Dnes je Nedeľa 19. november 2017 meniny má Alžbeta
rajecký
borošovec
kros
duatlon
kros
triatlon
beh rajeckým
rínkom
medvedí
okruh
rajecký
maratón
rajecký
polmaratón
rajecká
štafeta
rajecký
in-line
mz pneu
rajecký beh
rajecká
12-minútovka
o klube
mkr
aktuality
propozície
fotky
video
partneri
main
Mz Pneu RAJECKÝ BEH 2017
10. ročník
  štartovka
  
  
prihlásení pretekári aj so zaplateným štartovným
por. č.: priezvisko: meno: dat. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Plaskurova Erika 2012 Žilina-Podhorie SVK B-D nie áno
2 Lukačovičová Bibiána 2009 Martin SVK B-D nie áno
3 Židek Miroslav 2003 ŠKP Žilina SVK B-V nie áno
4 Rendárová Rebeka 2009 Rendarky SVK B-D nie áno
5 Rendárová Lucia 2001 Rendarky SVK B-V nie áno
6 Ištok Lukáš 2010 Považská Bystrica SVK B-D nie áno
7 Michalcová Emma 2010 Považská Bystrica SVK B-D nie áno
8 Zhan Dihao 2009 KNM SVK B-D nie áno
9 Mitringa Samko 2010 BLAVA SVK B-D nie áno
10 Mitringa Lukasko 2012 BLAVA SVK B-D nie áno
11 Šteták Samuel 2013 Sebedražie SVK B-D nie áno
12 Šteták Marek 2007 Sebedražie SVK B-D nie áno
13 Seemannová Mária 1979 - SVK B-V nie áno
14 Seemannová Hana 2007 - SVK B-V nie áno
15 Seemann Peter 2009 - SVK B-V nie áno
16 Popelková Hana 2014 Sebedražie SVK B-D nie áno
17 Hartiníková Lucia 2002 Rajec SVK B-V nie áno
18 Hartiník Tomáš 2005 Rajec SVK B-V nie áno
19 Buchová Viktória 2005 Rajec SVK B-V nie áno
20 Bucha Dominik 2010 Rajec SVK B-D nie áno
21 Raulf Alexander 2004 Rajec SVK B-V nie áno
22 Raulf Mathias 2005 Rajec SVK B-V nie áno
23 Vajda Michal 2006 AKVA Running Team SVK B-V nie áno
24 Kalná Eliška 2013 Krnov CZE B-D nie áno
25 Királová Viktorka 2008 Horná Streda SVK B-D nie áno
26 Királová Ninka 2012 Horná Streda SVK B-D nie áno
27 Udziela Zuzanna 2004 Nowy Targ POL B-V nie áno
28 Udziela Julia 2009 Nowy Targ POL B-D nie áno
29 Dubcová Viktória 2011 Rajec SVK B-D nie áno
30 Dubec Lukáš 2013 Rajec SVK B-D nie áno
31 Kiralova Kristinka 2010 Horna Streda SVK B-D nie áno
32 Kočner Jakub 2012 Zdraviu zdar SVK B-D nie áno
33 Pilát Ján 2007 Zdraviu zdar SVK B-D nie áno
34 Pilátová Alexandra 2012 Zdraviu zdar SVK B-D nie áno
35 Pilátová Rebeka 2013 Zdraviu zdar SVK B-D nie áno
36 Kočnerová Dominika 2017 Zdraviu zdar SVK B-D nie áno
37 Jantoščiaková Ema 2012 Žilina SVK B-D nie áno
38 Ištván Jakub 2010 Nitrica SVK B-D nie áno
39 Mišiaková Lucia 2012 čiga-biga team marathon SVK B-D nie áno
40 Balážová Ema 2002 Olympia Pov. Bystrica SVK B-V nie áno
41 Juricky Michael 2009 Rajec SVK B-D nie áno
42 Juricky Mathias 2011 Rajec SVK B-D nie áno
43 Mihalec Juraj 2006 ŠKP Žilina SVK B-V nie áno
44 Országhová Sofia 2006 Golden IC Stožok SVK B-D nie áno
45 Plašilová Lucie 2010 Znojmo CZE B-D nie áno
46 Mišiaková Michaela 2006 čiga-biga team marathon SVK B-V nie áno
47 Bátoriová Michaela 2011 Žilina SVK B-D nie áno
48 Mello Adam 2006 Atletický klub Zdravie v pohybe Lučatín SVK B-V nie áno
