Dnes je Piatok 22. september 2017 meniny má Móric
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
main
RAJECKÝ IN-LINE 2015
11. ročník
  výsledky
  Vyberte ročník:   
In-line - absolútne poradie
por.:   priezvisko: meno: rok nar.: klub: štát: čas: kat.:
1   TEREBEŠI Kristián 1996 RKIC Košice SVK 0:46:38 I-M-Ji
2   KLEMBARA Jakub 1998 RKIC Košice SVK 0:46:40 I-M-Ji
3   SLOTTA Michal 1994 IC Žilina SVK 0:46:44 I-M-U30
4   SMUDA Miro 1979 PIK Poprad SVK 0:47:41 I-M-U40
5   ŠPENDEL Igor 1964 Skating Club Košice SVK 0:47:48 I-M-U60
6   FILIP Matej 1998 ŠK STEZ Spišská Nová Ves SVK 0:48:51 I-M-Ji
7   ZÍKA Jaroslav 1964 WIN JAY ISC Praha CZE 0:48:51 I-M-U60
8   ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk SVK 0:48:55 I-M-U40
9   AMBRUS Peter 1983 I-riders SVK 0:50:01 I-M-U40
10   VAŠKO Marián 1978 Skating Club Košice SVK 0:50:08 I-M-U40
11   MAKEĽ Kamil 1964 Skating Club Košice29 SVK 0:50:08 I-M-U60
12   KŠIŇAN Martin 1985 i-riders.sk SVK 0:50:08 I-M-U40
13   ŠIMÁŠEK Pavol 1959 Slovenský orloj Stará Bystrica SVK 0:50:27 I-M-U60
14   NITRY Dominik 1978 BA PS SVK 0:51:34 I-M-U40
15   KRAJÍČEK Jozef 1970 IC Žilina SVK 0:51:36 I-M-U50
16   KARABOVÁ Renáta 1987 RKIC SVK 0:51:46 I-Ž-U30
17   UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec SVK 0:53:43 I-M-Ji
18   DOHANIČOVÁ Claudia 1998 Skating Club Košice SVK 0:54:21 I-Ž-Jy
19   KARABOVÁ Martina 1995 RKIC SVK 0:54:21 I-Ž-U30
20   KRÁLIK Anton 1984 Slovenský Orloj - Stará Bystrica SVK 0:54:21 I-M-U40
21   ŠTELLMACH Lubomír 1966 PIK Poprad SVK 0:54:23 I-M-U50
22   ZORIČÁK Jozef 1968 PIK Poprad SVK 0:54:28 I-M-U50
23   ORAVEC Igor 1987 Žilina SVK 0:55:54 I-M-U30
24   MIKLOSSI Alexander 1971 CSRC Košice SVK 0:56:11 I-M-U50
25   SLABÝ Peter 1969 X-team Dechtice SVK 0:56:24 I-M-U50
26   HURBANOVA Monika 1987 i-riders.sk SVK 0:56:25 I-Ž-U30
27   MAJSNIAR Dusan 1964 in-line Borievka SVK 0:57:16 I-M-U60
28   BARTALSKÝ Tomáš 1990 Part of Heart SVK 0:57:31 I-M-U30
29   GOLEJ Michal 1992 Trenčín SVK 0:59:46 I-M-U30
30   ŠTRBA Martin 1978 STEPNÉ KOZY SVK 0:59:48 I-M-U40
31   KALUŠ Tibor 1955 inlineBSS.sk SVK 0:59:50 I-M-U70
32   VARGA Mikuláš 1967 Black noodle SVK 1:00:17 I-M-U50
33   REMENÁR Július 1968 Borievka inline SVK 1:00:28 I-M-U50
34   LÍŠKA Peter 1980 Triatlon team Trnava SVK 1:00:48 I-M-U40
35   DUBEC Eugen 1956 i-riders.sk SVK 1:00:49 I-M-U60
36   KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst Stavbár - Žilina SVK 1:00:58 I-M-U70
