK P-M-39 nie áno
343 Melušová Jana 1982 Natur life Prievidza SVK P-Ž-35 nie áno
344 Lenghartová Daša 1976 Horné Zelenice SVK P-Ž-35 nie áno
345 Štefina Štefan 1986 Ak Spartak Dubnica nad Vahom SVK P-M-39 nie áno
346 Chrenkova Barbora 1995 Ak Spartak Dubnica nad Vahom SVK P-Ž-34 nie áno
347 Reviľák Ivan 1980 Žilina SVK P-M-39 nie áno
348 Orlovský Michal 1977 SLSP running team SVK P-M-40 nie áno
349 Ješíková Miroslava 1979 AK Veterán SVK P-Ž-35 nie áno
350 Krajčovič Lucka 1987 LADIES THAIBOX SVK P-Ž-34 nie áno
351 Szocsová Maťka 1992 LADIES THAIBOX SVK P-M-39 nie áno
352 Novák Viliam 1942 Železná studnička Bratislava SVK P-M-60 nie áno
353 Krupicka Michal 1980 SC Neandertal Ganovce SVK P-M-39 áno áno
354 Krajčovič Peter 1965 Triatlon Team Trnava SVK P-M-50 nie áno
355 Kovačócy Ľubomír 1962 Cífer SVK P-M-50 nie áno
356 Seman Ivan 1942 AC Kriváň Lipt. Mikuláš SVK P-M-60 nie áno
357 Žideková Miroslava 1987 Bytča SVK P-Ž-34 nie áno
358 Zalubil Zdenko 1984 AŠK Grafobal Skalica SVK P-M-39 nie áno
359 Chovanová Monika 1987 Bežecký klub Dolný Kubín SVK P-Ž-34 nie áno
360 Bieliková Marcela 1976 MK Rajec SVK P-Ž-35 nie áno
361 Sevcikova Natalia 1992 BEHAME.sk SVK P-Ž-34 nie áno
362 Tlstý Juraj 1981 Malinovo SVK P-M-39 nie áno
363 Hanesch Robert 1987 Martin SVK P-M-39 áno áno
364 František Váry 1955 Hlohovec SVK P-M-60 nie áno
365 Ďurkovič Peter 1987 Belá-Dulice SVK P-M-39 nie áno
366 Blahušiak Martin 1997 Belá-Dulice SVK P-M-39 nie áno
367 Maras Ladislav 1963 MARAS team SVK P-M-50 nie áno
368 Evrot Frederic 1978 Veldhoven NL P-M-39 nie áno
369 Klimo Juraj 1982 HK Direct Bytča SVK P-M-39 nie áno
370 Židek Jozef 1985 ŠKP Žilina SVK P-M-39 nie áno
371 Slivka Ján 1957 KKM Čadca SVK P-M-60 nie áno
372 Murgaš Miroslav 1977 Run For Fun SVK P-M-40 nie áno
373 Pizúrová Miroslava 1973 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
374 Nosková Zuzka 1975 SanasportRunners Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
375 Šütöová Michaela 1977 SanasportRunners Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
