Dnes je Nedeľa 19. november 2017 meniny má Alžbeta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
výsledky
fotky
video
partneri
main
RAJECKÝ IN-LINE 2017
13 . ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Országh Miloš 1967 Golden IC Stožok SVK I-M-50 nie áno
2 Slabý Peter 1969 Xteam Dechtice SVK I-M-40 nie áno
3 Bobosik Martin 1983 Piestany SVK I-M-39 nie áno
4 Buček Peter 1975 Inline Club Žilina SVK I-M-40 nie áno
5 Ingeli Michal 1955 Ružinovské korytnačky SVK I-M-60 nie áno
6 Labanc Jan 1990 Spišská Nová Ves SVK I-M-39 nie áno
7 Fraštiová Petra 1993 Martin SVK I-Ž-39 nie áno
8 Gier Bohuš 1972 Žilina SVK I-M-40 nie áno
9 Šimek Vratko 2000 Maratón klub Rajec SVK I-M-39 nie áno
10 Graňák Miloš 1966 Necpaly SVK I-M-50 nie áno
11 Uhlárik Peter 1997 Maratón klub Rajec SVK I-M-39 nie áno
12 Starovská Mária 1975 BY SVK I-Ž-40 nie áno
13 Ďurovcová Daniela 1976 Jogging klub Dubnica n/V SVK I-Ž-40 nie áno
14 Danko Marian 1969 Piešťany SVK I-M-40 nie áno
15 Vrábel Marián 1980 Žabiačik SVK I-M-39 nie áno
16 Kasanický Vojtech 1954 Kst Stavbár - Žilina SVK I-M-60 nie áno
17 Kasanický Marek 1985 Kst Stavbár - Žilina SVK I-M-39 nie áno
18 Antal Tomáš 1987 Turčianske Teplice SVK I-M-39 nie áno
19 Nogová Monika 1987 Teplička nad Váhom SVK I-Ž-39 nie áno
20 Králik Anton 1984 Žilina SVK I-M-39 nie áno
21 Rolková Zlatka 1992 IC Žilina SVK I-Ž-39 nie áno
22 Jánošík Tomáš 1990 Bratislava SVK I-M-39 nie áno
23 Jánošíková Gabriela 1989 Bratislava SVK I-Ž-39 nie áno
24 Urbanovic Michal 1955 BK Pyxida Cierne Klacany SVK I-M-60 nie áno
25 Koberling Peter 1994 Prievidza SVK I-M-39 nie áno
26 Valášek Miroslav 1950 Kysucké Nové Mesto SVK I-M-60 nie áno
27 Bielik Milan 1948 Levice SVK I-M-60 nie áno
28 Pirošík Peter 1982 Žilina SVK I-M-39 nie áno
29 Barbořák Dušan 1978 Trnava SVK I-M-39 nie áno
30 Mastalič Peter 1980 Žilina SVK I-M-39 nie áno
31 Eliáš Pavol 1970 Žilina SVK I-M-40 nie áno
32 Kubáleková Adela 1985 Handlová SVK I-Ž-39 nie áno
33 Bašnák Igor 1981 Trnava SVK I-M-39 nie áno
34 Dohaničová Claudia 1998 Cookie skating club Košice SVK I-Ž-39 nie áno
35 Holley Jozef 1963 Pov.Bystrica SVK I-M-50 nie áno
36 Pániková Zuzana 1995 Mk Tvrdošín SVK I-Ž-39 nie áno
37 Moravčík Michal 1981 Dubová SVK I-M-39 nie áno
38 Ondruš Milan 1972 Žilina SVK I-M-40 nie áno
39 Štáner Vladimír 1964 Inlineborievka SVK I-M-50 nie áno
40 Majsniar Dušan 1964 Inlineborievka SVK I-M-50 nie áno
41 Remenár Július 1968 Inlineborievka SVK I-M-40 nie áno
42 Piperek Lukáš 1988 Inlineborievka SVK I-M-39 nie áno
43 Ďurica Ján 1976 Inlineborievka SVK I-M-40 nie áno
44 Caban Ernest 1950 Inlineborievka SVK I-M-60 nie áno