49 Mello Dávid 1999 Atletický klub Zdravie v pohybe Lučatín SVK B-V nie áno
50 Kavcová Alexandra 2006 Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
51 Imrišek Viktor 2004 Hujerovci SVK B-V nie áno
52 Imrišek Michal 2006 Hujerovci SVK B-V nie áno
53 Imrišek Jakub 2009 Hujerovci SVK B-D nie áno
54 Mihalcová Klára 2006 Hujerovci SVK B-V nie áno
55 Imrišková Dorota 2009 Hujerovci SVK B-D nie áno
56 Imrišek Damián 2011 Hujerovci SVK B-D nie áno
57 Imrišková Noemi 2012 Hujerovci SVK B-D nie áno
58 Kollár Maxim 2009 Prievidza SVK B-D nie áno
59 Mičura Tobiáš 2011 Hujerovci SVK B-D nie áno
60 Józsa Matúš 2009 BK Inter Bratislava SVK B-D nie áno
61 Józsa Mikuláš 2006 FKM Karlova Ves SVK B-V nie áno
62 Staroňová Zora 2010 Bratislava SVK B-D nie áno
63 Staroňová Mira 2012 Bratislava SVK B-D nie áno
64 Józsová Michaela 2002 BK Petržalka SVK B-V nie áno
65 Kalinova Sofia 2007 Maraton klub Rajec SVK B-D nie áno
66 Kalinova Sarah 2004 Maraton klub Rajec SVK B-V nie áno
67 Mičura Ondrej 2013 Hujerovci SVK B-D nie áno
68 Imrišek Filip 2013 Hujerovci CZE B-D nie áno
69 Ševčík Nikolas 2009 Prievidza SVK B-D nie áno
70 Pekara Patrik 2009 Zilina SVK B-D nie áno
71 Melišková Daniela 2008 Ráztočno SVK B-D nie áno
72 Melišková Adela 2012 Ráztočno SVK B-D nie áno
73 Stieranka Jakub 2008 ŠKK Dolný Kubín SVK B-V nie áno
74 Stieranka Andrej 2001 ŠKK Dolný Kubín SVK B-V nie áno
75 Blizniakova Tereza 2015 Partizanske SVK B-D nie áno
76 Brezáni Kristián 2005 Rajec SVK B-V nie áno
77 Evrot Oliver 2007 Veldhoven NLD B-V nie áno
78 Evrot Daniela 2011 Veldhoven NLD B-D nie áno
79 Gabcik Nicole 2014 Rajec SVK B-D nie áno
80 Gabcik Vanessa 2014 Rajec SVK B-D nie áno
81 Cviček Jakub 2009 Rajecke Teplice SVK B-D nie áno
82 Cviček Dominik 2011 Rajecke Teplice SVK B-D nie áno
83 Holik Daniel 2004 Zilina SVK B-V nie áno
84 Višňovská Klárka 2008 Dubnickí diabli SVK B-D nie áno
85 Vrábel Samko 2011 pečená krkovička Nosice SVK B-D nie áno
86 Vrábel Kristiánko 2012 pečená krkovička Nosice SVK B-D nie áno
87 Pavlík Miroslav 2015 Benešov CZE B-D nie áno
88 Mahút Šimon 2012 Považská Bystrica SVK B-D nie áno
89 Mahút Jakub 2014 Považská Bystrica SVK B-D nie áno
90 Lacuška Martin 2015 rajec SVK B-D nie áno
91 Baričič Sara 2006 PLATINUM REAL s.r.o. SVK B-V nie áno
92 Karlikova Zuzka 2005 Muziker SVK B-V nie áno
93 Kuželova Rebeka 2009 Lipova SVK B-D nie áno
94 Peressényi Patrik 2004 Prievidza SVK B-V nie áno
95 Dolník Tomáš 2011 Rajec SVK B-D nie áno
96 Dudoňová Vivien 2010 Žilina SVK B-D nie áno
97 Dudoňová Jasmin 2013 Žilina SVK B-D nie áno
98 Kavcová Maria Elisabeth 2010 Žilina SVK B-D nie áno
99 Kavcová Anna sofia 2006 Žilina SVK B-D nie áno
100 Vataman Viktória 2008 Rajec SVK B-D nie áno
101 Partik Hutyra 2009 Klokočov SVK B-D nie áno
102 Vaneska Hutyrová 2012 Klokočov SVK B-D nie áno
103 Fusko Milos 2004 Rajec SVK B-V nie áno
104 Tinko Filip 2007 Rajec SVK B-D nie áno
105 Čimbora Miroslav 2011 Praha CZE B-D nie áno
