Dnes je Piatok 22. september 2017 meniny má Móric
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
fotky
partneri
main
RAJECKÁ ŠTAFETA 2017
1. ročník
  Štartovka štafety
prihlásené štafety aj so zaplateným štartovným
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: rok nar.: kat.: zap.:
1 Susedkovia 1. Lednický Juraj 1990 PS-M4 áno
2. Lednický Juraj 1990
3. Miko Peter 1992
4. Miko Peter 1992
2 Slovak_German_Couple 1. Juríček Martin 1991 PS-MIX áno
2. Juríček Martin 1991
3. Birkner Claudia 1994
4. Birkner Claudia 1994
3 Rodinka úžasných lemier 1. Pechanec Eugen 1991 PS-MIX áno
2. Tomíčková Barbora 1994
3. Pechancová Lenka 1983
4. Lauková Jana 1983
4 Crossgym Unbroken Running Team 1. Žideková Michaela 1980 PS-Ž4 áno
2. Šulíková Viera 1981
3. Martináková Ivana 1977
4. Roháčová Katarína 1974
5 KVAKÁRI 1. Petrík Peter 1979 PS-MIX áno
2. Petríková Katarína 1984
3. Halmeš Anton 1956
4. Halmeš Martin 1987
6 KONVALINKY 1. Temer Matúš 1975 PS-MIX áno
2. Tachezyová Michaela 1988
3. Matúšková Natália 1977
4. Ruttkay Libor 1975
7 RÝCHLA DVOJKA 1. Kalinová Katarína 1978 PS-Ž4 áno
2. Kalinová Katarína 1978
3. Golierová Natália 1990
4. Golierová Natália 1990
8 pečená krkovička Nosice 1. Staňová Michaela 1987 PS-Ž4 áno
2. Mierisová Iveta 1971
3. Luhová Ľubica 1999
4. Luhová Mária 1976
9 Dubnickí diabli 1. Letková Lenka 1986 PS-MIX áno
2. Letková Lucia 1986
3. Višňovský Peter 1982
4. Kútny Pavol 1994
10 pečená krkovička Nosice 1. Mierisová Lucia 1995 PS-MIX áno
2. Vrábel Tomáš 1991
3. Mikoláš Peter 1988
4. Luhová Adriana 1993
11 DHZ Most pri Bratislave 1. Ragan Radoslav 1968 PS-MIX áno
2. Škultétyová Helenka 1970
3. Rendeková Ivana 1976
4. Horváth Róbert 1969
12 Rajec žlutý tým 1. Havrda Zdeněk 1985 PS-MIX áno
2. Havrda Zdeněk 1985
3. Vorlová Tereza 1987
4. Vorlová Tereza 1987
13 Čvirici 1. Čviriková Jana 1985 PS-MIX áno
2. Čviriková Jana 1985
3. Čvirik Michal 1986
4. Čvirik Michal 1986
14 Active Clinic 1. Rolčeková Lucia 1987 PS-Ž4 áno
2. Macková Ivana 1988
3. Orčíková Soňa 1985
4. Čerňanská Soňa 1987
15 Božie dietky a prhlivajko 1. Valúch Ján 1993 PS-M4 áno
2. Záň Matej 1995
3. Papan Peter 1991
4. Palaščák Pavol 1995
16 Rajeckí basketbalisti 1. Mikolka Michal 1990 PS-MIX áno
2. Bajzik Michal 1998
3. Hudák Miroslav 1995
4. Mikolková Agáta 1988
17 Asekol 1. Magyarics Alena 1983 PS-Ž4 áno
2. Zuber Dankova Dana 1975
3. Jánošíková Kristína 1996
4. Ondrušová Jana 1983
18 Bez názvu 1. Divková Silvia 1993 PS-MIX áno
2. Boďa Róbert 1995
3. Rybárik Michal 1993
4. Klincová Ivana 1991
prihlásené štafety, ktoré nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2017!
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: rok nar.: kat.: zap.:
1 PETRIKOVCI 1. Petrík Martin 1971 PS-MIX 0
2. Petríková Lenka 1992
3. Petríková Miriam 1969
4. Petrík Juraj 1993
2 Fitcvičenie KNM 1. Ďuranová Lucia 1990 PS-MIX 0
2. Čaba Štefan 1986
3. Jánošíková Jana 1987
4. Kopač Štefan 1983
3 BBŠ 1. Španiheľová Mária 1980 PS-MIX 0
2. Barbosa Jaroslav 1982
3. Barbosa Vaclav 1980
4. Barbosa Vaclav 1980
4 Pegzly team 1. Pekara Tomáš 1983 PS-MIX 0
2. Pekara Tomáš 1983
3. Pekarová Markéta 1984
4. Pekarová Markéta 1984
vyradené štafety zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: názov štafety: úsek: priezvisko: meno: rok nar.: kat.: zap.:
©2017 dojava