Dnes je Nedeľa 22. október 2017 meniny má Sergej
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
main
RAJECKÝ MARATÓN 2017
34. ročník
Slovenský pohár v maratóne Bratislava-Rajec-Košice
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Železov Konstantin 1969 42195.kiev.ua UKR M-M-40 nie áno
2 Štefek Jiří 1965 Mošnov CZE M-M-50 nie áno
3 Hrúz Jozef 1976 venga ! SVK M-M-40 nie áno
4 Vago Milan 1961 TBM Trnava SVK M-M-50 nie áno
5 Paššák Peter 1959 Veolia Žiar nad Hronom SVK M-M-50 nie áno
6 Vernarský Jaroslav 1967 PEPA Team Frýdek-Místek CZE M-M-50 nie áno
7 Simon Alexander 1947 DS Žilina SVK M-M-70 nie áno
8 Soško Miroslav 1965 Klub bežcov a priateľov športu v Púchove SVK M-M-50 nie áno
9 Soško Jaro 1975 Redditch GBR M-M-40 nie áno
10 Kubala Pavol 1977 Racisdorf SVK M-M-40 nie áno
11 Ščibran Miroslav 1977 Sirka a Miza Žilina SVK M-M-40 nie áno
12 Penciak Emil 1977 Partizán Vrícko SVK M-M-40 nie áno
13 Spodniak Milan 1980 DT-Žilina SVK M-M-39 nie áno
14 Seidlová Eva 1948 AK Tlmače SVK M-Ž nie áno
15 Michalec Branislav 1984 Maraton klub Rajec SVK M-M-39 nie áno
16 Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno CZE M-M-40 nie áno
17 Janík Lukáš 1987 Maratón klub Rajec SVK M-M-39 nie áno
18 Prokopovič Peter 1986 Maratón klub Rajec SVK M-M-39 nie áno
19 Kemka Jozef 1961 Bytča SVK M-M-50 nie áno
20 Málik Michal 1980 Bojnice SVK M-M-39 nie áno
21 Šulko Dávid 1988 Trnava SVK M-M-39 nie áno
22 Bátori Michal 1971 Žilina SVK M-M-40 nie áno
23 Švec Marcel 1977 Moravany nad Váhom SVK M-M-40 nie áno
24 Mihálik Juraj 1978 Modra SVK M-M-39 áno áno
25 Ligocký Jozef 1983 TBK TORA Topoľčany SVK M-M-39 nie áno
26 Zhan Weirong 1971 Kysucke Nove Mesto SVK M-M-40 nie áno
27 Cyprian Marian 1947 MAC Dubnica n.Vahom SVK M-M-70 nie áno
28 Prachar Marek 1978 dunajska luzna SVK M-M-39 nie áno
29 Kriško Miroslav 1957 42195.sk SVK M-M-60 nie áno
30 Shatunov Sergei 1962 URAL 100 RUS M-M-50 nie áno
31 Shatunova Liubov 1961 URAL 100 RUS M-Ž nie áno
32 Hanus Miroslav 1974 Martin SVK M-M-40 nie áno
33 Krištof Peter 1979 Brodzany SVK M-M-39 nie áno
34 Zábojník Miroslav 1963 Považska Bystrica SVK M-M-50 nie áno
35 Topoli Peter 1987 Spišská Nová Ves SVK M-M-39 nie áno
36 Chmatil Ľuboš 1986 Nová Dubnica SVK M-M-39 nie áno
37 Málek Tomáš 1979 2IDEA CZE M-M-39 nie áno
38 Šmárik Milan 1962 Žilina SVK M-M-50 nie áno
39 Uhrin Igor 1975 RMO Rožňava SVK M-M-40 nie áno
40 Šmida Vladimír 1954 MK Tatran Spišská Nová Ves SVK M-M-60 áno áno
41 Málek Lukáš 1982 2IDEA CZE M-M-39 nie áno
42 Kubirita Ján 1970 LEMUR SVK M-M-40 nie áno
43 Špánik Marian 1971 KVŠ Karlova Ves SVK M-M-40 nie áno
44 Bača Milan 1981 Strečno SVK M-M-39 nie áno
45 Belko Michal 1989 Strečno SVK M-M-39 nie áno