45 Šupej Robert 1974 PERI SVK I-M-40 nie áno
46 Brunovská Nikola 1991 Zohor SVK I-Ž-39 nie áno
47 Mitrišin Adrián 1976 Sološnica SVK I-M-40 nie áno
48 Hašková Eva 1960 Malacky SVK I-Ž-50 nie áno
49 Talapka František 1971 Scheidt & Bachmann SVK I-M-40 nie áno
50 Štrba Martin 1978 Stepné kozy SVK I-M-39 nie áno
51 Pilát Ján 1964 Zdraviu zdar SVK I-M-50 nie áno
52 Čičmanec Dušan 1982 i-riders.sk SVK I-M-39 nie áno
53 Černay Nino 1972 Korcule.com SVK I-M-40 nie áno
54 Pekný Michal 1995 Maraton klub Rajec SVK I-M-39 nie áno
55 Karabova Renata 1987 RKIC Košice SVK I-Ž-39 nie áno
56 Movčanová Eurika 2000 RKIC Košice SVK I-Ž-39 nie áno
57 Šároššyová Milada 2000 RKIC Košice SVK I-Ž-39 nie áno
58 Cifraničová Gabriela 1972 SC Košice SVK I-Ž-40 nie áno
59 Filip Matej 1998 SC Košice SVK I-M-39 nie áno
60 Petro Pavol 1972 SC Košice SVK I-M-40 nie áno
61 Petro Daniel 1998 SC Košice SVK I-M-39 nie áno
62 Miklossi Alexander 1971 SC Košice SVK I-M-40 nie áno
63 Miklossiová Beata 1970 Košice SVK I-Ž-40 nie áno
64 Golej Michal 1992 Trenčín SVK I-M-39 nie áno
65 Klembara Jakub 1998 RKIC Košice SVK I-M-39 nie áno
66 Hrabovcová Eva 1989 Opice škorice SVK I-Ž-39 nie áno
67 Slotta Michal 1994 IC Žilina SVK I-M-39 nie áno
68 Hupka Augustín 1976 Bratislava SVK I-M-40 nie áno
69 Makeľ Kamil 1964 SC Košice SVK I-M-50 nie áno
70 Schmidtová Dária 1997 IC ŽILINA SVK I-Ž-39 nie áno
71 Gašparovič Alexander 1996 IC ŽILINA SVK I-M-39 nie áno
72 Branišovičová Paulína 1999 Horné Orešany SVK I-Ž-39 nie áno
73 Smuda Miro 1979 PIK Poprad SVK I-M-39 nie áno
74 Krištofová Mariana 1977 Žilina SVK I-Ž-40 nie áno
75 Starovský Peter 1973 BY SVK I-M-40 nie áno
76 Paterova Martina 1975 KST Stavbar SVK I-Ž-40 nie áno
77 Hanzel Štefan 1988 Inline Jablonové SVK I-M-39 nie áno
78 Mlynáriková Stanislava 1977 Nová Baňa SVK I-Ž-40 nie áno
79 Krajíček Jozef 1970 IC Žilina SVK I-M-40 nie áno
80 Krajíčková Aneta 2000 Hlboké nad Váhom SVK I-Ž-39 nie áno
81 Klbik Anton 2001 BK Duslo SVK I-M-39 nie áno
82 Hlatká Nina 1968 MPK Prievidza SVK I-Ž-40 nie áno
83 Slotta Branislav 1961 Turčianske Teplice SVK I-M-50 nie áno
84 Čambálik Jozef 1961 Hajske SVK I-M-50 nie áno
85 Zdechovan Ján 1960 AK Maratón Rožňava SVK I-M-50 nie áno
86 Kočtúch Miloš 1955 AK Maratón Rožňava SVK I-M-60 nie áno
87 Cimerman Ján 1963 FK PLUS SVK I-M-50 nie áno
88 Šimová Katarína 1978 Nové Mesto nad Váhom SVK I-Ž-39 nie áno
89 Máčala Radek 1976 Elektra CZE I-M-40 nie áno
90 Kuchar Ľubomír 1966 Dubnica n./V. SVK I-M-50 nie áno
91 Barčíková Ivona 1996 Varín SVK I-Ž-39 nie áno
92 Mitruška Peter 1979 V.n.T. Martin SVK I-M-39 nie áno
93 Mitrušková Barbora 1978 Martin SVK I-Ž-39 nie áno