37   KASANICKÝ Marek 1985 Kst Stavbár - Žilina SVK 1:01:05 I-M-U40
38   GOLEJ Ivan 1967 Trenčín SVK 1:01:56 I-M-U50
39   ZDECHOVAN Ján 1960 Ak Maratón Rožňava SVK 1:03:07 I-M-U60
40   CIFRANIČOVÁ Gabriela 1972 Skating Club Košice SVK 1:03:47 I-Ž-U50
41   ĎUROVCOVÁ Daniela 1976 Jogging klub Dubnica nad Váhom SVK 1:03:55 I-Ž-U40
42   GRAŇÁK Miloš 1966 Martin SVK 1:04:31 I-M-U50
43   DANKO Marian 1969 Družba Piešťany SVK 1:04:38 I-M-U50
44   VEVEROVÁ Daniela 1970 WIN JAY ISC Praha CZE 1:04:38 I-Ž-U50
45   LAČOK Vladimír 1956 TimI Bratislava SVK 1:04:53 I-M-U60
46   ROLKOVÁ Zlatka 1992 IC Žilina SVK 1:05:02 I-Ž-U30
47   ŠTÁNER Vladimír 1964 Borievka inline SVK 1:05:03 I-M-U60
48   SABOL Andrej 1947 Skating Club Košice SVK 1:05:06 I-M-U70
49   HUSÁRIK Jozef 1951 Corgoň Nitra SVK 1:05:20 I-M-U70
50   PÁTER Stanislav 1972 KST Stavbár SVK 1:05:26 I-M-U50
51   VRABEC Štefan 1989 Nové Zámky SVK 1:07:09 I-M-U30
52   ŠIMEK Vratko 2000 Maratón klub Rajec SVK 1:07:29 I-M-Ji
53   URBANOVIČ Michal 1955 zlate moravce SVK 1:08:11 I-M-U70
54   SMEJA Juraj 1984 i-riders.sk SVK 1:08:27 I-M-U40
55   BRANIŠOVIČOVÁ Paulína 1999 Horné Orešany SVK 1:09:04 I-Ž-Jy
56   HORVÁTH Štefan 1958 Nové Zámky SVK 1:09:04 I-M-U60
57   MAIXNER Milan 1964 bezpartajny SVK 1:09:06 I-M-U60
58   KLOCÁŇ Marek 1976 2CVclub Slovakia SVK 1:09:13 I-M-U40
59   MOVČANOVÁ Euridika 2000 Skating Club Košice SVK 1:09:15 I-Ž-Jy
60   ŠÁROŠŠYOVÁ Milada 2000 Skating Club Košice SVK 1:09:15 I-Ž-Jy
61   MÁČALA Radek 1976 Elektra CZE 1:09:47 I-M-U40
62   GAŠPAROVIČ Alexander 1996 IC Žilina SVK 1:11:07 I-M-Ji
63   LAKOŠTÍK Peter 1984 Ružomberok SVK 1:12:04 I-M-U40
64   RAPOŠ Ľudovít 1974 Triatlon team Nereus SVK 1:12:12 I-M-U50
65   MIČICA Ivan 1964 Teplička Nad Váhom SVK 1:12:13 I-M-U60
66   FUJERÍK Milan 1966 čiga-biga team marathon SVK 1:12:33 I-M-U50
67   BOBOSIK Martin 1983 Piestany SVK 1:12:40 I-M-U40
68   URBAN Peter 1962 čiga-biga team marathon SVK 1:12:56 I-M-U60
69   PETROVIČOVÁ Lucia 1976 Košice SVK 1:13:50 I-Ž-U40
70   KUČERA Michal 1983 Kofola a.s. SVK 1:14:16 I-M-U40
71   HOFERICA Ľubomir 1964 Camel Trophy SVK 1:14:21 I-M-U60
72   RYBÁRIK Juraj 1976 Bojnice SVK 1:14:30 I-M-U40
73   STAROVSKÁ Mária 1975 BY SVK 1:14:30 I-Ž-U50
74   MITRIŠIN Adrián 1976 Sološnica SVK 1:15:01 I-M-U40
75   MASTALIČ Peter 1980 Žilina SVK 1:15:14 I-M-U40
76   BARBOŘÁK Dušan 1978 Žilina SVK 1:15:15 I-M-U40