46 Šimoník Milan 1975 Lieskovec SVK M-M-40 nie áno
47 Horník Patrik 1980 Veľká Lomnica-Poriadie SVK M-M-39 nie áno
48 Semanová Zlatka 1958 O5-BK FURCA KOSICE SVK M-Ž áno áno
49 Bačík Peter 1953 O5-BK FURCA KOSICE SVK M-M-60 áno áno
50 Gaľová Tamara 1966 Aj MY sme BEH :-) SVK M-Ž nie áno
51 Kik Tomasz 1982 Bratislava POL M-M-39 nie áno
52 Starinsky Rastislav 1978 Bardejov SVK M-M-39 nie áno
53 Bíró Attila 1978 Dunaszerdahely SVK M-M-39 áno áno
54 Fousek Jan 1991 Mk Seitl Ostrava CZE M-M-39 áno áno
55 Kurucz Vladislav 1959 Brastislava SVK M-M-50 nie áno
56 Nagy David 1967 Bratislava SVK M-M-50 nie áno
57 Málek Milan 1981 Havlíčkův Brod CZE M-M-39 nie áno
58 Luhový Marcel 1976 pečená krkovička Nosice SVK M-M-40 nie áno
59 Giertli Tomáš 1967 Slávia STU BA Čierny Balog - Dobroč SVK M-M-50 áno áno
60 Holčík Michal 1978 Zvolen SVK M-M-39 nie áno
61 Jozef Zeleník 1953 MsU Partizánske SVK M-M-60 nie áno
62 Kováč Milan 1986 Pružina SVK M-M-39 nie áno
63 Kučírek Petr 1958 Třinec CZE M-M-50 nie áno
64 Sebestian Sylvia 1977 BKJG ZILINA SVK M-Ž nie áno
65 Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov CZE M-M-60 nie áno
66 Volek Ľudovít 1951 BA Rača SVK M-M-60 nie áno
67 Puškárová Katarína 1981 Odorín SVK M-Ž áno áno
68 Kovalčík Vladimír 1951 Trenčín SVK M-M-60 nie áno
69 Krajči Milan 1941 Lokomotíva Zvolen SVK M-M-70 nie áno
70 Dojčár Juraj 1958 BS Tatran Turany SVK M-M-50 nie áno
71 Beliansky Stanislav 1964 Štiavnik SVK M-M-50 nie áno
72 Michálek Juraj 1982 Y Soft CZE M-M-39 nie áno
73 Michálková Eva 1987 Třinec CZE M-Ž nie áno
74 Vonderčík Michal 1982 THE ART OF SPARTNAS RUNNERS SVK M-M-39 nie áno
75 Cíbik Jaroslav 1975 Dubnica SVK M-M-40 nie áno
76 Kele Gejza 1965 LCPackaging TPI Slovakia SVK M-M-50 nie áno
77 Udziela Tomasz 1978 Nowy Targ POL M-M-39 nie áno
78 Šranc Michal 1983 Body Beat Workout SVK M-M-39 nie áno
79 Chrumko Adam 1990 Pružina SVK M-M-39 nie áno
80 Špánik Matej 1984 kancelárske krysy SVK M-M-39 nie áno
81 Backo Anton 1969 Žilina SVK M-M-40 nie áno
82 Pavlusik Peter 1980 Žilina SVK M-M-39 nie áno
83 Cebák Stanislav 1983 Seč SVK M-M-39 nie áno
84 Láska Tomáš 1989 Lovebody SVK M-M-39 nie áno
85 Jalakša Július 1969 Swim club PB SVK M-M-40 nie áno
86 Štreicher Jozef 1971 Topolčany SVK M-M-40 nie áno
87 Kratky Tomas 1985 Liga 100 Olomouc CZE M-M-39 nie áno
88 Ridzoň Milan 1973 Lučenec SVK M-M-40 nie áno
89 Svoboda Lukáš 1980 U2 Myjava SVK M-M-39 nie áno
90 Bugoš Marián 1975 KBBS Turčianske Teplice SVK M-M-40 nie áno
91 Sedlák Jozef 1966 revúca SVK M-M-50 nie áno
92 Moskáľ Tomáš 1986 Zilina SVK M-M-39 nie áno
93 Štubňa Miroslav 1972 VTJ VÚ 6335 Prešov SVK M-M-40 nie áno
94 Pitron Vojtech 1978 VTJ VÚ 6335 Prešov SVK M-M-39 nie áno
95 Letko Miroslav 1979 Trenč. Stankovce SVK M-M-39 nie áno