376 Peško Miroslav 1972 AK Veterán Bratislava SVK P-M-40 nie áno
377 Beleš Róbert 1981 SanasportRunners Bratislava SVK P-M-39 nie áno
378 Uher Kristián 1996 SanasportRunners Bratislava SVK P-M-39 nie áno
379 Mockovčiak Marek 1978 TJ Obal servis Košice SVK P-M-39 nie áno
380 Schiller Juraj 1977 Nová Dubnica SVK P-M-40 nie áno
381 Jasenka Jan 1985 ŠK Kamelia Bôrik SVK P-M-39 nie áno
382 Rajčan Robert 1961 Dudince SVK P-M-50 nie áno
383 Pekarová Veronika 1992 Maratón klub Rajec SVK P-Ž-34 nie áno
384 Stoličná Zuzana 1968 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-45 nie áno
385 Straka Ján 1965 AK Veteran Bratislava SVK P-M-50 nie áno
386 Beňo Dušan 1979 Ak Mšk Žiar nad Hronom SVK P-M-39 nie áno
387 Viernus Vladimír 1983 AK Veterán Bratislava SVK P-M-39 nie áno
388 Zrastáková Veronika 1996 ŠK ŠOG Nitra SVK P-Ž-34 nie áno
389 Erdelyi Zuza 1976 AK Veteran Bratislava SVK P-Ž-35 nie áno
390 Kruták Tomáš 1988 Žilina SVK P-M-39 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 31.7.2017!
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Ježík Pavol 1969 BS Tatran Turany SVK P-M-40 nie 0
2 Hudekova Katarina 1984 Bratislava SVK P-Ž-34 nie 0
3 Janicekova Alena 1984 tj druzba smrecany ziar SVK P-Ž-34 nie 0
4 Širgelová Halina 1979 Zdravie v pohybe Lucatin SVK P-Ž-35 nie 0
5 Taldík Jaroslav 1975 MK Rajec SVK P-M-40 nie 0
6 Šovčík Jozef 1987 RM Sport Resorts SVK P-M-39 nie 0
7 Ševčik Štefan 1951 škp prievidza SVK P-M-60 nie 0
8 Domonkos László 1974 Rohovce SVK P-M-40 nie 0
9 Havierniková Zdenka 1973 Klub nenapravitelných optimistov SVK P-Ž-35 nie 0
10 Malachová Lucia 1984 Urban Running Team SVK P-Ž-34 nie 0
11 Plank Tomáš 1985 Piešťany SVK P-M-39 nie 0
12 Žilinka Jozef 1968 Družba Piešťany SVK P-M-40 nie 0
13 Šuhajda Zdenko 1971 M.O.S.R. VÚ 1056 Zem.Kostoľany SVK P-M-40 nie 0
14 Sopuch Dušan 1967 Oravská Poruba - Vyšný koniec SVK P-M-50 nie 0
15 Choleva Marek 1988 Hobby SVK P-M-39 nie 0
16 Choleva Martin 1983 Hobby SVK P-M-39 nie 0
17 Sustak Michal 1953 kozarovce SVK P-M-60 nie 0
18 Kittelová Gabriela 1985 Handlová SVK P-Ž-34 nie 0
19 Osadská Janka 1982 Oskarko Team SVK P-Ž-35 nie 0
20 Král Jozef 1959 Malá čierna SVK P-M-50 nie 0
21 Valiček Róbert 1969 TJ Obal servis Košice SVK P-M-40 nie 0
22 Záň Filip 1993 Rajec SVK P-M-39 nie 0
23 Likavský Peter 1962 AKV Bratislava SVK P-M-50 nie 0
24 Mrázová Renáta 1979 AK Veterán Bratislava SVK P-Ž-35 nie 0
25 Vitkova Adriana 1982 MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto SVK P-Ž-35 nie 0
26 Balošák Vladimír 1959 ŠKP Čadca SVK P-M-50 nie 0
27 Garnol Radim 1987 Kofola CZE P-M-39 nie 0
28 Harčár Matúš 1987 HSF System SK SVK P-M-39 nie 0
29 Jakubko Peter 1992 HSF System SK SVK P-M-39 nie 0
30 Šeděnka Michal 1987 Kofola CZK P-M-39 nie 0
31 Mišo Peter 1980 Kofola SVK P-M-39 nie 0
32 Kasmanová Zuzana 1980 Kofola SVK P-Ž-35 nie 0
33 Suja Milan 1978 KOFOLA SVK P-M-39 nie 0
34 Čierťažský Ľubomír 1985 Bratislava SVK P-M-39 nie 0
35 Tužinčin Andrej 1993 Kofola SVK P-M-39 nie 0
36 Kulla Robert 1987 KKM Cadca SVK P-M-39 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Jokel Miroslav 1971 JollyRun SVK P-M-40 nie nie
2 Ingeli Michal 1955 Ružinovské korytnačky SVK P-M-60 nie nie
3 Hrinova Veronika 1989 GRT SVK P-Ž-34 nie nie
4 Pätnický Branislav 1988 PENDO SVK P-M-39 nie nie
5 Zahradníková Jana 1984 Trnava SVK P-Ž-34 nie nie
6 Lőrinc Jozef 1952 FC Hutník Dolný Kubín SVK P-M-60 nie nie
7 Bobák Patrik 1970 Zdravie v pohybe Lučatín SVK P-M-40 nie nie
8 Domanický Tomáš 1982 Stránske SVK P-M-39 nie nie
9 Svorada Ondrej 1965 Domanižská Lehota SVK P-M-50 nie nie
10 Ostrihoň Jozef 1976 lubeník SVK P-M-40 nie nie
11 Milo Peter 1977 Marathon BB Team SVK P-M-40 nie nie
12 Cvopa Šimon 1999 Prievidza SVK P-M-39 nie nie
13 Belianska Erika 1999 Štiavnik SVK P-Ž-34 nie nie
14 Gunda Jozef 1955 pop-corn-kanianka SVK P-M-60 nie nie
15 Budáč Marcel 1975 Bežci Lučenec SVK P-M-40 nie nie
16 Tavacova Lenka 1985 Zilina SVK P-Ž-34 nie nie
17 Chovanec Tibor 1982 Považska Bystrica SVK P-M-39 nie nie
18 Blaško Andrej 1998 Varín SVK P-M-39 nie nie
19 Faktor Richard 1993 Beluša SVK P-M-39 nie nie
20 Sukenik Stanislav 1971 Manchester Uk P-M-40 nie nie
21 Holičková Renata 1964 Run For Fun SVK P-Ž-45 nie nie
22 Domanický Jozef 1994 Slovakia PIE SVK P-M-39 nie nie
23 Gendiar Michal 1993 FTVŠ UK SVK P-M-39 nie nie
24 Žilinka Jozef 1968 Družba Piešťany SVK P-M-40 nie nie
25 Babuša Martin 1981 Považska Bystrica SVK P-M-39 nie nie
26 Kabátová Zuzka 1986 ZajKo Team SVK P-Ž-34 nie nie
27 Slota Jozef 1974 Maratón klub Rajec SVK P-M-40 nie nie
28 Chovanová Monika 1987 Bežecký klub Dolný Kubín SVK P-Ž-34 nie nie
29 Kabzan Pavol 1984 Žilina SVK P-M-39 nie nie
30 Pranda Ján 1963 Žilina SVK P-M-50 nie nie
31 Jozefčíková Klaudia 1976 Trenčín SVK P-Ž-35 nie nie
32 Rajtók Juraj 1978 Bežci Lučenec SVK P-M-39 nie nie
33 Galbavý Jaromír 1970 Nové Zámky SVK P-M-40 nie nie
34 Rajčan Robert 1961 Dudince SVK P-M-50 nie nie
35 Meliško Peter 1978 Ráztočno SVK P-M-39 nie nie
36 Melišková Zuzana 1983 Ráztočno SVK P-Ž-34 nie nie
  
©2017 dojava