106 Čimborová Alexandra 2008 Praha CZE B-D nie áno
107 Oceng-Engena Sean 2004 Rajecká Lesná SVK B-V nie áno
108 Vrábel Viliam 2013 Žabiačik, Žilina SVK B-D nie áno
109 Blažek Radovan 2008 Považská Bystrica SVK B-D nie áno
110 Blažek Filip 2010 Považská Bystrica SVK B-D nie áno
111 Paulíny Jakub 2009 ASTRA Praha SVK B-D nie áno
112 Dubcová Nikola 2015 Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
113 Cesneková Nina 2009 Kraso klub Žilina SVK B-D nie áno
114 Cesneková Eliška 2011 Kraso klub Žilina SVK B-D nie áno
115 Clarke Calvin 2008 - SVK B-D nie áno
116 Clarke Lucia 2012 - SVK B-D nie áno
117 Hudecová Natálka 2009 Žilina SVK B-D nie áno
118 Jergušová Zoja 2008 Žilina SVK B-D nie áno
119 Jerguš Michal 2011 Žilina SVK B-D nie áno
120 Staňo Jakub 2008 pečená krkovička Nosice SVK B-D nie áno
121 Zimmermann Adam 2002 Zimmermann Running Team Kluknava SVK B-D nie áno
122 Čelková Ema 2013 Sádočné SVK B-D nie áno
123 Kalina Ján 2012 Dunajská Lužná SVK B-D nie áno
124 Kalina Branislav 2009 Dunajská Lužná SVK B-D nie áno
125 Rosina Adam 2006 Považská Bystrica SVK B-V nie áno
126 Formelova Vivien 2006 ZS BEnkova NITRA SVK B-V nie áno
127 Formelova Lillian 2008 ZS Benkova NITRA SVK B-D nie áno
128 Urbanovská Lilly 2004 AK ZTS Martin SVK B-V nie áno
129 Vrba Martin 2008 Košice SVK B-D nie áno
130 Masný Miško 2011 TUI Running Team SVK B-D nie áno
131 Blunár Matej 2012 Bratislava SVK B-D nie áno
132 Blunárová Emka 2008 Bratislava SVK B-D nie áno
133 Pavlansky Lucas 2008 Maria Anzbach AUT B-D nie áno
134 Bahleda Adam 2012 Rajec SVK B-D nie áno
135 Bahledová Ema 2014 Rajec SVK B-D nie áno
136 Hasaj Michal 2007 Trenčín SVK B-D nie áno
137 Badáková Nella 2010 Prievidza SVK B-D nie áno
138 Badák Tomáš 2012 Prievidza SVK B-D nie áno
139 Blaščík Patrik 2016 Žilina SVK B-D nie áno
140 Bahledová Karolína 2008 Námestovo SVK B-D nie áno
141 Bahledová Rebeka 2011 Námestovo SVK B-D nie áno
142 Fusko Samuel 2009 Rajec SVK B-D nie áno
143 Fusko Adrian 2010 Rajec SVK B-D nie áno
144 Kročkova Natália 2008 Slavia Trnava SVK B-D nie áno
145 Kročka Marek 2003 Slavia Trnava SVK B-V nie áno
146 Basoš Marco 2003 Humenné SVK B-V nie áno
147 Basoš Martin 2004 Humenné SVK B-V nie áno
148 Smith Benjamin 2008 Rajec SVK B-D nie áno
149 Smith Ella 2010 Rajec SVK B-D nie áno
150 Smith Amelia 2013 Rajec SVK B-D nie áno
151 Kureková Hana 2011 Dolný Moštenec SVK B-D nie áno
152 Rybárik Tobiáš 2006 Kaplna SVK B-V nie áno
153 Vanáková Nina 2006 Maratón klub Rajec SVK B-V nie áno
154 Vanáková Nataška 2008 Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
155 Vanáková Nasťa Barča 2010 Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
156 Šimeková Naďa mária 2008 Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
157 Odleváková Saskia 2012 Maratón klub Rajec SVK B-D nie áno
prihlásení pretekári, ktorí nestihli zaplatiť štartovné, ale majú ešte čas do nasledujúcej uzávierky štartovky, tj. do 11.8.2017!