96 Dujava Peter 1980 VTJ VU 6335 PRESOV SVK M-M-39 nie áno
97 Kubrický Jaroslav 1981 Stará Turá SVK M-M-39 nie áno
98 Hanzlík Ondrej 1960 AK Baník Prievidza SVK M-M-50 nie áno
99 Pavlinský Peter 1977 Presov SVK M-M-40 nie áno
100 Jankovič Peter 1983 cyklovylet.blogspot.com SVK M-M-39 áno áno
101 Alexanderčíková Zuzana 1981 BK Spartak Medzev SVK M-Ž nie áno
102 Datko Jozef 1984 BS Turany SVK M-M-39 nie áno
103 Tiszová Alžbeta 1957 TMS International Košice s.r.o. SVK M-Ž nie áno
104 Tisza Tibor 1957 BK Steel Košice SVK M-M-60 nie áno
105 Škuta Tomáš 1991 BS Tatran Turany SVK M-M-39 nie áno
106 Jašak Peter 1984 Rajecka Lesná SVK M-M-39 nie áno
107 Janík Martin 1980 Martin SVK M-M-39 nie áno
108 Kamenská Barbora 1987 BS Tatran Turany SVK M-Ž nie áno
109 Švarc Roman 1974 Podbanské SVK M-M-40 nie áno
110 Kovář Juraj 1986 Steak do vrecka SVK M-M-39 nie áno
111 Řezáč Martin 1982 Mushing Team Ostrava CZE M-M-39 nie áno
112 Ištvánik Ján 1988 BKJG Zilina SVK M-M-39 nie áno
113 Svrček Martin 1969 Aquapark triathlon Turčianske Teplice SVK M-M-40 nie áno
114 Návratová Šádková Tereza 1973 MK SEITL OSTRAVA CZE M-Ž nie áno
115 Kamensky Michal 1986 BS Tatran Turany SVK M-M-39 nie áno
116 Kelemen Robert 1979 Bratislava SVK M-M-39 nie áno
117 Šindelek Dan 1965 MK Seitl Ostrava CZE M-M-50 nie áno
118 Hrček Petr 1961 - CZE M-M-50 nie áno
119 Krátky Viero 1975 Nováky SVK M-M-40 nie áno
120 Čajkovič Milan 1965 Trnava SVK M-M-50 nie áno
121 Michalec Tomáš 1989 AŠK Fenix Bratislava SVK M-M-39 nie áno
122 Smák František 1970 Žilina SVK M-M-40 nie áno
123 Chládok Ján 1989 Prievidza SVK M-M-39 nie áno
124 Chládok Peter 1991 Prievidza SVK M-M-39 nie áno
125 Pudiš Štefan 1966 OŠK Ludrová SVK M-M-50 nie áno
126 Lička Martin 1969 Ostrava CZE M-M-40 áno áno
127 Stašiov Michal 1992 Lieskovec SVK M-M-39 nie áno
128 Slavkovsky Adrian 1981 Malinovo SVK M-M-39 nie áno
129 Kamendy Marián 1972 Bratislava SVK M-M-40 nie áno
130 Kelemenová Katarína 1992 Veľký šariš SVK M-Ž nie áno
131 Klbik Anton 1967 BK Duslo SVK M-M-50 nie áno
132 Mikuštiak Jaroslav 1947 SCP Mondi Ružomberok SVK M-M-70 nie áno
133 Snel Peter 1968 Deinze BEL M-M-40 nie áno
134 Miščík Ladislav 1965 GEKONsport.com tím TRENČÍN SVK M-M-50 nie áno
135 Orálek Daniel 1970 BehejBrno.com CZE M-M-40 nie áno
136 Wolaschka Peter 1969 RV Sturmvogel München SVK M-M-40 nie áno
137 Hrebicek Igor 1964 Triatlon Team-Trnava SVK M-M-50 nie áno
138 Raffay Ivan 1966 Kúty SVK M-M-50 nie áno
139 Puškár Michal 1986 AK AŠK Slávia Trnava SVK M-M-39 nie áno
140 Smolár Július 1946 MK Tatran Sp.N.Ves SVK M-M-70 áno áno
141 Krasny Michal 1985 Puchov SVK M-M-39 nie áno
142 Kupecky Ivan 1949 hrinova SVK M-M-60 nie áno
143 Sondor František 1976 Valaská Belá SVK M-M-40 nie áno