94 Vaško Marián 1978 SC Košice SVK I-M-39 nie áno
95 Matušík Juraj 1955 Žilina SVK I-M-60 nie áno
96 Andreutti Karol 1965 Žilina SVK I-M-50 nie áno
97 Zoričák Jozef 1968 PIK Poprad SVK I-M-40 nie áno
98 Bereščik Stanislav 1953 SSC trebisov SVK I-M-60 nie áno
99 Varga Mikuláš 1967 Košice SVK I-M-50 nie áno
100 Ištok Jozef 1958 AK Baník Prievidza SVK I-M-50 nie áno
101 Karlikova Zuzana 1975 Muziker SVK I-Ž-40 nie áno
102 Karlik Dusan 1975 Muziker SVK I-M-40 nie áno
103 Hoferica Lubomir 1964 Valasi SVK I-M-50 nie áno
104 Kučera Michal 1983 Kofola a.s. SVK I-M-39 nie áno
105 Holly Dušan 1984 Kofola SVK I-M-39 nie áno
106 Špendel Igor 1963 SC Košce SVK I-M-50 nie áno
107 Országh Šimon 2000 Budča SVK I-M-39 nie áno
108 Benediková Jana 1968 RRTC SVK I-Ž-40 nie áno
109 Benedik Miroslav 1964 RRTC SVK I-M-50 nie áno
110 Zima Juraj 1961 Bežecký klub Stará Ľubovňa SVK I-M-50 nie áno
111 Záň Miroslav 1969 Rajecké Teplice SVK I-M-40 nie áno
112 Husárik Jozef 1951 Corgoň Nitra SVK I-M-60 nie áno
113 Šiplák Blažej 1962 run fun SVK I-M-50 nie áno
114 Pavelčík Vladimír 1973 Žilina SVK I-M-40 nie áno
115 Matejková Daša 1987 Žilina SVK I-Ž-39 nie áno
116 Valientová Mária 1972 Rajecké Teplice SVK I-Ž-40 nie áno
117 Šefranko Lubomír 1963 Inlineborievka SVK I-M-50 nie áno
118 Vaculčiak Miroslav 1945 Inlineborievka SVK I-M-60 nie áno
119 Koberlingová Jana 1967 Prievidza SVK I-Ž-50 nie áno
120 Bohuš Milan 1965 Bratislava SVK I-M-50 nie áno
121 Paulíny Ján 1970 Handlová SVK I-M-40 nie áno
122 Furinda Peter 1970 dolny kubin SVK I-M-40 nie áno
123 Sevcik Roman 1970 L S. Nitra SVK I-M-40 nie áno
124 Hanko Luboš 1976 SkateMunich! Speedteam SVK I-M-40 nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2017!
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Terebeši Kristián 1996 RKIC Košice SVK I-M-39 nie 0
2 Hajduček Štefan 1971 Skating Club Košice SVK I-M-40 nie 0
3 Svoradová Monika 1975 Domaniza SVK I-Ž-40 nie 0
4 Dohnalík Pavel 1995 Inline akademie CZE I-M-39 nie 0
5 Andričiková Simona 1998 čadca SVK I-Ž-39 nie 0
6 Chupáňová Michaela 2000 Rajec SVK I-Ž-39 nie 0
7 Pavlica Richard 1975 Universport CZ I-M-40 nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Lačok Vladimír 1956 TIMI Bratislava SVK I-M-60 nie nie
2 Olekšák Peter 1991 Poprad SVK I-M-39 nie nie
3 Bohuš Milan 1965 Bratislava SVK I-M-50 nie nie
4 Svoradova Monika 1975 Domaniza SVK I-Ž-40 nie nie
5 Trizna Samuel 1993 SK Žiarska dolina SVK I-M-39 nie nie
6 Dohnalík Pavel 1995 In-line akademie CZE I-M-39 nie nie
7 Seminsky Peter 1972 BA SVK I-M-40 nie nie
8 Petro Pavol 1972 SC Košice SVK I-M-40 nie nie
  
©2017 dojava