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Michalcová Daniela 2007 PH your motion SVK B-D nie 0
2 Kučerik Lukáš 2008 Rajec SVK B-D nie 0
3 Rybarik Jan 2011 White rabbits SVK B-D nie 0
4 Szárazová Ela 2008 GK Nové Zámky SVK B-D nie 0
5 Imrišek Kevin 0000 Zdraviu zdar SVK B-D nie 0
6 Imriškova Nikolka 2008 Zdraviu zdar DEU B-D nie 0
7 Máčala Erik 2009 Máčalovi CZE B-D nie 0
8 Jedinak Viktor 2011 Prievidza SVK B-D nie 0
9 Kuzma Filip harlem 2010 Konská SVK B-D nie 0
10 Kuzma Simon tobias 2013 Konská SVK B-D nie 0
11 Máté Jakub 2008 DHZ Most pri Bratislave SVK B-D nie 0
12 Knapec Jakub 2007 Zbyňov SVK B-D nie 0
13 Ťažiar Martin 2006 Lehota pod Vtáčnikom SVK B-V nie 0
14 Krňan Tobias 2009 Rajec SVK B-D nie 0
15 Lučanová Nelly 2008 KBBS Turčianske Teplice SVK B-D nie 0
16 Pleško Richard 2008 Žilina SVK B-D nie 0
17 Smieškova Maria 1998 žiadny SVK B-V nie 0
18 Galovič Jakub 2004 Rajec SVK B-V nie 0
19 Zafková Josefína 2013 ReJoAn SVK B-D nie 0
20 Zafková Anna 2014 ReJoAn SVK B-D nie 0
21 Mičuda František 2006 Partizanske SVK B-V nie 0
22 Kvasnickova Julianka 2008 Považská Bystrica SVK B-D nie 0
23 Blunárová Klára 2008 Rajec SVK B-D nie 0
24 Knapec Adam 2011 Zbyňov SVK B-D nie 0
vyradení pretekári zo štartovej listiny, pretože nestihli zaplatiť štartovné do konca obdobia (vlny) v ktorom sa prihlásili
por. č.: priezvisko: meno: rok. nar.: klub: štát: kat.: ubyt.: zap.:
1 Zhan Dina 2007 KNM SVK B-D nie nie
2 Vrábel Viliam 2013 Žabiačik SVK B-D nie nie
3 Smieškova Maria 1998 ziadny SVK B-V nie nie
4 Kasmanová Zuzana 2003 Ďurčiná SVK B-V nie nie
5 Kapošová Sabina 2008 Šintava SVK B-D nie nie
6 Kapošová Nela 2009 Šintava SVK B-D nie nie
7 Ivanišová Ivana 1972 Liešťany SVK B-V nie nie
8 Smieškova Maria 1998 žiadny SVK B-V nie nie
9 Divko Jakub 2003 ŠKP Žilina SVK B-V nie nie
  
©2017 dojava