144 Boor Pavol 1975 Stará Turá SVK M-M-40 nie áno
145 Jasek Tadeusz 1951 PZWLA POLSKA POL M-M-60 nie áno
146 Cheben Frantisek 1953 Bratislava SVK M-M-60 nie áno
147 Krištanová Mahuliena 1972 Code2B Košice SVK M-Ž áno áno
148 Papp Miloš 1972 BK DUSLO ŠAĽA SVK M-M-40 áno áno
149 Kubovčák Peter 1952 Bratislava SVK M-M-60 nie áno
150 Janoška Lukáš 1987 Považska Bystrica SVK M-M-39 nie áno
151 Hudák Emil 1947 Kluknava SVK M-M-70 nie áno
152 Šubjak Tomáš 1994 Uniza SVK M-M-39 nie áno
153 Štofaňák Peter 1985 Domaniža SVK M-M-39 nie áno
154 Popovič Miloš 1972 bk steel košice SVK M-M-40 nie áno
155 Kašjak Michal 1977 Fineco running team/Vrútky SVK M-M-40 nie áno
156 Jašková Iveta 1958 Bratislava SVK M-Ž nie áno
157 Sahajda Tibor 1990 TJ OBALSERVIS Košice SVK M-M-39 nie áno
158 Zermegh Marián 1973 Dulov SVK M-M-40 nie áno
159 Hulinko Michal 1987 Maratón klub Rajec SVK M-M-39 nie áno
160 Kalina Rastislav 1975 Maraton klub Rajec SVK M-M-40 nie áno
161 Očko Jozef 1976 Maratón klub Rajec SVK M-M-40 nie áno
162 Uhlárik Ján 1963 Maratón klub Rajec SVK M-M-50 nie áno
163 Galajda Dušan 1978 Košice SVK M-M-39 nie áno
164 Krč Tomáš 1981 ADA Budmerice SVK M-M-39 nie áno
165 Pavlík Peter 1967 Horné Zelenice SVK M-M-50 nie áno
166 Bujňák Ján 1962 Martin SVK M-M-50 nie áno
167 Hrmo Ľubomír 1961 BŠK Banská Bystrica SVK M-M-50 nie áno
168 Donovalová Eva 1984 MARATHONBB TEAM SVK M-Ž nie áno
169 Paučin Anton 1989 Žilina SVK M-M-39 nie áno
170 Majtan Milan 1981 Velke Rovne SVK M-M-39 nie áno
171 Starodubtsev Viktor 1970 JM DEMOLEX BARDEJOV UKR M-M-40 nie áno
172 Simonides Peter 1967 Bratislava SVK M-M-50 nie áno
173 Kyselicova Stanislava 1982 TV SEVERKA SVK M-Ž nie áno
174 Gerényiová Katarína 1981 poprad SVK M-Ž nie áno
175 Gerényi Richard 1967 poprad SVK M-M-50 nie áno
176 Hudeková Andrea 1982 TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU SVK M-Ž nie áno
177 Vitek Miroslav 1962 KK Trmava SVK M-M-50 nie áno
178 Radzo Peter 1973 pepo team SVK M-M-40 nie áno
179 Košík Tomáš 1951 BK Fastfood Žilina SVK M-M-60 nie áno
180 Polc Štefan 1950 OŠK Dobrá Niva SVK M-M-60 nie áno
181 Karl Dirk 1968 TSG Grünstadt GER M-M-40 áno áno
182 Brandis Pavol 1954 BK STEEL Košice SVK M-M-60 nie áno
183 Pavlacký Jaroslav 1962 Trenčianske Teplice SVK M-M-50 nie áno
184 Uradnik Miroslav 1964 Kofola SVK M-M-50 nie áno
185 Kincel Pavol 1951 bs Tatran Turany SVK M-M-60 nie áno
186 Roudnický Milan 1968 AC Rumburk CZE M-M-40 nie áno
187 Svobodová Veronika 1986 AC Rumburk CZE M-Ž nie áno
188 Szöllös Śtefan 1957 Bruntál CZE M-M-60 nie áno
189 Prívarová Radka 1979 Čadca SVK M-Ž nie áno
190 Jurčík Ján 1968 KKM Čadca SVK M-M-40 nie áno
191 Koleda Zdenko 1971 SKP Zilina SVK M-M-40 nie áno