77   KOČTÚCH Miloš 1955 AK Maraton Rožňava SVK 1:15:24 I-M-U70
78   TAVAČOVÁ Barbora 1993 Triatlon Team Nereus Žilina SVK 1:15:32 I-Ž-U30
79   ELIÁŠ Pavol 1970 Žilina SVK 1:17:14 I-M-U50
80   ŽILINKA Jozef 1968 PIEŠŤANY SVK 1:17:49 I-M-U50
81   BIELIK Milan 1948 LEVICE SVK 1:17:57 I-M-U70
82   BLATT Patrik 1993 Amatéri SVK 1:17:58 I-M-U30
83   ORSZÁGH Miloš 1967 Stožok SVK 1:18:00 I-M-U50
84   MIKOS Tamás 1987 Rimavská Sobota SVK 1:19:30 I-M-U30
85   KOBERLING Peter 1994 Prievidza SVK 1:19:44 I-M-U30
86   BLATT Igor 1966 Amatéri SVK 1:19:54 I-M-U50
87   ANDREUTTI Karol 1965 Ryba Žilina SVK 1:20:27 I-M-U60
88   SCHMIDTOVÁ Dária 1997 IC Žilina SVK 1:20:59 I-Ž-Jy
89   ČIKOTOVÁ Adriána 1998 Skating Club Košice SVK 1:20:59 I-Ž-Jy
90   DUČAIOVÁ Zuzana 1986 KRTKO SVK 1:22:31 I-Ž-U30
91   HOLLEY Jozef 1963 Pov.Bystrica SVK 1:22:31 I-M-U60
92   KAJDAS Teresa 1956 Wien AUT 1:22:46 I-Ž-U60
93   KAJDAS Adam 1950 Wien AUT 1:22:47 I-M-U70
94   KARAFFOVÁ Erika 1978 Varín SVK 1:23:38 I-Ž-U40
95   PÁTEROVÁ Martina 1975 bez SVK 1:23:39 I-Ž-U50
96   ČAMBÁLIK Jozef 1961 Malacky SVK 1:23:42 I-M-U60
97   HORVÁTHOVÁ Hana 1989 Nové Zámky SVK 1:23:52 I-Ž-U30
98   KOTES Pavol 1973 In-line klub Rohožník SVK 1:23:54 I-M-U50
99   BUČEK Peter 1975 Rajec SVK 1:27:14 I-M-U50
100   ELIÁŠ Tomáš 1996 Žilina SVK 1:27:31 I-M-Ji
101   CABAN Ernest 1950 borievka ziar n hronom SVK 1:28:25 I-M-U70
102   MATUŠÍK Juraj 1955 Žilina SVK 1:29:40 I-M-U70
103   GOMBARČÍKOVÁ Dagmar 1971 Prievidza SVK 1:30:06 I-Ž-U50
104   VRÁBEL Marián 1980 Ski Club Neandrtálec Gánovce SVK 1:31:13 I-M-U40
105   GORIDKOV Tomas 1977 Račišdorf SVK 1:31:13 I-M-U40
106   DUČAIOVÁ Eva 1957 KRTKO SVK 1:32:43 I-Ž-U60
107   GOMBARČÍK Branislav 1971 Prievidza SVK 1:33:30 I-M-U50
108   PALIATKA Mário 1977 HELLA SVK 1:33:30 I-M-U40
109   SULKOVA Mirka 1985 Bratislava SVK 1:36:04 I-Ž-U40
110   NEZNAME Nezname 1985 --- SVK 1:37:57 I-M-U40
111   KOBERLINGOVA Veronika 1999 Prievidza SVK 1:39:27 I-Ž-Jy
112   PELÁNKOVÁ Vlaďka 1973 Zlín CZE 1:46:28 I-Ž-U50
113   KOZÁK Jozef 1952 AJ KĹAČE SVK 1:49:04 I-M-U70
114   ZAN Miroslav 1969 Rajecke Teplice SVK 1:51:39 I-M-U50
115   MAŤAŠOVSKÝ Alexander 1985 KN SVK 1:54:52 I-M-U40
116   PASZ Marzenna 1958 Wien AUT 2:33:36 I-Ž-U60
  HUPKA Augustin 1976 Penzion Javorina Cicmany SVK DSQ I-M-U40
  ŠUPEJ Robert 1974 PERI TEAM SVK DSQ I-M-U50
  LÉVAY Jozef 1970 Bratislava SVK DNF I-M-U50
  TRČALOVÁ Jitka 1974 Zlín CZE DNF I-Ž-U50
©2017 dojava