192 Toma Maroš 1973 Nová Baňa SVK M-M-40 nie áno
193 Hazucha Ján 1943 Statika Zvolen SVK M-M-70 nie áno
194 Semanko František 1957 BK Steel Košice SVK M-M-60 nie áno
195 Mecele Jozef 1961 Slovalco Žiar nad Hr. SVK M-M-50 nie áno
196 Lecký Peter 1978 Zažiť SVK M-M-39 nie áno
197 Michalik Marián 1952 AK Žilina SVK M-M-60 nie áno
198 Botka Július 1960 prievidza SVK M-M-50 nie áno
199 Budzel Ivan 1976 HK Sokol SVK M-M-40 nie áno
200 Pavlovič Ladislav 1972 HK SKIFUNALP SVK M-M-40 nie áno
201 Čákovský Vladimír 1962 Poltár SVK M-M-50 nie áno
202 Marek Ján 1984 NakiRun Stará Turá SVK M-M-39 nie áno
203 Gašperec Zdenko 1980 MTB Team Limbach SVK M-M-39 nie áno
204 Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí CZE M-M-50 nie áno
205 Kissová Eva 1960 Konštrukta Košice SVK M-Ž nie áno
206 Maly Jiri 1977 Praha 6 CZE M-M-40 nie áno
207 Kuczmann Imrich 1957 Hronovce SVK M-M-60 áno áno
208 Březina Jiří 1939 SK Přerov CZE M-M-70 áno áno
209 Kontúr Karol 1977 KONTUR Promo&Workwear SVK M-M-40 nie áno
210 Fujeríková Judit 1970 čiga-biga team marathon SVK M-Ž nie áno
211 Kupčo František 1952 Žilina SVK M-M-60 nie áno
212 Brodnan Ludovit 1959 Kovo Stranske SVK M-M-50 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2017!
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Reiter Anton 1954 Club Supermarathon Italia AUT M-M-60 nie 0
2 Gašparovič Milan 1964 Trenčín SVK M-M-50 nie 0
3 Fabik Viktor 1983 Partizanske SVK M-M-39 nie 0
4 Tichý Peter 1969 Kysucké Nové Mesto SVK M-M-40 nie 0
5 Dvorský Peter 1977 ultramotivation SVK M-M-40 nie 0
6 Bac Robert 1983 Prostějov CZ M-M-39 nie 0
7 Mandáček František 1979 FMF - Zbyňov SVK M-M-39 nie 0
8 Tallo Pavol 1972 Horné Srnie SVK M-M-40 áno 0
9 Jakubec Michal 1981 Zažiť SVK M-M-39 nie 0
10 Michalek Peter 1958 Stevens Creek Striders USA M-M-50 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Ďuriga Peter 1974 Partizán Vricko SVK M-M-40 nie nie
2 Hýrošš Pavel 1952 Sučany SVK M-M-60 nie nie
3 Mandáček František 1979 Zbyňov SVK M-M-39 nie nie
4 Školník Peter 1955 Muránska Huta SVK M-M-60 nie nie
5 Mokry Martin 1973 Nedožery SVK M-M-40 nie nie
6 Joachymstál Vít 1981 ZajKo Team CZE M-M-39 nie nie
7 Valo Ľuboš 1968 Očkov SVK M-M-40 nie nie
8 Sadílek Václav 1950 TJ Sokol Albrechtice CZE M-M-60 nie nie
9 Chovanec Ján 1952 Snina SVK M-M-60 nie nie
10 Hráček Radim 1975 Rousínov CZE M-M-40 áno nie
11 Holba Jan 1957 Bamska Bystrica SVK M-M-60 nie nie
12 Kontúr Karol 1977 Nitra SVK M-M-40 nie nie
13 Czuchwicki Waclaw 1958 Jaskiniowiec Rajewo POL M-M-50 nie nie
14 Cagáň Peter 1970 Matrix club Kanianka SVK M-M-40 nie nie
15 Úradníková Alžbeta 1991 Maratón klub Rajec SVK M-Ž nie nie
16 Jakubec Michal 1981 Zažiť SVK M-M-39 nie nie
  
©2017 dojava